Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Moonziet, ani sie spostrzezesz i bedziesz tulic malenstwo :) wiem ze Ci sie dluzy ale wykorzystaj ten czas na odpoczynek bo dzieciatko da C***ewnie popalic na poczatku :) X Akinom, mowisz, ze Twoj Jasiek malo wazy ...a na dlugosci Mu przybywa ? Martwie sie troche , bo Maja bardZo wyhamowala i w rosnieciu i w przybieraniu na wadze. Miala 50 cm i bardzo szybko wskoczyla w ciuszki 62. Od jakiegos miesiaca nie widze zeby rosla a wazy 5300 w 12 tyg. - ostatnio bardzo powoli waga rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik Mój zrobił się nie tylko pulchny ale i długi lecz chyba to już nasza działka,że się martwimy.Mi powiedziano w przychodni,że najczęściej po 12tygodniu Maluchy tyle nie tyją(jak w początkiwych tygodniach),więcej się ruszają,mniej w dzień śpią i wydłużają przerwy w karmieniu(szczególnie w nocnym).Ponoć jego waga jest w normie więc tego się trzymam:) Nie martw się.Zapewne z Twoją jest podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Ututu123 Kkochana super wiesci,najwazniejsze,ze dzidziulek jest zdrowy super,moja córcia tez wazy cos ok pól kg:)wiec teraz spokój Kochana myślimy tylko pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ututu123
CHORUSZKA - bardzo Ci dziękuję za te miłe słowka, bo jakoś strasznie tu cichutko się zrobiło, nikt nic nie pisze ale pewnie dlatego że majówka ;) masz rację, najważniejsze że maleństwo jest zdrowe, i Twoje i moje :) i naszych innych przyszłych mam :) mam nadzieję że dziewczyny które się starają już niedługo również będą mogły dzielić się z nami dobrą nowiną. Ja to już wczoraj strasznie się bałam, ale rano było ok, nie miałam strasznego stresa, chwile nachodziły takie ale nie było już jak wcześniej aż takiej paniki. Może dlatego że czuję swoje maleństwo jak się rusza, i wtedy wiem że ze mną jest :) będzie dobrze, już musi być dobrze :) termin z usg tym razem zgodnie z OM 01.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Dziewczyny podbrzusze mnie pobolewa i mialam rano plamienie nie czerwone ale takie brudne bordowo brazowe teraz bylam drugi raz i jak sie podtarlam to na papierze zostal czarny maly skrzep. Jestem na weekend u rodzicow na wsi co ja mam robic nie chce.im mowic i ich martwic a sama.zaraz oszaleje ze strachu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie czy wasze dzieci przeza się i wyginają podczas karmienia piersią? moja tak robi ok tygodnia dziennie ... buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ututu123 Super wieści.Szkoda tylko,że nie powiedzieli wam kto zamieszkał u ciebie.Jeśli chcecie poznać płeć to powinni powiedzieć ale widocznie co szpital to inne zasady. Najważniejsze,że zdrowe,silne i pięknie rośnie:) " Magdalenka Dla mnie też wszelkiego rodzaju plemienia,brudzenia są stresujące i nie dziwię,że się martwisz.Zadzwoń może do lekarza lub IP. " Sista Zmienia się coś podczas karmienia?(z lub bez nakładek,hałas,pozycja itp) Nie załamuj się.Może coś jej nie pasuje a może teraz ma skok rozwojowy i szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda ja tez Mialam plamienie bronzowe i to 3 dni. Okazalo sie ze na dnie macicy byla stara krew i to nie mialo nic wspolnego z dzieckiem. Dla pewnisci zadzwon do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Ale tam tez wylecial maly skrzepik boje sie jak cholera gdybym byla u siebie w miescie to od razu bym pojechala na pogotowie. Do mojej ginki jest tylko nr tel do przychodni nie moge.znalezc prywatnego nigdzie w internrcie a co to jest to IP ? Tam mozna dzwonic ? Wzielam 2 nospy i 2 luteiny dopochwowo i siedze i mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka IP to izba przyjęć.Bezwzględu na wszystko ja jestem panikarą i kontaktowałabym się z lekarzem lub jechała na szpital.Życzę ci by to nie było nic poważnego i tak jak pisał,,gość" może tobyć niezwiązane. Maleństwem ale lepiej sprawdzić niż siedzieć i się martwić.Tam gdzie jesteś jest może jakiś ośrodek zdrowia przecież kobiety ze wsi też potrzebują czasem porady. " Mlo88 Co u ciebie?Jak tam Twoja Księżniczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecie pojadło i szaleje w koszu.Może zaśnie:)Już ledwo się w nim mieści:)Trzeba będzie kojec rozłożyć ale już wtedy zupełnie zagracę pokój:) Sista pisała o stanikach do karmienia i ja kupiłam sobie dwa przez internet.Na zdjęciu wyglądały ładnie.Jak przyjdą i zmierzę zobaczymy jakie ,,cudo"zakupiłam.W najgorszym wypadku odsprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choruszka
Magdalenakamz Kochana zadzwoń lub jedz na izbę przyjec lepiej sie upewnić,trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenkamz Ja mialam takie krwawienie jakos przed 10 tyg chyba brazowawe i okazalo sie, ze to z nadzerki. tylko ze mi sie to pojawilo po wizycie po badaniu. Ale nie ma co panikowac, tak jak pisaly dziewczyny, rozne moga byc przyczyny, brazowa krew to raczej jakas stara krew, gorzej jakby byla swiezo czerwona czy rozowa. Moze sie przeforsowalas albo po przytulankach? Zawsze dla swietego spokoju mozecie podjechac na IP. Trzymam kciuki xx Akinom fajnie to zabrzmialo, ze szaleje w koszu:P Mi sie z innym koszem skojarzylo:P tez mam ten koszyk, zobaczymy jak moj synus bedzie chcial w nim spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dziś ma zly dzień ..nie spi od 4 ...., usypia na rekach na 20 min i krzyk znow i je co 2 h . a przy jedzeniu niekiedy grzecznie a niekiedy wygina się i krzyczy ...pogoda średnio na spacer dziś .dupa blada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosty_sierpnia
Magdalenka, ja tez mialam plamienie jakis miesiac temu, od razu pojechalam do lekarza. Okazalo sie ze mialam kosmowke pokrywajaca ujscie macicy. Lekarz powiedzial, zeby nie wspolzyc i ze takie plamienia moga sie pojawiac. Zaczelam wiecej lezec i plamienia sie nie powtorzyly do tej pory i mam nadzieje ze tak dalej bedzie. A jak tam z tym Twoim usg? Ja ide na genrtyczne w srode o 16, juz sie nie moge doczekac, choc strasznie sie martwie. Chyba dlatego, ze jakis tydzien temu zupelnie przeszly mi mdlosci choc dzis skonczylismy dopiero 12 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
No ja tez mam 12tydzien. Dziewczyny rani wzielam 2 nospy i 2 luteiny dopochwowo i cos tam troszke jeszcze bylo na papierze poszlam po poludniu po 12 spac i spalam do 15tej i narazie czysto nic nie lec***apier po siusiu czysty dzieki bogu. Dobrze ze mam ta luteine wieczorem znowu dwie sobie wloze i leze caly czas i jutro tez bede odpoczywac i mam nadzieje ze nie bedzie juz.wiecej zadnych plamien. A jak cos sie pojawi w poniedzialek znowu jak pojde do pracy to jade od razu do szpitala i po tym biore zwolnienie. Nie wiem od czego te brudne plamieni i co dziwne skrzep ale ostatnio bolala mnie troszke pochwa z zewnatrz a w srodku piekla przy oddawaniu moczu. Nie wiem nie wiem ale oby to sie nie powtorzylo bo nastraszylam sie strasznie a wizyte mam dopiero 15 maja :( Aha i wczoraj mnie glowa bolala i u rodzicow zmierzylam cisnienie to niestety mialam podwyzszone 142na 85 a puls 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szosty sierpnia Tym ze mdlisci nie masz to sie nie martw,kazdemu w swoim czasie przechodza,a 12 tydz to tak akurat,teraz odetchniesz:) u mnie z dnia na dzien ok 9 tyg minely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem co się dzieje : Nina nie spala dziś caly dzień ..od 4 rano do teraz . plakala prawie non stop , i uspokajala się na rekach lub w wozku leżaczku na chwile .. spala po 5 min i wrzask . cycek co 2 h ..wykapalismy ja nakarmiłam tata ululał i spi ale strasznie niespokojnie . czytałam o jej zachowaniu : napina się jak strudna od pewnego czasu i odgina do tylu sztywnieje .. boje się czy to nie napiecie mięśniowe :( wzmożone . zadzwonię w poniedziałek do tego prywatego pediatry i umowie się na wizyte w najbliższym czasie ..oby wszystko było z nia dobrze bo na zawal zejde. maz tez się strasznie przejmuje. jutro nasza ksiezniczka ma miesiąc - przyjadą moi rodzice i brat z rodzina i az się boje czy będzie miała lepszy dzień moja mala .. oby jej nic nie było . a teraz zyczmy sobie żeby spala do 2 chociaż . jestem dziś wyjątkowo wykonczona :(((((((((((( i bylam tak poirytowana w ciągu dnia jej zachowaniem ze az mi głupio :( ps mojemu koledze dziś urodzilo się dzidzi ..2 mce przed terminem , oby wszystko było z mała dobrze .uważajcie na siebie kochane i dbajcie o siebie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia19831
magdalenkamz najważniejsze, że nie masz świeżej krwi, mi tak lekarz mówił. Chociaż i ta świeża nie zawsze oznacza najgorsze. Trzeba sprawdzać u lekarza. Chociaż wiem, jak to przeżywasz. Sista trzymam kciuki żeby wszystko jutro juz było ok. Może to jakiś chwilowy kryzys. Dziękuję wam wszystkim za wsparcie i zrozumienie w trudnych chwilach i mam nadzieję, że niedługo do was dołączę :-) Tak czy siak jestem prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkamz
Dziekuje dziewczyny dzieki bogu narazie caly czas czysto brzuszek tez troszke mniej boli za to plecy z tylu troszke bola nie wiem staram sie byc spokojna w miare. Bylismy z mezem i z tatem i z bratem w kfc po frytki zjedlismy i zaraz trzeba wziac dwie luteinki i isc spac wypoczywac. Dam jutro znac czy cos sie jutro jeszcze bedzie dzialo. Dobranoc dziewczyny wypoczywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenakmz. Uwazaj na siebie i idz dla.pewnosci.do.lekarza. badz dobrej myslli X Sista. Maja tez sie wyginala w łuk ze utrzymac jej nie szlo. Porylam sobie w glowie tym napieciem msniowym. Pediatra jednak stwiierdzila ze sporo niemowlakow tak ma i po obejrzeniu Mai uznala ze wszystko w porzadku. Sporo moich sasiadek z maluszkami tez tak mialo. Mai to minelo. Teraz sporo sie wygina ale w inny sposob bo jest juz bardzo *****iwa. Jesli jednak masz sie denerwowac to skontruluj u pediatry X Akinom.dzieki za odpowiedz. Moze niepotrzebnie sie martwie wzrostem i waga Mai. 16 maja mamy szczepienie to pediatra powie czy jest ok Przdpraszam za brak polskich znakow ale z telefonu zle sie pisze Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenkamz - jak Ci to lezenie pomaga, to leż kochana leż ile wlezie. A jak coś sie znow zacznie to jedz do szpitala i naściemniaj jak ostatnio;P to chyba Ty byłaś na izbie prawda?;) no więc nie ma co sie stresować. Ja z początku ciąży byłam u gina co tydzien, bo ciagle cos mnie niepokoilo. *********** Sista - mam nadzieje, ze Cię pediatra uspokoi i tak jak w przypadku Mai Agnik doelgliwości miną. Miłego dnia z rodzinką dziś!!! ********** ututu - nie martw się "cisza"w brzuszku. Dzidzius tez moze miec czasem lenia;) Ja swojego synia nie czulam prawie wcale prze 2-3 dni, a teraz znow od 3 dni prawie non stop, czy on w ogole nie spi?! ;) wspolczuje ze zgaga.. mnie to nie sięglo.. a manti nie poaga? bo to chyba mozna w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista - na wysypki i uczulenia mojej kumpeli synkowi pomoglo poprostu szare mydlo. Zadne drogie secyfiki nie byly skuteczne a szare mydlo dalo rade. moze sprobuj.. ? Piszesz zebysmy w ciazy spaly... pospalabym chetnie, oczy sie zamykaja ********* ututu - bardziej niz sytuacji z praca wpsolczuje tego cholernego polowka, z nimi to cholera wsparcie jak sie patrzy;/ jak jest dobrze to ok, a jak cos wiecej potrzeba to juz sie wypina i marudzi. Szlag mnie z nimi trafi. Widze, ze jak tego swojego je*ie non stop to chodzi jak w zegarkua jak sie troche potroszczysz to juz wszystko ma w d***e i jest panem swiata! wrrrrrrrr. Mam nadzieje, ze sie dogadasz z nim. ******* ciagle martwiaca - dziekuj Bogu za ten urlop meza haha!! no wspaniale sie sprawy potoczyly, wreszcie zrozumial jak ciezka masz robote do wykonania. Chociaza, szkoda ze tak krotko się z corcią meczyl, pasowaloby mu troszke jeszcze nerwow naszarpac, by zapamietal lekcje do konca zycia. DO MEZCZYZNY ZAWSZE NALEZY OSTATNIE ZDANIE: MASZ RACJĘ KOCHANIE!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik - mozesz podpowiedziec mi, ile przytylas w ciazy i czy to tak systematycznie tylas czy moze wiecen mniej na poczatku/koncu? Jaks ie odzywaialas i jak wygladaly twoje dni w ciazy? Duzo cwicze w ciazy, wiecej niz przed, wczesniej nie musialam w ogole uwazac na to co jem i o ktorej godzinie a teraz..? jakas masakra. Jestem w 25 tyg, do przodu ok 9-10 kg, jeszcze 3,5 mies zostalo. Ostatnie 3 mies tylam po 2kg/mies. Czyli min jeszcze jakies 6-7 kg mi przybedzie. To minimuuum;( = 71kg, bede wygladala na gebie jak balon, nogi mi tez tyja, nie puchna tyja poprostu. i to mnie przeraza, ze choc po porodzie spadnie od razu kilka kg, to niestety obwodu ud, lydek i pyza na gebie zostanie jeszcze... okropnie sie tym przejmuje, nie potrafie inaczej. Wchodze na wage kilka razy dziennie. Wczoraj rano 63,7 dzis 64,7 i juz sie krew we mnie gotuje. W nocy jak budze ise na siku mam nadizeje, ze wysikam jak najwiecej by nei zawiesc sie gdy stane na wadze o swicie;( obleg jakis:( Przed ciaza mialam niedowage BMI 18,5. Drazni mnie ten nabity tylek i ulane nogi!! Cwicze, z hantlami, i nogi cwicze i spaceruje iii... nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pikole dziewczyny co Wy wypisujecie...w głowie się nie mieści...Powinniście się cieszyć i bylo wam dane zajść w ciążę i cieszyć się a nie ciagle narzekac że a to za gruba a to że opuchnięte a to że tamto itd no zdenerwowalam sie.Przypominam Wam,że jesteście w CIĄZY w CIĄŻY dziewczyny a nie w castingu do Top Model!!!Pamiętam jak Sista pisala też ciągle,ze tyje,ze to i tamto przemilczalam,ale teraz nie wytrzymalam.Ja bym mogla mieć na plusie kg ile by dalo,żeby w końcu zajść w ciążę i tulic maleństwo,więc czasem pomyślcie że to dar Boży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 dziękuję ze pytasz o nas. jakoś leci pomału, zaczynam się przyzwyczajać ze za 3 tyg wracam do pracy :( kręgosłup coraz bardziej boli przez te fizykoterapie, Nela dalej ma problemy z kupkami dalej są zielone, ale lekarz powiedział że to normalne. Nela to taka kokieterka się zrobiła, tak kokietowała lekarza że oboje prawie płakaliśmy ze śmiechu. tak czytałam o tej wadze Jasia i Mai Agnik i moja w 8 tyg miała 5200 i w cb powiedziała mi lekarka że to za dużo :O Nela urodziła się 3200 więc na miesiąc kilo przybiera. martwi mnie to trochę bo ona nie je dużo, jak liczyłam w ciągu dnia to ok 700ml wypija. a powinna ponad 800 ml. Jest już moja mała coraz bardziej kumata śmieje się guga sobie :) i rośnie jak na drożdżach juz ledwo w 62 się mieści a na początku 50 było za duże na nią :D xx ale mam dziś dzień dziewczyny :O z rana widziałam jak marokaniec włamuję się do domu który jest po sąsiedzku ze mną :O 5 cały czas myślałam że ta dzielnica gdzie mieszkam jest bezpieczna bo dom przy domie i w szystko w podwórku. a w biały dzień takie rzeczy dziś się działy xx sylwiątko jak tam ?? już coś się zaczyna czy jeszcze cisza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
04.05.14 [zgłoś do usunięcia] gość czemu nie napisałaś postu pod swoim nickiem tylko jako gość?? skoro jesteś z nami od dawna i czytasz co dziewczyny piszą to mniej odwagę napisać post pod nickiem. mam wrażenie że przemawia przez siebie zazdrość że inne dziewczyny są w ciąży albo tulą już dziecko swoje a Ty masz problem z zajściem tylko wiesz że to nie nasza wina że nie wychodzi Tobie. Tu każdy może pisać co chce i tyle jak się nie podoba to nie czytaj i nie czepiaj się Sisty że narzekała na kg bo to tylko i wyłącznie jej sprawa, nawet gdyby przytyła tylko 3 kg i by miała problemy zeby sobie z tym poradzić to nikt nie powinien jej tego wypominać i czepiać się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Sosi Chyba przesadzasz z tym tyciem .Jesteś w ciąży a to sprawa indywidualna nie wiem czy to stosowne ćwiczyć więcej niż przed ciążą.Ale skoro ci to pomaga .Jedna w ciąży przytyje 5 kilo druga 30 .Ja rosłam i rosłam a teraz waga stanęła 29 tydzień w poniedziałek 13 kilo na plusie ale nie mam z tym problemu drugie dziecko jest moim marzeniem i to się liczy i na to czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szosty_sierpnia
mlo, Czy Ty aby nie przesadzasz? Skoro mowisz ze forum jest po to zeby kazdy napisal co mu na sercu lezy to niech sosi sobie narzeka ze tyje a ktos inny moze napisac, ze uwaza to za maly problem... Moze faktycznie wypadaloby sie podpisac, ale zeby takie sceny odstawiac, czy to jest tutaj komukolwiek potrzebne? Ja np. wcale sie nie dziwie ze dziewczyna tak zareagowala... Sama po poronieniu staralam sie o ciaze wiele miesiecy i wiem jaki to trudny czas, kiedy co miesiac ma sie nadzieje, a tu okres za okresem. Wiele z nas tutaj to przechodzilo i chyba moglybysmy okazac odrobine zrozumienia, a nie sie tak bulwersowac od razu... A prawda jest tez taka, ze to forum troche odstrasza osoby, ktore poronily i straja sie ponownie poczac, bo wchodzac tutaj zamiat czytac jakies pokrzepiajace rzeczy czyta sie w wiekszosci narzekan na rosnacy tylek, pogode do d**y, problemy z partnerami itd itd itd... Zreszta juz wiele razy byl tutaj poruszany temata gadania o p*****lach i zawsze z tym samym finalem... A szkoda, bo bardzo malo jest tu nowych osob i to nie dlatego ze nagle kobiety przestaly ronic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo - i co z tym wlamaniem? dzwonilas na policje? sasiadow rozumiem nie bylo w domu? moja dzielnica tez wydaje mi sie bezpieczna, na piewszy rzut oka;p ale jak slysze od starych sasiadow to tez wlamania byly juz niedaleko ode mnie.. Nie ma reguly, nie uchronisz sie, jedynie probowac mozemy zachowywac srodki ostroznosci i dobrze zyc z sasiadami bo jak widzisz ich pomoc w takich wypadkach jest nieoceniona. ******* czekam na dziecko - pytalam lekarza o cwiczenia, nie robie tych, ktore powoduja u mnie chocmy malenki dyskomfort. czesciej cwicze z racji wolnego czasu, ktorego kiedys nie mialam, ale nie obciazam sie zanadto. Juz kiedys cwiczyclam bardzo bardzo duzo, i znam swoje granice. Meczylam sie kiedys ze zruzcaniem wagi, zle sie czulam, teraz tez czuje dyskomfort dlatego tak mnie to drazni. Wiem ze przesadzam, i nikt mi tych kg przeciez teraz ani wytykal nie bedzie ani nic a jednak ja sama, ja sie zle z tym czuje. Nie chodzi tu o patrzenie w lustrze, tylko o codzienne czynnosci, ktore nie sa juz tak latwe do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×