Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o odpowiedź

miesiączka po porodzie

Polecane posty

Gość proszę o odpowiedź

Witajcie, jak bylo u Was z miesiaczką po porodzie? czy od razu mialyście regularne okresy? jaki mialo na to wplyw karmienie piersią? u mnie pierwszy okres po okolo trzech miesiącach, pomimo karmienia, a teraz już ponad 40 dni brak, czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę...
dziękuję za opinię, nie wiem czy nie za wcześnie na lekarza, przed porodem mialam dluzsze cykle, nie 28 ale zawsze okolo 30 dni, wiec teraz tylko 10 dni dluzej. chcialam wiedziec, czy ktos tez tak mial jak ja pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekos
Moja córka ma 22 miesiące, w dalszym ciągu karmię ją piersią. Pierwszą miesiączkę po porodzie dostałam tydzień temu i to tylko dlatego, że przerwa między karmieniami wynosiła ponad 12 godzin - tak przynajmniej tłumaczyła mi lekarka. Nie cieszy mnie powrót "trudnych dni" - znowu wszystko mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekos
Moja córka ma 22 miesiące, w dalszym ciągu karmię ją piersią. Pierwszą miesiączkę po porodzie dostałam tydzień temu i to tylko dlatego, że przerwa między karmieniami wynosiła ponad 12 godzin - tak przynajmniej tłumaczyła mi lekarka. Nie cieszy mnie powrót "trudnych dni" - znowu wszystko mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lus klarita
o kurcze, to moze sie ciagnac nawet 2 lata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiach - ja też miałam cesarskie cięcie 3,5 miesiąca temu i póki co miesiączki brak. Strasznie panikowałam więc zrobiłam sobie test no i już sama nieiwem co mam o nim myślec-jedna kreska wyszła bardzo widoczna a druga ledwo widoczna ,no ale jakoś ją troszke widać.Więc sama nieiwem czy test wyszedł poprostu źle zrobiony czy t o ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiach
Ania to przy tabletkach Cerazette które zaczęłam teraz brać to miesiączka wystepuje normalnie czy jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiach powiem Ci jak bylo u mnie. Urodzilam 24.02 tego roku caly czas karmilam tylko piersia gdzies kolo polowy maja zauwazylam objawy owulacji tzn. glownie sluz poszlam do lekarza i powiedzila mi ze owszem mogla to byc owulacja poprosilam o przepisanie Cerazette pierwsza tabletke wzielam 18 maja a pod koniec maja dostalam pierwszy okres po porodzie a bralam juz wtedy Cerazette ale byl to normalny okres bo wlasnie 2 tyg. wczesniej mialam owulacje. Pozniej karmilam caly czas i okresu nie mialam skonczylam karmic pod koniec lipca ale Cerazette bralam dalej i pod koniec sierpania dostalam okres a pozniej mialam juz co miesiac regularnie bo bralam dalje Cerazette mimo ze nie karmilam juz. Ostatni okres mialam pod koniec listopada i wtedy tez skonczylam brac Cerazette po odstawieniu jakies 2 tygodnie mialam owualcje i teraz czekam na okres ktory bedzie jutro moze w srode. Z tego co wiem to u kazdej kobiety jest inaczej niektore nie maja okresu wcale niektore maja plamienia i okres takze roznie moze byc. Jesli masz jakies pytania to chetnie odpowiem. Powiem tylko ze mi Cerazette bardzo sluzyly nie mialam zadnych skutkow ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam Joashac chwile wielkiej paniki,dlatego staram sobie tak zorganizowac dizęń by nie myśleć.Dla mnie druga w ciaża w tak szybkim czasie to byłoby niezłym obciążeniem psychicznym,gdyż ledwo co teraz się pozbierałam więc nie wiem jak to by było teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiach
kangurek może wymienimy się mailami :) będziemy się na wzajem wspierać :) u mnie nadal brak miesiączki...a u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak u Ciebie :( wiesz co to dobry pomysł ,zawsze będzie raźniej. Oto mój adres dakota3@buziaczek.pl zawsze również możemy pomagać na temat naszych szkrabów,a nóż niektóre nasze inf. któreś z nas pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasiach
wyslalam maila :)czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam 2 razy mail ale za każdym raziem pisze- list nie wysłany wystąpił błąd.Spróbuje raz jeszcze a jak sienie uda to wyśle z innego adresu. Powiem tylko że pierwsza listerka adresu innego maila będize na M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawde nie moge wysłac tego maila ani z jednej skrzynki ani z drugiej.Prędzej klawiatura mi sięrozleci.Spróbuje później jeszcze lub jutro.A moze masz jakis inni adres???? na który pójdize mój list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOASIACH kilkanaście razy próbowałam wysłac list na Twój adres i nic.Non stop wyśietla się komunikator. List nie wysłany,błąd podczas wysyłania listu.Mało tego próbowałałam wysłac list z drugiego mojego adresu i tez klapa.Nie wiem co jest grane gdyż do innych osób wspobodnie wsyztsko wysyła.Może spróbuj założyć sobie drugi adres i wtedy wszystko się uda.Wkurza mnie to że nie moge się z tobą skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoskq
od mojego porodu mineło niecałe 2 miesiace i znow zaczelam krwawic czy to mozliwe ze to juz okres?Dodoam ze jest to krwawienie bardziej skape niz moje wczesniejsze miesiaczki i raczej przypomina to te krwawienie po porodzie niz okres.... czy mam sie bac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska**********************
miałam podobnie ledwo co skończył mi się poług to zaczął się okres (jakieś 2 tygodnie po połogu) tylko że ja miałam bardzo obfity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiach nie wiem czy doszedł ten mail na twój inny numer który mi podałaś.Pisze dlatego że nie dostałam odp . ale pewnie jesteś zajeta przy dzidzi : pozdrawiam. buźka. Jak będizesz maiła chwile to odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estenskar
witam!! jestem prawie 8 tygodni po porodzie i tydzien temu dostalam okres. prerazilam sie,ze to jakis krwotok,ale to byla najzwyczajniejsza miesiaczka. dodam ze karmie piersia. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×