Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Ja już Cię dziś pożegnam. Wybieram się jeszcze na jakieś zakupy aby w te najbliższe dni mieć coś do jedzenia. Czekam tylko na późniejszą godzinę, bo teraz w sklepie tłumy. No i chyba się jutro wszyscy spotkamy aby sobie złożyć noworoczne życzenia:) Miłego wieczoru Aalex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już Cię dziś pożegnam. Wybieram się jeszcze na jakieś zakupy aby w te najbliższe dni mieć coś do jedzenia. Czekam tylko na późniejszą godzinę, bo teraz w sklepie tłumy. No i chyba się jutro wszyscy spotkamy aby sobie złożyć noworoczne życzenia:) Miłego wieczoru Aalex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ludziska!!! No tak roczek sie konczy.A ten rok jaki był dla mnie?? Wydaje mi sie,ze nie byl zły chociaz.......... Poznalam paru fajnych facetów którzy moga byc super kumplami.Ale chyba nie nadszedł jeszcze dla mnie ten czas milosci.Mówią ,ze ten rok jest wazny ze wzgledu na tworzenie zwiazków,albo robienie porzadków w starych .I chyba cos w tym jest.W tym roku przezyłam az dwa sluby w rodzinie i jeden u znajomych ale również przezywam meki i rozterki swojej przyjacólki,która sie rozwodzi.Obserwuje miłosc ,która kwitnie i rozwija sie,ale równiez nienawisc ,która kiedys była miłoscią a ja pomiedzy tym wszystkim Sadzę,ze takie jest ,zycie .jednym się układa ,a innym niestety ciagle po górkę.......Ale wiara w lepsze jutro jest u mnie silniejsza i tak tez myslę,ze bedzie co ma byc.I czekam na miłosc swojego,zycia A plany na rok przyszły??.....hmmmm nie chce planowac bo z planami róznie bywa.Często jest tak,ze zycie robi rózne niespodzianki i plany biorą w łeb.A postanowienia??.... hmmmm wiem ,ze chce bardziej otworzyc sie na ludzi,i chyba na miłosc,zedzec taki pancerzyk który,obleka moje cialo.Przede wszystkim nie bac się i wiedziec czego się tak naprawde chce. Oby ten Nowy Rok był dla Nas rokiem ,pełnym dobrych zmian i pozytywnych mysli i zyciodajnej energii:):) I aby nigdy w naszym zyciu,nie zabrakło stokrotek:):):) Nie wiem czy uda mi sie do was zajzeć jutro,i juz załuje,bo bardzo bym chciała:) Koleżanka wyciaga mnie do Warszawy do jej przyjaciółki:) Ale bede z wami duchowo:):) I jeszcze raz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!!!:):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Witam w ostatnich godzinach tego starego roku! Skoro zaczynają się podsumowania, to powiem, że ten rok był jednak interesujący. Bardzo. Zostałem dwa razy zwolniony z pracy:) Ale to było bardzo pozytywne doświadczenie. Poznałem pewną dziewczynę, ale ten związek przetrwał tylko miesiąc :( Jednak to była pierwsza dziewczyna od trzech lat, a to już coś:) A marzenia na Nowy Rok? Już się spełniają powolutku, ale pełnia będzie w połowie stycznia:) Reszta przyjdzie sama.. Aalex-> Jeśli chcesz czegoś naprawdę z książek dla kobiet, to najbardziej polecam "Biegnącą z wilkami" Clarissy Estees (nie wiem, czy dobrze piszę autorkę) To niezwykła książka, jest gruba i niełatwa, ale czyta się jednym tchem. Szczerze mówiąc, czytając ją jako facet, czułem się jakby wykradał wielką tajemnicę:) Szarku, cieszę się, że powolisz dochodzisz do siebie. Oddaj się teraz mocno swojej pasji, bo najważniejsze jest działanie. A ja sylwester spędzę (chyba sam) na nadmorskiej plaży:) Już mam szampana w lodówce i czerwone wino. Jeśli macie ochotę przyłączyć się to zapraszam!:) Całuski na dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja nie wiem, co tu (tzn. w pracy) dziś robie... Niedość że się spóźniłam, to jeszcze wcześniej się urwę;) Może się do wieczora rozkręcę, bo reraz jakby troche nietomna jestem:) Pozdrawiam wszystkich, jeszcze tu zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja nie wiem, co tu (tzn. w pracy) dziś robie... Niedość że się spóźniłam, to jeszcze wcześniej się urwę;) Może się do wieczora rozkręcę, bo reraz jakby troche nietomna jestem:) Pozdrawiam wszystkich, jeszcze tu zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie :-) Kadarko Pisząc cudeńko miałaś na myśli odtwórcę głównej roli czy film jako całość ;-) Aalex Widze, że stajesz sie tu głównym filarem :-) dobrze, dobrze ... powinniśmy mieć tu nadworną psycholożkę :-) Szaraku Co ja sie bedę powtarzać ... czas i jeszcze raz czas ... jak przetrawisz swoje cierpienie i uwolnisz sie od niego zaczniesz życ od nowa i znów będziesz patrzył z optymizmem w życie. Życzę Ci by Twoja droga do spokoju nie była zbyt długa. Biegnacy z wilkami Nadmorska plaża ... szampan ... czerwone wino ... (wytrawne?)... miłe towarzystwo ... hmmm ... rozmażyłam się :-) Ja też będę spedzać sylwestra sama. Pierwszego w \"swoim miejscu na ziemi\". Właśnie wypadałoby jakiegoś szampana w drodze z pracy kupić :-) Hope Nie masz ochoty na kawkę? Wierzę, że przyszły rok przyniesie Ci ulgę i balast zostawisz za sobą, że poczujesz wiatr w skrzydłach i to wszystko co sie wydarzyć w przyszłym roku musi nie pozostawi głębszych ran w Twojej psychice. Mam nadzieje,z ę bedziesz zawsze tak wspaniałą kobieta i matka jaką jestes teraz :-) Czytelniku Coś ostatnio nas zaniedbujesz. Tyle pracy czy nadmiar marzeń Cie przytłoczył? ;-) Nati, Tanasza, Aaaaaga Gdzie sie podziałyscie? Moi Drodzy Koniec roku to czas podsumowań. Ten rok mimo iż obfitował w wiele łez to w sumie nie był zły. W końcu rozliczyłam sie z przeszłością i zaczęłam patrzeć bez przerażenia w przyszłość ... Nic nie dzieje się bez przyczyny i teraz widzę to bardzo wyraźnie. To był przełomowy dla mnie rok, ale udało mi sie dobrnąć do jego końca i jestem z siebie dumna :-) Cieszę sie, ze mogę go kończyć wśród tak wspaniałych ludzi jak Wy. Życzę wszystkim by 2005 rok był lepszy od tego, który właśnie sie kończy, by uśmiech zawitał na Waszych twarzach i spokój w sercach. Życzę wszystkim (także sobie) potężnych \"wyładowań atmosferycznych\" ;-), życzliwych ludzi wokół, sukcesów w pracy i czego tam sobie jeszcze życzycie. Wypijcie za mnie o północy lamkę szampana ... ja tez wypiję za Was :-) Będę z Wami myślami :-) No to do siego roku (byle do wiosny ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko :-) Widzę, ze skoro w tym filmie jest taki natłok pysznych męskich ciałek ;-) sama bedę musiała sie na ten film wybrać by poprawić sobie humorek. :-) Pozdrawionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam wszystkim zyczę nadziei. Aby nas nigdy nie opuściła. Bo zawsze może być lepiej. Życzę nam wszystkim, aby w nowym roku spotkało nas dużo ciepła i serdeczności. Abyśmy sami byli zyczliwi - wtedy taka dobroc pomnożona wróci do nas wszystkich... Niech będzie to rok mądrych wyborów, słusznych decyzji, łagodnych zakrętów.... Życzę, abysmy wszyscy znaleźli spokój w sobie. Abyśmy umieli oderwac się na moment od codzienności i tego wiecznego zabiegania i nauczyli się cieszyć prostymi rzeczami... Bo tak naprawde, wszystko co w życiu najcenniejsze jest za darmo.... Jest tuz obok nas, jest w nas.... I chciałabym, abysmy zawsze mieli marzenia.... Człowiek bez marzeń jest człowiekiem bez duszy... Marzenia nas napędzają. Dodaja otuchy. Pokrzepiają.... Niech zawsze będą.... Szczęsliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Witajcie Kochani! Rety, jaki dziś jestem niewyspany. Ledwo chodzę, a tu wypadałoby jakoś dotrwać do północy:) Zmysłowa, wino jest oczywiście wytrawne z Chile. Czy skusisz się?:) Jak pisałem będę sam na bezkresnej plaży, więc tak urocze towarzystwo byłoby jak najbardziej pożądane... :) Jeszcze tu wpadnę później z życzeniami. Miłego ostatniego dnia roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący z wilkami :-) Uwielbiam delektować się wytrawnymi winami ... miło było by podelektować się wspólnie :-) plaża ... szum morza ... przemiłe towarzystwo ... znów się rozmażyłam :-) Gdzież jest ta bezkresna plaża? Eeee tam zaraz urocze towarzystwo ... czy ja wiem czy ja jestem uroczą kobietką ... ;-) (Wiesz ... zarumieniłam się :-) ) Pozdrawiam Cię cieplutko :-) Hope :-) Niech się stanie Niech marzenia będą z nami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Zmysłowa i urocza kobietko:) To byłaby prawdziwa przyjemność, tak popijać to wino i popatrzeć na bezkresny horyzont oddalających się wspomnień i nadchodzących nowych, wspaniałych chwil.. Jak możesz pisać, że nie jesteś uroczą kobietką! Zapewniam Cię, że jesteś. Wszystko jest między Twoimi wierszami..:) Jak dawno już kobieta nie zarumieniła się na moje słowa..:) Ktoś kiedyś powiedział trafnie: "Mężczyzna długo pozostaje pod wrażeniem jakie wywarł na kobiecie.." :) A gdzie jest ta plaża? Możesz zobaczyć na www.ustka.u2.pl To moja własna strona o moim ukochanym mieście. Trochę fotografuję i stąd tyle zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący z wilkami No teraz to już zupełnie oblałam się rumieńcem i nie wiem co powiedzieć :-) Tyle miłych słów o sobie od Ciebie usłyszałam ... :-) Obejrzałam z ogromną przyjemnością Twoją stronę i powiem Ci szczerze, ze jestem pod jej ogromnym wrażeniem :-) Powinieneś zostać honorowym obywatelem Ustki. Taką reklamę tego miasta zrobiłeś, ze chyba sie wybiorę :-) Wiesz, że nigdy mnie do Ustki nie zawiało? A widzę, że szkoda ... Trochę fotografujesz? Przeciez to arcydzieła :-) Jest w nich tyle serca i ciepła. Nawet oglądając zdjęcia robione zimą (choć nie przepadam za tą porą roku) chętnie pospacerowałabym tymi ścieżkami :-) (a jak moje psiątko by sie cieszyło :-) śnieg to jego żywioł). Uwielbiam morze, jego bezkres, szum ... obudziłeś we mnie niezmierną tęsknotę za tym by znów poczuć piasek pod stopami ... kocham spacery wczesnym rankiem i wieczorem gdy ludzie nie przeszkadzają mi delektować się otaczającym mnie pięknem ... echhh ... szkoda, ze nie zdaze dotrzeć by Ci potowarzyszyć w witaniu Nowego Roku, ale obiecuje Ci, że myślami będe z Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi mili:) Ja już powolutku kończę ostatni dzień pracy w tym roku... Zajrzę tu do Nas dopiero w Nowym Roku, więc chciałabym Wam złożyć serdeczne życzenia Przede wszystkim by nadchodzący rok był dużo lepszy od minionego, życzę Wam samych miłych chwil, dużo uśmiechu, różowych okularków, łąk pełnych stokrotek, łez...ale tych ze szczęścia, nowych pięknych marzeń, i dużo nadziei:) I zebyśmy już nigdy nie byli sami!!!!! Buziaki dla wszystkich, wypiję wasze zdrówko dzisiejszej nocy:) Pozdrawiam cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja dziś niestety jestem bardzo zdołowany. Mam bardzo przykry dzień od rana. Znowu wracają wspomnienia a ja nie potrafię się od nich odwrócić. Już było tak fajnie w ostatnich dniach a dziś niestety znowu wszystko od początku:( Znowu wspominam i znowu marzę. Mam przed oczami Ją w pięknej kreacji i ogromną chęć z nią... zatańczyć. Przeraża mnie myśl, że ona będzie dzisiaj taka piękna w ramionach innego faceta:( Dziś chcę uciec z domu aby sam nie siedzieć bo boję się że zwariuję:( Nowy rok powitam ze znajomymi przy butelce szampana na wolnym powietrzu wśród fajerwerków, a potem będę chyba do rana chodził po ulicach, aby czas szybko zleciał. Boję się być dzisiaj sam, choć ostatnio świetnie mi to wychodziło. Przepraszam, że Wam psuję humor swoją wypowiedzią, ale niestety dziś mam znowu kryzys. Nauczyłem się już czuć dobrze sam ze sobą w samotności, ale dziś nie potrafię powstrzymać emocji. Dziś płaczę, normalnie płaczę i bardzo tęsknię:( Biegnący-> zdjęcia wspaniałe. Podobnie jak Ty uwielbiam wytrawne wino i bardzo chciałbym chociaż raz w życiu powitać Nowy Rok nad morzem. Niestety mam za daleko, ale może w przyszłym roku się wybiorę. Szkoda że wcześniej nie wpadłem na taki pomysł, być może specjalnie pojechałbym nad morze... Wszystkim Wam życzę spokoju duszy, wyciszenia umysłu i jak najwięcej otymizmu na nadchodzący rok. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Bardzo Was potrzebuję i cieszę się że jesteście. Trzymajcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Dziękuję za miłe słowa o stronie i zdjęciach:) Aalex, szkoda, że już Cię dziś nie będzie. Jak miło, że jesteś z Ustki, a gdzie teraz mieszkasz, jeśli mogę spytać? Szarku, niestety nic nie można pomóc na takie nastroje. Rzeczywiście najlepiej nie zostawaj sam, tym bardziej w taki wieczór. Zmysłowa, wielka szkoda, że tak dak daleko, ale na pewno pomyślę o Tobie i o wszystkich innych osobach z tego kącika, wypijając rozkoszne bąbelki szampana:) Wszystkim życzę spełnienia marzeń, a szczególnie tych, o których Wam się nawet jeszcze nie śni..:) I najpiękniejszych chwil życia, które dopiero nadejdą! Buziaki wszystkim!!!!!! B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba uzależnienie;) Jeszcze na chwilke zajrzałam, zanim zacznę robić się na bóstwo;) Hihi Biegnący... Obecnie mieszkam w Lęborku, po kilku latach w 3mieście:) W Ustce bywam często... Oprócz rodziny, mam tam też znajomych:) Jeszcze raz wszystkiego dobrego w Nowym Roczku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący z wilkami - jestem pod wrażeniem :) Uwielbiam morze, a w Ustce faktycznie zdarzyło mi sie raz przywitac Nowy Rok :) Za to co roku wypoczywam w pobliskich Rowach :) Szarku - czasem trzeba siegnąć dna, zaliczyc głębię rozpaczy, by potem dostrzec szczęscie i go nie przegapić... Nie znając smaku goryczy, nigdy nie docenilibysmy słodyczy. Nie wiedząc co to zacinający deszcz, słońce i tęcza nie radowałyby naszych oczu... Nie doswiadczając zimna, ciepło niewiele by znaczyło.... Wszystko dzieje się po coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi Drodzy Zajrzałam sie pożegnac i jeszcze raz życzyć wszystkiego co najlepsze w Nowym 2005 roku :-) Koniec pracy na dzis i z cieżkim sercem muszę Was zostawić do poniedziałku. Pozdrawiam raz jeszcze i do \"zobaczenia\" w przyszłym roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnacy z wilkami
Miliony myśli i emocji, tysiące słów do napisania przez ten nowy rok... Ale chyba dobrze, że ręce odmawiają po szampanie:), bo spłonąłbym ze wstydu pisząc to co chciałbym napisać..:) I już jest ten 2005, i będzie znakomity! I tego Wam wszystkim życzę!!!!!!!!!! A teraz do łóżeczka:) Całuski dla tych co wciąż się bawią i utulam do snu tych co już do podusi.. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie i życzę Wam i sobie miłego świątecznego popołudnia. Muszę Wam powiedzieć, że bardzo miło powitałem Nowy Rok tańcząc z koleżanką pod gołym niebem wśród strzelających petard i rozbitego szkła przez tłumy pijanej młodzieży. Nawet się nie spodziewałem, że tak fajnie będzie. Oczywiście myślami byłem z Nią, wyobrażałem sobie że z Nią tańczę, przytulam Ją, gdyż to pragnienie jest moim najsilniejszym. Wszyscy życzyli mi spełnienia moich najskrytszych marzeń i dziwnie się z tym czułem, gdyż moje dyżurne (jak Wy to mówicie) marzenie jest nie do spełnienia. Cieszę się, że jest już po wszystkim. Nadal jest mi ciężko, czuję ból. Pozdrawiam Was bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim życiu może Jej już nie ma, ale na pewno jest w moim sercu, i tam na zawsze pozostanie. Może pozostanie w inny sposób niż jest teraz, ale zawsze będzie jego częścią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimM
Witam wszystkich i pozdrawiam w Nowym Roku :) KADARKO Podziwiam Cię za wytrwałałość i siłę którą zapewne posiadasz... Śmiem twierdzić tak ponieważ Alex śpi mocno i regeneruje siły po upojnej nocy a Ty masz jej jeszcze wystaczająco dużo by udzielać się na forum:) A wiem że zabawa była przednia... Pozdrawiam Do miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moi Drodzy:) Jestem dzis kompletnie wyłączona... Więc przywitam się tylko przy kolejnej juz dziś kawie:) Życzę nam wszystkim, byśmy w tym roku uporali się z tym, co nas boli... Aby tegoroczny bilans zysków i strat wyszedł na plusie:) Anonimku... Skąd takie informacje?;) Pozdrawiam i życzę Wam miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Witam Kochani!!!! Życzeń nigdy za wiele:) więc raz jeszcze, aby spełniły Wam się najskrytsze pragnienia, a Walentynki już każdy powitał ze swoją miłością u boku:) Samopoczucie już świetnie, choć trudni jeszcze w pełni dojść do siebie. Szarku, bardzo Ci zazdroszczę tego tańczenia, bo ja po fajerwerkach poszedłem pod scenę i wielu tańczyło w parach, a ja nie miałem z kim, a bardzo chciałem trochę poszaleć. W same pokazy ogni poszliśmy z całą rodzinką, sami młodzi i dzieci, mając sporo petard i innych takich. Zeszliśmy na plażę i było juz tam sporo ludzi. Oczywiście wszyscy strzelali już przed północą. Była duża mgła i dzięki temu pierwszy raz widziałem tak kosmiczne pokazy. Ludzie po całej plaży mieli własne ognie i wszyscu stzelali. Panował kompletny chaos potęgowany przez tą mgłę:) Ale te wszystkie światła, dawały niesamowitą poświatę. Wszystko wyglądało jak na innej planecie, plaża, morze i ludzie spowici tą mgłą, hukiem i rozbłyskami. Podobało mi się:) Szkoda tylko, że nie było z kim potańczyć, bo fajnie grali. A jak u Was? Aalex, tak pomyślałem sobie, ciekawe czy się znamy z widzenia, a może nawet osobiście:) Pozdrawiam wszystkich radośnie B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący... Też się nad tym zastanawiałam:) A nawet jeśli nie znamy się, to napewno mamy wspónych znajomych... Cieszę się, że szampańsko się bawileś:) Ja też miałam udanego Sylwestra, bawiłyśmy się z Kadarką super... Szampan pity prosto z butelki, koncert Dżemu i tradycyjnie fajerwerki:) Powitałam Nowy Rok z uśmiechem na ustach i niech już tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×