Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Dzień dobry:D No tak Elfinko, tak, ale wiesz Tuśka ma już za sobą jazdę oprawdziwym samochodem - to nie jest żart. Teść miewa dzikie pomysły. Kiedy wracają z jakiejś wspólnej sobotniej randki, dziadzio sadza Tusię na fotelu kierowcy i Tuśka jedzie - oczywiście pod ścisłą kontrolą dziadzia. Ja z tym walczę, bo uważam, że Tata przesadza, ostatnio więc już podobno nie jeździ - hmmm - ja przypuszczam, że dziadzio dalej sadza i pozwala kierować, tylko już nic nie mówi. Hepcia - kiedy zaczynałam pracę, zanim Tusia skończyła rok życia, miałam potworne wyrzuty sumienia. Ja leciałam do sklepu do mojego Taty, Tusia zostawała u mamy mojej przyjaciółki. Potem opiekę przejął teść . Długo nie mogłam sobie z tym poradzić. Znam ten ból, trzymam kciuki. Agulek - powodzenia. Optymka - wsadź komentarz jeszcze raz, kurcze, nie przeszło. Hmmm - moje też nie wszystkie przechodzą - zwłaszcza jak w pościoe użyję słowa \"dupa\" :D Odezwę się za moment, bo już mi tu szaleją moje kanosie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hepciu - takie uczucia to norma, nie jesteś sama jak widzisz. Ja miałam Maksa zostawić w domu pod opieką babci, a przeżywałam to okropnie :o teraz powolutku czeka mnie następna rewoluja: bąbla będzie bawiła nadal babcia, ale już wkrótce my go zaczniemy wozić do niej i znów to wszystko przeżywam na nowo :( optymko - fakt idą jak burza, ale wolałabym, żeby było wolniej :( nie mam na to jednak żadnego wpływu. Wg artykułu, który wkleiła Kroma Maks ma o 4-5 zębów za dużo jak na swój wiek:P Teraz znów się boję, że będą mu się szybko psuły i wypadały 😭 A teraz po przeczytaniu tego to już jestem pewna, że to czwórki, bo wychodzą przed trójkami ;) Masz rację - wciąż musimy się czymś martwić i mieć przeboje z maluszkami. Pewnie po zębach przyjdzie akurat okres buntu pojawiający się u dzieci około 2 roku życia ;) znów się zaczną problemy ... ale i tak przecież je kochamy ponad wszystko. Taki urok macierzyństwa :) Widzę, że kupy są na \"topie\" ;):D Kroma - bardzo dziękuję za link🌻 dużo mi pomógł i wyjaśnił. Teraz muszę się zaopatrzyć w pastę do zębów (szczoteczkę już mamy) i zachęcić bąbla do szorowania swoich perełek, żeby służyły jak najdłużej:) Mam tylko do ciebie pytanie: napisałaś, że twojemu synkowi też tak wychodziły ząbki, więc jak tam teraz z nimi u niego? nie ma problemów z próchnicą? jak u was było z higieną? reniu - nadal trzymamy się wersji, że najważniejszy prezent to będzie rowerek, ale poczekamy aż Maks dostanie jakieś pieniążki i wtedy zakupimy. Teraz trzeba za coś zrobić imprezkę, która już za tydzień (Elfia ;) ) Dziś jadę zamówić tort :D Anulko - no tak, dziadziuś rozpieszcza wnuczkę na całego:) widać, że to jego oczko w głowie ;) teraz uciekam - jeszcze tutaj zajrzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek, Nie masz co się martwić, że tak szybko wybiły ząbki. Ma ich już tak dużo, bo szybko zaczęły się pojawiać. Ja synkowi zaczęłam myć po skończeniu roczku pastą przeznaczoną dla dzieci. Kupiłam też szczoteczkę dodatkową, którą syn bawił się sam szczotkując sobie bez pasty. Natomiast z pastą myłam mu ja sama. Po skończeniu 3 lat przeszłam na \"naszą, dorosłą\" pastę. Wtedy myłam mu zęby 2 razy dziennie. Nigdy nie ominęłam dnia bez szorowania. Syn nie ma problemówz próchnicą, ma piękne, śliczne, białe ząbki. Jednynie ma lekko krzywą jedynkę ze wzgledu, że ciągnie palca;) PO tych czwókach (co teraz rosną Twojemu synkowi)wyrosły mu 3, a przed skonczeniem 2 lat 5. Teraz czekamy na ząbki stałe. Mam też córkę 10 miesięczną i ma już 8 zębów. Narazie nic nie robię,. Czekam aż skonczy roczek, bo gdy próbowałam jej włożyć szczoteczkę Ona ją gryzie;) Myslę, że zależy też ile dziecko je słodyczy, głównie czekolady. Synowi do 1,5 roku nie dawałam słodyczy, no może było parę wyjątków;) ale naprawdę niewiele. Do córki jakos nie jestem już taka konsekwentna, a szkoda:p szkoda, że dzieci lubia słodycze;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroma - właśnie zastanawiałam się od kiedy myć pastą. Do tej pory od czasu do czasu przemywałam samą wodą, ale Maksa bardziej interesuje gryzienie szczoteczki:P Nie raz sam ją sobie bierze i bawi się nią. Staram się, żeby widział jak my szczotkujemy zęby i patrzy z zainteresowaniem. Po roczku kupię pastę oraz drugą szczoteczkę i spróbuję twojej metody. Maks słodyczy jak na razie nie je - tak postanowiałam. Wprawdzie co chwilkę ktoś z rodziny buntuje się co do tej zasady i mówią np. \"przestań, nic się dziecku nie stanie od czekolady\", \"każde dziecko musi skosztować słodkości\", \"czekolada też jest potrzebna\", itd. Bąbel dostaje od czasu do czasu Miśkopty, suche wafelki i to wszystko. Po prostu nie chcę, żeby od początku nabył złe nawyki żywieniowe co nie oznacza, że zupełnie wykluczę słodycze - nie jestem aż takim tyranem ;) Może nie będzie tak źle z tymi ząbkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie widziałam się z Alczą i jej synkiem Dawidkiem.Pocieszny szkrab,tańczył i wiecznie się cieszył.Wika niestety miała trochę gorszy dzień i akurat przypadała jej pora spania jednak mimo to na spacerze była jeszcze miła:P,w domu już nie bardzo.Mam za sobą ciężką noc,Wika przez te cholerne zęby poszła spać o 1 w nocy,a wstała tradycyjnie o 6 rano:(,więc ja chodzę dziś zakręcona jak słoik.Anulka tak właśnie myślałam,że tą drugą osobą byłaś Ty,ale ponieważ nie chciałam strzelić gafy,nie napisałam tego.Kroma fajny artykuł o ząbkach,od razu przesłałam babci,która mówi,że Wikusia ma za mało zębów.Co do kupek,nam wypadki z kupą zdarzają się BARDZO CZĘSTO:p.Dla zainteresowanych zaraz wstawiam zdjęcia z wizyty Dawidka u Wiktorii na naszych bobasach.Pozdrawiam.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś miałam spotkanie z Gosiaczkiem i Wikusią, było fajnie. Wiki to bardzo ładna dziewczynka Dawidek był pod wrażeniem. Wszystko by było ok tylko Wiki wychodzą zęby i była marudna i poszła spać a Dawidek musiał się sam bawić, ale nie przyniuósł mi wstydu był grzeczny. Oby jak najwięcej takich spotkań. Dziś jeszcze jedziemy do mojej koleżanki z ławki z liceum, ale ona jeszcze nie ma dzieci więc znowu będzie musiał się sam bawić. Uciekam się szykować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko, a ja uważam, że powinnaś pomyśleć o otwarciu Nauki Jazdy dla Przedszkolaków. Tusia Ci rośnie na małego rajdowca - czyżby młoda Wojciechowska? ;) Mówię Ci, fortunę zbijesz.. asiek - jak najbardziej pochwalam podejście do słodyczy. Przy pierwszym dziecku byłam b.konsekwentna, tylko babcie mi córkę potem zbadziewiły.Teraz nie ciskam się, jak ktoś wpycha mi biszkopta, czy herbatnik - na czekoladę warczę. Dadaś przeciwnie, za czekoladkę to by sie dał ogolić, albo nawet paznokcie obciąć. A niczego tak nienawidzi, jak obcinania paznokci - walczy o nie, jakby o życie chodziło. Mycie zębów też średnio wychodzi. Młody szczoteczkę ma za gryzaka. Widzę, że nie jest w tym odosobniony. Poza tym nuuudy - DAdaś nie che już klnąć :) gumecka - cos czuję, że imprezka nie za bardzo się udała? :( Pomysły na roczek: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=566&w=31332966&a=31333710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no troszke jestem zawiedziona ale to juz inna historia. Wkurza mnie rodzinka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wpadłam \"popsioczyć\"... Właśnie załapałam doła, bo przed chwilką się dowiedziałam, że mąż został zaproszony na kawalerskie (w przyszły piątek) i oczywiście od razu się zgodził - \"a co miał odpowiedzieć\", przecież \"jasne, że pójdzie\":o Moje zdanie już kompletnie się nie liczy - nawet dla pro formy nie zapytał :P Przypuszczałam, że go zaproszą, ale liczyłam choć na ciut pozorów i miałam jednak cień nadzei, iż go ruszy sumienie :( Więc ja kolejny piątek (jutro też wyjeżdża na dwa dni, a wiecie, że prawie wszystkie ostatnie weekendy jest poza domem) spędzę sama przed TV, ale co tam, przecież ja nie potrzebuję rozrywek... Pominę też fakt, że wstępnie planowaliśmy wyjazd po roczku (właśnie w piątek) na weekend do znajomego, który ma dom w górach - zaprasza nas już od dawna i to sam S. zaproponował taki wyjazd. Jak to ludziom szybko priorytety się zmieniają 😠 A ja kurka wodna nie mam nawet kiedy iść na solarium :( chciałam się \"podkolorować\" przed weselem, bo sukienka czarna to nie chcę wyglądać blado. Ale co tam, kto by się przejmował moimi sprawami, ja tylko matką jestem to co mogę mieć za potrzeby... No to sobie ponarzekałam :( sorki, że tak smęcę, ale musiałam to na szybko z siebie wyrzucić... kur...de :P Trochę mi lepiej ;) ale na razie trochę - muszę to przetrwaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z \"emocji\" mi się literki plączą :P miało być \"przetrawić\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak usypiacie dzieciaki wieczorem bo moj bez wozka nie usnie a juz prawie sie w nim nie miesci:-( bylam dzis na rozmowie kwalifikacyjnej do nowej pracy i chyba sie dostalam tak na 90% dzisiaj wiem bo jutro mam jeszcze jedna ture i mam problem zupelnie nie wiem jak o tym powiadomic obecnego szefa bo zadowolony to on nie bedzie... znacie jakies sposoby zeby lagodnie to zalatwic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek doskonale Cię rozumiem!!!!!!Skąd ja to znam???????Ja również od tygodnia nie chodzę na solarium,bo on wyjechał chociaż przy ecri też nie chcę blado wyglądać:P.Ale powiedziałam sobie jak wróci to od razu przejmuje Wikę,bo ja mam dość:(:(,tym bardziej,że jutro muszę zarejestrować ją do lekarza,bo brzydko kaszle:(.Mam nadzieję,że nie zaraziliśmy Dawidka Alczy,choć nie przebywali ze sobą za długo:(.Mówię Wam dziewczyny mam DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Agulek doskonale znam Twój problem z wózkiem i usypianiem.Ja małą usypiam w wózku,a potem przekładam do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy pewnien postęp ;) wczoraj nie robiłam wyrzutów mężowi tylko spokojnie przedstawiłam mu sytuację z mojego punktu widzenia i wspomniałam o tym weekendzie. Po jakiejść godzinie S. przychodzi i mówi, że zadzwoni do przyszłego pana młodego i powie mu iż nie jest jeszcze pewne jego przyjście. Zaznaczyłam mu o co mi chodzi, żeby się po prostu choć trochę ze mną liczył i szanował moją osobę. On na to, że sobie zapomniał o tym wyjeździe (mężczyźni mają słabą pamięć;) ) i woli wyjechać do tego kolegi (są to okolice Pienin). Także zobaczymy jak pójdzie dalszy rozwój sytuacji. Dziś jesteśmy z Maksiem sami - choć fanem nie jestem chyba obejrzę mecz, w końcu to nie byle jaki mecz ;) bąbel od rana ma czerwone body z napisem POLSKA ;):D może się uda to dziś pokażę fotkę. Poza tym nic nowego - rutyna i nuda, jak na razie. Agulek - Maks zasypia w pewnym sensie sam tzn. kładę jego poduszkę (lubi się do niej tulić) na naszym łóżku, bąbla kładę na niej i ja leżę obok. W zależności od tego jak jest zmęczony, albo prawie zasypia przy ubieraniu piżamki i wtedy od razu kładę go do łóżeczka - takich sytuacji jednak jest najmniej, albo kładę go na naszym łóżku i on się tam wierci, kula i układa (próbuje znaleźć miejsce do spania), aż w końcu zasypia - trwa to od 3-20min (sporadycznie dłużej). Ja w tym czasie za bardzo nie interweniuję tylko czuwam, żeby coś mu się nie stało. Bywa, że Maks zasypia przytulony do mnie, ale to rzadko. Na rękach już nie chce wogóle, a w wózku niegdy na noc go nie usypiałam. Aha, u nas zauważyłam, że bąblowi pomaga zasnąć właśnie jego poduszka. Jak tylko ją widzi na łóżku to sam chce się do niej wtulić. Na szczęście jest naprawdę cieniutka, a Maks już większy, więc chyba nie będzie szkody dla jego kręgosłupa. Głównie zakazuje się poduszek do 5 m-ca, a on do 10 m-ca spał bez niej. Tort zamówiony - z figurką Lokomotywy i jednym wagonem, na którym siedzi kaczuszka. Ciekawa jestem czy bąblowi się spodoba - wspominałam wam, że lubi baję Lokomotywa Tuwima;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek Nastukam potem, ale mam pytanko, gdzie zamawiasz taki superr \"torcik\" ?? Słyszałam, ze w Pszczynie mozna taki zamówić ?? Pojawię się potem. P.S. Wczoarj Pani w Żłobku chwaliła moją córeczkę - byłam taka dumna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek witaj w klubie słomianych wdów. Ja też sama - Szacowny postamowił zapracować się na śmierć. Skoro tak, to ja sobie buszuję po internecie. Dzień spędzam z dzieciakami. Agulek na temat niełagodnych szefów co nieco wiem, niestety nigdy nie udało mi się łagodnie. Elfinko - Wojciechowska powiadasz, no, no - trochę martwiłabym się eskapadami na Mont Everest- ale wyczyn wielki. A Tusia, no cóż...Ona zasze miała ekstremalne zacięcie. Idę polatać na miotle i porzucać szmatą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek - przede wszystkim musisz być pewna, że na 100% zostaniesz przyjęta. Wtedy pogadasz z szefem. Możesz poprosić o wypowiedzenie za porozumieniem stron ze skutkiem natychmiastowym, a jeśli sie nie zgodzi, to za wypowiedzeniem. Jaki masz okres wypowiedzenia? W tym czasie, jeśłiby przyszłej firmie zależałoby, abyś przyszła do pracy natychmmiast, możesz wziąć urlop wypoczynkowy, a gdy takiego nie dostaniesz - zwolnienie lekarskie. Nie zazdroszczę Ci tej rozmowy z szefem, pomocne może być jakieś ciasto, czy on tam lubi. Poproś, żeby się nie gniewał, ale pojawiła Ci się okazja i każdy na Twoim miejscu by z niej skorzystał. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...siedze sobie wlasnie ja i moje wyrzuty sumienia, buuu:( Jak wiecie ze wzgledu na alergie Piotrunia nie jem od pol roku nabialu a dzis poszlismy z M i znajomymi do knajpki i peklam - zjadlam (co tam zjadlam, zzarlam!!!) ogromniasty puchar z lodami, bita smietana i serem... jejkuuuu jakie bylo dobre:):) Ale teraz mam wyrzuty jak cholera, co chwile latam i ogladam czy Piotrusia wysypuje no i czy nie pojawiaja sie czasem problemy z brzuszkiem... Eeeej panocku, panocku, zawsze cos:):):P Agulek ja w wozku juz tez nie usypiam, maly zasypia w lozeczku, a wlasciwie przy piersi bo zawsze ciumka na dobranoc... i zasysa tak, ze trudno zabrac:):D Asiek ja w ciezszych nockach tez klade Piotrunia do naszego lozka ale wtedy nikt nie spi:D:D bo Piotrus zamiast spac wspina sie, smieje, lapie nas za nosy, robi zmasowany atak slimaka:):) No wiec chwilke poszaleje i idzie do swojego lozeczka. Mam pytanie do was kobietki - ile dziennie dajecie maluchom mieska? Anulka skrobnelam slowko gdzie indziej;):) A nalesniki juz pruje smazyc:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek zapomnialam napisac, ze Maksiu wyglada super:D:D A w zastepstwie solarium polecam ziaja sopot - bardzo fajnie opala:) Mnie tez strasznie ciezko sie wyrwac samej, chocby na kilka minut wiec czasem wieczorem ziaja na pysio i reszte i... samopoczucie \"lepsiejsze\":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym moim opisie usypiania Maksia zapomniałam dodać, że zanim zaśnie twardo przenosimy go do jego łóżeczka i choć jest świadom nie protestuje:D tam śpi praktycznie zawsze do rana (pod warunkiem, że nic go nie boli). Natomiast jak położę go od razu do łóżeczka to choćby był zmęczony dostaje \"power\'a\" i zaczyna wstawać oraz wygłupiać się - dlatego czekamy aż się wyszaleje na naszym łóżku:) Co do tej poduszki to trochę Maks ją ma po lekturze \"uśnij wreszcie\" tam zalecano jakiś nowy przedmiot, który dziecko będzie kojarzyło ze spaniem. No i po różnych próbach maskotek oraz innych akcesoriów bąblowi przypadła do gustu zwykła poduszeczka. Często nawet na niej nie leży tylko przytula się na wszystkie możliwe sposoby ;) Teraz zawsze jak ją zobaczy kojarzy ze spaniem. Dziękujemy za miłe słowa o naszym małym kibicu :D🌻 teraz już śpi, a ja będę oglądać mecz. Zakupiłam sobie piwko i chipsy (a co tam - raz się żyje;) ) - na uprzyjemnienie samotnego wieczoru :) Co do kremów samoopalających - teraz reklamują jakiś nowy balsam z Dove - wiecie coś więcej o nim? czy warto i takie tam. Zmykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :) Mąż na Mundialu w TV a ja w neciku. Czytam Was i zazdroszczę przedewszystkim zdrowia maluszków. Już pisałam, że mały miał oskrzela, więc teraz nowość - od środy miał anginę!!! Dostał zastrzyki - Zinacef(czy coś takiego).Anginie towarzyszyła bardzo wysoka gorączka-od środy ma prawie bez przerwy 39.6 stopni. Lekarka kazała obniżać. Znacie może jakieś metody????????????? A teraz qurcze hit - Dziś Niko miał prześwietlenie płuc. I wiecie co wyszło???!!! ZAPALENIE PŁUC!!! Ja się chyba zastrzelę!!! :( Lekarka zarządziła kontynuację tych zastrzyków(wziął już cztery po dwa dziennie). Jak do jutra nie będzie poprawy (niższa temp. ciała) to chyba czeka nas już czwarty pobyt w szpitalu! :( Spadam, bo mały płacze. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Garniera ten opalajacy-lepszy 400ml bo wychodzi taniej,ja sie nim samruje i ladnie to wyglada a nie jest to zwykly samoopalacz i nie zostawia takich perfidnych plam. No a ja dzisiaj bylam u przyjacioki,jej mala ma ponad miesiac i zmienila sie troszku,wyladniala i juz jest wieksza ciut ale nadal rzeczy po Karolci sa jej za duze i to bardzo.Za to my dostalysmy od cioteczki ciuszki co z kolei ona dostala w paczce ale jej Julka jeszcze dlugo ich nie zalozy. Nasza mala na roczek tez sama pojdzie hehe no juz chodzi ladnie tylko czasem cosik leci na boczki bo jest straszny lobuzek i pedzi jak strzala. Z reguly to woli zlapac sie za palec ale i tak trzyma go tak jakby chciala a nie mogla. Jeszcze troszku a bedzie biegac jak waraiatka wszedzie. Dzisiaj mnie rozmieszyla bo na ulicy zobaczyla dzieci wiec musialam jej bramke otworzyc a ona biegem i krzykiem zachwytu do tych dziewczynek heja a te wryte stoja(mialy chyba po 5 latek) a moja corcia raczke wyciaga i chce im dac dziendobry a jak odchodzily to robila papapa. No mowie wam komedia bo te male sie wystraszyly takiego malca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - bardzo dziękuję za słowa pocieszenia w związku z oddaniemMArty pod opiekę sąsiadce. Już pomlautku oswajam się z tą myślą. Co do prezentów na roczek to sama nie mam jeszcze żadnych mądrych pomysłów. Polecam Wam klocki Wadera. Albo jakieś inne byle były przynajmniej tak duże jak Wadera. MArta dostała je od prababci pod koniec kwietnia. Są w takim dość dużym wiaderku więc nie ma problemu z ich przechowywaniem. Marta do dziś bawi się nimi codziennie i to kilka a nawet kilkanaście razy dziennie. Czasem nawet długo. NAjwiększą frajdę ma jak przewraca wiaderko i wysypuje klocki na podłogę. My je wsypujemy do wiaderka a ona znowu je wysypuje i tak w kółko. Gosiaczek - ja nie pomogę, jeśli chodzi o usypianie bo robię to tak jak Asiek, z tym że ja mam problem z przełożeniem MArty do łóżeczka póki jeszcze jest przytomna bo wówczas zaczyna się awantura. Teska a na Was tet choróbska chyba się uwzięły. Myślimy o Was szczególnie ciepło ... No i nas tez dopadło choróbsko. Marta od wczoraj ma katar i kaszel oraz gorączkę z tym, że niewysoką. Byliśmy dziś u PAni doktor i przepisała troszkę lekarstw. Przepisała m.in. antybiotyk, ale kazała go zacząć podawać jak temperatura przekroczy 38 stopni. Zobaczymy...oby nie było to konieczne. Pomijam fakt, że MArta strasznie się męczy to mamy problem z zasypianiem, bo MArta w dzień smoczka praktycznie nie używa, ale potrzebuje go do usypiania. A jak tu zasnąć ze smoczkiem jak nos zapchany i nie ma jak oddychać - buzia zajęta, nos nieczynnny beeee Dziewczyny czy któaś z WAS odzwyczjała już od smoczka. Jeśli tak to porsze o rade jak to zrobiłyście bo ja chcę powoli całkowicie z niego zrezygnować. Co do pytanie o ilośc mleka to MArta na noc dostaje kaszkę na mleku, w nocy mleko 2 razy o 23,00 i około 2,30. Potem dostaje jeszcze rano między 6,00 a 7,00. W dzień kanapkę, płatki na mleku lub kanapkę, zupki i deserki owocowe. Marta zjada maksymalnie 150 ml mleka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O raju ale żenada. Janas pewnie już ma zaklepane treningi w podstawówce. Asiek - świetne zdjęcia. Tuśka ma kapelusz taki czerwony z napisem Polska . Optymko - obiecuję się odezwać mailowo, może jeszcze dziś, jak nie usnę na klawiaturce. Dziękuję Wam za każde dobre i podtrzymujące słowo napisane tam. Optymka, hehehe, naleśniki luibę, ale w przyzwoitej ilości. Teska - jestem myślami z Wami. Buziakuję wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chorutkom życzę dużo zdrówka 👄 👄 nie lubię zamieszania na topiku ,więc się nie odzywałam,ale widzę,ż byłam wywoływana więc się melduję ;-) z nowości u nas jest już nareszcie górna lewa jedynka,która wyszła tydzień temu po całym dniu marudzenia,katarze i gorącej główce,dziś znowu te same objawy :-( nie mam siły pisać :-( napiszę tylko,że moje dziecię nie ma żadnego problemu ze spaniem w nocy,kładę go do łóżeczka,daję butetkę z mlekiem i dosypana kaszką czyli wychodzi ok.200ml, zje,zawoła \"mama\" jak skończy,zabiorę butlę,dam smoka,który i tak zaraz zostaje wypluty i wychodzę,dziecię śpi :-D tylko nie chce go rozbudzać i zębolki myjemy podczas/po kąpieli ,a potem jeszcze daję to mleko :-O ,a Wy kiedy myjecie zębolki ? Łukasza karmię jeszcze cycem 2 razy ,rano i po południu,po rańszym cycu dojada jeszcze z 100-120ml Bebika , niewiem jeszcze o czym napisać :-O ,zapominalska jestem ostatnio okropnie :-( i do tego coś mi ostatnio cierpną różne części ciała(ręka,noga ... ) dziś obudziłam się i miałam wrażenie,że chodzi mi całe mrowisko po ... uchu !!!! mam nadzieję,że to nie jest oznaką jakiejś choroby,ale muszę odwiedzić lekarza,bo staje sie to dla mnie bardzo uciążliwe,może Wy macie pomysły co to może być ??? no dosć już tego mojego marudzenia ..... samoopalacz Dove sommer glow jest rewelacyjny :-D dostałam od taty Łukasza na dzień matki ;-D ja mogę go polecić ... uzupełnię tabelkę bo strasznie pomieszana była ,a ja lubię porządek ;-) :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....8100g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 8950g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj...........8500g........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........6700g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....10,7kg........78cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....9000g.......80cm... www.gumecka.bobasy.pl renia75........Oliwia...........26 czerwca......7450g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9700g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........9500g ......74cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............8100g.......68cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............9500g.......71cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Dragonka73...Korina.......18 lipca............11,5kg......80cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............12kg.......83cm... www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........10kg........84cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........8280g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8650g........74cm... www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............10,5kg.......75cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl *+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+* 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi ucięło ... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....8100g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 8950g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj...........8500g........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........6700g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....10,7kg........78cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....9000g.......80cm... www.gumecka.bobasy.pl renia75........Oliwia...........26 czerwca......7450g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9700g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........9500g ......74cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............8100g.......68cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............9500g.......71cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Dragonka73...Korina.......18 lipca............11,5kg......80cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............12kg.......83cm... www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........10kg........84cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........8280g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8650g........74cm... www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............10,5kg.......75cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl *+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+* zmykam 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×