Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

ppppp--->dziękuję bardzo za paczuszkę.Jestem bardzooo zadowolona :D Robaczynka--->:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppppp--->dziękuję bardzo za paczuszkę.Jestem bardzooo zadowolona :D Robaczynka--->:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosia oto moja lista na co mam ochote od ciebie:P - lakier - deo w kulce - brazowa kredka lub cienie Wybierzesz cos sobie ode mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mi zostalo po dzisiejszym dniu:) Oddam: filmy: - Uśmiech Mona Lizy - Pod słońcem Toskanii - Symetria - 50 Pierwszych Randek - Garfield - Pasja - Edi - Hamlet - Mansfield Park i wiele wiele innych - pytajcie Rownież muzyka - singiel Eminema Without me - ktoś szukał - singiel Liquido - Why are you leaving - Nowy Lenny - przegrywany - Smolik - płytka z 5v pioseneczkami ( moze bardziej singielek) - Ewa Bem - najnowsza, nagrywana - płyta Georginy ( prezent - nie moj styl) Poza tym mam: - Balsam remodelujacy Erisa na ramiona i dekolt dla kobiet dojrzalych nieuzywane - - eyeliner Oriflame - czarny, nieuzywany ( dwie lewe raczki kresek nie umieja robic) - dla justyny trzymam - kosmetyki kolastyny - do opalania i po opalaniu - nowe - Szminka Vipera( kompleks odzywczo-nawilzajacy; nr 10) - uzyta 2 razy - Szminka YR - czekolada - uzyta dwa razy - próbki - kremy Vichy- sztuk 6 - próbki - krem Eris detoksykująco-nawilzający - torba Twoj Styl - czarna - sweterek Vero Moda - bezowy krotki z dlugimi rekawami ( uzyty raz) - torba RMF-u - na ramie, duża, miesci sie zeszyt A4 , a nawet wiecej - kubeczek Western Union - żółciuteńki O troche sie lista skróciła - dziewczyny obskubały:) Dzis wysylam paki : Daria, chocco, Nika1232, Kaszczunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mi zostalo po dzisiejszym dniu:) Oddam: filmy: - Uśmiech Mona Lizy - Pod słońcem Toskanii - Symetria - 50 Pierwszych Randek - Garfield - Pasja - Edi - Hamlet - Mansfield Park i wiele wiele innych - pytajcie Rownież muzyka - singiel Eminema Without me - ktoś szukał - singiel Liquido - Why are you leaving - Nowy Lenny - przegrywany - Smolik - płytka z 5v pioseneczkami ( moze bardziej singielek) - Ewa Bem - najnowsza, nagrywana - płyta Georginy ( prezent - nie moj styl) Poza tym mam: - Balsam remodelujacy Erisa na ramiona i dekolt dla kobiet dojrzalych nieuzywane - - eyeliner Oriflame - czarny, nieuzywany ( dwie lewe raczki kresek nie umieja robic) - dla justyny trzymam - kosmetyki kolastyny - do opalania i po opalaniu - nowe - Szminka Vipera( kompleks odzywczo-nawilzajacy; nr 10) - uzyta 2 razy - Szminka YR - czekolada - uzyta dwa razy - próbki - kremy Vichy- sztuk 6 - próbki - krem Eris detoksykująco-nawilzający - torba Twoj Styl - czarna - sweterek Vero Moda - bezowy krotki z dlugimi rekawami ( uzyty raz) - torba RMF-u - na ramie, duża, miesci sie zeszyt A4 , a nawet wiecej - kubeczek Western Union - żółciuteńki O troche sie lista skróciła - dziewczyny obskubały:) Dzis wysylam paki : Daria, chocco, Nika1232, Kaszczunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś wam sie przyda
Aliye.. dostałam Twoja paczuszke. Ciesze sie ze doszla w całości. A to pioro jest super!!!! Jestem zaskoczona:)) Bardzo Ci dziekuje!!!!!! Kredka tez, pasuje mi:) JA poszukuje: Krem do twarzy Garnier Czysta Skora, Podkład MAybelline , tusz bazowy do oczu... i takich tam rożnosci Moja lista: 1) podkład Avon Color Trend Fawn - (brazowy odcień ja mam jasną cere) prawie nieużywany. 2)Tusz do rzęs Color Trend - NIebieski - 2 razy użyty 3)Tusz do rzęs Avon Color Trend - Biały - nieużywany. 4) Podkład Yves Rocher ("Matujący Perłowy MAtowy") Couleues Nature. Użyty do wyprobowania. 40ml. Ale do zakretki wyleciało przy otwieraniu wiec bezpiecznie bedzie napisac że zostało 2/3... 6)Pomadka Color Trend Rendezvous - color czerwieni ale w odcieniu wina. Została ponad 1/2. uszkodzone opakowanie. 9) Błyszczyk w płynie z pędzelkiem odcień brąz z czerwienia, ładnie pachnie, mało używana, pęknięte opakowanie co nie przeszkadza w używaniu. (opakowanie srebrne) 10) Potrójne Cienie Sensique- użyte do wypróbowania, odcien żółto- złoty, zielony i brązowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinq.....w dalszym ciągu jestem zainteresowana tym połyskującym balsamem z CELEBRE....zarezerwuj go dla mnie Nosia interesuje mnie blyszczyk Glazewear ( jaki to kolor? ) i 3 lakiery do zdobienia paznokci... Daria....treselle mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
może coś wam sie przyda---------------> moze opowiesz mi cos o 9) Błyszczyk w płynie z pędzelkiem odcień brąz z czerwienia, ładnie pachnie, mało używana, pęknięte opakowanie co nie przeszkadza w używaniu. (opakowanie srebrne) 10) Potrójne Cienie Sensique- użyte do wypróbowania, odcien żółto- złoty, zielony i brązowy. jestem zainteresowana:):):mój nr gg 2511520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lista troszke zubozala ale moze ktos znajdzie cos dla siebie: - kolczyki Dreamlife z Avonu (nieuzywane, w pudeleczku) - krem Cold Weather Cream Avonu (uzyty moze 2, 3 razy) - rozowa kredka do malowania włosów z Avonu (ma 5cm) - dezodorant do ciala i woda toaletowa Hey (takie w zielonym opakowaniu, dostalam jako komplet w prezencie ale wogole ich nie używałam) - paleta lakierow do paznokci z Avonu Najbardziej interesuja mnie jasne blyszczyki do ust, czarne tusze do rzes i male lusterka (np. z Avonu):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszczunio---->widokówki mi sie bardzo podobają :-) może coś wam sie przyda--->bardzo sie ciesze, ze jestes zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Aliye - chcialam Cie jeszcze raz przeprosic, za ten wypadek z paczuszka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
moze cos wam sie przyda---------->jestem zainteresowana podkładem YR, napisz jaki to odcien. Blond wamp---------->rzuć liste, to zerkne i zobacze czy masz cos ciekawego A to co mam do zaoferowania: - podkład aksamitny Avonu odcień Warm Beige, zuzyta 1/3 - połyskujący zel do ciała celebre, użyty kilka razy, prawie cały - pomadka Color Trend Avonu, odcień Sequin, użyta 2-3 razy - podkład aksamitny Honey Avonu NOWY - pomadka ochronna Eveline o smaku i zapachu pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczynko--->no trudno..Stało sie jak sie stało i nie ma juz co o tym gadać,Mam nadzieje , ze moje Cosmo dojdzie.Jesli cos to wyjslesz mi kiedys tam jakas gazetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczynko--->no trudno..Stało sie jak sie stało i nie ma juz co o tym gadać,Mam nadzieje , ze moje Cosmo dojdzie.Jesli cos to wyjslesz mi kiedys tam jakas gazetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinq Nie chcialabys czegos ode mnie za ten podklad Honey??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinq Nie chcialabys czegos ode mnie za ten podklad Honey??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
agu--------> niestety, nic z tych rzeczy mi nie przypasowalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ połyskliwy puder do ciała....midnight frost..użyty raz..zostalo go z 3/4 pięknie i długo pachnie na skórze ❤️lakier do paznokci PIERE ARTHES kolor bez z lekkim połyskiem błekitnym....nr 62...4 razy użyty ❤️pełno probek róznych kremów przeciwzmarszczkowych ❤️krem nawilżający do stóp FootWorks Avon...nowy nieużywany ❤️raz użyta (sprawdzenie koloru na dłoni ) pomadka Eveline w bardzo eleganckim granatowo-złotym opakowaniu w kolorze średniego różu ❤️Vipera blyszczyk do ust w kolorze amethystowego rózu...ale jasnego...nowa nieużwywana jeszcze z ceną ❤️2 błyszczyki z Oriflame z Visions...w kolorze orchidei i rózy w opakowaniu do wyciskania z dziurki ( zadna kulka, dziubek czy sztyft ) bardzo higieniczne rozwiązanie w każdym połowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
blond wamp ---> interesuje mnie krem nawilżający do stóp FootWorks Avon...nowy nieużywany mój nr gg to 2511520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
blond wamp ---> interesuje mnie krem nawilżający do stóp FootWorks Avon...nowy nieużywany mój nr gg to 2511520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
blond wamp--------> zastanowie sie i dam ci znac , narazie musze leciec,niedlugo bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinq
blond wamp--------> zastanowie sie i dam ci znac , narazie musze leciec,niedlugo bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blond wamp ------------> widzę że masz puder midnight frost. nie ostał ci się jeszcze przypadkiem spray z tej serii????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond Vamp - a co bys chciala za ten blyszczyk vipera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
ide kochane dziewczynki...życze miłego weekend :*:*:*:* ja wypoczywam pod domkiem nad jeziorkiem:*:*:*:* paczuszki wyśle jak najszybciej !!!! czyli jutro rano(zainteresowana jeszcze sie dogadmy w pon.) :):):):):)a ja czekam na paczuszki od was papapapa bede za wami tęskniła:*:*:*::):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze moje mile panie Uciekam wyslac paki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×