Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Proponuję dziewczyny całkowitą ignorancję poprzedniego wpisu , bo szkoda nerwów i naszego czasu na reakcje. Poświęćmy ten czas naszym maluszkom i współczujmy hessss że sam(a) nia miał takiego dziciństrwa jakie my zapewniamy naszym skarbom...... My dziś byliśmy na szczpieniu - mały horror ale spodziewałam się że będzie gorzej. MAła wieczorkiem miała z tej okazji podwyższoną temperaturkę i była marudna i nie mogła zasnąć ale jakoś śpi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ignorować dziewczyny ...i zgłaszać do kasowania, bo nie na każdym topiku mogę być o każdej porze... Pozdrawiam serdecznie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1
Hej !!! U mnie jeśli chodzi o karmienie publiczne, to żadnych skrułów nie mam. Najważniejsze, jest aby córcia była najedzona. Mieszkam na obrzeżach miasta i jak wyruszam w strone centrum muszę zrobić odpoczynek na karmienie (ale tak jak napisała "asiek" - dyskretnie). Oczywiście ostatnio siedziałam sobie na ławeczce i karmiłam małą, zasłoniłam się wózkiem, obok była moja siostra (lat 11) i patrzymy, a tu taki "dziaducha" stary w krzakach i nas podgląda. Grunt to nie zwracać uwagi.... Nie wiem jak u Was, ale moja mała extra śpi nocą, tyl;ko martwię się, bo ostatnio mniej je w dzień, wczoraj miała tylko 2 karmienia, dziś 3 + 2 nocne. Trzeba bedzie chyba iść ją zważyć .... troszkę się martwię. Mąż mi mówi "nic Cię nie zadawala, zawsze znajdziesz problem" ha ha ha - taka natura Tabelka mi się też podoba - dopisuje się. Nick Imie dziecka Ur. Waga Wzrost asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....6150g.....64cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....4500g.......62cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......4880g.......63cm agulek.........Rafałek.........06llipca...........5300g.......65cm Janina.........Kamilek.........25 lipca...........5000g.......62cm Iwka26........Adrianek.......30 lipca............4800g......62cm Ale jak serduszka zrobić nie wiem - sorkiiii Dobranoc P.S. Mój mężulek mnie za rachunki TP odstrzeli hi hi hi Asiek zazdroszczę Ci tego wyjazdu, my też kochamy Zakopane, tam się zaręczyliśmy, ale wypad planujemy na wiosnę .... cóż - pójdę poglądać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ja dobrze widzę
??? Jedna z Was urodziła dziecko o wadze 6150? Czy może nie rozumiem tej tabelki? Wogól jakieś duże te Wasze dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ja dobrze widzę
Już rozumiem. To są obecne wagi i wymiary. Przeprwszam za zamieszanie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiałki ...ja znow jednoreki bandyta jestem...hihihi Ciesze sie, ze kilka sie odezwalo po dlugasnym milczeniu;) Tabelka jest lux...hihihi zaraz sie dopiszemy.. Asiek...to ja cos przegapilam...skad Ty jestes, ze tak masz bllisko do Zakopca???Ja jakos nie bardzo przepadam za Zakopcem, dla mnie za duzo ludzi...ale za to uwielbiam gorali hihihi;) Renia serduszka sie robi wpisujac kwadratowe nawiasy [] a w srodku tekst serce... [ serce ] tylko oczywiscie bez spacji :) Gumecka ja Tobie strasznie wspolczuje tych zatok, bo znam ten bol i wiem tez jak to jest walczyc samotnie z chalupa i dziecmi z takim bolem...Pozdrawiam Ciebie tym bardziej serdecznie i trzymam kciuki - oba ;) Tak sobie pomyslalam,ze nasi mezowie poza wielka pasja samochodowa maja jeszcze cos wspolnego-skrzetne omijanie prac domowych-moj na to ma swietny sposob-postanowil sie zapracoholizowac na smierc ;) Walczylam z tym wszelkimi sposobami- kokietowaniem, placzem,rozmowa,ostra rozmowa i niestety efekty mam mizerne, wiec dalam se spokoj.Do czasu :D:D:D Do czy ja dobrze widze...hihihi....no tak dobrze,ze nie zwrocilas uwagi na wczesniejsze tabelki ...tam nasze dzieci mialy po ponad 5000 kg ;)Ot po prostu pomylki a tu masz racje - to aktualna waga dzidziorkow .Pozdrawiam. No to sie dopisujemy: Nick Imie dziecka Ur. Waga Wzrost asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....6150g.......64cm❤️ gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....4500g.......62cm❤️ renia1.........Oliwia...........26 czerwca......4880g.......63cm❤️ agulek.........Rafałek.........06llipca...........5300g.......65cm ❤️ Anulka.........Kubuś...........15 lipca...........5100g.......60cm❤️ Janina.........Kamilek.........25 lipca...........5000g.......62cm❤️ Iwka26........Adrianek.......30 lipca............4800g......62cm❤️ Co do tego publicznego karmienia...jakos jednak nie umiem....Ale za to kochane moje opanowalam sztuke karmienia rownoczesnie przewracajac sznycle, nakladajac obiad, odbierajac domofon itp...zaznaczam,ze nie mam chusty ani nosidelka hihihi...No jeszcze tylko na sedesie nie karmilam chyba, bo u dentysty juz tak ;) No zmykam na razie ...buziaczki dla Wszystkich :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe no troche duzo by wazyly te nasze dzieci hihihih, zapomniala dodac przecinka :-) Anulka---- masz racje hehehehe, a zatoki no coz jakos przezyje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jednoreka ;) widze, ze tutaj jakies zamieszanie bylo wieczorkiem, pewnie znow jakis niezyczliwy... Anulko mieszkam w Czechowicach-Dz. (wlasciwie pod) to jest12km od Bielska-Bialej, a zarys Beskidow widze z domciu:). co do tej wagi to mialybysmy nielada problem urodzic takie okazy hi hi hi po tej tabelce widac, ze moj Maks naprawde niczego sobie;) reniu - fajnie masz z tymi karmieniemi, ja to srednio karmie co 2 godz. (czasem 1,5, a czasem 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka super! Nick Imie dziecka Urodziny Akt.Waga Wzrost asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....6150g........64cm ❤️ gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....4500g.......62cm ❤️ renia1.........Oliwia...........26 czerwca......4880g.......63cm ❤️ agulek.........Rafałek.........06llipca...........5300g.......65cm ❤️ Anulka.........Kubuś...........15 lipca...........5100g.......60cm ❤️ Janina.........Kamilek.........25 lipca...........5000g.......62cm ❤️ Iwka26........Adrianek.......30 lipca............4800g......62cm ❤️ Mojreczka....Tymuś..........25 lipca............4400g......56cm ❤️ wracajac do karmienia..ja to moze nawet potrafilabym sie przelamac...ale jak to zdrobic skoro maly je z jednej piersi a z drugiej rzeka mleka wyplywa....normalnie to wkladam pieluche w stanik (troche pocieta, a nie taka wielka;)). kiedy to sie unormuje??? czy tak bedzie zawsze?? czy wy tez nadal tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....6150g.........64cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....4500g........62cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......4880g........63cm agulek.........Rafałek.........06llipca...........5300g........65cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca...........5100g........60cm Janina.........Kamilek.........25 lipca...........5000g........62cm Iwka26........Adrianek.......30 lipca............4800g.......62cm Mojreczka....Tymuś..........25 lipca............4400g.......56cm dziewczyny czy wy przewijacie dzieciaczki w nocy? czytalam ze sie nie powinno zeby dziecka nie rozbudzac..ale co, z taka kupa ma spac?? jak wy robicie?? aha! jaka temperature ma takie male dziecko?? tez ok 36,7 ?? chyba wiecej, co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie u okulisty hi hi mały tak zaciskał oczy że pani dr nie umiała mu wogóle zajrzeć ........ następna wizyta za rok bo wszystko dobrze. teraz walcze z ortopedą - w przychodni dali mi termin na PAŹDZIERNIK !!!!!!!!!!! i mówie pani .że to noworodek i musi mieć kontrole bioderek teraz a ona mi na to co mnie to obchodzi ?????????????????????????????????????????????????? wyrwałam jej to skierowanie i poszłam ELFIA MAMO GDZIE BYŁAŚ U ORTOPEDY ? A może wy tez tak czekałyście na wizyte kobietki ??? dobra uciekam bo sterta prasowania czeka :( :( :( :( aha ja sie narazie wstydze wywalać cycki na dworze ale może mi pzrejdzie :D Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w nocy jak sie obudzi to przewijam ........ jak nie to nie hmmm może faktycznie wybudzać ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki...przewijac, bo potem dupencje beda cierpiec i my tez ....bo przeciez odparzona pupa boli i zaraz gotowa maruda w domku.... Ja radze sobie tak, ze karmie, odczekuje 5 minutek,zeby sie Kubie nie ulewalo, przewijam - on oczywiscie oczki jak 5 zetow i potem znow cyckujemy chwilke...po czym facetto zasypia... Mojreczka minie ok 6-8 tygodnia sie stabilizuje, potem ok 3 miesiaca...Wiec glowa do gory...hihihi ja tez z pielucha tetrowa karmie , bo wkladki dla mnie to malo no i spac musze tez z pielucha ;) Ufff a my wlasnie zaliczmy popoludnie w barze mlecznym....No jeszcze troche i moze sie wreszcie Kuba wykokosi z tym skokiem rozwojowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po staremu,muszę dokarmiać malucha butelką,bo się nie najada i nie mam tak wiele mleka jak Wy,ale ogólnie rozwija się dobrze,wodzi wzrokiem za karuzelką,zaczyna gaworzyć i się uśmiechać.Fajnie jak robi się taka kontaktowa:).Ja po cesarce już doszłam do siebie,został kilogram do zrzucenia,tylko ciągle walczę z jej kupkami,bo ma zaparcia.Od dziś położna kazała podawać wodę przegotowaną,bo herbatka koperkowa już nie działa.To tyle u mnie,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! W nocy przewijam tylko wtedy, gdy poczuję \"śmięrdzącą sprawę\" ;) Z reguły jednak nic takiego się nie przydarza, więc dziecko w tym samym pampersie wytrzymuje do rana. Karmienie publiczne.. ech, to nie dla mnie. Ciągle mam problem z przystawianiem. Potrzebuje dwóch poduch i wiecznie mnie boli!Za każdym razem przyglądam się i niczego nieprawidłowego nie widzę, a jednak boli - a nie powinno!!! Gdzieś robię błąd, ale nie wiem, gdzie, przestudiowałam już całą literaturę, byłam w proadni laktacyjnej - to mi powiedziały baby, że to może być rak :(( Nie musicie zwiniętych pieluch wkładać, gdy cieknie wam mleko - od tego są wkłądki laktacyjne, dyskretne, niewidoczne pod bluzką, które wkłada się do biustonosza i które wchłaniają to mleko. Adam po powrocie ze wsi do Bytomia zrobił się po prostu upierdliwy. Nie podoba mu się i już. Mnie się tez nie pdoba, ale nie drę się tak jak on. W sobotę mamy chrzest - roboty mnóstwo. A mój A. w najlepsze wyniósł się na 4 dni i remontuje swoje auto. TEraz jest na etapie malowania, a mnie szlag trafia, bo wszystko na mojej głowie! Co ciekawe, stwierdził, że postara się żeby na spobotę było gotowe... Imprezę robimy w domu, Adam czasem przez pół dnia nie pozwoli odejść od siebie, a ja chodzę na rzęsach. TO jakiś kanał, jak ja mam zrobić przyjęcie na 10 osób, z Maleństwem na ręku?? Wkurza mnie to! Facet zajmie się dzieckiem, kiedy \"czas mu na to pozwoli\", żeby jednak do tego nie doszło, wynajduje sobie 150 tys wymówek i innych zajęć. Wrrr...ja w przyszłym wcieleniu chcę być facetem! Janina - idę do poradni ortopedycznej na Okulickiego, we wrześniu. Zapisywałam się jakiś czas temu - w szpitalu powiedzieli mi, że kontrola bioderek ma się odbyć po 3 miesiącach, więc nie denerwuj się - Twój Maluszek w październiku będzie końćzyć 3 miesiace, więc wszystko jest ok. Lecę! Jak A. nie zmieni podejścia do kwestii chrzcin i mi nie zacznie pomagać, to chyb go zamorduję - oglądajcie czasem wiadomości, jak usłyszycie o tym, że matka 2 mies., niemowlęcia zakatrupiła swojego komkubenta, to będzie o mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks nareszcie śpi od 20.15... dziś po południu praktycznie wogóle nie spał i pod wieczór był bardzo rozdrażniony oraz płaczliwy:( Anulko - tak się fajniez złożyło z tym wyjazdem do Zakopanego, że to koniec wakacji i było już dużo mniej turystów. Można było spokojnie spacerować Krupówkami bez dziwnych manewrów wózkiem, a w knajpkach miejsce zawsze się znalazło. Także było naprawdę super. mojreczka - mi przy karmieniu też płynie z drugiej piersi, ale wystarczają już teraz wkładki laktacyjne. Czasem tylko w nocy kiedy bąbel zrobi sobie dłuższą przerwę wkładkę można wykręcać;) a z ilością pokarmu to powinno się unormować i piersi zaczną produkować tyle ile potrzeba, tyle że zawsze z drugiej coś popłynie przy jedzeniu. Maksa nie przewijamy już w nocy ponad miesiąc (albo nawet więcej), bo właśnie rozbudzał się i płakał. Potem nie można go było uspać na nowo. Stwierdziliśmy, że skoro kupki nie robi to można wytrzymać do rana i faktycznie nic się mu nie robi. Dopiero około 6 rano robi pierwszą:) Temperatura niemowlaków około 37 stopni to jeszcze nie gorączka - tak mi powiedziała położna. Nasze karmienie publiczne wychodzi trochę przymusowo - po prostu Maks tak często je, że nie mogłabym się nigdzie ruszyć na dłużej niż godzinka. Natomiast jak karmię to zawsze szukam w miarę ustronnego miejsca, a nie centralnie np. na deptaku;) Właśnie wyszyli od nas znajomi z Olsztyna, z którymi byliśmy 3 lata temu na wczasach w Grecji. Wyjeżdżają jutro z Bielska na wczasy do Bułgarii.... jak im dobrze:( Od czasu tej Grecji spotykamy się co jakiś czas, już wam zresztą pisałam, i teraz tak fajnie znów było ich zobaczyć oraz powspominać wspólnie fantastycznie spędzony czas... ah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... ja mam w zaleceniach ze szpitala kontrole ortopedyczną za 6 tygodni czyli mniej więcej teraz choć z bioderkami u bąka mego wszystko dobrze ????????????? Miałam wizyte na wrzesień w Sigmie na batorego ale jak tam dzisiaj zadzwoniłam to sie okazało że ortopedy nie ma i niewiadomo kiedy bedzie !!!!! :( :( :( Te terminy na październik to dają na batorego w szpitalu na oddziale 5A ( kiedyś na 6 to było ) a ty mówisz o tym takim okrąglaku na rogu batorego i tego niedźwiadka :) okulickiego ??? myslałam że tam tylko dorośli idą ??? Masz numer tel daj daj daj prosze :) :) :) umęczonej matce :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Elfinko...to jest nas już dwie w klubie partnerobójców....Ja po prostu nie mam już siły...a M jakby nie widział problemu...A ja no cóż, cienie pod oczmi, ręce wysuszone od prac domowych, podenerwowana wiecznie, a on się dziwi, skąd u mnie taki kiepski humor...Hehehe...ja też w następnym wcieleniu proszę o status faceta i na dokładkę, proszę dla M o status kobiety...Heh....Ja mu dam...hehehe...conajmniej trójka dzieci i ja sobie będę chodzić do pracy, a on niech se łeb urywa.... A u mnie alboi znów zastój w piersi albo zapalenie ...jasna cholera, a Kuba jest dobrze przystawiany, tyle,że strasznie mocno wczoraj ciągnął i długo...no i na wieczór już miałam dreszcze, łamało mnie w kościach...Rano stan podgorączkowy i zaczerwienieni piersi...Ne szczęście tej gorączki niedużo 37,4 i spadła po przystawieniu Kuby do bolącej piersi. Boję się,że to może być zapalenie...czy któraś wie , co z tym fantem robić????Poczytałam wszystko co m ożliwe i piszą-przystawiać dziecko bardzo często do chorego cyca...a jak po 24 godzinach objawy nie miną...to lekarz...pięknie-tylko jutro sobota i gdzie ja znajdę przychodnię otwartą :( Gosia...fajnie ,że się odezwałaś, bo już miałam Ci nawtykać na Twoim topiku - hehehe - bardzo złośliwie, bo wiesz,że ja babolec złośliwy jestem... Asiek, to wiem kochana, ale ja jakoś nie wiem, nie mogę się przekonać do Zakopca, natomiast uwielbiam przysiółki okolicczne, kiedyś spędziłam ferie na Cyhrli- coś pięknego :D:D:D:D Kurde strasznie się czuję...koszmarnie...a tu tyle roboty i dzieciaki przecież mnie potrzebują a ja najchętniej poszłabym spać.... No buziaczki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże! aleście naprodukowały:) czasem trzy dni na jednej stronie a tu masz:P nie ma czasu przeczytać:P Lenka jest kochana dziewczyna, ładnie sypia w nocy i przybiera też pięknie. Byłyśmy na szczepieniu to waga wskaywała 5.150 więc w 7 tygodni 2 kilogramy na plus:D Szczepiliśmy ja na razie tylko na żłółtaczke bo zdecydowaliśmy ze dostanie szczepionki skojarzone i na pierwszą idziemy za 4 tygodnie. Co do publicznego karmienia, to ja tez wychodze z założenia, że licza sie potrzeby dziecka a nie moje w tym momencie. Jak się mała drze bo jesteśmy długo,albo chce jej sie pić, to co?! Staram się znaleźć lekko ustronne miejsce i tyle. Nie przejmuje sie ludzi. Sprawę znacznie ułatwiaja mi bluzeczki do karmienia, które mam w sklepie bo nie muszę się cała \"rozbierać\" tylko robie to znacznie dyskretniej. Dobrze, że cos takiego wynaleziono:D Wczoraj karmiłam ją nawet w hurtowni dziecięcej bo sie rozdarła i pchała pięści:P Lenka chyba jest najmniejsza:P , ale malutka się urodziła... Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....6150g.........64cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....4500g........62cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......4880g........63cm agulek.........Rafałek.........06llipca...........5300g........65cm bumpy.........Lenka...........13 lipca...........5150g.......55 cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca...........5100g........60cm Janina.........Kamilek.........25 lipca...........5000g........62cm Iwka26........Adrianek.......30 lipca............4800g.......62cm Mojreczka....Tymuś..........25 lipca............4400g.......56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka jesli do jutra objawy nie mina to zadzwon do pediatry dzidziusia,a on Cie skieruje do najblizszej czynnej przychodni gdzie musza Cie przyjac,wlasnie wczoraj sie o tym dowiadywalam od poloznej:).Nie pisze na tym topiku,bo jak wczesniej sie odzywalam to nikt ze mna nie gadal:(,wiec przestalam sie odzywac,poza tym brak czasu nie pozwala mi na czytanie wpisow,wiec po co sie odzywac???Ja wizyte mam we wtorek i dopiero wtedy sie dowiem ile mała przybrala.To tyle u mnie.PA,PA.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ale z Ciebie smokozord ;)hihihi no ale mnie Ciebie brakowało;) No i byłam u gin...zapalenie moich barów+jeszcze zastój, co nie jest dziwne, bo Kubuś w nocy robił sobie ostatnio 7-8 godzinne przerwy...cyce miałam potem jak kamienie....Myślałam,że ściągnął wszystko...ale widać coś tam zostało i jest ból.No cóz dziś przystawiać i ściągać... a jak do jutra nie minie, to antybiotyk.... Boże kochany jeszcze tego mi było trzeba... A Kuba jak na złość dzisiaj budzi się co godzinę i cośtam pociumka...więc będę musiała jednak to ściągnąc sama... To tyle z placu boju...Ech co za pechowa baba ze mnie! I szczególne buziaczki dla Gosi od nas...coby zaglądała jednak, bo to,że nie odpowiadamy ....każda jest zapracowana i w zasadzie popatrz Gosia, każda wchodzi, pisze co u niej i tyle...Myślę,że jak dzieciaki się ustabilizują, będzie więcej czasu na porządne pisanie:) A nawet jak nie masz czasu poczytać...nie przejmuj się, po prostu pisz, co u Ciebie i tyle...raz na jakiś czas przynajmniej... Ufff facetto się budzi, więc lecę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja dzisiaj mialam okazje sprawdzic jak to jest z tym publicznym karmienie:0 bo bylismy z rafalkiem na zakupach w miescie i tak zaczal ssac piastke ze nie mialam sumienia dluzej go glodzic na szczescie samochod byl blisko to troszke sie schronilismy ale i tak ciekawskie ludziory zagladali co tam sie dzieje...ale co tam najwazniejsze ze maluszek zasycil brzuszek i slicznie sie do mnie usmiechnal za to:):) kupilismy mu dzisiaj karuzele nad lozeczko ale maly smok ja oglada i smieje sie do niej a jak pozytywka ucichnie to wola ejjjj:):) a oto nasze ostatnie zdjecie: http://img53.imageshack.us/img53/3798/chrzciny0223tz.jpg http://img53.imageshack.us/img53/483/chrzciny0253bt.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiałki...Nie śpię, bo czekam na porę antybiotykową..Wczoraj musiałam już wziąć, bo robiło się niebezpiecznie - gorączka rosła szybko, więc kiedy zobaczyłam na termometrze 38,7 nie czekałam już na nic... Walczę z zastojem...jasny gwint, co za koszmar!!!!Doprowadziłam już do tego,że Kubuś ściąga ok 5 minut dość intensywnie, gdzie na początku nie leciało mu nic...ale wiązało się to z bardzo bolesnym masażem i długim czasem spędzonym pod prysznicem.Próbowałam sama odciągnąć resztę pokarmu, niestety - na razie nie ma szans....trzeba dalej masować i prysznicować...A noc...hihihi...z okladem z ciepłych ziemniaków...heh...szkoda gadać...Jak wygram , a muszę- to chyba na kolanach do Częstochowy pójdę,z prośbą,żeby nigdy więcej mnie tak nie doświadczyło... Ja jestem beznadziejna, 2 tydzień morduję się popołudniami z moim facecikiem, bo on między 16-20 urzęduje non stop w barze....W związku z tym popołudnia mam wyjęte z życiorysu...Zamisat zapakować smoczka, ubzdurałam sobie,że to zaburzy laktację i Kubuś nauczy się źle ssać...Tia...wczoraj mi się dostało od Już Mamy...ona karmiła rok, i jej córcia miała smoczka....czyli...nic złego się nie stało... Wniosek z tego taki, że nie powinnam czytać fachowej literatury;) W każdym razie wkurzyłam się i najprawdopodobniej dziś popołudniu Kubuś dostanie smoka...bo ja już mam serdecznie dość, a on chyba ma silny odruch ssania i stąd to wiszenie na cycach...Dziwi mnie tylko,że do południa jest ok, potem się dopiero zaczyna zabawa...Pociumka minutkę i zasypia, odkładam ...oczy jak talerzyki i za moment jest \"leeeeeeeee\".Próbowałam go czymś zająć, pogadać, pokazać karuzelkę, grzechotkę...po 10 minutach zabawy i zainteresowania jest \"leeeeee\". Kobietki...trzymajcie kciuki za smokozorda, cobym dała radę zastojowi....ja już nie mam sił do masażu...po prostu nie mam.... No to masaż czas zacząć...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko 🌼 łącze sie z tobą w piersiowym bólu ( chociaż ja nie mam tego problemu, ale może ci ulży ) !!!!!!!!!!!!! Kobietki mój mały zrobił dziś zieloną kupke ( pewnie juz o tym pisałyście !), ale powiedzcie cóż ona oznacza, bo następna już też była i była piękna zółciutka. Żadnych dolegliwości nie ma nie ryczy, nie ma twardego brzucha, ani nic ja też nie kombinowałam z żarciem więc skąd taka kupa ????????????????? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do nowej tabelki Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....6150g.........64cm ❤️ gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....4500g........62cm ❤️ renia1.........Oliwia...........26 czerwca......4880g........63cm ❤️ agulek.........Rafałek.........06 lipca...........5300g........65cm ❤️ bumpy.........Lenka...........13 lipca...........5150g.......55 cm ❤️ Anulka.........Kubuś...........15 lipca...........5100g........60cm ❤️ Teska78.......Nikoś...........19 lipca...........4600g........58 cm ❤️ Janina.........Kamilek.........25 lipca...........5000g........62cm ❤️ Iwka26........Adrianek.......30 lipca............4800g.......62cm ❤️ Mojreczka....Tymuś..........25 lipca............4400g.......56cm ❤️ Mamuśki też jestem ciekawa co te zielone kupki oznaczają. Z nikosiemjest spoko, tylko walczymy z kolkami i gazami. Kupkę robi mi teraz co drugi dzień i niestety piłby co1,5 - 2 godziny i w nocy nawet nie można liczyć na dłuższe przerwy. Kiedy sobie wreszczie pośpię? :) Jeżeli chodzi o mężusiów to łączę się z wami w bólu....bo mam to samo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka współczuję twoim barom- wiem co to za ból. Mi pomógł antybiotyk i gdy go jadłam to mały musiał dostawać Lakcid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do nowej tabelki Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....6150g.........64cm❤️ gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....4500g........62cm❤️ renia1.........Oliwia...........26 czerwca......4880g........63cm❤️ agulek.........Rafałek.........06 lipca...........5300g........65cm❤️ bumpy.........Lenka...........13 lipca...........5150g.......55 cm❤️ Anulka.........Kubuś...........15 lipca...........5100g........60cm❤️ Teska78.......Nikoś...........19 lipca...........4600g........58 cm❤️ Janina.........Kamilek.........25 lipca...........5000g........62cm❤️ Iwka26........Adrianek.......30 lipca............4800g.......62cm❤️ Mojreczka....Tymuś..........25 lipca............4400g.......56cm❤️ czesc. moj maluszek cos dzisiaj niespokojny, ale to chyba przez sasiadow ktorzy zrobili niezla impreze i przez to noc byla bardzo niespokojna. co do zielonych kupek to jednym z powodów moze byc podawanie herbatki z koperku i wtedy to jest normalny objaw. Mam nadzieje ze dzionek upływa wam pod znakiem usmieszkow wysylanych przez wasze bobaski. pozdrawiam i obiecuje odzywac sie czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do nowej tabelki Nick ..........Imie dziecka ....Urodziny .....Akt.Waga ....Wzrost asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....6150g.........64cm❤️ gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....4500g........62cm❤️ renia1.........Oliwia...........26 czerwca......4880g........63cm❤️ agulek.........Rafałek.........06 lipca...........5300g........65cm❤️ bumpy.........Lenka...........13 lipca...........5150g.......55 cm❤️ Anulka.........Kubuś...........15 lipca...........5100g........60cm❤️ Teska78.......Nikoś...........19 lipca...........4600g........58 cm❤️ Janina.........Kamilek.........25 lipca...........5000g........62cm❤️ Iwka26........Adrianek.......30 lipca............4800g.......62cm❤️ Mojreczka....Tymuś..........25 lipca............4400g.......56cm❤️ mamuska1507.Krystian......21lipca.............5300g.......58cm❤️ co do wzrostu nie jestem pewnw bo wydaje mi sie wiekszy, ale jak tylko sie upewnie to uaktualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisuleczka
mam pytanko do doświadczonych kobietek. Czy istnieje taka możliwość, że mimo iż się jest w pierwszych tygodniach ciąży, to czy można dostać na początku normalną, obfitą miesiączkę?????? Bardzo proszę o odpowiedź, jeżeli to możliwe. A może znacie jakiś przypadek? Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×