Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Chryste !!!!!!!!!!!!!!! A trzeba by bo Iwka jest dwa razy :D - ciąża mi na mózg siadła, cos mi uciska chyba :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Eunika
Dziewczynki kochane! Wiem, ze mnie nie znace, ale ja Was raczej dobrze :)) (czytam ten cudowny topik od dawna... i pewnie nie ja jedna ;) Chcialabym podzielic sie z Wami radosna nowinka o kas28 :) We wtorek, 12 lipca o godz 23, urodzila sliczna dziewczynke - Tosie :D Wazy 3,5kg a mierzy 53cm. Jezeli mozna Was prosic, to wpiszcie ja do tabelki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bumpy,Kamelia,Kas-Gratuluję!🌻 Wiecie co miałam dosyć płaczu Wiki jak karmiłam Zuzkę i odwrotnie i wymyśliłam sobie ze będę je karmiła jednocześnie w fotelikach samochodowych!-Boże że ja tego wcześniej nie wymyśliłam:-) Mojreczko na GG nie mam szczęścia na Ciebie trafić:-(I nie mam za bardzo czasu tam zaglądać!Chciałaś o coś zapytać kiedyś-napisz do mnie na emaila domiw@op.pl A to moje urwisy:-)http://img79.imageshack.us/img79/812/dscn09086vg.jpg Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla KAs i dla KAmelii ❤️!!!!!! Wracajcie do nas szybciutko! Ja wieczorkiem byłam na KTG serduszko ok, ale ja nie mam żadnych skurczy.... Zresztą nic nie czuję to niby jak mogę je mieć Ja już chyba nie urodzę... A donosic nie mogłam ..... Żeby było śmiesznie z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Wymyśliłam teorię, że mój organizm mysli że ta ciąża to tak juz na stałe i pogodził sie z tym i daltego nic mnie nie boli. Poza tym , że nózki puchna to nic mi nie jest. Wczoraj umyłam okna. Jak je myłam miesiąc temu to na drugi dzień ledwo żyłam a dziś zastanawiam się za co się zabrac bo obiad tez juz gotowy......i poza tym ze gorąco to czuję się dobrze. Tylko psychicznie cos kiepsko bo ile można mysleć że to dziś... No nie marudzę już więcej, rozdwajajcie sie kobietki i wexcie nmnie z sobą! Czy ktos umie wyłączyć ogrzewanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas wielkie gratulacje ❤️❤️ ❤️ Nie wiem czy poprawiac tabelke bo coś Anulki 🌼 :D nie widać .... a coś mi dzisiaj ta tabela nie wychodzi ................. Jeszcze poczekam .............................. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy 28
Ja tez już niedługo! Termin mama na 25 lipca ale już w sobote wybieram sie na porodówkę. Jest to nasza decyzja ale strach mnie obleciał bo to już pojutrze! Poród będzie wywoływany czy któraś z Was to przeżyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla wszystkich świezo upieczonych mamusiek . pozdrawiam, zycząc miłego dzionka janinko rzeczywiscie poczekaj z tabelka niech sie Anulka odmelduje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba trzeba ,Janinko, bo ja jestem... Gratulacje Kas..kochana 🌻 🌻 [ kwiat] SZCZĘŚLIWE MAMY: madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm ❤️ Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm ❤️ asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm ❤️ Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm ❤️ śliwkarobaczywka.........18.06.......Alicja........2670......52cm ❤️ Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? ❤️ gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm ❤️ dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm ❤️ Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak ❤️ kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm ❤️ agnieszka sz................06.07.......Rafałek........3813g......59cm ❤️ evka 81......................02.07.......Olivier........3650g......54cm❤️ Kas28.........................12.07.......Tosia.........3500g......53cm bumpy........................13.07......dziewczynka 3150g......???cm.❤️ Kamelia........................13.07........Zosia (?)............??? ❤️ czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ MałaCzarna 🌻 1.asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 2.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............14,2kg ...........ogonek 4.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec..........10 kg...........Krystian 5. Kolorcia............. Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 6.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 7.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek 8.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 9. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 10.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 11.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 12. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 13.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 14.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............11 kg............Łukasz 15.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek 16.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek Czy ktoś pobije mój rekord w przenoszeniu??? :(:(:(:( Teraz to już się załamałam.. To nie będę Was nudzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Anulka dziekuje bardzo za instrukcje - na Ciebie zawsze mozna liczyc:)🌼 Oto moje szczescie malutkie (albo i nie takie malutkie):):) Wiecie nie myslalam ze jak to malenstwo zjawi sie na swiecie to bedzie zajmowalo tyle czasu nie mam nawet kiedy przejrzec waszych wypowiedzi a malenstwo jest spokojniutkie spi ladnie....nie wiem jak to jest:(:) http://img301.imageshack.us/my.php?image=rafaek0016yk.jpgm http://img301.imageshack.us/my.php?image=rafaek0074ki.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale moj mezulek wstawial tu te zdjecia i cos mu nie poszlo:):) zaraz go poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jej, ile Mamuś !! Bukiety dla nowych dzieciaczków 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Anulko, serce, a moze tak Ci już zostanie? :D Dzidziuś się nie spieszy, bo mu dobrze u Ciebie. Janinko, jak tak tylko chwilowo na facetów narzekałam. Czasem muszę pozrzędzić. Ale tak z grubsza mój E. to skarb prawdziwy. Optymko - powodzenia. Jakby można było, to nawet palce u nóg w warkoczyki bym zaplotła za lekkie rozwiazanie i zdrowie maluszka :) Myć resztę okien, czy nie myć? - oto jest pytanie. Wy też walczycie z przecinkami? Skąd się tyle tego bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamamo...ja wiem,że moje dzieci bardzo mnie kochają...ale to już przesada jest....Puchnę straszliwie...Chyba dziś wieczorkiem pojedziemy do szpitala na kontrol.Trzeba zobaczyć co z łożyskiem i wodami płodowymi... Boję się straszliwie.Płaczę cały czas... To idę gumowce zrobić. Optymka...kochana trzymam wszystkie jakie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Agnieszko cóż to za przystojniaczek :) :) :) JaMamo ja też tylko chwilami na mojego D. narzekam :) Anulko 🌼 🌼 🌼 🌼 wszystko napewno jest dobrze :) :) :) :) Nie płacz kobietko tylko mi tu ślij uśmiechy i koniec i kropka !!!!!!! Nnnooo .... albo lepiej powiedz co to za gumowce robisz, bo ja to znam tylko z wersji butów przeciwdeszczowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas-- gratulacje wielgasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Ja lece do malej bo marudzi strasznie moze macie jakies sposoby na usypianie???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka nie łam się, trzymam kciuki, może z tego szpitala wrócisz z maleństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko kochana nie smuć sie skarbie,bo mi też się jakoś gorzej na serduchu robi jak nasza pocieszycielka topikowa się smuci:). Dzidziuś piękny i gratulacje dla kolejnej mamy:). Wy to macie dobrze,że macie już pociechy swoje przy sobie, ja się zastanawiam czy coś się zmieniło z tą moją zawziętą szyjką,niby kłuje jak cholera,ale wcześniej też tak było,a zmian zero dlatego nic już nie wiem. Jutro mam wizytę i Ktg to zobaczymy o co chodzi.Miejmy nadzieję,że w końcu się rozsypiemy:),bo pytania w stylu:jeszcze chodzisz??? strasznie mnie denerwują:).Czasem się zastanawiam czy nam już tak nie zostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio, Kas - gratulacje wielkie 🌻❤️ Optymko - trzymam za Ciebie i maleństwo kciuki 🌻 Anulko - nie denerwuj się, napewno wszystko będzie dobrze ❤️. Trzymamy za Ciebie i maleństwo kciuki🌻 Domisiu - śliczne te Twoje maleństwa ❤️🌻 Agnieszko - Ale kawaler z tego Twojego synusia 🌻❤️ A oto moje sroczki z tatusiem: http://img318.imageshack.us/img318/6738/img00052do.jpg http://img318.imageshack.us/img318/9839/img00065me.jpg I moja \"Gucia\" http://img318.imageshack.us/img318/1742/img00150ok.jpg i Wikula: http://img318.imageshack.us/img318/9448/img00253ll.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ dla Was wszystkich kochane kobiałki... Agnieszko hihi rzeczywiście masz se przystojniaczka w sam raz dla pięknych laseczek Madziam hihihi ;) A u mnie nadal cicho...Janinko wersja gumowców jadalnych to po prostu naleśniki...hehehe...to u nas rodzinna nazwa ;) No i gumowce zrobione, chałupizna posprzątana, pranie powieszone, mam zamiar coś jeszcze poprasować może , prysznik i szpital...Ale jeśli wszystko jest dobrze, to absolutnie nie dam się tam zostawić....Taka już ze mnie uparta zołza ;) Buziaki dla Wszystkich...Gosia i za Ciebie trzymam kciuki...Za wszystkie... Piszecie o kłopotach z mężczyznami...no...odpukać, tę ciążę mój M. przechodzi wyśmienicie :D:D:D:D hihihi....za to teść gorzej ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies cichutkie to popołudnie. co się z wami dzieje????? ja mam dzisiaj dzień samych rozterek i rozmyślań. problem w tym ze mam termin na jutro, i nie wiem czy jeśli w nocy nic się nie wydarzy to zglosić się do szpitala czy nie? a moja gin na urlopie i dala mi skierowanie. i nie wiem czy jechac jutro czy nie, MOŻE MOGE LICZYĆ NA WASZA POMOC W TEJ SPRAWIE, PROSZĘ?!!!!!??? Anulka jak tam twoja wizyta, bo miałas chyba odwiedzić dziś gina? trzymam kciuki za wszystkie mamusie i oczywiście brzuchatki, za nasze lekkie rozdwojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze przed....Ok 20 pojedziemy... A co do wizyty...normalnie w dzień terminu się powinno iść, choćby po to, coby KTG zrobili...ale ja stchórzyłam i idę dziś czyli sześć dni po terminie...Ale dłużej nie ma co czekać... Buziaki ... Hihihi bumpy przesłała mi fotkę Malutkiej....śliczna....Niestety nie mam jak ściągnąć na kompa...Ale wrócą w sobotę, to pewnie sama bumpy podeśle...hihihi... Trzymajcie dziś za mnie kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anullko napisz koiecznie jak tam twoja wizyta, no chyba że Cię zostawili w szpitalku cobyś już tam sobie poczekała. HALO JEST TU KTO??? ale dzis cichosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anullko napisz koiecznie jak tam twoja wizyta, no chyba że Cię zostawili w szpitalku cobyś już tam sobie poczekała. HALO JEST TU KTO??? ale dzis cichosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Kamelio i Kas - duże gratulacje🌻 elfia mamo - tylko czekać jak mnie też zgłoszą o maltretowanie dziecka... Maksio wczoraj płakał od 21.00-23.30, ale to jeszcze nic. Myślałam, że to szczyt jego możliwości, a tymczasem dziś dał popis:( otóż płakał od 9.00 rano do 16.00!!! z przerwami na cyca 😭 dwa razy aż sama przy nim się popłakałam. Próbowałm wszystkich metod uspokajania, ale nic nie pomagało, Maks dostał aż chrypki :( Teraz się tylko modlę oby takich dni już nie było. Obiecuję, że więcej już nie będę narzekała jak będzie płakał przez godzinkę - zniosę to cierpliwie tylko proszę: nigdy więcej takich dni!! Wczoraj prawie cały dzień przespał, a dziś dla odmiany tyle samo godzin płakał. Nie ma żadnych reguł przy takich dzieciach;) Teraz nawet szybko zasnął, ciekawe na jak długo... Domi naprawdę kochane te twoje dziewczynki. Ty to masz dopiero sajgon z tym karmieniem hi hi hi;) Anulko nie martw się jak na razie wyrównałaś mój okres przenoszenia:) może moimi śladami dziś w nocy cię weźmie;) agnieszko fajny bobas:) podobny nawet do mojego Maksa;) gumecka - złotego sposobu na usypianie nie mam też niestety:( czasem każdy dzień trzeba innym... ale trudno, nie ma rady;) Dziś już zmykam bo głowa mi pęka... ufff co za dzień:P Maksio skutecznie mnie wykończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż...mojej wizyty nie było...bo po prostu nie mieliśmy Tusi z kim zostawić, wziąć też nie - no co tylko po kąpieli.... Pojedziemy jutro popołudniu.... Buziaczki dla Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
SZCZĘŚLIWE MAMY: madziam...................27.04........Wiktoria.2020g,49cm.Weronika2300g,53cm Domi25.....................22.05........Zuzanna.1670g.42cmWiktoria.1600g.42cm asiek78.....................15.06........Maksymilian; 3200g; 57 cm Elfia_mama.................15.06........Adam........3540g.....56cm śliwkarobaczywka.........18.06.......Alicja........2670......52cm Duda.........................20.06.......Tymon.......4300g........? gumecka....................21.06. .....Karolina.....2800g.....55 cm dziewcz. od gaf............24.06........Igor..........3540g......58cm Lila26........................16.06........Maja.........3730g........55cm wcześniak kasmo........................28.06.......Wiktor.......4000g......56cm agnieszka sz................06.07.......Rafałek........3813g......59cm evka 81......................02.07.......Olivier........3650g......54cm bumpy........................13.07......dziewczynka 3150g......???cm. Kamelia........................13.07........Zosia 2800g............51cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.renia1......................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 2.madala33.................Piaseczno................29czerwca.........13kg...Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ MałaCzarna 1.asiek 0307..................Olkusz...............3lipca.............6 kg.........dziewczynka 2.AniołekCzarny...............Kalisz.............7lipca............10kg...................Bartuś 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............14,2kg ...........ogonek 4.kas28.......................W-wa.................8lipca..................9kg............Tosia 5.mamuśka 1507..............Łódź...........15 lipiec..........10 kg...........Krystian 6. Kolorcia............. Wrocław..........16 lipca ......13 kg .....Amelka 7.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 8.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek 9.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 10. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 11.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 12.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 13. eeeee 14. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 15.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 16.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............11 kg............Łukasz 17.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek 18.JaMama...................Kalisz................27 lipca.............12,5kg.........synek 19.IWKA26..................Gdynia..............18 lipca.............10,5kg............synek chyba nic nie poknociłam ? http://lilypie.com/days/050722/4/4/1/+0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, spać coś nie mogę mimo, że temoperaturka fajna w nocy.... Ojejku dzis Optymka nam się rozwoi. Trzymam za nią kciuki. Anulko za Ciebie oczywiście też i nawet mi wstyd za moje narzekanie przy Tobie. Ale biegnij dziś koniecznie do lekarza żebyśmy były spokojniejsze o Ciebie. Domi słodziutki te Twoje dziewczynki coraz bardziej. Agnieszko -Ty masz dobrze - poród ekspresowy, Rafałek spokojny i śliczniutki nono Asiek jestem dla Ciebie pełna podziwu bo ja jużbym chyba na rzęsach chodziła, ale niestety nie umiem Ci pomóc..... JA dzis znowu do Cukrzykowa - a miałam juz tam przed porodem nie jechać. Znowu Pani doktor popatrzy na pomiary mojego cukru i stwierdzi że w porządku i wyznaczy jedenie kolejną wizytę. Choinka znam normy i samo mogę jej stwierdzic że w porządku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfia mama
Dla gumeckiej: Sposoby na usypianie niemowlecia: -noszenie -noszenie połaczone z poklepywaniem po pleckach, albo pupci, -mozna dolaczyc bujanie poziome i pionowe -suszarka do włosów -okap kuchenny -ciepla pieluszka polozona na brzuszek -spacer w wozku -przejazdzka samochodem -samodzielne zasypienie (niestety wystepuje najrzadziej i zjawisko takie zapisujemy kreda w kominie) -delikatne kołysanie tułowiem dziecka w pozycji, w której ono lezy w łózeczku na jedym z boków -wersja minimalistyczna - głaskanie po buzi -usypianie w lezaczku-bujaczku (mało skuteczne u Adasia) To chyba wzystko, jak mi sie przypomni to cos dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My podobnie jak elfia mama - muszę przyznać, że większość metod również stosujemy poza okapem - jest za cichy dla Maksa;) suszarka za to mile widziana często ze strumieniem skierowanym na brzuszek (ogrzewanie) - oraz nigdy jeszcze nie udało się samodzielne zaśnięcie w łóżeczku - po prostu ogólnie za nim nie przepada:( niestety:P Poza tym mamy jedną dodatkową: - siedzimy na kanapie ze złączonymi nogami, najlepiej gdy stopy są na podwyższeniu (np. półka pod ławą) a Maks na nich leży z nóżkami wyłożonymi na moim brzuchu. Mile widziane kołysanie nogami na boki i włączona muzyka. Dziewczynki co tutaj tak cicho od wczoraj? czyżby rozdwajanie;):D oby... życzymy powodzenia i trzymamy kciuki🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×