Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość Nastolatka17
Do Patiii21 A czy jak lekarz przepisał Ci Diane 35 to mialas robione jakieś badania?? Ja nie mialam zadnych badan, tylko badała mnie powierzchniowo no i ze względu na cerę pomyslała moja ginekolozka że Diane 35 bedzie Ok. Niedflugo idę na wizytę i spytam się o te badania... Ale jakos przy braniu Diane 35 bałabym sie uprawiać seks:/ No i narazie nie mam odpowiedniego partnera ehhh ODPISZ Patiii21 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Jakie badania powinno się zrobić przed zażywaniem tabsow??? Yyyy ja nie mialam zadnych badań ehh:/ Czy jak biorę tabletki Diane 35 bez badań żadnych to mogę je teraz wykonać?? Czy teraz to nie będą dobre te wyniki:( Co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka17
Hej;) Czy jak stosuje Diane 35 od 30 maja bez wcześniejszych badań to czy mogę te BADANIA teraz wykonać? Czy juz nie robi się tak? wiecie cos o tym, doradźcie mi pliss:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Hejka! Biorę Diane 35 od 30 maja głownie ze względu na problemy z cerą ehh:/ Poprawę widzę, biust urósl co mnie cieszy bardzo;) Myslę zeby zacząć niedługo stosować go jako antykoncepcję hmmm sprawdza się?? Jakoś nie mam przekonania do tych tabsów a panicznie boję sie wpadki:(:( Czy np jesli biorę Diane 35 i plus do tego gumka to napewno nie zdarzy sie wpadka?? Poradźcie coś prośba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Proszę napiszcie mi jak sądzicie. Aaa i słyszalam też o przypadkach kiedy dziewczyna brała regularnie tabletki a zaszła w ciaże:/ Jej lekarz powiedział jej że te tabsy byly dla niej za slaba i nie zadziałały... Ja nie miałam żadnych badań robionych i nie wiem czy Diane 35 jest dobra dla mnie pod wzgłędem anty... hmmm CO ROBIĆ?? Prosże o rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diane mają największą dawkę hormonów, więc sprawdzają się jako antykoncepcja i jako takie działanie też się ją stosuje... Prawdopodobieństwa zajścia w ciążę przy braniu tabsów to 1/100... Nie ma 100% skutecznej metody anty... Dziwią mnie pytania o skuteczność i łączenia 2 środków zabezpieczających... Ja nie miałam z tym problemów... Oczywiście każdy ma prawo się bać i zabezpieczać się tak jak chce, ale dla mnie (żeby nikt się nie obraził zaraz albo nie wziął tego za bardzo do siebie) bez sensu jest branie tabsów i trucie organizmu i jednocześnie nie czerpanie z seksu maksymalnej przyjemności- czyli stosowaniu gumek... Ale to kewstia indywidualna... Jeśli chcesz stosować i tabsy, i gumki to proszę bardzo... Na pewno skuteczność anty się zwiększy... Rozumiem, że chcesz się uspokoić trochę, bo się ciąży boisz... Jeśli naprawdę chcesz stosować 2 metody to ja bym Ci proponowała tylko na początku- tak dla pewności... A później zaufaj tabsom! Ja zaczęłam brać tabsy i gdzieś w 5 dniu brania (jak mi się okres skończył) kochałam się już bez dodatkowego zabezpieczenia... Biorę tabletki już 4 miesiąc i jakoś w ciąży nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Monika2222-> Dzięki za wyczerpującą informacje;) Ja tak bardzo boję sie ciąży bo OJCIEC jakbym zaszła teraz to powiedział ze mnie z domu wyrzuci!!!! ehhh:( Dlatego wolę jednak stosować 2 metety0 na wszelki wypadek. A potem zobacże może zaufam Dianie 35 do końca;) A ty miałas robione jakies badania przed przepisaniem Diane 35? Ja nie miałam zadnym ehh;/ Mogę je teraz wykonać czy juz nie? ODP z góry dzieki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Czy mogę teraz spytąc moją lekarke o wykonanie tych badan? Czy juz w trakcie brania Diane 35 nie wyjdą dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania powinnaś mieć zrobione przed braniem tabsów- ale to już wiesz... Teraz też możesz je sobie zrobić- przy braniu diane też powinnaś mieć dobre wyniki- bo jeśli coś jest nie tak- to albo wcześniej było coś złego, albo po tabsach się coś stało... Tak więc możesz prosić o skierowanie na badania... Ja miałam robioną pełną morfologię, mocz, badania na wątrobę, jakieś hormony i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam, bo to wszystko miało takie dziwne nazwy... ;) Skądś znam Twój problem z ojcem- mój mówi tak samo, że ciąża to nie wiadomo co. Ale ja się już tym nie przejmuję- szkoda nerwów... A jesteś pewna że mówi poważnie- bo często ojcowie tak tylko mówią, a gdyby jakieś maleństwo się pojawiło to byłoby wszystko w porządku. Ja dopiero teraz doszłam do takich wniosków patrząc na mojego... Miłego seksu życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiiii21
nie miałam robionych żadnych badań, dermatolozka przepisała mi je na trądzik. niestety nie wiem jakie badania trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_22
cześć dziewczyny..ja stosuje Diane35 po raz drugi oczywiscie na poprawe cery..teraz biore drugi miesiac i nie ma efektów ale wiem ze swojego doswiadczenia ze pojawiaja sie dopiero po 3,4.Nie stosuje także dodatkowego zabezpieczenia.Jedyne co to zauwazyłam ze pekaja mi naczynka na nogach;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Do Monika2222 -> Dokładnie nie wiem może faktycznie tylko tak mowi bo boi się bardzo o mnie... Ale ja mam nadzieję ze w najbliższym czasie nie będzie nic takiego. Dopiero może 24, 25 lat to malec mógłby się pojawić a wcześniej oby nie hehe:))) Ale ja i tak narazie Diane 35 stosuje na cerę:P Zrobię badania, a płaci sie za nie? Jak tak to ile płaciłaś? Ja narazie nie stosuje Diane 35 jako antykoncepcji bo po 1 nie mam chłopaka na dłużej ( a teraz chcialabym hmm ) a wiesz 1 raz z byle kim nie chce:/ Chociaż miałam już dużo okazji do seksu... Za 4 miesiace skończe 18 lat i yyy zobaczymy hehe;) powiem tak: Chciałabym ale boję się troche no i nie mam partnera na poważnie:P Narazie poprosze o to skierowanie na badania, chce mieć wyniki a potem albo zostanę przy Dianie35 jeszcze ( podobno mozna najdłuzej 1 rok stosować ) ale póxniej zmienie na inne tabsy;) Bo uważam że są najlepsze jesli potem chodzi o antykoncepcję ( bo niedługo napewno będzie mi o to chodziło;) Dzieki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Mam pytanko jeszcze: czy jak mam podejrzenie nadżerki to mogę stosować te tabletki? Mi lekarka nic nie mówila że nie mogę... Niedlugo wybieram sie do niej na badanie no i po to skierowanie na te badania np poziom hormonów. Chce mieć pewność że te tabsy nie szkodzą mi i jakiego typu powinnam brać;) Bo slyszałam że są 3 typy: estrogenny, progestagenny i chyba obojetny czy jakos tak. I np jak używa się tabsów z większą dawką estrogenów a ma się ich dużo to mogę mieć mniejsze działanie:/ Także zapytam sie i napisze Wam co mi powiedziała moja lekarka. A Monika222 ile Ty masz lat?? Można wiedzien hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana222222222
czesc nie dawno dowiedzialam sie ze mam jajniki policustyczne... boje sie mam 23 lata czy bede mogla miec dzieci? blagam niech ktos odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana222222222
mam przepisana luteina na wywolanie okresu a potem diane35,strasznie sie boje.... pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczumag
Czesc dziewczyny zaczelam brac diane miesiac temu i ktoregos dnia zapomnialam tabletki, teraz czekam na okres i wciaz go nie ma ;/ brzuch mi strasznie wywalilo ;/ pomozcie nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny zaczelam brac diane miesiac temu i ktoregos dnia zapomnialam tabletki, teraz czekam na okres i wciaz go nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shetani
a co zrobiłaś jak zapomiałaś? przyjęłaś ją później? któy to był tydzien brania? odbywałas stosunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajulma
brałam diane i po pierwszym opakowaniu przytyłam wiec odstawilam na miesiac .Waga spadła juz nie byłam "napuchnieta".Potem znowu zaczełam brac i nic nie puchłam.Ale nie miałam ochoty na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczumag
to byl 13 dzien brania zapomnialam wziasc odbylam stosunek na drugi dzien wzielam 2 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczal sie wlasnie 3 tydzien na drugi dzien wzielam 2 tabletki ale w ten dzien kiedy zapomnialam odbylam stosunek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Hej laski;) Jesli tabletki Diane 35 leżaly trochę na słońcu i nagrzały se to mogą mieć slabsze dzialanie anty?? Czy nie ma to żadnego wpływu hmm?? Pomóżcie prośba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabka_
a u mnie dłuższe branie Diane skończyło się mega grzybicą pochwy :( i ciągłymi nawrotami w zasadzie do momentu wycofania się całkowitego z pigułek anty jakichkolwiek i długotrwałej kuracji lacibiosem femina. Ogólnie żałuję bardzo że brałam Diane, bo jak teraz lekarz oglądał moje wyniki niegdysiejsze to wystarczyło wyregulować mi prolaktynę i to wszystko, testosteron miałam minimalnie podwyższony więc nie było diane konieczne :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Odpowie mi ktoś?? Czy ma słońce wpływ na tabletki anty, na ich działanie?? Prośba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ok. jak bylam w australii to pixy leżały na parapecie w 30 stopniowym słoncu i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaczek
od dłuzszego czasu choruje na zespol policystycznych jajnikow cjociaz mam 19 lat i leczyłam sie u wielu lekarzy to kazdy znich mowi ze ciezko bedzie mi zajsc w ciaze i najlepsze jest leczenie hormonalne.lekarz przepisał mi dane 35. juz po pierwszych tabletkach zaczełam wymiotowac moj organizm nie przyjacł ich prawidłowo zaczeły wyskakiwac mi chrosty na twarzy na policzkach najbardziej te tabletki to był koszmar brałam je rok i byl to najgorszy okres mojego brania tabletek.wymiotowałam po nich za kazdym razem bylam ospała wiecznie zmeczona wszystko mnie bolałonic mi sie nie chciało. nie biore diane juz pol roku wszystko z twarzy i poschodziło chociaz zostały blizny:( nie wyglada to zbyt pieknie.niedawno dowiedziałam sie od swojego lekarza do ktorego chodze od 2 miesiecy ze te tabletki maja w sobe bardzo trujace substancje i podłuzszym okresie ich brania mozna dostac raka watroby i chyba miał racje bo teraz mam wielkie problemy z watroba dosc ze musze sie leczyc na bezplodnosc to jeszcze dochodzi mi watroba:( dziewczyny jezeli nie musicie to nie bierzcie tego swinstwa i zrobcie sobie pozadne badania. pozdrawiam bardzo goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka17
Mój organizm dobrze chyba toleruje Diane 35:) Nie wymiotowałam po niej nigdy, czułam się i czue bardzo dobrze. Tylko na początku brania nudności czasem, i bóle nóg ale tak to spoko. Tylko wkurza mnie to po po tych tabletkach tyje i mam celulit ehh:(:(:( Chociaż biorę je o 22.00 wieczorem co nie powinno powodować tycia. Biore narazie Diane TYLKO na poprawę cery;) Jestem przy końcówce 2 opakowania, niedlugo idę do lekarza na kontrolę i chce brać tylko pół roku a potem na inne zmienić ehh na lżejsze dla wątroby;) Pozdrawiam, 3 majcie się laski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anah
A ja mam takie pytanko (chociaż nie wiem, czy może już ono padło):Zawsze zaczynam przyjmownie Diane w środę. Teraz kompletnie pomieszały mi się dni i przyjęlam za wcześnie, bo we wtoerk. Czy to bedzie miało dla mnie jakieś konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×