Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Dziewczyny, powiedzcie mi czy też macie tak potwornie bolesne @ ? Zanim mi się @ zatrzymała też miałam takie, ale składałam to na karb młodości. A teraz to nie wiem, może przez ten duphaston? Albo rzeczywiście mam jeszcze dodatkowo endo? Możliwe, że powinnam się cieszyć, bo podobno bolesne @ to znak, że była owu, ale jakoś nie jestem przekonana. Albo to to przerośniete endometrium...Eeehh, już sama nie wiem Może, któraś z was ma jakiś pomysł? (Oczywiście skonsultuję to z lekarzem, ale na razie czekam na wyniki badań i dopiero z nimi sie pojawię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juswita bardzo chętnie przyjmę kilka centymetrów :P Pierniczku a to badabie odnośnie raka, to moze ze względu na endo, bo ona może być przyczyną i to pewnie tylko tak profilaktycznie. zuzanko może faktycznie za wcześnie? Trzymam kciuki! foczi, spokojnie, może jeszcze nie wszystko stracone! Powodzenia! A ja chyba jednak będę miała owu, ale to się jeszcze okarze w najbliższych dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka_83
bbbuuuu................ niestety moja beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka_83
wiadomosc mi ucieło?! no moja beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też myślę Markotko :) W każdym razie lepiej się zbadać niż coś zaniedbać. Powinnam znać wyniki dzisiaj wieczorem więc pewnie dam znać jak z tym będzie. I po tym \"horrorze\" zaczynam mierzenie tempki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana27
dziewczyny a w którym dniu cyklu najlepiej sie wybrać na USG dopochwowe, musze je zrobić w związku z tym PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatianko, ok 14 d.c czyli teoretycznie w czasie owulacji... Zuzanko, nie martw sie. Domyslam sie z tego buuu, ze wynik nie jest po twojej mysli. Ja jeszcze nie wiem jakie to uczucie jak jest po mysli....a czekam tak dlugo. Ty sie doczekasz, juz wkrotce. :D Foczi, cos ci twoi lekarze nie bardzo umieja sobie z toba poradzic. Witaj w klubie. Ale nie znosze czarnowidztwa dlatego prosze nie krakac. Jeszcze nic nie stracone, a o torbielce tez zapomnij. Glowa w gore. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, to jak z tą betą? za niska? ludzie, ja chyba zbzikuję; mam jakieś testy ze sklepu www.starania.pl, podobno w 7 dzień po owulacji wskazują ciążę lub jej brak; zobaczę jutro rano co będzie.... taki spadek temperatury może tez wskazywać na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana27
dzieki Surfitko za odpowiedz, tak też myslałam, czyli musze spróbować następnym razem bo juz jestem chyba bliżej @ jeżeli go oczywiście dostane :( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek16
a jak to jest właściwie z tymi pęcherzykami u Was? bo ja mam 17 lat i pół roku temu miałam troche ponad 12 na każdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki sufitka za twoje pozytywne myślenie; postaram cie posłuchać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy macie też takie wzdęcia po hormonach, ja sie czuję jak balon, nic nie pomaga. wariuję, wydaje mi sie że zaraz pęknę. Motylek sporo masz tych pęcherzyków, jak na twój wiek, ja nie wiem dokładnie ile ich mam ale chyba też sporo, tyle że jestem trochę starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta86
co u was słychać?czy mamy jakąś nową mamusię?dziewczyny co zrobić żeby zrzucic tą oponkę na brzuchu?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewkaanna
Cześć dziewczyny! Ja znowu wracam do tych śmiesznych obserwacji. Od niedawna mam już prawdziwy cykl po tym poronieniu. O dziwo jednak mam ciągle dość wysoka temp. bo około 36.5 a dziś jest siódmy dzień cyklu, no nic może wszystko wróci do normy. Zuzanko, donieś mi proszę dlaczego chcesz odstawić Luteinę jeśli możesz być w ciąży. Ja jak zaszłam w ciążę to lekarz mi ją dopiero zapisał. Może umknęło mi coś w waszych wcześniejszych wypowiedziach. Foczi, rozmawiałaś z lekarzem o tych twoich wykresach? Co on o tym myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snopalagus
Pierniczek Ja ostatnią miesiączkę miałam też cholernie bolesną i brałam luteinę.Może to właśnie progesteron ma takie działanie.Sama nie wiem.Jestem po @ a dzisiaj strasznie bolało mnie podbrzusze po lewej stronie.Wczoraj byłam na USG i jeden jajnik mam policystyczny-niestety.Nie długo idę do lekarza z wynikami,może w końcu coś się wyjaśni. Zuzanko,Foczi,A-psik wspieram wasze staranka o dzidzie,trzymam kciuki,żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allysa21
hej dziewczyny.czytam i czytam...ale duzo tego wiec pisze, gdyz jestescie juz bardziej oswojone z PCO i bardziej obeznane.....mam 21lat,dzis dowiedzialam sie ze mam podejrzenie PCO,gdyz miesiaczki brak juz dlug iczas,nadmierne owlosienie,podwyzszone te hormony FSH i LH,estradiolu za malo troche...na poczatku przepisano mi yasminell,pozniej yasmin a teraz diane 35...to jest 4 miesiac leczenia...jednak dzis wprost sie zapytalam o te schorzenie......zalamka totalna....lzy,rozpacz....ale piszecie ze da sie z tym zyc...???...jak wziasc sie w garsc...w przyszlosci problem z zajsciem w ciaze bede miala, ..przezywam to strasznie,moj chlopak tez...ale mimo tego wspiera mnie jak tylko potrafi...natomiast moja mama wyskoczyla z pytaniem"""a jak dlugo bedziesz brala te tabsy?" no bez komentarza...a skad mam wiedziec???w prawdzie nie jestem za tym aby stosowac antykoncepcje,gdyz nie wspolzyam,bo sie poprostu boje...a podobno jest USG jajnikow ale tylko wtedy gdy sie nie jest juz dziewica............prawda to???pomozcie...chetnie tez przyjme maile..allysa16x@op.pl to adres jesli ktora chcialaby napisac.... pozdrawiam.....mam nadzieje ze dam rade.............WAM DZIEWCZYNY TEZ ZYCZE,ABY STARANIA O DZIDZIE SIE SPELNILY I ZEBY TE CHORUBSKO NAS NIE WYNISZCZYLO..!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info S Bo ja już 3 dzień mam skurcze skutecznie ograniczające moją aktywność życiową :/ (np. koncert Rubika :) Mówię, że muszę odcierpieć swoje, bo przez ostatnie 4 lata nie wiedziałam co to bolesna @ (jak ja miałam) Fizjologia kobiety jest pełna bólu, eehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście podziękowania dla Snopalagus :) Ufff, moje CA-125 wyszły w normie - jak ulga :) Co prawda coś pokręcili z lekarzem kierującym, ale to już nie mój biznes tylko ich bajzel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta86
co u was słychać?czy mamy jakąś nową mamusię?dziewczyny co zrobić żeby zrzucic tą oponkę na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka_83
dziewczyny niewiem czemu ale wczoraj mi obcinało moje wiadomości :-( no moja beta jest poniżej jeden więc chyba na 99% nie jestem w ciąży :-( wiec dlatego odtawiam luteine , bo miałam ja brać od 16 do 25 dc....... a dzisaj tempka znowu rośnie http://28dni.pl/bobasek/wykresy/2007-05-07 nic nie rozumiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, to może na razie nie odstawiaj luteiny, może spróbuj umówić się do lekarza; u mnie też temperatura wyższa; oczywiście wczoraj buszowałam po necie..... sufitko zgodnie z twoim poleceniem buszowałam na spokojnie, z pozytywnym nastawieniem :-D .... no i wyczytałam gdzieś że spadek temperatury w fazie wyższych temperatur może oznaczać też implantację (nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale wiązać się to może z chwilowym spadkiem progesteronu w czasie implantacji), więc może jeszcze nie wszystko stracone na innym forum gdzie jestem już od dawna, specjalistka od NMPR napisała mi że właściwie to nie była jeszcze ten właściwy skok temperatury i najprawdopodobniej nie było jeszcze owulacji (???). Kurcze przecież widziałam pęcherzyk na usg.... a zresztą..... aha... juro zrobię test, wiem że za wcześnie, ale co mi tam, mam ich ze 4 szt :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
czy ktos mial robiona kolposkopie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka_83
foczi sugerowałabys ze moze u mni owu było kolo21-22dc ? a spadek tempki w 23,24 dc to przez implantacje? ja juz sama nie wiem :-( a do gina ide we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :) Tak sobie czytam i czytam i widzę ze wy super znacie sie na tej tempce i chyba ja tez sobie zaczne mierzyc od nowego cyklu temperaturke tylko prosze Was jak juz bede miala gotowa o interpretacje bo ja sie na tym nie znam komoletnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka, nie wiem jak jest u ciebie, ale mówiłam o sobie z tym spadkiem temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczi, jak dla mnie to ta specjalistka cos nie bardzo....Jeżeli tylko tempka się utrzyma to najprawdopodobniej owu była. A ten spadek to mogła być implantacja, czego zyczę z całego serca... Zuzanko :( Jeżlei owu było to wtedy co zaznaczyłaś. Z krwi ciąża wychodzi już po 24h po implantacji...Mi się kiedyś temperatura utrzymywała przez 40 dni po owu...nawet mój gin kazał czekac bo sądził, że to ciąża. A to jakaś blokada była. A testy wciąż negatywne. Nie chcę żebyś sie denerwowała, ale sądzę że niedługo dostaniesz @...Ale póki jej nie ma nadzieja żyje. Ale ta beta :( Może się w lab. pomylili....Wierzę, że ci sie wkrótce uda :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×