Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

No tak zostawić Was na chwilke to rozdwajacie się jedna po drugiej,ale w tym przypadku to dobrze prawda? :) Gratuluje Dziewczyno od Gaf🌻 Z lipcówek jestem następna na liście ......O KURCZE ALE MAM TERAZ STRACHA!!!!!!!tym bardziej,że dziś zaczął mnie dziwnie pobolewać brzuch,tak jakoś inaczej niż zwykle.Czerwcówki teraz wasza kolej ....ja moge ostatecznie poczekać do tego 2 lipca :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje wielkie dla następnej mamusi !!!!!!!!!!! 🌼 Kobietki brzuszki sliczne. Dzieki za odpowiedzi w sprawie obrotków, pytałam bo moja koleżanka wyraźnie czuła obrót. Hmmm... no zobaczymy jak to będzie u mnie bbbuuuu. narazie mała tak sie rozpycha, że brzucho to mi już faluje we wszystkie strony :) może sie wzięła do roboty :) :) :) Ja połoznej nie mam opłaconej i raczej tego nie zrobie. A co do obecności męża to też słyszałam że one często są milsze jak chłopa obok nas widzą . Ciekawe czemu .......... Poza tym upał, upał, upał zabija znów mnie :( no i nogi me !! Kości też mnie bolą, najgorzej jak zastana jestem np w nocy normalnie chodze jak paralityk hi hih hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreas
Ja tam nie rodzębo jestem facetem:) ale życzę Wam dziewczyny zdrowych i uroczych dzidziaków, bo nie może być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Janinko...u nas też upał... Ja jeszcze troszkę posprzątałam dziś w \"dzidziorkowie\" hihih czyli poprałam, poprasowałam... A w ogóle senna jestem jak diabli... Z facetami przy porodzie...hihih...to tak,że położne się chyba ich boją...bo mężowie wtedy są czasem baardzo wrażliwi jeśli chodzi o pilnowanie dobra dziecka i żony... Andreas ...dzięki...miło to czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno od gaf! gratuluje:) ty chyba jestes stworzona do porodu bo szybko sie uwinelas:D 3 godzinki...pozazdroscic:) teraz czekamy na wasz powrot!! gosia - dzieki🌻 andreas- dobrze wiedziec ze sa tez tacy faceci ktorzy nie uwazaja ze ciaza to choroba:) teraz kalafiorek na kolacje a potem spacerek nad Wisłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno od gaf - gratulacje 🌻 no i po wizycie. niby cos sie zaczyna przygotowywac, ale baaardzo powoli. powiedzial, ze szyjka nadal dluga, ale juz palec wchodzi(tzn ze to jest rozwarcie?). wiec moze zdaze wszystko przygotowac przed.. troche mnie to juz zaczyna stresowac, bo sie opozniaja roboty w mieszkaniu, a chcialabym sama tam wszsytko przygotowac.. poza tym czeka mnie jeszcze rozmowa w pracy na temat przyszlego roku(kolejna stresujaca rozmowa..) i ja troche odkladam, zeby ten stres mi nie wywolal tosi z lasu ;) no dobra, ide poprasowac ubranka-trzeba dopakowac torbe ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - wielkie gratulacje. Czekamy na dłuzsze relacje jak tylko wócisz do domku - jeśli uda Ci sie poświęcić nam choć 5 minut. JA dziś już wysiadam. co prawda siedziałam cały czas w cieniu i nie spuchłam ale ledwo zipię. ...Gdybym nie dała rady jeszcze tu zajrzec to dobranoc wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno od gaf - ale sie szybciutko uwinelas -Wielkie gratulacje 🌻. No kochane teraz moze niech czerwcowki troche poszaleja taka jest kolejnosc z naszej tabelki i trzymajcie kciuki by sie ziscila kasmo, renia1 i ja: madala 33. Ja bylam na ,mam nadzieje juz ostatniej wizycie u ginki, no i jest jakas szansa; szyjka zamknieta ale za to coraz krotsza. Poza tym to wszystko moze sie zmienic z dnia na dzien, wiec trwam przy tym ze urodze w terminie. tymczasem oczka mi sie kleja wiec dobranocki wszystkim M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ja znów zamknę dzień...hihihih.... Trzymajcie się kochane...Ja dalej sobie czekam i ...pewnie jeszcze sobie poczekam dłuuugo...a niech tam...niech sobie jeszcze dzidzio odpocznie , przytyje, nacieszy się ciszą i ciepłem...hihih Dobrej nocki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek 0307
Czesc!!! Wczoraj nie mialm komp. wiec nie moglam napisac a teraz tylko 2 zdania bo niestety zaraz ide do szpitala.....Zaprosil mnie wczoraj sam pan ordynator jak sie wyrazil zeby mnie poobserwowac...... A poszlam tylko na konsultacje (mial mi powiedziec kiedy sie zglosic) bo nie wiadomo czy nie skonczy sie cesarka (wada wzroku) No coz skoro sam pan ordynator zaprasza........ Trzymajcie sie cieplutko , napisze jak wroce..... Jezeli mozecie wpiszcie moje dane do tabelki (albo juz pozniej) jestem z Olkusza, przytylam azzz 6,5 kg (na wczorajszym wazeniu tylko 6kg na + ale bylo 6,5) moja Niunia to dziewczynka! Do zobaczenia!!! Bede miala duuuzo do czytania jak wroce!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm❤️ Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm❤️ asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm❤️ Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm ❤️śliwkarobaczywka........18.06.......Alicja........2670......52cm❤️ Duda........................20.06.......Tymon.......4300g........?[ serce] gumecka................... 21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm❤️ dziewcz. od gaf..........24.06........Igor..........3540g......58cm ❤️ czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.kasmo.....................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 2.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 3.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............18 kg.........chłopczyk 2asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,8kg ...........ogonek 4.kas28.......................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 5.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia.....................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec...........??...........chłopiec 9.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 10.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 11. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 12.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 13.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 14. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 14. Mała Czarna 🌻 15.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 16.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 17.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz bo cos namieszalam z serduszkami...:) SZCZĘŚLIWE MAMY: madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm❤️ Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm❤️ asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm❤️ Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm❤️ śliwkarobaczywka........18.06.......Alicja........2670......52cm❤️ Duda........................20.06.......Tymon.......4300g........?❤️ gumecka................... 21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm❤️ dziewcz. od gaf..........24.06........Igor..........3540g......58cm❤️ CZERWIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.kasmo.....................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 2.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 3.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............18 kg.........chłopczyk 2asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,8kg ...........ogonek 4.kas28.......................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 5.bumpy..................Rumia-Janowo..........7 lipca............13kg..........dziewczynka 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia.....................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec...........??...........chłopiec 9.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 10.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 11. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 12.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 13.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 14. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 14. Mała Czarna 15.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 16.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 17.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 Asiek 0307 powodzenia...trzymamy kciuki .... No to chyba będzie następne seruszko w tabelce...hihih A ja wreszcie miałam jedną normalną noc...poszłam spać przyzwoicie i obudziłam się niedawno...ale jestem spuchnięta, igły nie utrzymałabym w palcach... A dziś jeszcze większy upał się szykuje... Noo to tabelka dla Ciebie Asiek 0307...: Hihih dobrze ,że zrobiłam podgląd...mojreczka uprzedziłaś mnie z tabelką hihihi...witaj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu...tak patrzę na dziewczyny, które mają termin na 08 lipca (łącznie z bumpy...hehehe, bo sobie wpisała 07 ???) i jestem największa kilogramowo.... Hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamy 🌼 🌼 Asiek trzymam kciuki ... tez juz bym chciała ... ale ja mam zaproszenie dopiero na 11 lipca :( Dzisiaj wstałam i wyobraźcie sobie że miałam piękne nieopuchnięte nogi !!!! a widok ostatnio to rżadki ( bo nie wiem jakie Ż RZ :D ), no ale przed snem zaaplikowałam sobie zimniuteńkie okłady a na noc połozyłam sobie oparcie z rogówki i miałam je troche wyżej no i prosze efekt jest !!! hi hih hi ale zapewniam nie na długo :) Tak, a poza tym mąż został wczoraj wyprawiony do pracy :( :( :( i znowu sama samiuteńka będe. Dzisiaj to pewnie skocze ( he he ) do parku, bo pogoda sie zapowiada, a jutro juz ponoć ma nie byc taka. A wogóle to mam taką ochote na basen, że aż mnie skręca. Ale matko święta nie wyobrażam sobie siebie w stroju kąpielowym ..... wogóle są takie rozmiary he hi he. BEZ KOMENTARZA !!! Anulko przestaniesz ty sie tą wagą przejmować kobietko !!!! Pomysl że juz niedługo ........ :D No narazie uciekam całuski pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Asiek0307- trzymam kciuki Anulka- ja też miałam dzisiaj pięknie przespaną noc - w końcu :-) Także od rana humerek mam niezły. Poza tym uświadomiłam sobie, że dzisiaj jest ślub koleżanki, ha i zapowiada się, że będę mogła na niego pójść - huraaa! Z wesela musiałam zrezygnować, a moja obecność na jej ślubie była pod wielkim znakiem zapytania. Szczerze mówiąc to sądziłam, że do tego czasu to jak pojawię się na ślubie to już rozdwojona. Ale co tam, hi, hi. Jutro mój mężu ma imieninki, poza tym naciągam go na kino - teraz grają Madagaskar - podobno niezła bajka a mi potrzeba dobrych wrażeń. A pojutrze indukcja porodu i w końcu będę tulić tą swoją upartą kruszynę :-) Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia! [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050614/1/0/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janinko przykro,że tak samiutka.... Co do wagi...żartuję hihihi...a poza tym \"duży może więcej\" hihi a w dodatku podwójny to już w ogóle ;) Kasmo...baw się dobrze....:D:D:D A w Kraku dziś piękna impreza - wianki na Wisełce i sztuczne ognie na Wzgórzu Wawelskim...Jak M. nie będzie się bał,że tam urodzę, to pewnie potuptamy wieczorkiem....Szkoda,że Tusi nie ma...cieszyłaby się - bardzo lubi oglądać sztuczne ognie... Ufff idę coś posprzątać i jeszcze poprać...cały czas coś mi do prania jeszcze wychodzi...hihih...ale jestem gapcio... Acha a tak w kwesti przypomnienia....dziewczyny odzywajcie się...Nie wiem co u Lili bo jak poszła do szpitala, tak cisza.... Optymka pewnie się dziś odezwiesz :D:D:D:D Teska, Dora,Kędziorek, ....zuzanka...to już w ogóle nie wiem co z Wami... Ana ...hihih ...zabieraj się do pisanka...kochana, nie dołuj tylko napisz coś :):):):) No to sobie poględziłam i mogę się brać za coś pożyteczniejszego ;) Buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mamunie!!!! to ja dołączę dziśdo tych co sobie dobrze pospały:):):) nareszcie, ale ja to już ostatnio chyb aprzesadzam z tym spaniem, a bo chyba wilę pospać niż myśleć jak to mnie kości bolą...a bolą okrutnie, cała miednica i łonowa, nie mogę się z boku na bok przekręcić...dziwne uczucie jakbym już miała rodzić... a skurczyków nic a nic...kompletnie, tylko lekkie kłócia w szyjce to co kiedyś pisałayście że już macie a ja jeszcze niestety nie no i już mam jak sobie człowiek coś wymyśli że chce mieć to i zaraz ma....:) ogólnie to fatalnie cięzka jestem :) ( ot nowośc) hi hi hi ogólnie opuchnięta w stopach, już bym chciała urodzić, nic mi się nie chce, leń mnie dopada codziennie i mam niskie ciśnienie...chyba dlatego śpię. a powiedzcie mi kochane ile razy miałyście w ciaży poziom cukru badany?????( pomijam te z podejrzeniem cukrzycy ciążowej albo z cukrzycą) nie, chodzi mi o badania bez cukrzycy, czy tylko raz???? bo ja dużo piję śpię...i nie wiem czy już sobie sama wymyślam ( jak to M stwierdził) czy coś mam ..wizyta w poniedziałek zapytam. a leukocyty na wyniku znowy spadły o tys. :):):) ufffff jak dobrze pozdrawiem was wszystkie moje drogie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio ja miałam robione raz to badanie, wyszło ok i gdzieś to słyszałam, albo czytałam, że raz sie je tylko robi, ale może sie myle ( pewnie z pominięciem tych mam którym wynik wyszedł zły). Ja też ostatnio duże śpie ( zaznaczam w dzień) i pije jak ty . To co myslisz że ten cukier może nam skakać ??? Tyle że picie mam nakazane w ilościach dużych ( bez nakazu też bym piła) a sen taki nadprogramowy bierze mnie tylko w dzień i to po południu najczęściej, a z kolei w nocy potrafie czasem wcale nie spać ... Normalna kołomyja. Już samam nie wiem co myśleć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia witaski A ja nie miałam ani razu badanego cukru....ale teraz to już chyba nie warto.... I też bardzo jestem senna dzisiaj...a przecież polulałam pięknie... Janinko witaj :D:D:D Idę sobie chyba jeszcze leciutką kawusięstrzelić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też raz.i to picie..i to spanie i spuchnięte nogi.. wiem ze jak raz jak wyjdzie dobry ( ja miałam w kwietniu) to później raczej się nie robi...ale ja jakoś taka przewrażliwiona jestem i chyba bym sobie zrobiła, choć nie wiem czy już nie warto..ale te opuchnięte stopy...no człowiek sobie chyba wymyśla.... bo wiem że z nadmiaru cukru we krwi.i to picie i to wieczne spanie i opuchlizna. ale sama nie wiem.......:( może wymyślam choróbska, jak się nie sprawdzi na wyniku to się nic nie wie do końca. zapytam w poniedziałek czy można nabawić się nadmiaru cukru pod koniec ciąży? i czy jak raz był wynik w kwietniu to był już miarodajny na całą ciążę? hmmm Janinko ja broń Boże nie chciałam cię wystraszyć..tylko takie myśli mnie gnębią od wczoraj .z tym piciem. M ciągle butelki wynosi.........puste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka.....może ja też strzelę kawusie:) oj ajk dawno nie piłam..i dlatego takie niskie ciśnienie ciągle 100/50 i poduszka pod głową......już mam dosyć tego spania im więcej śpię tym bardziej mi się spać chce........moje paranoje...hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia....ale to strasznie niskie to Twoje ciśnionko.... Ja mam 110/70... Mniam kochana...kawusia jest lux.... Byłam na dyskusji ogólnej - poczytywałam trochę....hihih...jest fajna dyskusja o kasowaniu topików...nawet zaczęłam się wpisywać, ale zrezygnowałam....ale tyo chyba jedyny topik, gdzi któryś z moderków odpowiada...hihihi... Pozdrawiam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie wystraszyłas mnie Kamelio. Ja tez mam przeróżne paranoje ...:( Ale smaka kawą to mi narobiłyście ja to mam ochote na taką prawdziwą parzoną yyyyyyyyy, bo teraz to pije albo bezkofeinową albo takie rozpuszczalne lurki bbbllleee, ale przy moim ciśnieniu to narazie musze zapomniec o prawdziwej. Dzidzia ważniejsza. Po ciązy to sie napije łłłłeee napije sie, chociaż to znowu dzidzia może nie spać :( nie? Ostatnio mojej mamie robiłam taka parzoną i za zapachem to normalnie chodziłam ech ech ech :) :) :) Anuleczko 🌼 przyjeżdżam do ciebie na te sztuczne ognie :p i przy okazji zabijemy smoka wawelskiego he he he :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janinko hihihi 🌻 nie ruszajmy go on taki kochany teraz po tych stuleciach hihihi....spokojny i sympatyczny...a dziewic u nas w Kraku niedosyt więc on teraz papusia paluszki słone...hihii... A zapraszam ....wieczorkiem na te sztuczne....Ja też miałam być dziś na weselu jak kasmo, ale nie idę...odmówiliśmy, bo...przecież miałam rodzić podobno hihihi.... Kawusia...ja piję parzoną...tylko nie bijcie kobietki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janinko :D :D :D myślałam że pęknę ze śmiechu..jak zobaczyłam to stworzonko...cudny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi no nie mogę...świetne zdjęcie.... To ja też coś wkleję.... Przedstawiam Wam ukochanego pieska Tusięcinki...a ten Pan...hihi...to mój Tato...w trakcie świętowania...to zdjęcia ze Świąt Wielkanocnych: http://img295.echo.cx/my.php?image=skanuj000611hx.jpg http://img295.echo.cx/my.php?image=skanuj000712lr.jpg Mam nadzieję,że się nie obrażą...A piesek wabi się Lumpik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wpadam tylko sie przywitac, bo w jakies doly dzis wpadam.. zaraz obejrze szymona w \'mamy cie\', moze pomoze.. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×