Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutntgrzegorw52

Zona próbowała sie zabic

Polecane posty

Gość Smutntgrzegorw52

Dzisiaj moja zona próbowała sie zabić i wyładowała w szpitalu. Jestem wściekły, jak mogła to zrobic.Mamy dzieci.Wczoraj wieczorem byłem poza domem i maj zona napisała mi SMS, ze mnie kocha, ze sie cieszy ze mnie ma, ze nasz związek jest dla niej ważny. Ja nic na to nie odpowiedziałem. Ran zwróciła mi na to uwagę, ze nie dostała wiadomości, zapytałem sie wiec czy muszę odpowiadać. No i zaczęła sie dyskusja,jej zarzuty ze jej nie kocham. Ze jest nieszczęśliwa przeze mnie.Wkurzyłem sie i powiedziałem aby dała mi święty spokój.Zaczela mowić ze m wszystkiego dość i umrzeć. Powiedziałem aby przestała robić problemy i mnie szantażować. Wyszedłem z domu, a pare godzin pózniej telefon ze szpitala. Nie wiem co teraz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćghkoojgfd
To twoja wina koles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij w psychiatryku i odbierz prawa do dziecka.Takie psycholki powinny byc zamykane na zawsze. Albo Ty sie w koncu zabijesz bo nie wytrzymasz jej szantazy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nawaliles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej macie problemy w małzeństwie na które Ty nie reagujesz. Nikt nie chce mowić ze to Twoja wina ale musisz więcej czasu jej poświecić i pomoc jej wyjsć z depresji ( bo najprawdopodobniej ja ma). Ten SMS pewnie był jej ostatnim punktem zaczepienia przez który chciała sprawdzić czy coś do niej jeszcze czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Zignorowałem tego SMS, przyjąłem do wiadomości i co wielce miałem na to pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Moja żona powiesiła się na gumie od majtek. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Prosze sie nie podszywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzisz w tym problemu? zresztą pewnie i depresji żony nie widzisz zimny uju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij w d**e tak zeby sie zatrzymala o najblizsza latarnie.Histeryczka idiotka nie nadaje sie ani na zone ani na matke.I sobie jaja orwij zebyc kolejnego dziecka z psycholka nie zrobil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Nie rozumiem w czym jest problem. Powiedziałem jej ze jest niesprawiedliwa wobec mnie i stwarza sztuczne problemy a ona ciagle ze nie odpowiedziałem na smsa i ze jej nie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szybko sie uwinela ze zdazyla i samobojstwo i szpital zawiadomic zeby przyjechali i Ciebie powiadomili.:D:D Ten topik to musi byc prowo. Nie wierze zeby facet byl takim debilem aby dac sie tak szantazowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rwanie sie na zycie to konkretny objaw depresji a depresja to straszna choroba. Trudno dopatrywac sie tu czyjejs winy. Na ten sms mogles zareagowac ale nie musiales. Problem z cala pewnoscia nie lezy w tym, ze nie odpisales na smsa. Gdzie lezy? Twoje zadanie znalezc odpowiedz. 3m sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Jej siostra do mnie dzwoniła, ktora ja odwiedziła. Wszyscy teraz winią mnie bo nie odpowiedziałem na smsa. Paranoja!,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Jestem typem indywidualisty.Owszem wakacje najcześciej spędzamy osobno, ostatnie swieta spędziłem z moja rodzina, duzo czasu poświęcam mojemu hobby, jej czy moje urodziny nie zawsze spędzamy razem.Nieraz nie mam ochoty rozmawiać wiec nie odbieram telefonu a ona potrafi wykonać 120 połączeń. Czuje sie taki osaczony i nie wiem jak reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo wszystko słabe prowo,podkręć akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes debilem i nie masz jaj zeby idiotke kopnac w dupe. To Ty niedlugo popelnisz samobojstwo. Prawdziwe i skuteczne a nie taki cyrk jak zrobila ta idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Dzieci wróciły głodne ze szkoły jak wilki a tu ani widu ani słychu o obiedzie bo stara leży w szpitalu na urlopie. :o Nosz w dupę jeża co ja im powiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pewnoscia nie chodzi tu o zwyczajnego smsa na ktorego nie odpowiedziales. Twoja zona zapewne chciala tylko potwierdzenia swoich przemyslen, odczuc. Musiala sie pogubic, moze czuje sie samotna, odrzucona, moze nie poswiecales jej wystarczajaco duzo uwagi, moze przestala czuc ze ja kochasz, moze ma depresje, a raczej napewno skoro odechcialo sie jej zyc nawet dla dzieci. Pomoz jej, teraz nikt i nic nie jest wazniejsze, niech nie zostaje sama, codziennie musi wyjsc z domu do ludzi, moze odnajdzie jakas pasje, zajmij sie czesciej dziecmi, to trudne ale da sie z tego wyjsc. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Od dłuższego czasu mówię jej, ze ma sie uspokoić, nie będę każdego dnia powtarzać zapewnienien o milosci i odbierac telefonów.Mam dość fochów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Nie mam ochoty jej odwiedzać w szpitalu, tym bardziej ze mam ważny wyjazd zagraniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bagatelizuje się takich rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Jadę na Kanary z kochanką cmoknijcie mnie w sam śliski rów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Nie nie jadę z kochanka. Jadę na wakacje z moja rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaracie sie cienkim prowo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 5 tys na reke
j**aj ją. najwazniejsze dzieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Czy jest możliwość abym ubezwłasnowolnił tę wariatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest małzeństwo skoro czujesz sie osaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutntgrzegorw52
Dla mnie najważniejsza jest moja rodzina.Moja matka, moje dzieci i moje hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×