Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Cześć kochane, długo nie pisałam. Now dziekuje,ze pytasz o mnie :* ja byłam wczoraj na wizycie i dzidzius zdrowy :D wiercił sie strasznie, machał rączkami i nóżkami,widać było nawet kręgosłup! :) Ma 4,5 cm i jest najśliczniejszym dzidziusiem na ziemi :p ogolnie wszystko jest w porządku i mam przyjść dopiero za miesiąc :) Now nie zazdroszcze tego leżenia,ale dla dzidziusia musisz sie poświęcić. Wazne,że maleństwo ma sie dobrze :) Asiu wspaniała wiadomość! Proszę ucałować maluszka od forumowych cioć :* teraz się soba cieszcie w spokoju i zaglądaj do nas czasem :) 9 tygodni mi się wydaje,ze Twoje cykle są jednak ok,nie są za krótkie..wydaje mi się,że kiedys gdzieś czytałam,ze o krotkich cyklach mówi sie jesli mają mniej niż 21 dni,ale warto się wybrac z tym do lekarza choćby na konsultację, co on o tym sądzi. Moze faktycznie masz szybciej owulację i nie "wstrzeliliście" sie w "te" dni z tego powodu. Moze pójdź na jakis monitoring cyklu? Życzę Ci,zebyś szybko znalazła rozwiazanie problemu i jeszcze szybciej zobaczyła 2 kreseczki :* E-de a jak tam Twoja dzidzia? Dentist, Mamo Aniołka napiszcie parę słów. Hanakali dawno sie nie odzywałaś co u Ciebie? Wszystkie Was pozdrawiam Sitarowa, Karola, paaatiii87, milenka1988, marys2333,J55j555, Madzia, Beatka, Myszor, Mycha, kinguszka86,Agnik24,sohviii,O7cia,aniaS,aniołek2404,też czekam na brak i wszystkie których nie wymieniłam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę się przyłączyć do waszego wątku, też staram się o dzidzię, mimo że wyniki są dobre mam problem z poronieniami około dnia okresu, bardzo wczesnej ciąży, już zdarzyło mi się kilkakrotnie że robiłam test wychodziły dwie kreski a za chwilę przychodziła@, nie mam problemów zdrowotnych i tarczyca też zdrowa, wyniki prawidłowe, nie wiem w czym tkwi problem jednak wciąż próbujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn problem z zagnieżdżeniem, mam duphaston i luteinę zgodnie ze wskazaniami lekarza ale ostatnio nie pomógł. Nie czytałam dokładnie wszystkich wypowiedzi na wątku ale może któraś miała podobny problem a jednak się udało? Mam już jedno dziecko i przed tamtą ciążą było też podobnie tzn dwa test poz potem krawienie ale w końcu się udało, a tym razem nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki Asiu kochana bardzo sie ciesze ze u ciebie tak pieknie sie wszystko ulozylo duzo zdrowka dla Fifiego :) J555J555 kochana u nas juz 28tc jak ten czas leci sama niemoge uwiezyc wyprawke chcemy kupic po wyplacie w kwietniu bedziemy kupowac wszystko w jednym duzym sklepie dla dzieci niebede latac po paru bezsensu a orientowalismy sie i jest wszytsko co chcielismy w jednym ciuszkow duzo niekupuje nowe tylko dos zpitala na wysjcie i po jednej z kazdego rozmiaru bo reszte dostane od bratowej meza Dla dwupaczkow i milusinskich moc caluskow 👄 Dla reszty dziewczynke sle wirtualne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście Kochane 😘 Jeśli chodzi o wyniki, to choroby metaboliczne te które doszły były ok, bo jeszcze jeden wynik ma przyjść, ale to będą do nas dzwonić. Udało się we wtorek zrobić rezonans, w sumie nie znaleźli nic niepokojącego. W środę miał robione badanie EEG i po konsultacji Pani neurolog powiedziała, że ona nie przyjmie Filipka do siebie na oddział, bo nie widzi wskazań do tego. Ogólnie na dzień dzisiejszy powiedziała, że Jego stan jest w miarę ok, nie potrzebuje rehabilitacji. 7 marca mamy wizytę w poradni neurologicznej. Muszę cały czas dawać Małemu leki na drgawki, w szpitalu od przeszło 2tyg., nie miał, ale dzisiaj w nocy w domu znowu miał atak 2 razy, ale póki co tłumaczę to tym, że może zmiana otoczenia, środowiska, poczekam do poniedziałku czy się będzie powtarzać... Ogólnie jest z Niego głodomorek, ale taki Kochany. No i stanęło na tym, że drgawek nie zdiagnozowano, ale musieli przynajmniej wykluczyć te groźne choroby. I nadal nic nie wiemy. Ale musimy być dobrej myśli. Kochane jak będę mieć więcej czasu to odpiszę każdej z Was, teraz mam Filipka na rękach i ciężko jedną ręką się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J55j555
Beatko juz 28 tydz jak ten czas leci:-)my tak samo zrobilismy wszystko kupilismy w jeden dzien w 2 sklepach ciuszki tez dostalam po moich siostrach kupilam tylko na odbior jeden kaplet na 56 i na dodatek za maly bo Wikus mial 60cm:-)a reszte do kupowalam na bierzaco jak juz sie urodzil:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zawsze o mnie pamiętacie! :* :* :* U mnie good news ostatnie były 07.02 - gdy byłam na USG i z dzidzią było wszystko ok, wielkolud miał aż 0,99cm, serduszko biło. Teraz następne USG dopiero w marcu a ja wariuję tradycyjnie bo w ogóle nadal nie czuję się ciążowo :( Cycki miękkie i niebolące, nic mnie nie boli, nic nie kłuje, nic nie ciągnie, nie mdli, nie sikam częściej. NIC. Gdybym mogła to bym robiła USG codziennie aby się uspokoić... Dziś u mnie 8t1dc. o Asiu - cudowna wiadomość! Utul FIlipka ode mnie! o Dla wszystkich kochane przesyłam gorące pozdrowienia! Trzymam kciuki bardzo mocno by wszystko się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, niesamowicie sie ciesze ze Fifik juz w domku :)) na pewno masz teraz ręce pelne roboty. co do wynikow badzcie dobrej mysli.wazne ze wypuscili malego ze szpitala czyli nie widza wskazan.super. ucaluj Maluszka :)))) pozostale dziewczyny, trzymam kciuki caly czas. codziennie Was czytam. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam asienko strasznie ale to strasznie sie ciesze ze Filipek jest juz w domu, w koncu mozecie sie nim nacieszyc. Ucaluj tam maluszka od cioci kafe:-) 9 tygodni ja mialam cykle przed strata 29-30 dniowe po stracie zmienily mi sie na 25-26 dniowe i po pol roku wkoncu udalo mi sie zajsc w ciaze. sitarowa ja przed miesiaczka zawsze mialam malo sluzu ale za to teraz w ciazy od poczatku mam duzo bialego. Nie ze cie nakrecam poprostu pisze jak jest w moim przypadku. karola widzisz wszystko jest dobrze i juz teraz tak bedzie. A u mnie juz niedlugo 22tc, mam praktyki w 3 klasie jak wroce do domu to leze bo strasznie boli mnie biodro a wczoraj doszedl jeszcze bol kregoslupa nie myslalam ze to tak strasznie boli:-( maz mi robil oklady, masowal ale to pomagalo niewiele i tylko na kilka minut w konu wzielam apap i jakos zasnelam.. mialam ktoras tak? jak sobie radzila z takim bolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za rady. Troche mi nerwa przeszla ale wymolestuje mojgo gina teraz niech sprawdzi wszystko co mozliwe i koniecznie hormony. Teraz bede czekac do wizyty. Zobaczymy moze przyczyna jakas jest, moze to blahostka a ja przechdze katusqze emocjonalne jak dostaje okres. Mamy piekna pogode juz troszke czuc przedwiosnie chos troszke chlodno ale samopoczucie od razu lepsze. No i fajne plany na weekend takze szkoda psuc sobie humor. Dentist czekam na wiesci skrobnij cos miedzy mdlosciami a wymiotami he he:) Milego weekendu i kazdej zycze tego czego akurat w tym momencie pragnie. PS brawo za opanowanie emocji i nakrecania od razu milej sie posty czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś mija 2 miesiące od straty mojego aniolka+++ a i już jestem w 5 tc,ale ten czas zlecial!!!żeby jeszcze tak szybko zlecialo te 9 miesięcy no osiem:)ale i tak jestem bardzo szczesliwa że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sohviii
9 tygodni ja kiedyś miałam cykle 23 dniowe i lekarz mówił mi, że to jeszcze jest ok. Co prawda wtedy nie starałam się o dziecko, ale myślę, że i u Ciebie będzie ok. Pamiętam, że moja koleżanka z liceum też miała krótkie cykle i zaszła w ciąże kochając się bez zabezpieczenia w trakcie @.... Ja u siebie też odczuwam burzę hormonów, cykle co prawda wydają się być w normie za to przy ostatniej owulacji tak bolał mnie brzuch, że nie mogłam w nocy spać. Miałam wrażenie, jakby uwalniało mi się tysiąc komórek na raz. Aż mnie korciło, żeby poprzytulać się bez zabezpieczenia, ale rozsądek wygrał. Sitarowa, ja też nie chcę Cię nakręcać, ale u mnie taki śluz był właśnie w ciąży, przed @ zawsze susza. Udanego weekendu Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za odpowiedź. Nie nakręcam się, ale dziś znowu wrociły bóle pleców. Tym razem po prawej stronie. Poza tym nie mam żadnych objawów ani na @ ani na ciążę. W brzuchu nawet mnie nie zakłuje, nic mnie nie boli poza plecami, żadnych mdłości (poza tym jednym razem o 4 nad ranem), żadnych zachcianek, ani smaka na nic... Nie wiem już co o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Postanowiłam was odwiedzić wtedy gdy moja rozpacz ucichnie, więc jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka to sie zalamalam myslalam ze poboli i przejdzie:-( a ciebie w ktorym tygodniu ciazy zaczelo bolec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali serdeczne gratulacje! Życzę Ci wszystkiego dobrego, tym razem na pewno wszystko skończy się dobrze:) Odpoczywaj dużo, dbaj o siebie i ciesz się ciążą:):) Asia bardzo się cieszę, że masz już Filipka w domku, przyznam że odetchnęłam z ulgą, bo niby się nie znamy osobiście, ale bardzo mnie smuciła Twoja sytuacja:( Teraz maluszek w pełni czuje Twoją miłość, możesz go przytulać do woli, całować, głaskać...Wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienko kochana w koncu przeczytalam pelny optymizmu wpis od Ciebie....czytalam codziennie z wielkia ciekawoscia co u Was nowego i czy juz wszystko jest wiadomei kiedy wychodzicie. W koncu sie doczekalam.....bardzo sie ciesze....nawet nie wiesz jak bardzo............Motylu Ty jak zwykle pamietasz.....obecnie corcie sa chore, ale to tylko zwyk'e zapalaenie gardla.....boze dziewczyny pamietam jak calkiem niedawno pisalysmy sobie a tu juz wiekszosc z Was urodzila....Beatka juz niedlugo dolaczy do Waszego grona......Hankali serdeczne gratulacje...trzymam kciuki aby cala ciaza byla najpiekszniejszym okresem i bez ciaglego strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali gratulacje !!!!!!!!!! tak sie ciesze i zycze wszystkiego dobrego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanakali to super wiadomosc! widze ze tobie jak mi udalo sie po pol roku:-) a teraz ciesz sie ciaza, a za pare miesiecy zostaniesz szczesliwa mama:-) kobietki ale mi sie teraz dluza te tygodnie, juz bym chciala tulic Zosieńke, dobrze ze chociaz mam te praktyki czas wtedy troche predzej leci. W marcu bedzie juz rok jak Wiktoria nie zyje, a ja pamietam wszystko doskonale, ze szczegolami jakby to sie stalo kilka dni temu.. pamietam nawet pogode jak jechalam do szpitala to bylo brzydko padal jakis deszcz ze sniegiem a jak wychodzilam to swiecilo slonko czuc bylo wiosne i zima juz nie wrocila.. Dobrze ze teraz mam Zosie bo napewno byloby mi o wiele trudniej. Wczoraj w szkole jako przyszly nauczyciel przeszlam szkole zycia.. dziewczynka przyszla do mnie z placzem ze chce mi powiedziec ze sie boi, zapytalam czego tak sie boi a ona ze boi sie o mamusie bo jak ona byla w szkole i nie bylo jej przy swoim tacie to on wtedy umarl. A najgorsze ze te biedne dziecko mysli ze to jej wina ze tata nie zyje i mi o tym powiedziala ze to przez nia umarl..:-( prawie poplakalam sie razem z nia, przytulilam ja mocno i wytlumaczylam ze to niczyja wina i ze tatus byl chory i dlatego zmarl, ale czy to cos da tu potrzebny jest psycholog ktorego w szkole brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , wczoraj mialam kontrole po poronieniu , 3 tyg dokladnie minelo. pani doktor mowi ze wszystko sie ładnie pogoilo i ze za okolo tydzien bedzie okres , histopat wszystko ok . teraz do zrobienia toxo i cytomeg i rozyczka. i za dwa miesiace cytologia dopiero i...za ok 4 mce starania zaczynamy . balam sie strasznie czy wszystko ok bedzie ..ufff ostatnie tygodnie byly bardzo ciezkie :( a teraz jak dostane @ to po nim : fitness powoli zaczynam i suane jakas powoli wracac do formy trzeba > zrzucic ze 4 kg i czuc sie wow wow i nagle zleci 4 mce i bede mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Dawno nie pisałam, ale miałam tak zawalony tydzień, że tylko wracałam do domu, wymioty, prysznic i spać. Zmęczona wczoraj zasnęłam w ubraniu,mąż mnie obudził na wzięcie du..astonu i dalej nic nie pamiętam. Strasznie dużo zajęć mam po feriach i właściwie nie mogę nic z tym zrobić. Na szczęście czuję się w miarę nieźle, tylko popołudniami już nie nachodzą mdłości i wieczorem wymioty. Mało jem ciągle niestety bo brak apetytu mi dokucza. W czwartek miałam usg- maleństwo ma 1,2cm i serduszko ślicznie bije :) badania ok, tylko mam powtórzyć wynik moczu bo mam w nim białko i nie wiadomo skąd i czy to nie zanieczyszczenie. Napisz ę do Was jeszcze później bo dopiero wstałam a wcale jeszcze nie odpoczęłam po ostatnim tygodniu-jestem wykończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×