Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Hej Kobietki! Jestem tu na waszym topiku pierwszy raz. Ja w sumie rodzę 2 sierpnia, ale to prawie jak w lipcu, więc chyba sie nie obrazicie jak się dołącze. jestem obecnie w połowie 4 msc ciązy, a mój brzuch jest juz dosyc sporawy i kg też przybywają. Ciekawa jestem jak to jest z tym u Was. Kiedy zaczął Wam rosnąc brzuszek no i ile już przytyłyście hihih. No i kiedy poczułyście ruchy dzidzi? Bo ja jeszcze nic nie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i czy możecie mi dokładnie opisać jak zrobić ten suwaczek z dzidziusiem (lilypie.com) bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loniu! Witamy na naszym forum! :-) Co do kilogramów, to masz dokładne dane w tabelkach, które uzupelniamy co jaiś czas, zatem, skopiuj i dołącz swoje dane :-) Tabelke znajdziesz na wcześniejszej stronie. Poza tym, z ruchami jeszcze chwilke poczekaj. Przyjmuje się, że pierwsze kobieta -pierwiastka wyczuwa ok. 20, 21 tygodnia ciąży, chyba, że jest szczupła dość i nie pierwszy raz będzie rodzić, to wcześniej. Ja co prawdą poczułam w 18 tygodniu, ale dlatego, że chudzielec ze mnie trochę :-) i brzuszek mi wystaje porządnie! A propos ciuszków, to na pierwsze dni mimo wszystko opłaca sie kupić chodzić dwa czy śpiochy w rozm. 56- tak myślę, przecież dzidziuś się rodzi o długości ok 51-56 cm, czasem większe, fakt, ale przecież te ubranka tez nie maja dokładnie 56 cm długości, a wiem,po doświadczenach siostry, że w większych bobo sie \"gubi\" i denerwujesię, jak co chwila mu wylatują a to nóżki, a to rączki itd. :) Ale oczywiście, to kwestia wyboru. Byłam na badaniach dzisiaj i martiwę się trochę, bo od jakiegoś czasu mój mocz jest bardzo mętny - jakby o konsystencji mleka, pewnie nie jest dobry...a powinien być klarowny i przejrzysty...no, ale cóż - dowiem sie jutro wszystkiego. A jak u Was? jak tam badania moczu/ wszystko OK? ciekawa jestem, czy znowu tylko ja jestem jakaś inna... :D Poza tym, wyobraźcie sobie, e postanowiłam zrobić na szydełku dwie czapeczki dla dzidziusia! troche umiem robić, więc chciałabym cos na przywitanie mu wydziergać! Z tym, że będzie środek lata jak sie urodzi, ale co tam! liczy sie gest! Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfia_mamo- a propos płytek, to ja postaram sie je przegrać i wtedy wyślę Ci na adres domowy, to mi podasz na gg a wtedy jak ktoś będzie chciał, to odegra od Ciebie i zrobimy łancuszek fajny :-))) Dam znać jak zdołam odegrać sobie. papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaaa
Z tymi płytkami to super pomysł;-) a wyniki moczu Małaczarna to ja mam dopiero, nie dośc że mętny, ph 7 to do tego leukocyty w nim i bakterie!!! no cóż szczęściara ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora77
babeczki czuję się jak szpieg!!!!!!!!!tylko czytam i czytam,aż mi wstyd że nie udzielam się na forum aktywnie,ale mam nadzieję że mi wybaczycie,bo pakuję się pomału,pracuję i (proszę nie śmiejcie się)spisuję wszystko co się da do notatnika bo w Polsce nie będę prawdopodobnie miała dostępu do netu!!!!!faktem jest że na to wszystko trzeba kasy,teraz mi włosy dębem stają,a co będzie potem........ale jakoś wszystkie jakoś dają radę,może i ja dam.jak narazie to brzuszka jako tako i u mnie nie widać,w miarę dobrze śpię,współczuję tym które mają jakiekolwiek kłopociki zdrowotne,witam też nowe kobietki,cieszę się że już wiecie kogo w brzusiu nosicie(ja jeszcze nie!!!!!) NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......4kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........6kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...7kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl...... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.........1 lipca..........???.............????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca............... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca .............. 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem.... 6.Lila 26 ............Kalisz........... 9 lipca.......4 kg....dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin........ 17-26 lipca.......0,5................. ? 8.Maja-24l........B-stok............ 17-26 lipca..........0 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? ............... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca............4,5kg.....bilźniaki.. 11.Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca............1kg..........? 12.dora77..........Lublin.............25lipca.............3kg............??? 13.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ............... ? ... 14.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ 0........ facet!......... 15monika27........Skierniewice......?????................??...........??????? 16.Zetka...................???.............????..................???...........??? 17.Mizka 31......... ? .............. ? ................... ? ................. ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ..... ://lilypie.com/days/050725/4/24/1/+1/.png pozdrawiam MAMUSIE I ICH BRZUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamunie, Przede wszystkim musze się pochwalić, że w niedzielę po raz pierwszy jedna z moich córeczek wystawiła do mnie główke (hmm...lub pupkę) W pierwszej chwili spanikowałam, bo nie wiedziałam skąd mogło sie wziąć u mnie na brzuchu takie zgrubienie, ale po konsulatacji z mamą ustaliłyśmy, że to pewnie którac z dziewczynek chciała się nam pokazać:D Niesamowite uczucie, bo jak pokilałam to szybciutko uciekła :) Poza tym zapisałam się do szkoły rodzenia. To co prawda dopiero 23 tydzień, ale lekarz mnie straszy że mogę urodzic miesiąc wcześniej, więc już sie zapisałam. Zajęcia kosztują 10zł/h i prowadzi je bardzo sympatyczna pani położna. Plusem jest tez to że odbywają sie one w małych grupach, ajesli któryś mąż się wstydzi to mozna i indywidualnie. Na razie na pierwszysch zajęciach uczyłam sie oddychać, a na drugich mieliśmy wykład nt laktacji.Na razie dowiedziałam się, że jeśli zdecyduję się na ten szpital o którym myslałam to pewnie będę rodzic przez cc. Mimo to nie zamierzam rezygnować z nauki prawidłowego oddychabie, bo przy cc i tak trzeba przejśc pierwsza i trochę drugiej fazy porodu. Musze powiedzieć, że póki co podoba mi się bo nie jest to jakies przynudzanie tylko konkretne fachowe porady nawet takie o których czasem trudno gdziekolwiek przeczytać. W poniedziałek mamy spotkanie z psychologiem klinicznym, podobno bardzo ciekawe. A następne zajęcia jutro :) Co do zakupów to już powolutku zbieram wyprawke dla moich córeczek. Wczoraj nawet nabyłam w 5-10-15 dwie sliczne zamszowe sukieneczki i do tego piękne różowe body. Przyznam tez że sporo kupuję na allegro i to za naprawdę małe pieniążki, tak że nazbierały mi się juz dwa worki ubranek.Większośc ubrań kupuje w rozmiarze 62, ale mam też niewiele na 56.Większych na razie nie kupuję, bo teraz tyle jest tego w sklepach, że nawet jak sie maleństwa urodza to będzie sporo czasu że by dokupic większe. Dziś mamy jechać z mężem na niewielkie zakupy dla dziewczynek, bo nie chcemy zostawiac wszystkiego na koniec. Został nam jeszcze remont pokoju dla dzieci, więc przed nami i tak sporo pracy. remont zaczniemy pewnie w marcu jak zrobi się cieplej. Dziś robiłam badanie krwi i moczu i do tego test obciążenia glukozą. Myślałam, że będzie gorzej z ta glukozą(bo na codzień nie słodzę), ale pielęgniarka wcisnęła mi pół cytryny więć nawet było zjadliwe.Wyniki odbieram po 17 i jestem ciekawa jak mi wyjdą. Mam nadzieję że poprawił mi sie żelazo, bo ostatnio miałam takie sobie. Co do moczu to do tej pory wyniki miałam b.dobre i mam nadzieję, że i tym razem tak będzie. Mała Czarna - gratulacje z powodu pierwszego kilograma. Co do kwasu foliowego to ja tez biorę go cały czas, 3 razy po 5mg czyli na dobe 15. Oprócz tego witaminy i żelazo (bo hemoglobina nieciekawa).Jeśli chodzi o płytki z muzyka dla bobasków to tez byłabym zainteresowana. W razie czego mogłabym \"puścić dalej\"bo dysponuje nagrywarką. Domi24 - biorę no-spę 3 razy 1 i bóle w pachwinach mi już nie dokuczają, ale czasem boli mnie kośc łonowa, zwłaszcza jak dłużej siedzęPoza tym czasem mam wrażenie że brzuch robi mi sie bardziej twardy.Na szczęście w poniedziałek ide do lekarza i o wszystko go wypytam. Rozpisałam sie straszliwie, więc szybciutko kończę :) Pozdrawiam wszystkie mamunie. http://lilypie.com/days/050626/3/15/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! Wlasnie zajrzalam na tebelke i kurcze myslalam ze bede oryginalna jak dam corce na imie Weronika, a tu juz sa takie co mnie uprzedzily. Elfia mamo- tak slyszalam o tym sklepiku, u nas w Zabrzu tez jest, moze tam zajrze.A jak ty sie czujesz? Witam tez nowe mamuski. Kurcze zaczely mi dokuczac bole krzyza, zwlaszcza jak zadlugo siedze, co z tym robic? Mala czarna-z tym moczem to zawsze sa problemy ale to chyba tak juz jest w ciazy, szybka robia sie jakies infekcje ale mam nadzieje ze u ciebie bedzie ok. Dziewczyny ja tez ciuszki kupuje w rozmiarze 60-62 ale mam tez mniejsze i powiem wam ze wiekszej roznicy w nich nie ma, to chyba zalezy od firmy. Asiek78- ja to nie moge sie doczekac jak zaczne chodzic do szkoly rodzenia, pwenie jest wiele smiechu. Zobaczymy co u nas beda mowic moze pozniej porownamy. Ja zaczynam chodzic w kwietniu, polozna powiedziala ze jak rodze w czerwcu to tak akurat bo wczesniej nie ma sensu chodzic i lepiej miec wszystko na swiezo w glowie. [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumecka- a gdzie zapisałas sie do tej szkoły rodzienia? ja w sumie na razie się wzbraniam przed tym, ale może jednak warto pójść... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasmo
Cześć wszystkim! Ja też bardzo byłabym zainteresowana tymi płytkami. Z kim mam się skontaktować? Majowe mamusie znalazły fajną stronkę: http://www.torun.mm.pl/~wakietka/jnth.pdf . Stąd można ściągnąc książkę zaklinaczki dzieci: "Język niemowląt". Widzę, że już zaczynacie szaleć z zakupami. Ja ostatnio byłam w hurtowni zorientować się w cenach. Trochę to będzie kosztować, ale przecież to dla naszych pociech! Ja za zakupy wezmę się na początku maja, a teraz będziemy odkładać na to pieniążki. Bardzo pomogą nam rodzice, bo jedni zaoferowali się uzbierać na wózek, a drudzy na łóżeczko. To ogromne odciążenie. Poza tym moja ciocia wysłała mi jakieś ciuszki i bajerki dla dzidzi ale to dojdzie pod koniec kwietnia. I tak wiele pozostaje do kupienia. My jednak do szkoły rodzenia nie idziemy, więc cieszę się ogromnie kiedy piszecie czego się dowiedziałyście. Znalazłam wkońcu konkretny podział ciąży na miesiące: I miesiąc 2-6 tydz II miesiąc 7-10 tydz III miesiąc 11-14 tydz IV misiąc 15-18 tydz V miesiąc 19-22 tydz VI miesiąc 23-26 tydz VII miesiąc 27-30 tydz VIII miesiąc 31-34 tydz IX miesiąc 35-40 tydz Pozdrawiam Was gorąco. [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050614/1/0/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala czarna -ja bede chodzic bo mi wujek kazal jak chce rodzic z mezem. I znalazlam za darmo na Trocera przy przychodni. Od kwietnia zaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala czarna -ja bede chodzic bo mi wujek kazal jak chce rodzic z mezem. I znalazlam za darmo na Trocera przy przychodni. Od kwietnia zaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małaczarna Ja też mam nagrywarkę, więc puszczę dalej w obieg płytki. To ja czekam w takim razie na gg. Mój nr na poprzedniej stronie, dostęna bywam conajmniej raz dziennie, więc nie ma problemu. Strasznie się dziś przestraszyłam z powodu plamki krwi, ktróą zauważyłam. Następnej już nie było - na szczęście. Rozumiem zatem zjawisko pt \"\"Panika w ciąży\" Ja też dzwoniłam dziś do szkoły rodzenia, na Trocera. Kurs zaczyna się 3 kwietnia. Idę!! Bardzo sympatyczna położna. Do Bytomia mam nieporównywalnie bliżej, ale oczywiście w Bytomiu nikomu się nie chce podnieść słuchawki, a dzwoniłam już ze sto razy. Jakoś mnie to nie dziwi ;) W Bytomiu nie przejmują się takimi rzeczami, najlepiej jak przyjedzie się osobiście, poczeka z półtorej godziny, ech.... zaczynam marudzić. Witam nowe kobietki, wpisujcie się do tabelki, niech rośnie w siłę. Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tabelki dodalam tez siebie:) jesli u mnie bedzie dziewczynka to nazwe ją Kalina..no ale zobaczymy w marcu! o ile sie male tyłkiem do rodzicow nie odwroci:) czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......4kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........6kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...7kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.......0,5............. ? 8.Maja-24l........B-stok.........17-26 lipca..........0 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca............4,5kg.....bilźniaki.. 11.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca............4,5 kg.......?...... 12.Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca..........1kg..........? 13.dora77..........Lublin.............25lipca..........3kg........??? 14.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ..........? ... 15.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ 0........ facet! 16monika27........Skierniewice......?????.............??.........??????? 17.Zetka...................???.............????...........???...........??? 18.Mizka 31......... ? ................. ? ................ ? ........... ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko Czy twardnieją wam brzuszki bo mi od kilku dni robi się twardy brzuszek. Nic mnie nie boli tylko wydaje mi sie że mam mocno napięty. Nie wiem czy tak ma byc czy to może coś złego???Kurcze, denerwuje się tym. Pozdrówki, Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Usg polowkowe za mna.Maluszek prawidlowo rosnie.Raczki i nozki na miejsc :). Plci niestety nie poznalam.Ale strasznie sie ciesze ze wszystko w porzadku. Czy ktoras z was miala robione usg z kolorowym doplerem? I oczywiscie tabelka: CZERWIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......4kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........6kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...7kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 3 kg ......... ???.... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.......0,5............. ? 8.Maja-24l........B-stok.........17-26 lipca..........0 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca............4,5kg.....bilźniaki.. 11.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca............4,5 kg.......?...... 12.Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca..........1kg..........? 13.dora77..........Lublin.............25lipca..........3kg........??? 14.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ..........? ... 15.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ 0........ facet! 16monika27........Skierniewice......?????.............??.........??????? 17.Zetka...................???.............????...........???...........??? 18.Mizka 31......... ? ................. ? ................ ? ........... ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuski:) madziam27 mi twardnieje prawie od 2 miesiecy no stop nawet mnie pobolewał brzuch od tego napinania mój lekarz zalecił mi no-spę 3x1 i kazał sie nie przejmowac niektóre kobiety podobno tak maja w ciąży dobrze po leżec z nogami uniesionymi do góry i nie stresuj sie!!! Ostatnio szukając stołu do kuchni zrobiliśmy z mężem tur de komis :)) i musze powiedzieć ,że można wyrwac nawet fajne rzeczy dla dzidzi znależliśmy komisy tylko dziecięce i fajną rzeczą był kojec za 70 zł w jednym miejscu uszkodzony ,ale to naprawdę nic wielkiego 2 po 250 takie same widziałam w sklepie po 350 do 400 wiec juz postanowilismy ze kojec kupimy napewno z komisu .... fajnie z ta szkołą rodzenia szkoda ze u mnie nie ma darmowej:) napewno bym skorzystała kupiłam tez ostatnio gazetę Dziecko marcowe wydanie i były w nim 2 karty rabatowe na zakup wózka 200 zł na wózek firmy chicco a drugi na BEBECAR 400 zł tyle ze warunek uczestnictwa w szkole rodzenia wiecej ifo na www.bebecar.pl www.edziecko.pl no niewiem moze komuś sie przyda ta informacja nie wiem ...nie sprawdzałam gdyż ja wózek już mam po córci;) pozdrawiam wszystkie mamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwkarobaczywka - dziękuję za podpowiedź. Próbowałam skontaktowac się dziś z lekarzem, ale niestety dopadła go grypa i nic z tego. Zresztą nie tylko jego. Wiem, że może trochę panikuję, ale taki już mam charakter.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka31
Witam was goraco dziewczyny! Moze wpisze sie do tabelki,bedzie to juz coprawda drugi raz,tylko ze troche mi niewyszlo-i pewnie dlatego nikt mnie nie zauwazyl... do tabelki dodalam tez siebie jesli u mnie bedzie dziewczynka to nazwe ją Kalina..no ale zobaczymy w marcu! o ile sie male tyłkiem do rodzicow nie odwroci czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......4kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........6kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...7kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.......0,5............. ? 8.Maja-24l........B-stok.........17-26 lipca..........0 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca............4,5kg.....bilźniaki.. 11.ewka31........?..................19lipca.............4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca............4,5 kg.......?...... 13.Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca..........1kg..........? 14.dora77..........Lublin.............25lipca..........3kg........??? 15.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ..........? ... 16.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ 0........ facet! 17.monika27........Skierniewice......?????.............??.........??????? 18.Zetka...................???.............????...........???...........??? 19.Mizka 31......... ? ................. ? ................ ? ........... ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ..... Rozchorowalam sie na calego!.i co ciekawe,wczoraj poszlam tu do kliniki gdzie chodze na kontrole..to po zmierzeniu temp.( mialam za wysoka wg.tutejszych norm).zostalo mi sie w szpitalu do dzis do poludnia..musieli mnie miec pod kontrola.. Mowie wam tak sie wystraszylam,na dodatek moj slaby angielski...to az mi sie plakac zachcialo...Ale na szczescie dzis mi powiedziano ze jest ok.,a moje malenstwo ma sie dobrze-co jest dla mnie najwazniejsze(serduszko mu bilo mocno!)..,i po niewyspanej nocy wrocilam do domu.. Fajnie ze juz kupujecie ciuszki,robicie remonty itd.,to jest chyba przyjemnosc calej ciazy,no i czeko sie robi dla swego malenstwa.. U mnie tak wypadlo,ze w tak cudownych m-cach nie jestem tam,gdzie bym chciala byc,a moj domek czeka na nas ..,ale po porodzie jak najszybciej do Polski,do naszego domku..w ktorym dopiero wtedy bede miec zajecie(pokoik dzidziusowi i wogole..). Bede sie odzywac jak bede mogla ,bo nie zawsze mam dostep do sieci... Nawet niewiecie jak mi pomaga czytanie waszych opiniczy wypowiedzi,..no i oczywiscie duzo sie dowiaduje... Pewnie to nic nowego jak wam napisze,ze okropnie mnie bola plecy(a raczej krzyze)..wiec jest wszystko ok. Pozdrawiam was wszystkie z osobna (ale razem)..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka31
No widzicie..znow jak skopiowalam-to cala! Wybacz majoreczka ze z twoim wstepem ..napewno bedziesz miec sliczna dziewczynke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana 32
witam !jestem nowa na forum...nio chociaz nie bardzo.. trafilam tu kilka dni temu ale najpierw postanowilam Was poznac zanim sie przedstawie.i tak opuscilam kilka stronek(!) ale juz nie moglam sie doczekac na dolaczenie do tej wesolej szczesliwej rodzinki!!!! WIEC... ania lat 32,pierwszy (wyczekiwany) dzidzius ,poprzednio dwa razy duzo szczescia przez kilka tygodni i ....coz duze lzy...ale teraz 20 tydzien!!!! badania w normie,bole jak u wiekszosci...i 12kg do przodu!nie da sie ukryc mojego szczescia-a i tak wypinam je do przodu!!!! straaaaasznie juz jestescie madre i zaopatrzone Mamunie i to swietnie dla mnie bo mam sie od kogo uczyc!!!ja nie zglebialam za mocno tematu caly czas sie bojac ze ....ale juz koniec!!!! teraz juz najgorsze momenty za mna wiec witam ja i moj wesoly skarbek. CZERWIEC NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......4kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........6kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...7kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 3 kg ......... ???.... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.......0,5............. ? 8.Maja-24l........B-stok.........17-26 lipca..........0 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca............4,5kg.....bilźniaki.. 11.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca............4,5 kg.......?...... 12.cicha...........Łódź............21 lipca........12kg(!)......chłopczyk 13.Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca..........1kg..........? 14.dora77..........Lublin.............25lipca..........3kg........??? 15.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ..........? ... 16.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ 0........ facet! 17monika27........Skierniewice......?????.............??.........??????? 18.Zetka...................???.............????...........???...........??? 19.Mizka 31......... ? ................. ? ................ ? ........... ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kot zrobił się tak nachalny, że nie pozwala mi nawet pisać na klawiaturze. Robi stójki, rozbija się swoim łbem o moje okulary, zaczepia, ojej.... ale przypływ kociej czułości! jestem nowa - cieszę się że zdecydowałaś się wpisać do tabelki, chociaż musiałam CIę trochę poszukać (inny nick przy wpisie, inny w tabelce). Ależ jesteś nieśmiała ;) Gratuluję, że tym razem Ci się udało i mam nadzieję, że w takim składzie (albo i większym) zostaniemy razem do końca. Rozumiem, że to tym, co przeszłaś, teraz tym bardziej możesz martwić się o stan swojego zdrowia. ZObaczysz, będzie dobrze. Póki co siedzę w domu i się nudzę, przed wypłatą kasy niet i nawet odpuściłam sobie przeczesywanie allegro pod kątem ciuszków, rożków, wózków, butelek, łóżeczek i innnych takich. Brak kasy boli (i jak tu nie być materialistką?) TO ja idę sobie zrobić śniadanko. Jeszcze tu wpadnę...Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski:) te \"stare\" i \"nowe\":) to wstyd wielki pisac ale dopiero wstalam...przebudzilam sie o ósmej ale stwierdziłam ze jeszcze 5 min i wyszla 11! pisze ze wstyd bo widze ze elfia mama wstala duzo wczesniej:) ale tak czasem mam...jednego dnia o 8ej innego duzo pozniej...nie wiem od czego zalezy...ale pocieszam sie tym ze jak bylam jakis czas temu w szpitalu to tam lekarz kazal i sie na maksa wysypiac bo po porodziez nie bedzie czasu i zebym miala co powspominac:) jak tam wasze maluchy??? juz wam pisalam ze pierwsze ruchy poczulam 15 lutego! potem 2, 3 dni przerwy i maluch tak sie rozruszal ze az trudno mi uwierzyc:)!!! wierci sie i kreci bardzo czesto. nawet moj maz poczul juz te ruchy! chociaz nie trafial na te najsilniejsze:) no ale jesli jeszcze nie wszystkie poczulyscie to nie ma strachu bo czytalam ze od 16-22tyg powinny sie pojawic! Witaj ana 32, a moze cicha??? :) madziam27 ja mam brzuch caly czas twardy a wieczorem jak dotkne to mam takie dziwne uczucie. nie biore zadnych lekow ale to ze wzgledu na przybitego lekarza na ktorego trafilam. w poniedzialek ide juz do prywatnego i dowiem sie wszystkiego dokladnie(mam nadzieje)! napisze o tym. dziewczyny juz sie pogubilam z tymi plytkami...ktora z was je ma??? cyba Mala Czarna:) ja tez chetnie sie lapie na nie!! tylko do mnie to najlepiej wyslac na ftp. moje gg: 952 70 29. ja mam kompa wlaczonego caly dzien wiec odezwijcie sie w sprwawie tych plyt, prosze! jak tam wasze kosci?? ja mialam przedwczoraj takie bole ze nie moglam nic zrobic.. chodzilam jak ta stara babcia, hihi a to dopiero poczatek? polecam wam bardzo serdecznie ksiazke: \" W oczekiwaniu na dziecko\", Heidi Murkoff, Arlene Eisenberg, Sandee Hathaway B.S.N. Korzystam z niej od pierwszych tygodni ciąży i stwierdzilam ze w niej jest praktycznie kazda odpowiedz na nurtujace mnie pytania. ksiazka pdzielona na tygodnie i miesiace. na poczatku kazdego miesiaca opis co nas czeka, co sie moze pojawic, jakie stadium rozwoj dziecka...jest tez duuuzo o roznych porodach i pologu...Rewelacja!!! z tym ze a ksiazce jest napisane 60 zł. duzo..ale naprawde warto! czerwiec NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.asiek78....Czechowice-Dz.....9 czerwca.......4kg...na 70% Maks 2.gumecka... Zabrze.......... 18-20 czerwca..........6kg......nie wiem 3.kasmo...........Wrocław.......14 czerwca......... 4 kg ....Weronika? 4.gosia28.............. ? ............14 czerwca........ ? ............... ? 5.madziam27.... Gdańsk ..... 26 czerwca...7kg ..Wiktoria i Weronika 6.AGA1983.......... ? ............. 26 czerwca......... ? ................ ? ... 7.elfia_mama.....Bytom....... 27 czerwca........ 5 kg......chłopczyk??? 8.aisio............... Reda........ 30 czerwca........ 2 kg ......... ? .... LIPIEC NICK.............. MIASTO..........TERMIN..... KG NABYTE..... PŁEĆ... 1.dziewcz. od gaf ..... S-ce Śl.... 1 lipca.........8 kg.........Igor 2.Edit1 ..............???????????.......1 lipca..........???...........????? 3.L 27................ ? ............. 4 lipca........... ? ............. ? 4.bumpy.........Rumia-Janowie.... 8 lipca ...... 1,5 ............. ? 5.sliwkarobaczywka . działdowo....9 lipca......4kg...... ? .nie wiem 6.Lila 26 ............Kalisz........ 9 lipca.......4 kg......dziewczynka ? 7.bugsy24.........Szczecin..... 17-26 lipca.......0,5............. ? 8.Maja-24l........B-stok.........17-26 lipca..........0 kg......?... 9.Magdzik............. ? ............ 18 lipca............. ? .......... ? 10.Domi24.......Warszawa...... 19 lipca............4,5kg.....bilźniaki.. 11.ewka31........?..................19lipca.............4kg..........? 12.mojreczka.. .W-awa.........20 lipca............4,5 kg.......?...... 13.cicha...........Łódź............21 lipca........12kg(!)......chłopczyk 14.Mała Czarna...Zabrze.......... .24 lipca..........1kg..........? 15.dora77..........Lublin.............25lipca..........3kg........??? 16.anna 27 ........... ? ............ 26 lipca............. ? ..........? ... 17.Wikaaa ....Wrocław............ 27 lipca............ 0........ facet! 18.monika27........Skierniewice......?????.............??.........??????? 19.Zetka...................???.............????...........???...........??? 20.Mizka 31......... ? ................. ? ................ ? ........... ? ... SIERPIEŃ NICK.............. MIASTO........TERMIN.......... KG NABYTE..... PŁEĆ.. 1.basia77..... Poznań ...........2 sierpień..........1,5kg............. ? ... 2.Aleks24......Gdynia...........6 sierpnia........... 0kg........... ? ..... Widze ze domi 24 jest z Warszawy! moze znasz jakas hurtownie z dzieciecymi rzeczami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe brzuchatki:) U mnie podobnie jak u Was kość ogonowa dalej boli. Czasem tak bardzo, że nie mogę się ruszyć:( zapytam lekarza na następnej wizycie w poniedziałek co on na to. Dzisiaj jadę odwiedzić moją przyjaciółkę, która ma półrocznego chłopczyka. Zawsze sobie trochę u niej wynagrodzę moje wyczekiwanie;) On już taki fajniutki siedzi, rozrabia i wszystko go interesuje. Może od niej w spadku dostanę co nieco dla dziecka:) Zobaczymy A mój brzdąc też od kilku dni okopnie rozrabia w brzuchu, aż mi cały faluje:D nie wiem czy on w piłkę tam gra czy co? Koniecznie muszę powiedzieć, że chcę znowu usg bo mały leży chyba w poprzek i kopie mnie całkiem z boku bardzo wysoko. Nie mogę się doczekać żeby go znowu zobaczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana32
a jednak mnie dodalo!? tak tak ana32 a w tabeli cicha to ja -troszke zamieszalam ale zostane przy ana a w tabeli zmienie.dziekuje za mile przyjecie.hi hi jakie to mile ze za oknem smutno a w serduchu WIOSNA! a pod serduchem (prawie juz ) kazdej z nas wiercipietki fikaja koziolki! a propo lata -wicie ze juz od polowy marca bedzie ladniutka pogoda a pozniej to juz zapowiadane lato stulecia i temp.do 30 stponi? wiec nosy do gory i na zakupy na duze brzuszki proponuje sklepy tzw indyjskie.ojjj....juz uciekam.wstawilam obiad .zapaszki dotarly do wiercipietki i juz zaczal sie dopominac MAMA JESC!PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski i te nowe i te ze starszym stazem forumowym!!! Ja tez mam czsem uczucie zwlaszcza wieczorkiem ze mi brzusio twardnieje ale to pewnie tak jest po calym dniu.Jak sie klade to przechodzi.:-) Dzisiaj bylam w realu(m1) i na stoisku z rzeczami dla dzieci jest promocja ze do tyvh sloiczkow gerbera daja jakas plytke dla dzieci z muzyczka.ja nie bralam bo po co mi te sloiczki narazie za wczesnie. Moje male tez daje czasem do wiwatu, zwlaszcza rankiem jak jest glodne i po jedzonku a tak to przez caly dzionek odpoczywa-wiadomo jak sie ruszam to ma kolyske wiec dobrze mu sie spi. :-) Pozdrawiam i lece cos zjesc.Papapapa. [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050620/0/21/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×