Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość berta86
dziękuję dziewczyny jesteście kochane,narazie chudnę,żeby mieć okres swój a nie sztuczny po diane a potem pojdę do lekarza i mu wygarnę niech mi zmniejszy testosteron ureguluje okres zmniejszy pęcherzyki!!!!!!!!!!nie dam się muszę mieć dziecko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_psik
Juswita - po odsatwieniu adpiexu schudlas 8 kg w ciagu miesiaca ?????? - to wspaniale :), ale kobitko w porownaniu ze mna to Ty jestes laska :D Berta86 ja tez mam podwyzszony testosteron :( nic przyjemnego co nie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta86
A PSIK jak go zmniejszyć?ja mam przez niego tylko to owłosienie!!!i te pco:- (a ty masz jakieś objawy przez ten testosteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snopalagus
Berto przy podwyższonym testosteronie podobno ma się większą ochotę na seks,ja tak właśnie mam od dłuższego czasu(mąż się bardzo cieszy) chociaż nie wiem jeszcze czy mam podwyższony-jutro idę zrobić badania.Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_psik
No oczywiscie Berta ze mam owlosienie :( tragiczne jak dla mnie zreszta jak dla kazdej kobiety 😭 i wysoki poziom tego horonu norma do 82 a ja mam 145 !!!!!!!!! Są leki na obnizenie tego świnstwa ale ja ich jeszcze nie dostalam czekam na wizyte u endo-gina :) a Ty jak dlugo masz PCO ?????????? I jakie masz jeszcze objawy tego dziadostwa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_psik jakoś mi to zdanie bez sensu wyszło, oczywiście schudłam 8 kilo w czasie brania Adipexu, ale potem po odstawieniu utrzymywałam taką wagę przez miesiąc, i wtedy nawet miałam regularne miesiączki, dopiero jak znowy trochę niepękniętych komórek jajowych mi sie na jajnikach odłożyło zaczełam tyć i wróciłam do swojej wagi. Dla mnie największą przyczyn kompleksów jest obfity biust, oponka i te tragiczne włosy na brodzie pod brodą i w okolicy pępka-czuje sie jak facet. W czerwcu jade nad morze-jakja mam wyjść w stroju dwuczęściowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_psik
Juswita - rozumiem Cie doskonale :( to owlosienie jest okropne , choroba ta nas nie oszczędza :( ja tak bardzo marze o gładkim ciałku.....u mnie tez jest katastrofa na brodzie , wasik nie jest taki zly, i oczywiscie bikini - moja zmora z odrastajacymi krostkami :(. ja wybielam wloski na brodzie rozjasniaczem i one sa juz jasniutkie ale obok wyrastaja ciagle nowe :( - ja mam juz uzbierane pieniążki na depilacje laserem ale narazie nic nie robie dopoki sie nie wylecze bo to tylko wyrzucnie kasy w błoto jak odrosna znowu :( Aha i ostatnio zakupiłam depilator :) z nogami tzn z łydkami mam spokoj okolo 2 tyg, gorzej z udami gdzie rownoczesnie golone z łydkami są juz na 3 dzien :o - dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_psik to jeszcze masz super ja już po dwóch dniach na łydkach mam megakłujące włoski, z brody co twartsze wyrywam pensetą, ale to niewiele zmienia. Chyba też sobie kupie jakiś fajny depilator, choć nie wiem czy to coś pomoę- no tragedia z tymi włoskami, najgorzej jak stoje w słońcu to od razu wszystko widać. A czym rozjaśniasz te włoski, spróbuje może bedzie mniej widać. I jeszcze, ile kosztuje taka laserowa depilacja, może zacznę zbierać kase;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juswita - ja rozjasniam wloski zwyklym rozjasniaczem do pasemek :D firmy Joanna:D, mnie to pomaga nie widze tych wstretnych wlosków :) sa jasniutkie jak u blondynki (a ja ciemna brunetka jestem :D ) Jesli chodzi o depiulacje to ceny w Katowicach klaruja sie zalezy czego depialcja tzn bikini 300-400 brzuch 500-800 piersi 300-500 wasik 200-300 broda 400-600 zł wszytko za jedne zabieg a zabiegow minimum 3 ja mam uskaladane na 6 zabiegow przy kazdej okolicy bo do tego jest jakis rabat jeszcze chyba 10 %, takze jak nie podziala to duza kasa idzie w błotko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasny gwint to straszna kasa, z mojej nauczycielskiej penski w życiu na to nie uzbieram, mam nadzieję, że jak mi sie jakimś cudem poziom hormonów wyrówna to włochy same znikną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno tak sie dzieje ze powinny wypadnąć same - oby tylko nie na głowie :o - katastrofa z tym wszytkim kobiecy los jest ciężki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie leki bierzesz A_psik?? starasz się o dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta86
A_psik mam tylko owłosienie a potem jak schudnę pojdę do szamatowicza niech mi coś przepisze na obnizenie,bo mam dość ciag,lej depilacji woskiem u nas wosk kosztuje 10 złotych a laser nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
Jesli chodzi o depilacje laserową - to jestem ekspertką ;-) Sama na sobie wypróbowałam :-) Któregoś dnia zgadałam się o tym z koleżanką z 3-miasta i Ona cos takiego tam otwiera. Ja robiłam w Warszawie, ale juz na nastepne powtórzenia będe jeździła do Niej do Gdyni, bo mam mieć znizke 50% :-) gdyby któras z Was była z 3-miasta niech da znać - to też dostanie jakis rabacik :-) ja robiłam praktycznie wszystko, bo tak jak wiekszość z Was mam włosy tam gdzie ich nie chce, a tam gdzie bym chciała - jest rzadzizna :-( najlepsze efekty widze na... kurcze, praktycznie wszędzie :-) Zapomniałam juz co to golenie nóg, wyrywanie włosków z bikini czy dziubanie pęseta na brodzie ;-) Nareszcie mam komfort, że nie musze zrywać sie każdego ranka przed moim mężem i pozbywać się włosków z twarzy :-) gdybyście miały jakies pytania to mój mailik: kam13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juswita oczyyyyyyyyyyywiście ze starm sie o dzidzi to moj jedyny cel i gdyby nie to ze tak bardzo pragniemy dziecka z moim męzem mysle ze poddałabym sie z walka z ta choroba :( Nie biore narazie lekow tylko Duphaston na regularne cykle ale juz niedlugo bede miec wizyte u profesora endo-gin i on bedzie mial moje wyniki hormonow wiec mysle ze wtedy da mi jakies cud lekarstwo :) Berta ja tez sie odchudzam :D Kami32 super ze widzisz efekty po laserze,a mam pytanko czy te wloski nie odrastają znowu mimo tego testosteronu chyba ze Ty nie masz z tym klopotow bo przeciez nie kazda dziewczyna z PCO ma podwyzszony testosteron.... Ja chetnie skorzystalabym z zaproszenia ale ja ze sląska jestem to troszke daleko ;) Moj mezus oswoil sie z moim owlosieniem :) nie zwraca na to uwagi powtarza tylko ze najwazniejsze to jest zebym wyzdrowiala i urodzila nam zdrową dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
A_psik ja tez mam testosteron powyżej normy i lekarz mi nic nie dał na obniżenie. Włoski odrastaja, ale sa rzadkie, jasniutkie i cienkie. Na brodzie, baczkach miałam zarost jak mój mąż! Grube, twarde, sztywne czarne włoski, które wyrywałam pęsetą, woskiem, depilatorem, itp. - ale one ciagle odrastały. Poza tym te czerwone krostki jak po goleniu, okropność :-( teraz mam na brodzie delikatny jasniutki meszek i nie opędzam się od męża jak od muchy kiedy chce dotknąć mojej twarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami32 - ja tez mam baczki grube czarne 😭beksa]beksa]beksa]beksa]beksa]beksa]beksa]beksa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta86
a psik a jaką dietę stosujesz i ile juz schudłas?u mnie testosteron jak wynika z adania 1,80.leczę się 2 lata a raczej leczyłam jeśli leczeniem można nazwać branie diane 36i androcuru(przez 20 dni).ale w końcu zdecydowałam się odstawić diane i schudnąć.a potem do dzieła !leki będę jadła garściami(jeśli pomogą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta86
A_psik czemu wstawilas takie buzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami32
A_psik, to może podjedź i zrób same baczki - zobaczysz efekt od razu! Ja na depilacje wydałam wszystkie swoje zaskórniaki i oszczędności z kilku lat, ale warto było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta z tego co slyszalam to Diana jest najlepsza na wysoki testosteron, podobno najlepszy lek , ale ja nie chce jej brac boje sie :( Ja stosuje diete 1000 kal sama komponuje posiłki czasem zdarzy mi sie przekroczyc czy zjesc cos niedozwolonego ;) Musze sie pochwalic ze od czwartku schudlam 2 kg i cerę mam wspaniałą normalnie nigdy bym sie nie spodziewala ze cera moze tak sie zmienic - nie jem nic pieczonego i tlustego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta te buzki to moj dzisiejszy nastrój....... Kami32 ale napewno te wloski nie odrastaja tzn nie chodzi mi o fakt i skutki depilacjilaserowej tylko o to ze skoro masz podwyzszony testosteron nadal to czy nie rosna one nadal, ja widze po swoich wloskach rozjasninoych ze inne codziennie rosna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta86
mam dosycc diane i już sztuczny okres a testosteron ani drgnął ja stosuje 1200-1500 kcal zgodnie z zaleceniami dietetyczki i ruch codziennie 45 minut-jazda na rowerze-też schudłam 2 kilo o d czwartku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerabane sa te baczki , teraz taki upał ja mam wlosy do ramion i musze chodzic caly czas z rozpuszczonymi 😭 do tego prze te wariujace hormony poce sie jak cholera ale nie pod pachami tylko na głowie na czole nigdzie indziej - czy to nie dziwne wlosy mam caly czas mokre :( i jak tu nie miec takiego nastroju 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta ja sie odchudzam ale co do cwiczen to mnie nie zmusisz nienawidze ćwiczyc :( nie ruszam sie prawie w ogole tzn caly czas siedze sobie przed komputerkiem, ucze sie , ogladam tv...........wiem ze to zle ale wole mniej zjesc niz sie ruszac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berta ja tez mam sztuczny okres po Duphastonie tak to mialam tak rozchwiany ze nawet 70 dni nie bylo ogolnie to moje cykle byly 40,50,60,70 dniowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta86
jak dorze pamię tam ja miałam naturalny okres raz na 3 miesiące i jeden raz mi sie zdarzyło raz na pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta spokojnie, będziesz mogłą mieć! My wszystkie będziemy miały zobaczysz! Jedne wcześniej, inne troszkę później, ale wszystkie się doczekamy! Głowa do góry! Co do testosteronu to ja mam obniżamy Verospironem (Spironolacton), ale włoski niestety nie znikają, więc nie licz na \"cud\" :( juswita Ty byś chciała, żeby Ci piersi zmalały a ja marzę, żeby się powiększyły! Może się ze mną podzielisz :) foczi trzymam kciuki! :) A z tą betą faktycznie za wcześnie, nie pomyślałam :P karolina ale mam nadzieję, że nie bierzesz tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×