Odpowiedz na ten temat

Prawda jest taka, iż dla facetów liczy się tylko seks

• gość 2018.09.14 [11:48]
    Zaraz się tu zlecą matki polki, które będą mówić, że nieprawda, że ich misio jest inny. Ale kieruję to do młodych dziewczyn. Wy jeszcze możecie coś z tego mieć. Pamiętajcie, nie są to proste istoty, będą się starać Was oszukać, ale ich głównym motywem jest seks. Pogódźcie się z tym i nauczcie się grać w ich grę, czerpiąc korzyści dla siebie.
    -zawsze stawiajcie siebie na pierwszym miejscu, wasze zdrowie, kariera, edukacja- to są wasze priorytety
    -wzory macierzyńskich cnót czerpcie z zachodu, od francuzek, niemek, nie od wiecznie zaniedbanych matek-polek, które twierdzą, że najważniejsze dzieciaczki<3 i miłość dzieciaczkófff<3 wszystko wynagradza
    -ogólnie przemyślcie kwestie macierzyństwa, na świecie naprawdę nie trzeba już aż tyle ludzi
    -dbajcie o siebie dla siebie, utrzymujcie prawidłowe bmi, miejcie dobrze płatną pracę, nie róbcie gigantycznych urlopów macierzyńskich, odkładajcie na swoją emeryturę
    -facetów nie bójcie się porzucać, na ojców wybierajcie mądrze, minimum pięć lat znajomości zanim pomyślicie o dzieciach.
    A i tak wiem, że zaraz wyleje się na mnie wiadro hejtu. Mimo, że to wszystko prawda.
  • gość 2018.09.14 [12:05]
    Bedzie cytat "-ogólnie przemyślcie kwestie macierzyństwa, na świecie naprawdę nie trzeba już aż tyle ludzi .." koniec cytata!
    To wez sie idz powies!
  • gość 2018.09.14 [12:05]
    Prawdą jest ze kobiety powinny myśleć o sobie. Dbać o siebie i swój rozwój ale trochę cie poniosło. Jesteś bardzo nieszczęśliwa. Współczuję.
  • gość 2018.09.14 [12:07]
    A wpadł do głowy może, że są kobiety które chcą moeć dzieci, wychowywać je świadomie z tego powodu rezygnują z robienia kariery?
  • gość 2018.09.14 [12:08]
    Facet potrzebuje seksa, kilka piw w tygodniu, michy po pracy i czasem wyjsc na mecz... (piwo-mecz -szeroko zakrojona i wyogolniona przenosnia do hobby i odreagowania- bo sie zara jakas dopiepszy ze "a moj nie pije"<"nie lubi pilki") wowczas jest szczesliwy, wierny i zadowolony z zycia.
  • gość 2018.09.14 [12:09]
    Kobieta zanim się związe na stałe powinna oceńc czy facet nadaje się na ojca. O ile oczywiście planuje mieć dziecko. Jeśli się nie nadaje żaden to nara. Szkoda dziecka.
  • gość 2018.09.14 [12:17]
    A wpadł do głowy może, że są kobiety które chcą moeć dzieci, wychowywać je świadomie z tego powodu rezygnują z robienia kariery?
    X
    No właśnie rezygnują, tylko po co? Nie ma emerytury(póki co) z rodzenia i wychowywania dzieci. Bo dzieci im pomogą na starość? Przecież to skrajny egoizm rodzić dzieci z takiego powodu!!!
  • gość 2018.09.14 [12:19]
    Prawdą jest ze kobiety powinny myśleć o sobie. Dbać o siebie i swój rozwój ale trochę cie poniosło. Jesteś bardzo nieszczęśliwa. Współczuję.
    X
    W którym momencie mnie poniosło?
  • gość 2018.09.14 [12:22]
    Oczywiscie, ze tylko seks. Rodzina itd. to efekt uboczny. Madre kobiety o tym wiedza, a tylko glupim wydaje sie, ze jest inaczej.
  • gość 2018.09.14 [12:34]
    wzory macierzyńskich cnót czerpcie z zachodu, od francuzek, niemek, nie od wiecznie zaniedbanych matek-polek,
    ogólnie przemyślcie kwestie macierzyństwa, na świecie naprawdę nie trzeba już aż tyle ludzi
    Chocby tu cie poniosło. Z resztą temat do kosza.
  • gość 2018.09.14 [12:39]
    Bo w polsce matki często dbają o siebie "na miarę swoich finansów", a że finans często słaby i pojawianie się kolejnych dzieci wcale go nie poprawia, to jest jak jest.
    Naprawdę na świecie nie trzeba, aż tylu ludzi. Powinna się liczyć jakość.
  • gość 2018.09.14 [12:46]
    Dla młodego chłopca może tylko sex się liczy ale dla mężczyzny po 30 roku życia inne rzeczy są ważniejsze. Jeżeli jednak sex stawia na pierwszym miejscu znaczy że jest prymituwem
  • gość 2018.09.14 [12:49]
    w okolicach 30 zaczynają zauważać, że samo się nie gotuje i sprząta, a jak sie jest miłym to można to mieć w zasadzie po kosztach włączne z seksem.
  • gość 2018.09.14 [12:59]
    Byłem kiedyś z kobietą która nie gotowała, ale nigdy nie byłem z kobietą która się nie seksi. oczko.gif
  • matka polka gość 2018.09.14 [12:59]
    o ch..j ci chodzi??
    matka polka - uwielbiam seks, bardziej od młodszego męża
  • gość 2018.09.14 [13:00]
    Autorko zgadzam sie z Toba.Moj maz ma 42 lata i poza wlasnym fiutem swiata nie widzi
  • gość 2018.09.14 [13:05]
    Czemu jak kobiety proponują kobietom bardziej egoistyczne postawy zyciowe to się na nie wylewa tyle jadu? Jak facet jest egoista(a w większości są strasznymi egoistami) to jest ok?
  • gość 2018.09.14 [13:07]
    autorko na szczęście to tyko twoje SUBIEKTYWNE zdanie usmiech.gif
  • gość 2018.09.14 [13:12]
    To jest twoja prawda, wiesz mój znajomy jest chory i ma tetreplagie
    I co teraz niby ma zrobić jego żona ?
    Nie każdy ma takie egoistyczne i samolubne podejście do życia, niektórzy mają inne priorytety.
    Ja jestem empatyczna, skłonna pomagać i kocham dzieci dlatego je mam bo wiedziałam, ze dam radę się im poświęcić, jakbym ich nie chciała i miała takie poglądy jak ty, pewnie wycieła bym macicę
    A co do związków i sexu to są faceci co faktycznie myślą tylko fiutem, ale są też faceci którzy kochają.
  • gość 2018.09.14 [13:12]
    Matka Polka
    Kobiety lubią seks, ale to mężczyźni stawiają go na pierwszym miejscu. Dlatego trzeba zawsze dbać o siebie i swoje interesy, nie łapać się na iluzję białego domku z ogródkiem i gromadki dzieci.
  • gość 2018.09.14 [13:15]
    Czy mężczyzna z tetraplegią nie myśli o seksie?
  • gość 2018.09.14 [13:21]
    Też lubię seks i mogłabym codziennie. Mój mąż z kolei chce jak najwięcej czasu siedząc razem ze mną i synem. Czasem woli sobie polezec i poprzytulać.
    To że autorko trafisz na takich mężczyzn nie znaczy że każda z nas tak ma. Mój mąż cierpliwie czekał ponad 2 lata na seks aż będę gotowa. Poznaliśmy się w wieku 18 lat. Pomimo 14 lat nadal jesteśmy razem i się kochamy co wydaje się absurdalne w dzisiejszych czasach.
    Grunt to dbać o siebie wzajemnie a gdy pojawia się dzieci starać się dwukrotnie aby w codziennej gonitwie znalezc czas tylko dla siebie i nie zapominać że nie jest sie tylko rodzicem ale i partnerem dla współmałżonka.
  • gość 2018.09.14 [13:24]
    A potem kobiety się dziwią, że mają gorszą emeryturę niż mąż, który w czasie kiedy Wy spełniałyście się w empatii i pomocy innym oraz robiłyście użytek z macic(po raz kolejny), dostał podwyżke/awans/ zmienił prace. I jeszcze wracając do tego ciepłego, pełnego empatii gniazda, obejrzał się i rozebrał w myślach ze cztery małolaty.
  • gość 2018.09.14 [13:25]
    Zgadzam się w 100 procentach z autorką, ale w tylko w kwestii tematu. Możesz być cudowną panią domu, robić obiad z trzech dań, sprzątać na błysk, perfekcyjnie zajmować się dziećmi a nie będziesz miała ochoty na seks, to ze szczęśliwego związku nici. Mężczyźni są jednotorowi w tym wypadku. Nie ma seksu-poszukam gdzie indziej, ewentualnie poszukam po rozwodzie. Proste i prymitywne niestety.
  • gość 2018.09.14 [13:28]
    Up. A dlaczego w dalszej części się nie zgadzasz?
  • gość 2018.09.14 [13:30]
    Ale sorry seks jest bardzo ważny w związku więc jeśli go nie ma to facet prędzej czy później zdradzi. To po co bierzecie sobie męża z dużym popedem seksualnym skoro same macie je na poziomie blisko zera?
  • gość 2018.09.14 [13:33]
    Dobre pytanie. Poza tym jak facet bedzie olewał kobietę to ta również znajdzie sobie innego. Normalne chyba.
    A to że kobiety chcą mieć dzieci, zajmować się nimi i odkładają swoją karierę na pózniej nie oznacza, że muszą być zaniedbane i nie mieć własnych pasji...autorka ewidentnie po b nieudanym związku, przelewa swoje żale na innyvh
  • gość 2018.09.14 [13:35]
    13:30 Zazwyczaj popęd seksualny jest ok dopóki nie pojawi się na świecie dziecko. Wtedy spada, nawet bardzo. I albo kobieta na siłę stara się zaspokoić męża, albo mąż przez dłuższy czas zaspokaja się gdzie indziej.
  • gość 2018.09.14 [13:35]
    Seks jest najważniejszy, ponieważ socjotechnika wyostrzyła ten pierwotny instynkt niesamowicie, daleko posunięta seksualizacja społeczeństwa, która sprowadziła je - a szczególnie płeć męską - do poziomu przyziemnych zwierząt (seks, żarcie, seks, sen, seks, praca, seks, grill w weekend + seks). W gruncie rzeczy nie istnieją tu żadne wartości wyższe, abstrach*jąc od idealistycznego fałszywego wyobrażenia kulturowego. Żal patrzeć na tępy nieświadomy motłoch, nic więcej do dodania.
  • gość 2018.09.14 [13:38]
    Oni są inaczej skonstruowani, niż my jesteśmy. Czasami mam
    wrażenie, że mózgu nie mają. Kierują się tym, co im ku.as podpowie.
  • gość 2018.09.14 [13:39]
    Facetowi seks się nie należy. Tak samo, jak nic nikomu się nie należy. Albo się zapracuje, bądź ma uwarunkowania, albo nie. A latanie na boki jak pies, kiedy się ma kobietę i dziecko, za które się wzięło odpowiedzialność, jest iście perfidne, brakuje słów krytyki.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...