Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mo_rella

START !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Od dzisiaj odchudzanie.5 posiłeczków w ciągu dnia .Dzisiaj tylko nabiał tzw. monodieta .Mam zamiar szybko i skutecznie schudnąć.Zapraszam do wspólnego odchudzania wszystkich chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popijam kawusię , tego to sobie nigdy nie odmówię .Hej dziewczyny ...........odezwijcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_223
na czym ta dieta polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki86
Witam:) Nawet podobną wagę mamy ja 71, 6 kg:O przy 171 cm. Tez biore się za siebie, bo nie mogę patrzeć jak tyłek mi rośnie:P A w lipcu czeka mnie wesele i urlop:) więc niechce wyglądać jak smok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj zaczęłam, zmobilizowała mnie przyjaciółka, która na niej super schudła(następna szczęściara). dieta 800-1000kcal. nie wiem na razie co zjeść, więc jestem jeszcze pusta w środku:P pozdrawiam, trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Miło że się odezwałyście.Monodieta polega na jedzeniu jednego dnia tylko jednego rodzaju produktu np.poniedziałek - tylko nabiał wtorek - tylko ryby środa - tylko owoce czwartek - tylko mięso piątek - tylko warzywa itd. Jesz w sumie co chcesz , sama sobie wyznaczasz na dany dzień grupę produktów.Oczywiście ,ryby na parze a mięso chude i gotowane,najlepiej z kurczaka ale w sumie sama wybierasz sobie wszystko na dany dzień np.ja dzisiaj mam ochotę na słodkie - no to jem serki , co 3 godziny jeden.Jutro zobaczę na co będę miała ochotę i wybiorę sobie produkty. Ja za 2 tygodnie wracam do pracy po dłuższej nieobecności i muszę szybko zgubić parę kilo .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim planem docelowo jest zgubić 22 kg, w jak najkrótszym czasie.Jakie są wasze cele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje marzenie to pozbyć się 8-10kg tłuszczu. dzisiaj 800kcal. na pewno nam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka00
ja sie dołanczam mój cel to zgubić 30 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka00
ja przede wszystkim musze sie nauczyć pic dużo wody bo u mnie z tym krucho :P Mam nadzieję że będziecie mnie wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj LITERKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I zaczynaj z nami .Cieszy mnie to że coraz nas wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny !!! Ja zaczęłam wczoraj jestem na 1000 kcal. waga 64kg./ 160 cm. Dołączę do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetrwałam dzielnie pierwszy dzień diety.Jestem z siebie zadowolina .Za wczorajszy dzień stawiam sobie 5 .Dzisiaj też robie sobie dzień nabiałowy , bo po prostu mam na to ochotę .Wsłuchuję się w swój organizm a ten najwyrażniej domaga się nadal nabiału.Niech ma ,a co tam. A jak wam idzie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, ja wczoraj zjadłam niecałe 800kcal, dzisiaj już 200, jadę pojeździć na rowerku, mam niby zjeść dzisiaj 1000kcal, ale chyba nie zrobię tego:) jeszcze tylko jakiś obiadek, owoc i sok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka00
hej dziewczyny ja wczoraj tak sobie ale dzisiaj biore sie za siebie ostro zjadłam śniadanko i popijam kawe a moj plan diety to mniej chleba i ziemniaków duzo niegazowanej wody i nabial czyli kefiry i maslanka(bardzo lubie) no i oczywiscie nie jesc po 18 jak myslicie uda mi sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka00
i dodac ze od jakiegos czasu nie slodze kawy i cherbaty i ograniczam slodycze :) a napiszcie mi co myslicie o piciu czerwonej cherbaty? slyszalam ze jest dobra na tłuszczyk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja piję, bo bardzo ją lubię a czy działa tak bardzo odchudzająco to nie wiem, ale na pewno nie zaszkodzi. ja piję rumianek, zieloną, białą i czerwoną herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka00
pudełko dzieki za odpowiedz chyba sie skusze na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka00
dziewczyny potrzebuje silnej motywacji bo niewiem co będzie z moim odchudzaniem :( kiedys schudłam 10 kg i tak zostało sama nie wiem jak to sie stalo a teraz waga nie drgnie nawet kilo w dół :( trzymajcie sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak samo, wcześniej jakoś schudłam 8kg, a teraz ledwo ledwo...jakoś nie mogę zrzucić tego zbędnego balastu. opalam się dzisiaj toples za domem, żeby mnie nikt nie widział:P jak już będę super szczuplutka to fajnie będzie się pokazać z taką opalenizną:) powiem Wam, że mnie motywują zdjęcia ludzi, którzy ważą jakieś 150kg. wtedy mam jakiś większy zapał. no i oczywiście dla samej siebie, lepiej bym się czuła gdybym schudła, to jest najważniejsze- dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy przypadkiem
serki waniliowe nie maja wiecej weglowodanow niz bialka? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literka00
mo_rela mi idzie żle :( wogule brak jakiej kolwiek motywacji :( muwie sobie nie a robie co innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Mo_rella :) literka00 nie załamuj się, przecież jesteśmy z Tobą, ciesz się z nami sukcesami, nie trać nadziei na super lato:) a tak w ogóle to dziewczyny mam wrażenie że jak jem niecałe 1000kcal, to jestem taka pełna jakaś i ogólnie czuję się no0rmalnie, myślicie że powinnam zmniejszyć ilość jedzenia? bo już sama nie wiem...bo chyba liczę te kalorie dobrze, z wszystkimi tabelami zgodnie... nie wiem sama... robię sobie właśnie mieszankę z ziół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×