Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

9 tygodni super ze wszystko dobrze, zeby Ci maleństwo nie zrobilo numeru jak nam :) mial byc chlopak a bedzie dziewczyna :) wazne zeby zdrowe bylo. Ja juz tez mam kilka ciuszków dla Izuni a reszta sie zajmę za niecały miesiąc. Całuje Was wszystkie dziewczyny. Agnik nie panikuj bo sama się niepotrzebnie nakrecasz i nerwowo się robi. Ja ani razu bety nie robiłam i juz mam 27 tydzien na ukończeniu. Wszystko bedzie dobrze, sama sie przekonasz jak zrobisz usg. Jade dzis na wieś trochę jeszcze owoców pozbierać. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Agnik24 czekam za wiadomościami-wszystko dobrze?:))) ja wiem że tak ale czekam za Twoim potwierdzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris27-Co tam u Ciebie.Masz już to Szczęście koło siebie?Jak będziesz miała chwilkę to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Patiii - rozumnie Cię że na razie nie chcesz dziecka, musicie oboje odpocząć bo ostatnimi czasy zbyt wiele się wydarzyło w Waszym życiu. Ja Wam życzę jak najlepiej. Masz rację nie zamawiaj sukienki bo to duże ryzyko, jak Ci nie będzie pasowała albo źle się będziesz w niej czuła. Najlepiej przymierzyć i wtedy będziesz wiedziała, co Ci odpowiada. :) x 9 tygodni - gratulacje synusia ! :) to mąż będzie miał niespodziankę wieczorem. A swoją drogą dużo chłopców w tym roku się rodzi :) x Dziewczyny mam do Was pytanie czy to możliwe żeby w 1 tygodniu czuć jakieś objawy ciąży ?? Tak jak wcześniej pisałam jest prawdopodobne że mogę być w ciąży ale na test za wcześnie bo dopiero za tydzień powinna być @. Od kilku dni czuję się jakaś wyżuta przez krowę :/ boli mnie głowa ciągle spać mi się chce i od 3 dni bolą mnie piersi a dzisiaj to już je naprawdę czuję, i od czasu do czasu boli mnie dołem brzuch tak jak na @. Wcześniej przed 2 nic mi nie było tylko dzień przed bolał mnie kręgosłup. Może w poniedziałek pójdę do mojego lekarza i poproszę o badanie bety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlo to nierealne byś miała objawy bo to za wcześnie Nawet jak zaskoczyło to albo jeszcze wędruje albo się zagniezdza a więc hormonu ciazowego brak albo w śladowych ilościach a to jego wyższe stężenie dopiero powoduje objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Ale cisza na forum..aż strach.. dziewczynki mam takie pytanko to normalne żeby pomdliło mnie dwa dni i odpuściło bo już się zamartwiam;( jestem taka przewrażliwiona;/ Agnik24 co z Wami?Odezwij się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wszystko ok, serducho bije,a fasolka trochę urosła od poniedziałku :) jestem taka szczęśliwa. dziękuję Wam za wsparcie. Badałam betę, bo poprzednio chodziłam z martwą ciążą i tak sobie pomyślałam, że jak będę badać, to będę weidziała na bieżąco co się dzieje, a tymczasem wyszło zupełnie odwrotnie. Nie wiedziałam, że beta pow. 6 tys. rośnie już powoli, wyczytałam to dopiero wczoraj wieczorem w necie. Gdybym wiedziała, to bym tak nie spanikowała. No ale ..już więcej bety nie badam :) x Pati, nie dziwię się, ze narazie chcesz odpuścić starania. Najważniejsze, aby zlikwidować przyczynę poronień, a wtedy już z większym spokojem będziecie mogli podejść do planowania kolejnej ciąży. Co do sukienki - lepiej przymierz zanim kupisz, bo nigdy nie wiesz, jak będzie leżała. Z moich ostatnich doświadczeń to wiem- miałam sukienkę szytą i mimo, że krawcowa zdjęła ze mnie miarę, to i tak kilka razy trzeba było poprawiać szczegóły, żeby wyglądała pięknie. A jak kupisz bez przymierzania, to nigdy nie wiadomo...powodzenia w poszukiwaniach :) x ciagle martwiąca - mdłości mogą wystąpić później. Ja nie mam i tym akurat się nie przejmuję. x 9 tygodni - gratuluję chłopaka :) mąż na pewno się ucieszy x Mlo, mnie też się wydaje, że chyba trochę za wcześnie na objawy ciąży, co nie znaczy że jej nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
nie wiem co mam myśleć w każdym razie nie nastawiam się bo życie to życie :) w każdym razie źle się czują jakbym miała być chora czy coś i ten ból brzucha i piersi, za kilka dni mam dostać @ wiec się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Agnik24- ty to mnie zawsze nastraszysz:) mówiłam Ci że wszystko będzie dobrze!!:)) Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris gratulacje !!! i duuuuuzo zdrowka dla Ciebie i Maluszka;) jak juz do nas zawitasz, to opowiedz jak wrazenia i jak sie czujecie ;) ...... mlo88 kochana wiem, ze to niby niemozliwe aby miec objawy w tak wczesnej ciazy. ale ja wlasnie tak sie domyslilam, ze zafasolkowalam. Bylam ciagle zmeczona, senna, robilo mi sie slabo, zrobilam test ciazowy, ktory wyszedl pozytywny i pokazal, ze to 1-2 tydzien od zaplodnienia. ....... agnik24 z przerobkami to akurat nie ma problemu, wszystkie sukienki sa szyte na miare, a moja mama jest krawcowa, wiec wszystkie przerobki ona by mi zrobila. Bardziej martwie sie o to, ze dany fason nie bedzie mi pasowal. Zostalo mi sporo kilogramow, po ciazach i nie chce sobie jeszcze ich dodawac sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Doris ... Gratulacje !! dużo zdrówka dla Was :) :* x Patiiii - właśnie też mam ten test co pokazuje tygodnie ale poczekam do @ to jeszcze tylko tydzień. A czuję się trochę tak samo jak wtedy gdy byłam w ciąży z tym że mam mocniejsze bóle piersi. Najgorsze że mój się napalił już i jest Święcie przekonany że jestem w ciąży a wiem że jak się okaże inaczej to go zaboli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka1990
Ja tez robilam ten test tzw cyfrowy i juz tydzien przed okresem wyszedl poztywny, a jeszcze pare dni wczesniej zrobilam kreskowy gdzie druga kreska taka bledziutka wyszla :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris-Najszczersze gratulacje!!!!:) Niech Wiktorek zdrowo się chowa.Oczywiście gratulacje także dla Dumnego Taty! Jak odpoczniesz i znajdziesz chwilkę to napisz parę słów. " Karola2812-Dzięki za wiadomość o Doris. U ciebie co słychać?Wszystko dobrze? " Ciągle martwiąca-daj sobie troszkę czasu.Mdłości nie muszą trwać cały czas.Niektôre kobiety nie miewają ani mdlości ani wymiotów.Staraj się tak niestresować(wiem,że to trudne,sama się z tym borykam).Maluszek odczuwa twoje zdenerwowanie.:) " Agnik24-tak jak pisałam.Na USG zobaczyłaš pięknie bijące serduszko.Trzymam kciuki aby było tak dalej.:) " Mlo-objawy ciąży występują w różnym momencie.Jesteśmy różne i różnie przechodzimy ciążę,inaczej reagują nasze organizmy,mamy inny próg bólu.Pomimo wszystko poczekaj do terminu @ i zrób test.A nóż będą tam śliczne dwie kreseczki.:) " Paatii-Ile dni w takim razie musisz czekać na zwykłą wizytę do GP?I nie powiadamianie o złych wynikach krwi.Jestem w szoku.Wiem,że to nic nie zmieni ale może trzebaby było złożyć skargę,bo to jest niedopuszczalne. Mi co prawda wynik histopatologiczny wsiąkł ale tu zawinił szpital.O wszystkich wynikach krwi które miałam robione w przychodni i w szpitalu to byłam informowania.W8tc. miałam kiepską morfologię i listownie mnie powiadomili,że mam się umówić na powtórne badanie(ale to zlecił GP a nie położna). Nie pozwalaj odprawić się z kwitkiem.Co by się nie działo to masz prawo do opieki medycznej. No ale teraz gdy pojedziecie po wyniki i na wizytę to na pewno wami dobrze się zajmą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziej_81
Doris - Gratulacje!!! niech synek rośnie zdrowo:) a dla Ciebie dużo siły i jak najmniej nieprzespanych nocek:) u mnie 8 tydzień, wczoraj wróciłam ze szpitala miałam straszne wymioty byłam odwodniona z Maleństwem narazie dobrze. Patrząc na szczęśliwe rozwiązania dziewczyn z forum dodaje mi to siły i nadzieji że będzie dobrze:) jestem jakoś dziwnie spokojna przy drugiej ciąży byłam bardziej spanikowana, pomimo dwóch strat psychicznie jest dobrze -sama się sobie dziwię ale niepewność i pokora do tego co ma być jest. Trzymam kciuki za każdą z Was, często myślę o pati - jestem pewna że będziesz szczęśliwą mamą modlę się o to. Przed Tobą piękny dzień - Twój slub:) Wszystkie Was pozdrawiam ciepło, mamusie dajcie znać jak Wasze Skarby rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom28/1 mi juz brak sily na te wszystkie sytuacje ze sluzba zdrOWIA tutaj, teraz czekam na wyniki ze szpitala i na jakies skierowanie. Ogolnie na GP nie moge narzekac, bo jak prosze o jakies badania, to nie ma problemu raczej, ale z terminami gorzej. .... Nadzieja dziekuje, ze o mnie pamietasz;) to mile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paatii-te terminy to mają straszne.Człowiek czeka jak na szpilkach a oni mają czas,im się nie szpieszy. Ja morfologię miałam słabiutką w 8tc.Na powtórne badanie czekałam prawie miesiąc bo lekarz w liście napisał aby badanie powtórzyć w ciągu 28dni i tak się stało.Nieraz staram się zrozumieć ten system ale momentami nic nie łapię.:( Ty kochana już długo czekacie na wyniki i zapewne lada dzień je otrzymacie i akurat na wizytę u gina będziecie je mieć.Wierzę,że teraz będzie już lepiej,zajmą się wami tak jak trzeba i któregoś dnia podejmiecie decyzję o powrocie do starań i całe 9mies.będą spokojne i szczęśliwe.:) Pamiętam o Tobie bo Cię podziwiam.Mało jest tak silnych,wspaniałych osób.Masz w sobie wielkie pokłady siły i miłości.Głęboko wierzę i życzę ci aby w twoim życiu zapanowały tylko szczęśliwe dni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam wszystkie przyszłe oraz obecne mamy do sklepu: www_kinderswiat_pl - podkreślniki oczywiście zamieniamy na kropki:) Może komuś się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, gratuluję :) ściskam Ciebie i Wiktorka :) x Mlo, ja robiłam test 2 dni przed terminem @ i wyszedł negatywny, a niby był to test, który szybko pokazuje ciąże. Jak zrobiłam w dniu spodziewanego @, to już była 2 kreska- bladziutka ale była. Tak więc robiąc za wcześnie można być zawiedzionym. W każdym razie życzę Ci, aby @ nie przyszła. x Pati, to może w sklepach sobie poprzymierzaj różne suknie i zobacz, jak fason Ci pasuje do figury, a później kup podobny nawet w necie i mama Ci dopasuje. Ja od początku wiedziałam, że nie chcę dużej, szerokiej sukni, ale mimo wszystko przymierzyłam taką w sklepie i okazało się, że faktycznie mi nie pasuje. Przymierzyłam więc krój taki, jaki bym chciała i było super. Wyszukałam sobie później w internecie sukienkę, która bardzo mi się spodobała, miała taki krój, jaki mi pasuje i krawcowa dokładnie taką mi uszyła. No i byłam bardzo zadowolona, a przy tym nie wydałam majątku. A dzień ślubu, to wspaniały dzień, więc jeszcze wszystko przed Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom28/1 przy czytaniu Twojego posta az mi lzy stanely w oczach, milo sie czyta takie slowa skierowane do siebie;) ........ agnik24 niestety w tych sklepach co zagladalam nie ma niczego o czym myslalam, no ale jeszcze mam chwilke, wiec cos znajde. Wiem mniej wiecej co chce, tylko chcialabym przymierzyc cos w tym stylu. Biore slub cywilny, wiec nie chce sukienki za bardzo "koscielnej", ale tez jak narazie mam focha na Boga, wiec nie wiem, czy bede brala wogole kiedys slub koscielny, wiec bym chciala, zeby sukienka miala cos ze slubnej. Mysle o czyms w kroju A do kolan i na ramiaczkach, zeby jak najbardziej tez pozakrywac czesci ciala, w ktorych jest za duzo cm ;D ..... Kochane Mamuski odezwijcie sie troszke;) ..... ..... Dziewczyny kochane jestescie, wiem, wiem powtarzam sie, ale naprawde tak mysle... Chyba nikt tak nie wierzy we mnie jak Wy, nawet ja sama. Zawsze bylam silna psychicznie, ale to nie znaczy, ze sie nie zalamywalam. Jestem tez uparta i powiedzmy, ze odwazna, wiec mysle, ze wyjdzie na to, ze jak dostane wyniki i mnie wylecza, to pewnie powalcze o kolejne Malenstwo;) Juz doszlam do siebie, wiadomo, ze jest mi przykro, ale juz sie pozbieralam, wiec nie jest zle. Jestem pelna nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
agnik24 - no właśnie nie ma sensu robić teraz testu bo wiem że będzie negatywny, ale nadal bolą mnie piersi i dziś moi rodzice zapytali się czemu często chodzę siku :O jutro jadę do polski na 10 dni w między czasie powinna @ przyjść więc jak coś się okaże do jeszcze pójdę do gina w pl :) x Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
Doris gratulacje niech syneczek zdrowo się chowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała29
Olita202120 jak samopoczucie dostałaś @? byłaś już na kontroli? Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga19831
Dziewczyny jak długo czułyście doła po poronieniu. Ja się strasznie czuję, minął dopiero nieco ponad tydzień. Wszystko mnie denerwuje dookoła. Płakać mi się chce, a nie mogę. W dodatku facet wyjechał do pracy do Wawy a ja siedzę sama. Mam wolne, ale muszę pozałatwiać parę spraw dlatego z nim nie pojechałam, zresztą siedzenie w obcym mieście i czekanie aż wróci o 17tej też mi nie pomaga. Zaczynam zastanawiać się nad psychologiem, bo nie wiem czy sobie poradzę sama. Nawet nie mam z kim o tym wszystkim pogadać, znajome ze swoimi rodzinami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
aga19831 - tu zawsze możesz napisać co Cie denerwuje frustruje i dobija. Tu każda z dziewczyn Ci pomoże a jak nie wierzysz to poczytaj kilkanaście stron wstecz i zobaczysz jakie wsparcie można dostać tu od dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxim77
Tydzień to bardzo mało, ja mniej więcej dobrze poczułam się po dwóch tygodniach, po miesiacu mogłam już o tym normalnie rozmawiać. Mimo, że bardzo obawiałam się powrotu do pracy, mam wrażenie że wyszło mi to na dobre. Nie mam za dużo czasu na myślenie. W domu też jestem zazwyczaj sama bo mąż wyjeżdza, ale chyba te chwile samotności też mi dużo dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×