Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Gość
Nie wiem co się dzieje? Ale czy wam po wysłaniu hasła pokazuje się jakiś błąd? Już wiem, że należy go zignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objecuję solennie zalogować się na gg,może tam sobie poplotkujemy. ale to jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokładnie to samo,widocznie dziś wyjątkowo dużo napaleńców. Noc wilkołaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane........uspiłam najmłodsze moje dzieciatko(męża):) suanno......zaloguj sie na gg będziemy miały o czym plotkować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A na GG też są konferencje ? że można w kilka osób gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatko....mozna......jak masz gg power to wklepujesz klona i plotkujemy nawet w kilka osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG poczeka do jutra, jesteś tam collino pod tym samym nickiem? W razie czego i ja sobie wymyślę coś nowego. Moje aniołki dzisiaj wcześniej się pospały ale ja pól wieczoru przebeczałam bo pokłóciłam się z moim facetem. O i tu i teraz właśnie mi odpuszcza złość. Nigdy nikomu nie mówię o takich sprawach,bo tego nie lubię. Ale teraz już mi lżej jak się wygadałam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suanna.....aż wstyd sie przyznać......nie mam swojego gg:) ale jak tylko będzie trzeba zakładam........poczekam na Ciebie i też instaluję:) tzn.......mam już zinstalowany bo moje dziewczyny codziennie gadają;) ale dołącze siebie i już będzie ok:) czekam tylko Kochane kobitki na Wasze numerki.........no bo jak Was znajdę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
GG też zajmę się później ale i tak nic nie rozumiem - jakiego klona? a skąd mam wiedzieć czy mam jakieś power? A Ty Suanno nie kłóć się z mężem, bo to zmęczony i zacharowany człowiek. A ty nic nie rozumiesz, bo tylko siedzisz w chałupie i nic nie robisz.........? - masz tylko pod opieką dzieciaczki. Jeeezuuuuuuuu!!!! to temat z moich kłótni, ale mi się przypomniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane.......nawet nie wiedziałam że mamy takie same problemy....To Wasi mężowie też zawsze są zmęczeni?????????? nie tylko mój biedaczek:) Kobitki ja na kompie nie berdzo się znam ale jak mi kumpel instalował gg to mozna też ściągnąć power gg...........i tam jest opcja KLON.....klikasz na niego i wszyscy których masz na gg plotkują razem.......tak słyszałam ale nie praktykowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak beczę. Beczę jeszcze dlatego ,ze jestem zielona w sprawie tej wirtualnej przestrzeni,jutro wzywam na pomoc moją młodszą siostrę,która zapuściła gigantyczne korzenie w gg.Niech mi tu szybko wszystko tłumaczy. Kórde ale wstyd .;) :o Tak jest,założę sobie gg i będę tam mieszkała a mój facecik niech płaci za karę rachuneczki.Biedaczek zestresowany. Ale powiem wam w -sekrecie- ? ,że nicierpię cichych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana suanno.........nie smuć się.......nie warto Rano wstaniesz....spojrzysz na świat inaczej........nie warto przez tych głupich facetów .....wypłakiwać oczu czy tracić nerwy Głowa do góry.........jutro będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A kto je lubi Suanno? Na szczęście nie trwają nigdy zbyt długo przynajmniej u mnie, bo z reguły jestem gadułą i nie umiem być cicho. A co do gg to poproszę mężusia niech mi poświęci chwilę swojego cennego czasu i mi potłumaczy trochę. A może macie tlen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatko ........ja tlenu nie mam ale jak trzeba ......żeby z Wami pogadać zainstaluję wszystko........oprócz wirusa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIC NIE MAM. JUŻ MI LEPIEJ Co do cichych dni to wkurza!!!!!!!!!!!!!!!!mnie to,że facecik narozrabia a kobietka pierwsza wyciąga rękę. Jutro poczekamy na rozwój sytuacji. Lubię -Przemineło z wiatrem- i motto głownej bohaterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A przytocz to motto Suanno bo jakoś go nie pamiętam, choć widziałam film parę razy. A co do facetów....... to kochana ........przyzwyczaiłam się, że mój mąż nigdy nie przeprasza i nad kłótnią przechodzimy do porządku dziennego(od 8 lat). Ale ostatnio po kłótni wyszedł do pracy i przysłałmi przeprosiny sms-em , i......... aż myślałam , że źle widzę........także, też umieją czymś zaskoczyć człowieka nawet po ośmiu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki........czy nie szkoda nerwów na tych naszych chłopów?:):):) Oni i tak do Nas przyjdą,,,,,,,,gdzie im będzie lepiej?:) A że mają humorki.............bo to jeszcze gorsze dranie niż dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motto?raczej powiedzenie-pomyślę o tym jutro- Jutro wydaje się bardziej przyjazne , bo zawsze mamy nadzieję że będzie lepiej. Tak mi się ciepło zrobiło na serduszku jak przeczytałam o twoim smsie. Patrz ,jak to jest..... myślałam,ze tylko ja jedyna mam takiego męża co to nie potrafi przepraszać i przyznawać się do błedów.Dobrze,ze czasami mają w tym względzie przebłyski. Ciekawe czy u mnie jutro wystąpi przebłysk? Położę się spać i bedę śniła romantyczne chwile. Uwilbiam romantyczne chwile...............fragment z filmu Noce i Dnie ten nad stawem,kiedy Basia dostaje nenufary i ta muzyka.OJ! Super scena. Ja też tak chcę,ja też,ja też:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ael chyba troche za pozno?pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ael chyba troche za pozno?pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc,MĘŻATKO sorki ale idę śnić romantycznie. Wszystko przed nami EKA ,ALE JUTRO PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Życzę Ci tego Suanno bo to coś cudownego być tak zaskoczoną(myślałam, że znam swego męża na wylot) Ja też Wam mówię dobranoc, bo przyszedł mój małżonek z pracy i robi sobie kolacyjkę, więc korzystam i jeszcze naskrobię DOBRANOC pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak miałyście szczęście, że wchodziłyście, mi całkiem wywaliło \"Error, page not found\" i \"pocałuj mnie w nos\". Co do ploteczek polecam - nie GG tylko Komunikator Tlen (do ściągnięcia na o2.pl). Ma on tą wyższość nad GG że obsługuje zarówno osoby mówiące przez GG jak i przez tlena. I konferencje też tam są. To pa, biorę się do arbeit. zajrzę tu później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Jakoś mało dziś ludzi zagląda na Nasz topik.Tak cicho się tu zrobiło a i szukać go musiałam:) Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Matuszki! Pamietacie mnie jeszcze? Jakos wogule nie mam czasu w tym tygodniu. Moj starszy synio wrocil z wakacji i teraz jestem wieczorami wypompowana. A w dzien oczywiscie komputer jest oblegany. Czy pojawia sie tu Sprytna kotka? KOTKO co sie dzieje? Nie pisalas, martwie sie czy cie zgaga nie porzarla, hahahaha! Ja zaczelam sezon wiec czasu juz nie bedzie za duzo az do zimy. Trzymajcie sie cieplo, PAPAPAAPAPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Matuszki! Pamietacie mnie jeszcze? Jakos wogule nie mam czasu w tym tygodniu. Moj starszy synio wrocil z wakacji i teraz jestem wieczorami wypompowana. A w dzien oczywiscie komputer jest oblegany. Czy pojawia sie tu Sprytna kotka? KOTKO co sie dzieje? Nie pisalas, martwie sie czy cie zgaga nie porzarla, hahahaha! Ja zaczelam sezon wiec czasu juz nie bedzie za duzo az do zimy. Trzymajcie sie cieplo, PAPAPAAPAPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Matuszki! Pamietacie mnie jeszcze? Jakos wogule nie mam czasu w tym tygodniu. Moj starszy synio wrocil z wakacji i teraz jestem wieczorami wypompowana. A w dzien oczywiscie komputer jest oblegany. Czy pojawia sie tu Sprytna kotka? KOTKO co sie dzieje? Nie pisalas, martwie sie czy cie zgaga nie porzarla, hahahaha! Ja zaczelam sezon wiec czasu juz nie bedzie za duzo az do zimy. Trzymajcie sie cieplo, PAPAPAAPAPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×