Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Dziewczyny jadę już do szpitala rodzić. Właśnie wróciłam od lekarza mam jakieś tam rozwarcie, szyjkki brak i on się dziwił, że nie mam skurczów. Podobno czop mi odszedł - czego nie zauważyłam :O Boję się. Chciałam tylko powiedzieć, że płakać mi się chce z tego wszystkiego i trzymajcie za mnie kciuki. Ręce mi się trzęsą. całuję was Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno 👄 👄 👄.... A ja dziś chyba znów zląduję u teścia w domku...więc nie wiem jak będzie z netem....Na wszelki wypadek....buziaczki ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno od gaf- Kciuki trzymam za ciebie!!! i bezbolesnego porodu życze!! trzymaj sie kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno od gaf- jesteśmy z Tobą całym serduchem!!!! Bądź dzielna i nie martw się, wszystko będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenko, trzymamy kciuki baaaardzo mocno!! wszystko bedzie dobrze!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gafinko to w oczekiwaniu na wieści od Ciebie...mam nadzieję szybkie i bardzo pomyślne....kopiuję,żeby nikt nie szukał.... Wielkie ❤️ i czekamy : TABELKA: SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm ❤️❤️ Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm❤️❤️ asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm❤️ Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm❤️ gumecka................... 21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm❤️ śliwkarobaczywka........18.06.......Alicja........2670......52cm❤️ czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.kasmo.......................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 2.renia1....................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 3.madala 33.......Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.dziewcz. od gaf...........S-ce Śl...............1 lipca...........14 kg.............Igor 2.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............14 kg.........chłopczyk 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,8kg ...........ogonek 4.kas28...................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 5.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia...................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.mamuśka 1507..........Łódź?...........15 lipiec...........??...........chłopiec 9.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 10.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 11. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 12.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 13.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 14. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 15. Mała Czarna 🌻 16.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 17.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 18.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek A u mnie cichutko...podłogi pomyte...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z Wami???Gdzie się podziewacie?Pewnie jesteście na spacerkach z mężulkami,a ja siedzę sobie sama w domku:(,mała wystawia raz rączkę raz nóżkę,a ja ciągle myślę o dziewczynie...i kiedy podzielę jej los.Nie mogę się doczekać.Ciekawe czy są u mnie jakieś zmiany,martwi mnie to ,że wizytę mam dopiero 29 czerwca,wolałabym wcześniej.....Jakoś mi smutno,dołka wyłapałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duda
witam po dlugiej nieobecnosci juz wrocilismy ze szpitala z naszym synkiem urodzil sie 20 czerwca 0 2 po poludniu,porod poszedl bardzo sprawnie prawie bez bolesne zdazylam na zoo. i cale szczescie bo zaczely mi sie bole krzyzowe no i Tymon urodzil sie spory bo 4,3 kg . nocki mam z glowy i tylko 3 godz snu za soba mam nadzieje ze sie to szybko zmieni. porod opisze kiedy indziej bo musze juz leciec do karmienia a to nasza pociecha http://img118.echo.cx/my.php?image=img37341eh.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duda gratulacje!!!!! super ze już jesteście w domu, krasnal ogromny:) jak nabierzesz sił to napisz coś o porodzie a szczególnie o zzo bo ja też się na taki szykuję, czy czulaś parcie i siłę skurczy jak to przebiegało??? będę czekać na jakieś relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA: SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.❤️[Weronika2300g,53cm❤️ Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cm❤️Wiktoria.1600g.42cm❤️ asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm❤️ Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm❤️ gumecka................... 21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm❤️ śliwkarobaczywka........18.06.......Alicja........2670......52cm❤️ Duda........................20.06.......Tymon.......4300......?❤️ czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.kasmo.......................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 2.renia1....................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 3.madala 33.......Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.dziewcz. od gaf...........S-ce Śl...............1 lipca...........14 kg.............Igor 2.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............14 kg.........chłopczyk 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,8kg ...........ogonek 4.kas28...................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 5.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia...................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.mamuśka 1507..........Łódź?...........15 lipiec...........??...........chłopiec 9.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 10.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 11. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 12.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 13.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 14. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 15. Mała Czarna 16.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 17.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 18.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek DUDA GRATULACJE!!!🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duda GRATULACJE! dziewcz.od gaf kciuki trzymam,oby poszlo szybciutko ! kosmo za ciebie tez trzymam kciuki mocno ! kamelia ja z zakupami \"w lesie\" i z imionkiem tez.podobno jak sie dzidzie zobaczy to sie dopiero wie jakie imie nadac-tyczy sie rodzicow niezdecydowanych laseczki moje drogie jak sie sprawdzi pogoda (zapowiadaja 30st upaly) to wszystkie sie szybko rozdwoimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDA hihihih cieszę się ogromnie...Wielkie gratulacje...i prawda..duży z dzidzia Krasnalek.... {serce] dla Was Gosia nos do góry....zakop dołki... Kamelia myślę,że na pewno Tobioe dziś zamandolinię, bo zostajemy u siebie w domku :D:D:D:D Ana ...hihihi....no zobaczymy, ja na razie spokojnie czekam...pewnie musi jeszcze się nacieszyć spokojem i troszkę się podtuczyć moj malutki ogonek.... Zaglądne potem...Martwię się okropnie o dziewczynę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka dobrze że jesteś......... ana :) też liczę że tak się stanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia hihihi no niesamowita jesteś...buachacha...Owszem jestem i zaraz tam do Ciebie \"dobiję\"...Uchacha ale się uśmiałam...hihihih :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duda, gratulacje ! tez czekam na T woje wrazenia po zoo bo to Krasnalek cudny i fajna ma czapusie! Anulka - Ty caly czas z nami, fajnie:-);aha z tym Kedziorkiem to pokrecilam na majowkach jest Ancymonek i tak mi sie jakos pomylilo sorki za zamieszanie hihi Ja dzis zrobilam dlugi (2 godz.) spacer i jak wrocilam to padlam na kilka godzin na sen. Wogole teraz pod sam koniec ciazy spie w ciagu dnia - czytalam gdzies ze tak moze byc, chyba organizam zbiera silki na trudniejsze chwile, oby juz niedlugo. Dodatkowo przesadzilam z jedzeniem zjadlam 1 kg czeresni i ...popilam duza ilosci jogurtu i umieram, matko ale czlowiek w ciazy to ma glupie smaki. Ciekawie sie to robi coraz bardziej na tym topiku co raz to nowy obywatel przybywa ale szczerze mowic chcialaby juz tez Wam cos powiedziec ze u mnie sie cos dzieje.... a tu nic ...no dobra juz nie marudze na pewno za pare dni sie zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duda - ogromne gratulacje i ciesze sie że się odezwałaś bo martiwłysmy sie o Ciebie- ale nie trudno było sie domysleć w końcu nie zniknęłaś z zaskoczenia hihi. Pomalutku wszystkie zaczniemy tak znikać. Gorzej będzie jak Anulka z KAmelią znikną bo kto wtedy dyzury nocne będzie pełnił? Duda ale Tymek jest duzy - no gratulacje - spisałaś się na medal. Uscski dla WAS z zza Wielkiej Wody Ola - trzymaj się i o nic się nie martw. Do szpitala idzie sie by Ci tam pomogli a nie za kare i zobaczysz weszystko będzie dobrze Przeciez po ta tam idziesz żeby wszystko dobrze się skończyło. Trzymamy kciuki i oczekujemy powrotu do domku z Maleństwem. Gosia rozumiem Twój niepokój bo ja mam wizyte dopiero 2 lipca i to jest prawie miesiąc od poprzedniej.......ale tak wyszło a gin i tak nie chce już mojej szyjki badac bo mówi że to jej tylko szkodzi a USG Maleństwa przez te komplikacje miałam robione za często więc też nie chce juz przesadzać więc w zasadzie nie ma do niego po co pójść. Kasmo - a co u Ciebie? Madala zbieraj siły i wyspij się na zapas bo później to masz jakies pare miesięcy z głowy hihi - ja oczywiście tez i nie wiem dlaczego mnie to cieszy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same dobre wieści :-) Duda- nie mogłam się doczekać wiadomości od Ciebie. Ogromne gratulacje!!!! Cudownego masz synka :-) Powiększa nam się internetowa rodzinka :-) Buziaki dla wszystkich, dobrej nocki i dzięki za ciepłe słowa i myśli. Jesteście kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też podsypiam w dzień i jakaś \"ocieżała\" w tej ciąży jestem:) hi hi hi no i jeszcze bieguneczka:( za dużo wody chyba, tak mi się wydaje, to kto dzisiaj zostaje do późna? hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDA GRATULACJ E .PIĘKNE TWOJEMALEŃSTWO I JAKA SŁODZIUTKA CZPUSIA. DZIEWCZYNA OD GAF - TRZYMAM MOCNIUTKO KCIUKI I CZEKAM NA WIEŚCI. JA BYLAM U LEKARZA I POWIEDZIAL ŻE CHYBA TROSZKĘ WCZEŚNIEJ SI ROZSYPĘ . OJ TE \"CIĘŻARÓWKI\". POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE BARDZOOOOOOOOOOOOOO MOCNIUTKOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO JUTERKA. ZAJRZĘ PO POŁUDNIU PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madala :D:D:D no właśnie widziałam...nie przejmuj się hihih. Kamelia pewnie ja...hehehe....to już chyba będziesz mieć przesyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest dziewczyny posnęłyście? Kamelia? No Anulka Ty to wiem gdzie jesteś, ale skoro nikogio tu nie ma to chyba też pójdę spac . Dobranoc mamusie i Dzidziusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hepciu kochana ...hihihi...tak wiesz gdzie jestem. Pozdrawiam Ciebie,śpij dobrze...ja też chyba już się położę...ale najpierw prysznik ;) Buziaczki a myślę,że Kamelia poszła spać wyczerpującym pojedynkiem baaardzo zmęczona... Hihih kochane brzuchatki śpijcie dobrze, mamusie \"sietulajcie\" dzidziuśki i odpoczywajcie... Dziewczyno od gaf cały czas o Tobie myślę....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zadnijcie kto nie śpi ???? Człowieka troche nie było a tu NOWINY !!!!!!!!!!!!!!!!! Duda WIELGACHNE GRATULACJe 🌻 Ola - TRZYMAM KCIUKI [ serce] Ana - no wiesz mój mąż tez na nie poleciał ( na oczy znaczy sie :) ) A poza tym nie było mnie bo miałam D. w domu, a poza tym zrobilismy małe przemeblowanie i nie było dostępu do netu .... Wczoraj jak już był to świętowaliśmy dzień ojca teść i mój mąż to poświętowali oj poświętowali - zwłaszcza mój mąż ... hi hi hi Dzidzia wczoraj tak mi sie wierciła, że juz miałam nadzieje, że sie obraca ... ale pewnie nie :( Powiedzcie mi juz mamy i te którym sie już obróciło czułyście to jakoś szczególnie ??? Czy nie wiadomo kiedy sie to dzieje? Szwagierka rady mi daje żebym sie poschylała, poruszała, porobiła jakies wygibasy ale ja zabardzo nie moge bo ciśnienie mi skacze ... Oj chce juz byc po ... Nogi jak balonki mam juz cały czas ... Dobra nie smęce juz , ide jeszcze poleżeć. I pewnie dziś to jeszcze wpadne, trzeba to na bieżąco robić bo potem jest dddddddduuuuuuuuuuużżżżżżżżoooooooooo czytania :D Narazie Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek 0307
Czesc dziewczyny! Czytam wasz topik od 3 dni! Jest swietny! Szkoda ze tak pozno go znalazlam!!! Mam termin na 3 lipca, dzisiaj ide do mojej gin. ciekawa jestem co mi powie??? To tylko jeszcze tydzien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja tylko na chwileczkę bo za godzinkę wyruszam do prackii muszę doprowadzić się do stanu normalności. ale jestem zapana. A co do obrocenia się dzidziuśka to moja gin powiedziala wczoraj że już jest obrócone a ja wcale tego specjalnie nie czułam. Pozdrawiam Was Wszystkie kochane brzuszatki. Dużo uśmiechu i pogodnego dnia Pa Pa. ps ciekawe jak tam dziewczyna - cały czas myślę jak tam sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja tylko na chwileczkę bo za godzinkę wyruszam do prackii muszę doprowadzić się do stanu normalności. ale jestem zapana. A co do obrocenia się dzidziuśka to moja gin powiedziala wczoraj że już jest obrócone a ja wcale tego specjalnie nie czułam. Pozdrawiam Was Wszystkie kochane brzuszatki. Dużo uśmiechu i pogodnego dnia Pa Pa. ps ciekawe jak tam dziewczyna - cały czas myślę jak tam sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihih witajcie Kobiałki :D:D:D:D Janinko z tym przekręcaniem się to jest tak,że przy Tusi ja nie czułam, tzn. nie wiedziałam ,że czuję...Tyle tylko,że ruchy były baaardzo spontaniczne...Teraz było podobnie, z wyjątkiem tego,że byłam już świadoma,że nasilenie się ruchów Maluszka może oznaczać jego przekręcanie się... Ale wydaje mi się,że to nie jest standard...Jedne kobietki czują inne nie... Wygibasy...hihihi ...wiesz ja ostatnio powiedziałam M,że chyba stanę na chwilkę na głowie, bojuż nie daję rady z rozpychaniem miednicy..;););) Asiek 0307 hihihi witaj cieplutko przy końcówce....szkoda, że późno, ale pomyśl, wszystko przed nami...bo po pierwszym trudnym okresie po porodzie..myślę,że się spowrotem wszystkie na topik zlecimy...warto, tyle wspaniałych kobiet :D:D:D A jak wrócisz od gin, to się odezwij co i jak...i...hihi...żyć Ci nie dam póki do tabelki nie wskoczysz...;) Mamuśka...spokojnego dnia i Tobie, pracuj sobie powolutku :D:D:D:D Ale natworzyłam...heheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×