Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Gość IWKA26
WITAJCIE MAMUSIE!!!!RANY PARE DNI MNIE NIE BYLO A ILE MAMUS MA MALENSTWA W DOMKU:):) GRATULACJE DLA WSZYSTKICH....... A JA NADAL CZEKAM TERAZ MALENKI SIE USPOKOIL I CHYBA JESZCZE POCZEKA CHOC OD PARU DNI PODBRZUSZE MNIE BOLI....CZYZBY TO NIEDLUGO? POZDRAWIAM W TEN KOLEJNY UPALNY DZIEN:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :-) Zgodnie z tym, co napisała Anulka kilkanaście postów wtecz (że przyjdę i powiem, hihihi) - jestem i mówię:-) O godzinie 5,41 Anula była w drodze do szpitala, już po odejściu wód, natomiast KUBUŚ :-) :-) :-) urodził się o godzinie 8,20; waży 3240 i ma 53cm długości :-) :-) :-) Buziaczki dla Was od Anulki:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
GRATULACJE ANULKA!!!!!!!! TYLE SIE NACZEKALAS A JAK SZYBKO CI POSZLO:):):) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANULKO gratulacje nareszsce doczekałas swojego maleństwa.Pozdrawiam z calego serca i zyczę szybkiego powrotu do domku!!!!!!!!!!! tylko kto teraz bedzie sprawdzał liste obecności, ja jestem a pozostałe mamusie???co sie z Wami dzieje???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANULKO - GRATULACJE Z CAŁEGO SERCA!!!❤️🌻. Wracajcie do nas szybciutko i opowiadaj jak było, ale chyba calkiem sprawnie Ci poszło :P Dziewczyny - u nas jeśli chodzi o usypianie to w grę wchodzi głownie bujanie w leżaczku, a także wspólne zasypianie ze mną lub z T. w łożku, ale ostyatnio staramy się by maleństwa same zasypiały w łóżeczku. W dzień nie ma z tym problemu, gorzej wieczorkiem,ale próbujemy. Po chwilce bujania w leżaczku przekładamy maleństwa(a zwłaszcza Weronke , bo Wikula zasypia głownie w łożeczku) do łożeczka i dajemy do przytulania pieluszkę. Dodatkowo głaszczemy głowkę. I często zdarza się że tak zasypiają. A o co chodzi z tą suszarką i okapem, bo nie wiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWE MAMY: madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm śliwkarobaczywka.........18.06.......Alicja........2670......52cm Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm agnieszka sz................06.07.......Rafałek........3813g......59cm evka 81......................02.07.......Olivier........3650g......54cm Kas28.........................12.07.......Tosia.........3500g......53cm bumpy........................13.07......dziewczynka 3150g......???cm. Kamelia........................13.07........Zosia (?)............??? Anulka_krak...................15.07.......Kubuś.......3240g.....53cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ MałaCzarna 1.asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 2.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 3.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec..........10 kg...........Krystian 4. Kolorcia............. Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 5.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 6.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek 7.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 8. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 9.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 10.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 11. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 12.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 13.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............11 kg............Łukasz 14.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek 15.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek Anulko - pozwoliłam sobie umieścić Was w tabelce :D 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka nareszcie sie doczekalas,Gratuluje i caluje was!!!!!!! Ja mam narazie cisze bo mama poszla na sapcer z mala ufffff ale nocke mialam okropna bo obudzila sie o 24 i jadla i plakala do 2 a potem padla. Ona tylko zasypia jak sie ja wozi w wozku inaczej nie chce :-( no czasem jak juz jest zmeczona to zasypia sama w lozeczku ale nopcki spi w lozeczku albo ze mna. Asiek-- wspolczuje naprawde, ja dzisiaj troche sie wkurzylam na moja i krzyczalam na nia ale bylam juz u kresu wytrzymalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratualcje dla Anulki :D chciałam zauważyć, że jej to wczoraj przepowiedziałam, kiedy jej napisałam, że przenosiła już tyle dni co ja i może ją też weźmie dziś w nocy no i wzięło :D:D:D cieszę się ;) madziam z okapem i suszarką chodzi o szum. Kiedy dzieci są niespokojne to ich uspokaja ponieważ przypomina im czas kiedy były w brzuchu, bo tam cały czas go słyszały. Niektórzy używają również odkurzaczy ;) Potwierdzone przez lekarzy i sprawdzone przez mamy;) Suszarką dodatkowo można ogrzać brzuszek kiedy boli - to też przynosi ulgę dziecku. Dziś Maksio jak na razie spokojny i kochany. Oby tak dalej i niech takie dni jak wczoraj więcej się nie zdarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko, a nie mówiłam, że urodzisz 15-ego? Kubuś zatem jest o miesiąc młodszy od Adasia, łatwo będzie zapamiętać. Gratuluję! No to wracajcie szybko do domciu. Która bedzie nastęna, kobietki? A może zrobimy mały hazardzik? ;) Kto obstawia? ;) Wracając do usypiania niemowląt, Asiek poruszyła ważny element akustyczny, o którym ja zapomniałam. U mnie najbardziej skuteczne jest \"szszszszszszszsz\", syczenie do uszka adasiowego. Madziam - w uciszaniu wrzasków imałam się różnych sposobów, m.in. suszarki do włosów - bo strumień ciepła rozgrzewa brzuszek maleństwa, a szum uspokaja. Okap kuchenny \"poszedł\" w zastosowanie, kiedy maluchowi opatrzyły się wszystkie sprzęty pokojowe i nadal płakał - szum okapu zadziałał uspokajająco. Niektórzy ponoć wypróbowywali z pozytywnym skutkiem odkurzacz, ale tego sprzętu nie używam, bo nie mam dywanów ani wykładzin, zatem nie mogę potwierdzić, tudzież zaprzeczyć jego skuteczności. Ostatnie metody są desperackie, ale czego się nie robi dla maluszka i ... świętego spokoju? Wczoraj spotkałam znajomą pielęgniarkę na spacerku i ta, jak tylko obejrzała Adasia, wykrzyknęła: Jezu, ale on ma wysypkę, idźże z nim do lekarza! Tym samym potwierdziła moje przypuszczenia, że te krostki to nie potówki, z którymi bezskutecznie walczę od tygodnia, lecz jakaś.. ALERGIA ???.. brr.. No to dziś, skoro świt pobiegłam do pediatry, która stwierdziła, że to jednak potówki. Uff. Przy okazji zważyłam Adasia - ma już 4500 gr. Wydaje mi sie, że za szybko przybiera na wadze(w ciągu miesiąca przytył 1kg!), może jest non-stop głodny, dlatego tak się drze? Przy okazji po raz pierwszy wypróbowałam na spacerku chustę i okazało się, że to genialny wynalazek, bo można stosować już od 1ego miesiąca. Nie wiem, jakbym sobie sama dała radę w tym 17,5 kg wózkiem, którego wcześniej tak zachwalałam. JEstem zła na siebie o ten wózek - cieższego to chyba nie wynaleźli. Z 4,5kg Adasiem to daje 22kg - spróbujcie z takim cieżarem wejść gdzieś po schodach, chocby to były \"niewinne\" 3 niewielkie schodki! :( Oki, to ja uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam i czekam az tu....... małe sprostowanie nie na 15.07 tylko 17.07 mam swój terminek!!!!STRZELIC TAKA GAFĘ. OJ OJ.a juz sie zamartwiałam ze przenosze i co dalej. takze czekam do niedzieli a jak nic to w poniedziałek do szpitalka. nie bede poprawiala mamuska 1507 bo to juz przyzwyczajenie , ale zaraz zmienie tabelke. pozdrawiam was serdecznieale piekne fotki. malenstwo przepiekne a co tu taka cisza , anulka zniknela to juz wszystkie odpoczywacie ????!!!!! janinka - gdzie jesteś????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWE MAMY: madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm śliwkarobaczywka.........18.06.......Alicja........2670......52cm Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm agnieszka sz................06.07.......Rafałek........3813g......59cm evka 81......................02.07.......Olivier........3650g......54cm Kas28.........................12.07.......Tosia.........3500g......53cm bumpy........................13.07......dziewczynka 3150g......???cm. Kamelia........................13.07........Zosia (?)............??? Anulka_krak...................15.07.......Kubuś.......3240g.....53cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ MałaCzarna 1.asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 2.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 3.mamuśka 1507..............Łódź...........17 lipiec..........10 kg...........Krystian 4. Kolorcia............. Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 5.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 6.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek 7.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 8. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 9.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 10.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 11. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 12.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 13.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............11 kg............Łukasz 14.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek 15.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek Gosiu 25 pozdrawiam, mamy taki sam terminek a jak tam twoje poczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfinko rozmawiałam z moją lekarką o tym przybieraniu na wadze (u nas też szybkie) oraz częstotliwości jedzenia. Powiedziała mi, że taki głodomór jak mój Maks (i wychodzi na to że Adaś twój również) je szybko (łapczywie) i często przez to nałyka się dużo powietrza - a wiadomo to większe kolki. Natomiast częste jedzenie też nie jest za dobre ponieważ po 1. dziecku układ trawienny nie zdąrzy dobrze przetrawić ostatniego pokarmu, a już dostej nowy, a po 2. dziecko je wtedy krócej (Maksio je przez dzień najwyżej 10min - w nocy dłużej), więc zjada najwięcej początkowego pokarmu - słodkiego od laktozy - a podobno udowoniono, że laktoza w większych ilościach również przyczynia się do kolek:( Radziła mi wypróbować robić większe przerwy między karmieniami, a w upały dać dziecku po prostu wody mieneralnej niegazowanej(ewentualnie z glukozą) żeby zaspokoić pragnienie i dłużej wytrzymać bez piersi. Zaczęłam to próbować i czekam na efekty. Ja też się dowiem dzić co to za wysypka na buzi Maksa bo przychodzi dziś położna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze te sposoby wasze zastosowac z tym szumem a ja jak robie szzzzzzzzz mojeje malej jak bardzo sie drze to pomaga naprawde. Kurcze a co zrobic zeby dziecko polubilo kapanie bo moja nienawidzi i strasznie placze jak juz ja rozbieram do kapania a co dopiero jak sie ja wklada do wanienki. A na kolki ja mam Debridat taka zawiesina do podawania przed jedzieniem i juz dziala bo mala nie ma takich kolek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - no nareszcie- chyba wszytskie na to czekałyśmy - wielkie gratulacje. To było chyba najbardziej oczekiwane dzieciątko na naszym topiku co ? HIHI Tylko wracaj szybko, a my dziewczyny musimy dużury przając hehe. Wróciłam z poradni - Cukrzykowa i ku mej radości przjmowała dziś inna PAni doktor - młodsza i sensowniejsza. Nie dość że rozmawiała jak z człowiekiem a nie z kolejną kartą pacjenta to jeszcze parę rzeczy wyjaśniła i miała też czas na kilka ciepłych słów. No i jak sie dowiedziała że mam termin na wtroek to mi juz kolejnej wizyty nie wyznaczyła hurra juz tam nie muszę jeździć. Chciałam sie tez pochwalić i mam nadzieje że nie wkurzę tym niektórych z Was, ale udało mi sie złapac mojego pana Gina, pokazac mu moje KTG (piękne) i ustalic że jeśli nie urodzę 19 to mam sie zgłosic do szpitala 21 i \"będziemy działać\". Jestem zachwycona bo z moim brakiem szyjki i lekkim rozwarciem akcja porodowa może byc nie za długa i boję sie że do szpitala nie zdąże dojechac a tak będę w razie czego na miejscu. ;-) No myslę że chyba Anulka zapoczątkowała tu dziś mały wysyp co? Pewnie zaczniemy sie tu lawinowo rozdwajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumecka - kąpiele w moim wykonaniu zawsze końćzą się rykiem. Ale mój A. ma na to sposób. Zaczyna od wkładania samych nóżek do wody, dziecko jest w pozycji siedzącej. Chlapie nimi przez jakiś czas, tak żeby się przyzwyczaił. Potem układa go w pozycji połleżącej i dalej chlapie. Potem idzie w ruch mydło, wtedy to już bez zbędnych \"czułości\". Adaś zaczyna się drzeć, jak jest wyciągany z wanienki - na to nie mam sposobu. Przy oliwkowaniu jest już pełna histeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anulko WIELGACHCE CAŁUSKI I GRATULACJE ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Anuleczko droga moje najszczersze gratulacje i zyczenia szybciutkiego powrotu do domku i pokazania nam swojego szczescia:):) Gumecka u mnie kapiel przebiega nadzwyczaj spokojnie do tego stopnia ze wczoraj Rafalek zasnal mi w wannie w trakcie kapieli. Ja wkladam moje malenstwo do wanienki zawiniete w pieluszke tetrowa cale nawet gloweczke i zaczynam wkladanie od dupci potem polewam je woda az sie ogrzeje i dopiero przed samym myciem odwijam go z pieluszki jeszcze nam sie nie zdarzylo plakac( z tym starszym synkiem bylo identycznie on wprost uwielbial kapiele) a ja mam inny problem moj skarb ma czesto czkawke i to dosyc silna i na poczatku pomagala mu 1-2 lyzeczki czystej wody bo przystawienie do piersi nie dziala od poczatku ale teraz i ta woda przestaje dzialc, znacie moze jakies skuteczne sposoby...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumecko - u nas kąpiel też z wrzaskami. Choć robimy małe postępy. Na samym początku krzyczał już od momentu rozbierania ciuszków do samego końca. Teraz doszliśmy to momentu, że udaje się czasem iż zaczyna krzyczeć od namydlania. Znów podobnie jak u elfiej mamy wkładamy najpierw nóżki itd. Po wyjęciu z wody i zawinięciu w ręcznik szybko dajemy smoka, mówię do niego i się na chwilkę uspokaja - wycieranie nawet w ciszy. Czasem aż do oliwkowania;) nawet się udało kiedyś oliwkowanie bez krzyku:) Dziś Maksio był spokojnieszy ogólne cały dzień. Oczywiście nie obyło się bez płaczu, ale to nic w porównaniu do wczorajszego pokazu. Daję mu ten Infacol od wczoraj (dostał go 2 razy) i wydaje mi się, że lepiej mu pomaga niż Espumisan. Od innych matek też słyszałam dużo dobrego o tym Debridacie, niektóre dzieci po nim prawie przestają płakać... marzenie:D Chyba o niego poproszę na następnej wizycie. Teraz zmykam bo za chwilkę kąpiel, a Maksio już bardzo nerwowy - głodomor jeden;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfia mamo - widzę wiele podobnieństw między naszymi synkami... czyżby to przez to iż są urodzeni w tym samym dniu? Osobiście w takie rzeczy nie wierzyłam, ale może coś w tym jest;) agnieszko - mój też ma bardzo często czkawkę. Jak na razie nie przejmuję się nią za bardzo, bo Maksio specjalnie nie reaguje na jej obecność, a poza tym czytałam, że takie maluszki nie odczuwają czkawki jakoś specjalnie mocno i im raczej nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ale ze mnie guła :D Jak mogłam sie nie domyslić do czego ten okap i suszarka :) Asiek, Elfia_mamo - dzięki za wytłumaczenie. Gumecka - u mnie oprócz wspólnej kąpieli z tatusiem(która odbywa się w idealnej ciszy) skutkuje również to, że to tatuś kąpie maleństwa a nie ja. Zayważyłam, że Wiki woli jak kąpiej ją T. bo po prostu on ma większe dłonie i u niego czuje się bezpiecznie. Poza tym nie czekamy już do momentu, żeby kapać przed jedzeniem, bo wtedy zwykle był wrzask, tylko kąpiemy około 1-1,5 godzinki po jedzeniu. Wtedy małe są najedzone i nie mają powodu płakać. Dobrym sposobem jes też stopniowe zanurzanie dzieciątka w kąpieli, właśnie po to by maleństwo się oswoiło. Ale mimo wszystko na pozbycie się przez maleństwo wstrętu do kąpieli polecam głownie wspólna kąpiel z jednym z rodziców.:D A my własnie po kąpieli, po jedzonku i teraz małe zasypiają. Niestety nie w łożeczkach tylko w fotelikach. Nie mogę ich odzwyczaić od tego wieczornego zasypaiania w fotelach i martwię się o ich kręgosłupy :( Poza tym Debridat chyba działą, bo odkąd go mamy to wieczory są nawet spokojne. Wczoraj tylko Weronka troszkę płakała, ale zajęło jej to kilkanaście minut(a nie 3 godziny), a potem slicznie zasnęła w łożeczku.Nocki też mamy coraz fajniejsze, bo bez wrzasków, choć małe nadal budzą sie co 3 godziny:O Cóż trzeba przeżyć i poczekac na czasy kiedy zaczną spac troszkę więcej. Podobno po trzecim miesiącu będzie lepiej :P Zobaczymy i nie powiem, że nie łudzimy się z T. że tak będzie. A jutro T. zawozi mnie na tydzień do mojej mamy :D Mama skacze z radości, a T. wkurza mnie swoimi opowieściami co będzie robił jak nas nie będzie(heh, pewnie skończy się na tym, że będzie odsypiał i ładował bateryjki na nasz powrót :P ). Ciekawe czy Optymka już tuli maluszka❤️. To dziś miał być ten wielki dzień, prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba musze sprobowac z ta pieluszka,owine ja a potem szybko namydle i juz. Pewbie i tak bedzie krzyku duzo :-( Kurcze czasem to juz nie wiem co temu dziecku dolega, niby najedzona i sucho ma i dalej marudzi, moze to ta pogoda tak dziala. Kurde laski ja nie wiem jak dotrwam do tych 3 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, muszę sie podzielic bardzo radosną nowina :D Dziś o godzinie 21.20 moja siostra urodziła córeczkę ❤️. Amelka(bo tak ma na imię )waży 2800g i ma 57 cm:D Cieszę sie ogromniaście i moja siostra również, choc pewnie myslała, że tym razem to będzie synek ( maja juz dwie córeczki). Jutro jade do mamy, więc będę też miała okazję zobaczyć malutką:) Zmykam teraz, bo czeka na mnie prasowanko a i małe pewnie niedługo obudza się na jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :-) Kubuś jest śliczny :-) :-) :-) Byłam dziś wieczór u Haneczki w szpitalu:-) Przekazuję Wam od Niej pozdrowienia i buziaczki:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWE MAMY: madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm ❤️ ❤️ Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm ❤️ ❤️ asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm ❤️ Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm ❤️ śliwkarobaczywka.........18.06.......Alicja........2670......52cm ❤️ Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? ❤️ gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm ❤️ dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm ❤️ Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak ❤️ kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm ❤️ agnieszka sz................06.07.......Rafałek........3813g......59cm ❤️ evka 81......................02.07.......Olivier........3650g......54cm ❤️ Kas28.........................12.07.......Tosia.........3500g......53cm ❤️ bumpy........................13.07......dziewczynka 3150g......???cm. ❤️ Kamelia........................13.07........Zosia (?)............??? ❤️ Anulka_krak...................15.07.......Kubuś.......3240g.....53cm ❤️ czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ MałaCzarna 🌼 1.asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 2.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 3. Kolorcia............. Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 4.mamuśka 1507..............Łódź...........17 lipiec..........10 kg...........Krystian 5.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 6.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek 7.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 8. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 9.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 10.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 11. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 12.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......Patrycja 13.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............11 kg............Łukasz 14.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek 15.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek Witajcie kobietki !!!!! tabelke wklejam ponieważ doszlismy WRESZCIE z moim D. do porozumienia w sprawie imienia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Miłego dnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już mamo wyściskaj i ucałuj Anulke i Kubusia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka gratulacje!!! :)) ja też już chcę :( Wklejam tabelkę bo zostałam odchudzona: SZCZĘŚLIWE MAMY: madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm śliwkarobaczywka.........18.06.......Alicja........2670......52cm Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm agnieszka sz................06.07.......Rafałek........3813g......59cm evka 81......................02.07.......Olivier........3650g......54cm Kas28.........................12.07.......Tosia.........3500g......53cm bumpy........................13.07......dziewczynka 3150g......???cm. Kamelia........................13.07........Zosia (?)............??? Anulka_krak...................15.07.......Kubuś.......3240g.....53cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ MałaCzarna 1.asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 2.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 3. Kolorcia............. Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 4.mamuśka 1507..............Łódź...........17 lipiec..........10 kg...........Krystian 5.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 6.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek 7.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 8. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 9.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 10.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 11. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 12.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......Patrycja 13.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............11 kg............Łukasz 14.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............12,5 kg.......Nikodem 15.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry jeszcze raz SZCZĘŚLIWE MAMY: madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm śliwkarobaczywka.........18.06.......Alicja........2670......52cm Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm agnieszka sz................06.07.......Rafałek........3813g......59cm evka 81......................02.07.......Olivier........3650g......54cm Kas28.........................12.07.......Tosia.........3500g......53cm bumpy........................13.07......dziewczynka 3150g......???cm. Kamelia........................13.07........Zosia (?)............??? Anulka_krak...................15.07.......Kubuś.......3240g.....53cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ MałaCzarna 1.asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 2.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 3. Kolorcia............. Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 4.mamuśka 1507..............Łódź...........17 lipiec..........10 kg...........Krystian 5.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 6.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek 7.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 8. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 9.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 10.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 11. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 12.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......Patrycja 13.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............11 kg............Łukasz 14.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............11 kg.......Nikodem 15.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziam, gratulacje dla siostry. To musi byc wielka radosc w rodzinie :) Gumecko, kochana.. przyszło mi na myśl, że możesz być po prostu w dołku psychicznym. A Karolinka doskonale wyczuwa nastroje i przejmuje je od Ciebie, więc jeśłi Ty się dołujesz, to i ona ma zły humor. Ona zna tylko jeden sposób na wyrażanie emocji - płacz. Podobnie może być z kąpielą, prawdopodobnie wszystko robisz dobrze, tylko mała wyczuwa niepewność i płacze. Mój Adaś ma tak samo: czasem A. pracuje na drugą zmianę i wtedy ja muszę go wykąpać (znaczy się Adama). I robię wszystko identycznie tak samo, a mały się wydziera od początku do końca. Gdy A. kąpie malucha, to jest absolutna cisza do czasu wyciągania z wody. Dlatego kaię go tylko wtedy, gdy nie ma innego wyjścia. Poproś męża, albo mamę żeby CIę w tym wyręczyli. Asiek - ja też widzę bardzo dużó podobnieństw. Czasem bym się mogła podpisać pod twoim postem, bo wygląda to identycznie. Nawet zdarzało się, że jak pisałaś że MAks był grzeczny, albo płakał w godzinach od-do, to Adam miał bardzo podobnie. Kobiety, jak się załatwia chrzest? A ile może kosztować taka impreza? Własnego chrztu nie pamiętam, a do innych chodziłąm już tak bardzo dawno temu, że hoho... lata świetlne! Impreza czeka mnie podwójna, bo Gaja też chce się ochrzcić przy okazji. Pod warunkiem, że znajdziemy księdza, który dokona ceremonii bez zbędnego ględzenia. A gdyby odmówił, to do kogo można taką decyzję zaskarżyć? Mogę się spodziewać różnych kłód, bo z kościołem to przez ostatnie 20 lat niewiele miałam do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×