Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

witam co za koszmar jak ja nie lubię łarzenia po mieście po sklepach i oglądania tych szmatek aż się zmęczyłam no komu jeszcze placka? daria wybacz w pośpichu nie nałożyłam ci proszę taki duży kawałek drozdżowego karinka moje ciasto nie tuczy a ma dużo witaminek i minerałów i to ci dobrze zrobi gio przepraszam najmocniej ale tak oficjalnie chciałąm się do ciebie zwrócić no dobrze więc dla ciebie też mam komu jeszcze? ja idę obiadek robić naleśniki na słono robaczku mam uszykowane przepisy i wyśle ci jak tylko ugotuję obiadek justa dobra coś ci wyślę do usłyszenia kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka--- nie miałam zamiaru cie załamywać ale ogólnie to z dietami jest tak ze jedna komus służy a innemu nie bo kazdy organizm jest inny, zależy wszystko od przemiany materii i od trybu jaki się prowadzi. To tak jak z perfumami... ten sam kazdej innej osobie inaczej pachnie, wiec nie stresuj się i odchudzaj się z umiarem i pamietaj ze efekty nie przychodza po kilku dniach tylko tzreba czekać, trzeba być cierpliwym i wytrwałym poprostu. Szam--- widze ze Ty doświadczenia masz że hoho, ale wyobrażam sobie że praca z \"gwiazdami\" czy to tv czy filmowe itd to nie jest łatwe zajęcie, ja bym się do tego nie nadawała bo jestem zbyt nerwowa i jak coś mi nie pasuje to odpyskuje odrazu i nie umiem do tyłka wchodzić komuś i milczec jak mi źle , taki charakter :) Magda-- no to ty się bawisz w pracy widzę :) ładnie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu się tak cicho zrobiło? Zaraz zaraz, pewnie się nie otwiera kolejna strona............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu coś się dzieje ,bo nie widzę 50 str. ale myślę że zaskoczy Ja będę sie żegnac z tymi z którymi nie będę się widzieć przez wekeend. Życzę Wam udanego wolnego spełnijcie wszystkie plany udanej pogody idzcie poszukać babiego lata ,nazbierajcie jesiennych liśći. Nie przejmujcie się problemami dołami pomału one się rozwiążą. No to paaa ale jak ktoś mam możliwość to niech pisze ja z doskoku będę sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich...kurcze nie za bardzo wiem jak sie tu do was wkrecic...tak czytam, czytam te topiki i coraz bardziej ochota przychodzi zeby sie do kogos odezwac.....no a jak sie odezwac skoro sie nikogo nie zna :)) Tak wiec na poczatek pozdrowie wszystkich a co mi tam......moze i ktos mnie pozdrowi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terka ja cie pozdrowie chętnie:) Przeczytaj 50 stron to nas poznasz a przez kolejne 50 my będziemy poznawać ciebie .. Miłego wekendu dla wszystkich, mam nadzieję ze dla kazdej z nas i kazdego bedzie udany baaardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>terka tu nie musisz sie wkręcać! Napisałaś to jesteś :) Więc witamy serdecznie i mam nadzieję, żę będziesz się tu dobrze z nami czuła.🌼 dla Ciebie. Aha a ja mogę Cię poczęstować rurką z kremem lub bitą śmietana. Reflektujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, po małej przerwie na pracę... ;) Szam, dzięki za śmiesznotki, leżę i kwiczę :D magda, Ty to nas chyba trochę lubisz, co? ;) takie miłe rzeczy nam piszesz na weekend... postaram się dostosować do życzeń waćpanny (choć już nie panny :D ) i babiego lata poszukać. jak babie, to i moje, nie? :) Karina, nic się nie dołuj, uda Ci się na pewno schudnąć. terka, witaj w naszym gronie 🌻 na pewno dużo czasu by zajęło przeczytanie wszystkich stron, ale nie przejmuj się, powoli możesz nas od dzisiaj poznać. tu co chwilę ktoś nowy zagląda, niektórzy zostają. napisz nam coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>majesta droga, ja się odchudzam, ale Wy nie, prawda? Więc dlaczego miałabym Was nie częstować? :) No, ale żegnam się. Dopiero w poniedziałek tu zagoszczę :( Paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups...fajnie ze mnie ktos zauwazyl :) Majesta ja juz oczopląsów dostaje od czytania dzisiaj hiii ale jakos przestac czytac nie moge :) Karina jak ktos czestuje to nie wypada odmawiac.....chociaz chyba powinnam, bo wlasnie spalaszowalam syty obiadek i nie wiem czy znajdzie sie jeszcze miejsce w moim skromnym \'banioczku\' hiii :))....no i chyba z racji wekendu nie pouciekacie wszyscy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja ja chce jeszcze placka chłone dzis wszystkie słodycze i wiecie co ide dzis do planeterium w ramach swieta Kielc, niedawno otworzyli na Akademii Świetokrzyskiej poza tym to spadam do domciu ale placka zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku no ja mam nadzieję ze do naszego kafeterowego spotkania dojdzie kiedyś ja mam do wawy z 300 kilosów. A wogóle to ja nie wiem czy Szam ma takie duże mieszkanie bo ja tylko w wekend bym mogła wiec spać gdzieś trzeba :) Terka wiekszośc z nas jest od pon-piątku od raniutka do około 16 bo w pracy wówczas sa dziewczyny. A tak wieczorami to czasem Magda się pojawia lub Mary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miłego weekendu wszystkim, samych przyjemności czesc terka witaj 🖐️ ja jestem w weekendy raczej bo net mam w domu pa pa 🖐️ 👄 ❤️ 🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i skończyłam długo prawda? zażyczyli sobie naleśniki na slodko i na słono więc trzeba było zrobić o jaka tu cisza wszystkie do domku pobiegly teraz mam czas aby powysyłać wam co nieco robaczku masz rację trzeba by się spotkać, tylko gdzie? gdybym miała juz ten hotel nie byłoby problemu a tak? wszystkie pracują, mają dzieci i nie wiem czy da sie to zrobić pożyjemy zobaczymy ja jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wszystkim udanego weekendu, odpoczynku, czasu spędzonego z najbliższymi lub w samotności... jak kto woli... dużo słonka, dobrej pogody 🌻 do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam sorki, ze sie nie odzywalam. Ale jakas zabiegana jestem. Nawet nie wiem co przez caly dzien pisalyscie. Ciezko mi sie od was oderwac... :) Milego weekendu wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie ci którzy net w domciu macie. Odetchnełam trochę po trudach całotygodniowej pracy,słonko tak ładnie œwieci więc wyniosłam leżak na taraz i bużka do słoneczka. Witaj Terka.-fajne z nas babeczki nieee? więc nic ci innego nie zostaje jak się tylko przyłšczyc,myœlę że masz net w domciu,więc witaj. Zakasam chyba rękawy i upiekę ciasto z jabłkami ,bo tyle tych jabłek na ogrodzie leży. no to narazka,jak upiekę to się zamelduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co to? taaaakie pustkowie dzisiaj? Ja przymusowo siedze w domciu bo mój miły chwilowo niedostepny jest :( moze filmik sobie obejrze jakis albo sama nie wiem........a ogladacie Bar? tak z ciekawosci pytam tylko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majestra mój małżonek teraz oglšda mecz a ja chyba pójdę zrobi sobie toaletę wieczornš i zanurzę się w łóżeczku z ksiazkš ,chodz o21 jest wieczór z Jagiielskim ,to może oglšdne. Ja baru i tych wszystkich show nie oglšdam,u mnie sš czasami takie dni że wogóle telewizji nie oglšdam,za to dużo czytam i jeszcze ostatnio haftuje na kanwie -haft krzyżykowy i jest to bardzo pracochłonne. Życze spokojnej nocki PPPPPPPPPPPAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory Majesta ,bo nie wiem skšd wkradło się to r a wogóle to cos zle naciskam bo banały wyszły ,ale chyba się domyœlicie.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raz sie kiedyś odezwałam i potem przez dwa dni sprzątałam mieszkanie, teraz ażboję sie coś pisać, bo nie wiem co sie stanie jutro. Mój małżonek wrócił do normy, juz się nie boczy i nie robi awantur, teraz kolej na mnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez Magda nic nie szkodzi co tam jedno małe \"r\". Ja ksiązki lubie ale kupowac, naprawde jak jestem gdzieś niedaleko księgarni to kupuje tzw. klasyki a póxniej lezy to wszystko na półce i może z dwie stronki tylko przeczytane. Jedyną ksiązką jaką przeczytałam to było w liceum \"Ludzie bezdomni\" \"makbet\" \"Przedwiosnie\" i \"lalka\" aż wstyd się przyznać. Miłego odpoczynku wekendowego zycze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Robal musisz wiedziec że tu w weekend jest nas mniej bo wiekszosc pisze z pracy ,a w domciu nie wszystkie maja net, Ja juz wstałam o7,30 i juz mi sie ciasto piecze,bo wczoraj jednak nie zakasałam rekawów i nie upiekłam ,ale nadrobię to dzis, co do snów ,to mi sie coœ zawsze sni ,ale dzis nie wiem co mi sie sniło. Dobra --zycze miłej soboty,tobie Robal smacznego zimnego piwka,tylko nie za duzo lece cos popracowac ,w chwili wolnej tu zagladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nie widze nastepnej strony bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrr!!!!! a co do spania ,to cie Robal podziwiam ja to musze miec te 8 godzin snu ,bo jak nie to jestem nie do wytrzymania. Ognisko fajna sprawa ,dzisiaj pogoda super . moze sie pokaze ta 51 str.narazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim robaczku dziewczyny może i wstały ale kompy maja w pracy ja mam to szczeście posiadać to pudło w domu razem z sdi z przyjemnościa wybrałabym się na ten camping jeziorko i ognisko super zapytamy resztę ekipy i może coś z tego wyjdzie lecę do łazienki bo jeszcze śpioszki mam w oczkach zajrzę tu później bo idę na sobotnie zakupy do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×