Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Witam Dawno nie pisałam, tak jakoś wyszło zawsze coś. Weekend minął sympartycznie, w Szczecinie były dni morza czyli dużo atrakcji. Dawidek nie wiedział gdzie się patrzeć, wszczędzie tak kolorowo, pełno straganów, głośna muzyka no i tyle ludzi. Bardzo podobały mu się statki usilnie chciał na nie wejść :) Może kiedyś będzie człowiekiem morza hahahaha. Pogoda ładna, ale jest za duszno także wychodzimy na spacerki przed południem a potem tak ok.17-18 bo nie idzie wytrzymać no chyba że w cieniu. Dawidkowi spodobało się siedzenie w piaskownicy, usilnie próbuje jak smakują kamyczki. Nam jeszcze do roczku został miesiąc, ale już zaplanowane że przy ładnej pogodzie impreza na powietrzu. Będzie zamówiony tort, sama upiekę jakieś ciasta a że to czas owoców to polecam takie kruche ciasto na mące krupczatce (zawsze wychodzi) z owocami (mogą być jabłka, truskawki, jagody itp.), pewnie jeszcze zrobię sałatkę owocową, lody no i coś do podjadania. Także będzie wszystko na słodko bo to przecież urodziny dziecka. Dawidek coś podłapał katar no i kaszle. W telewizji mówili że silnie pylą trawy a on ma na nie uczulenie i może to być powód tego stanu. Ale i tak jest pogodny, nie chce spać w dzień bywa że przez cały dzień śpi 20 minut, a ja nie mogę nawet mieć chwili dla siebie, bo przecież moje dziecko nie posiedzi minuty, nie potrafi się zabawić na dłużej, ciągle w ruchu i trezeba go prowadzać bo jeszcze jak pijaczek chodzi. Pozdrawiam wszystkich chorych i mających doła. Papapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie elfia mamo, to jest to czego nie znosze – rocznice, komunie, sluby sa coraz czesciej traktowane nie jako okazja do fajnego spotkania i swietowania tylko wydawania kasy i – koniecznie!! – stawania w zawodach kto wydal wiecej i na co... bleee!! A co to za swieto jutro u ciebie, ze cukiernie zamkniete?? :):)Szukam w pamieci i pustka... oswiec mnie proszę:);) Anulka ja tam „zwiedniecia” nijak nie widze:D:D widze za to paczki, wiele paczkow, duuuzo paczkow... oj, będziecie kolezanko kwitnac niczym magnolie na wiosne... :D:Dwrozka optymka prawde wam powie:D:D:D Alcza fajnie, ze weekend wam się udal :) zaintrygowal mnie twój przepis na ciacho z ta maka krupczatka... poprosze o przepis:) Mój Piotrus podobnie jak Dawidek nie usiedzi na pupie minuty... jejku, czasami przypominam sobie jak to kiedys mialam czas pomalowac paznokcie i marze hihihiihi :D:D:D Apropos paznokci... chyba to asiek dzisiaj mial dzien pieknosci, tak asiek??;):D:D:D Elfia mamo i asiek, przygotowania do roczku pewnie pelna para ida... nie zagaduje wiec...;):) A gdzie jest reszta kobitek?? Woooolam, woooolam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie zaglada to moze jeszcze ja napisze:) Kobietki czy wasze pociechy bawia sie same czy tez tak jak moj Piotrus ganiaja za wami jak piesek i nic nie pozwola zrobic?? Mam wrazenie, ze wczesniej dluzej potrafil sie bawic sam a teraz nic tylko mama, mama... Mam nadzieje, ze to okres przejsciowy bo nie jest latwo jednoczesnie bawic sie z nim, gotowac, prac....:D:D:D A swoja droga to jak sie bawi sam i jest glosno - to jest ok, jak bawi sie i jest cicho to wiem, ze musze do niego pruc bo robi cos zakazanego, niebiezpiecznego i wyjatkowo brudnego jak np wyciaganie ziemi z kwiatkow, ktora przy okazji konsumuje :D:D:D:D No dobra, zmykam bo ja pisze, pisze a tu nikt nie zaglada i nie czyta;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumpel-historyk przyniósł dzisiaj ze szkoły rewelację: podczas lekcji uczeń się pyta - w związku z dzisiejszym meczem - kiedy ostatnio Polacy wygrali z Niemcami? Na co ten mu odpowiada, że ostatnio to chyba pod Grunwaldem. Uczeń pyta jeszcze: \"I jaki był wynik?\" ;) Optymko, jutro jest Boże Ciało, w naszym wyznaniowym państwie to święto narodowe i wszystkie sklepy są zamknięte. No, prawie wszystkie. Och.. ta słynna cisza... jak Dadaś za długo bezgłośnie się bawi, to zawsze oznacza to coś niedobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nas nie bylo tutaj. Brak czasu i ladna pogoda wiec caly dzien jestemy na dworku. Elfia--racja ja tez nie lubie robic takich imprez,fuj tylko kase sie wydaje i nic wiecej. Ja juz nastepnego roku nie robie swoich urodzin mam to gdzies a kase co mam wydac na zrobienie urodzin wydam na siebie i tyle. No to tyle uciekam odpoczac po meczacym dniu. No moje dziecie tez wymaga ciaglej uwagi ech, szkoda ze to nie byly blizniaczki bo bawilyby sie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiii elfia mamo dobre z tym Grunwaldem :D:D:D Boze Cialo... no tak, zupelnie zapomnialam... a przeciez kiedys tam hen, hen sypalam kwiecie:):):) Gumecka ja mam znajomych, ktorzy maja bliznieta i mowia, ze pierwszy rok to byl Matrix i sami nie wiedza jak go przezyli ale w drugim dzieciaki bawia sie razem i teraz jest super... :) Czasami sobie mysle, ze jakbym miala bliznieta to byloby super ale... jakby byly takie dwa Piotrusie to chyba dom by rozniesli w dwa dni:D:D:D:D Gumecka a ty nadal chodzisz na ten aquarobik?? Anulka a ty dzisiaj masz off od naszego topiku czy co??;):D:D Inne mamusie to samo... sila was chyba tu spedze i juz:) Nooo chyba, ze wszyscy ogladaja mecz;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooolska gooola...muachacha... Tiaaaa jestem zmuszona widzieć naszych miotających się po boisku. Buba generalnie bawi się z Tusią, czasem sam. Ale właśnie jak jest zabójcza cisza to w te dyrdy lecę sprawdzić powód. Ot dziś na przykład powodem wielkiej ciszy była zabójczo woniejąca mina w kąciku:P Nie chcecie wiedzieć jak wyglądały i pachniały moje dzieci. Czasem jednak Buba miewa kilka dni, kiedy łazi za mną krok w krok. Kichnąć bez niego nie mogę. Pączki uwielbiam, a kilka najbliższych piątków mam pod znakiem gumowców z różnymi farszami - dostałam masę fajnych przepisów od koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka piszac paczki mialam na mysli paczki przaz a z ogonkiem:D:D:D takie wiesz... paczki, ktore potem zamieniaja sie w kwiaty hihihiihi:) Pisalas o \"zwiedlosci\" wiec ja na odwrot o paczkach i kwitnieniu hihihihi:):D:D Tak to jest jak sie nie ma polskich \"trzcionek\" :D:D:D A co do paczkow - ciastek to ja tez nic nie mam, uwielbiam!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz patrze co napisalam :) Paczki na drzewie i paczki- ciastka pisze sie przeciez przez a z ogonem... zakreconam dzisiaj i tylem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muachacha a ja odczytałam, że w związku z moimi ostatnimi klopotami jedzeniowymi widzisz moją przyszłość pączkami usłaną a co za tym idzie i wygląd kwitnący, rumiany i nieco obły:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zajrzałam do Was a tu jak milutko :D :D :D Miłość sobie wyznajecie :D :D :D jak fajnie ...nie wiem o co chodz bo nie poczytałam ale i tak jest suppeeeerrrr. U nas w porząsiu Oliś przez parę dni był podziębiony ale już mu przeszło.Nic się nie rozwinęło z katarku na szczęśie. Ja przez ostatni tydzień miałam niesamowitą nerwówke-przedokresówke :( Boli mnie przktycznie każde miejsce na ciele i w ciele :P Tak mnie k.... wymęczyło,że dziś prawie nie wiem jak się nazywam :( I nie wiem jak to przeżył M bo jemu najgorzej się obrywało nawet o byle co :P Rozerwałam się dziś na zakupach i wiecie co...mój M mnie zadziwił,już Wam opowiadam:w jednym sklepie podobały mi się buty seledynowe japonki z cekinkami,a w drugim adidasy zielone i stałam na środku Galerii i nie wiedziałam co mam zrobić.M mnie olśnił powiedział po prostu \"KUP OBYDWIE PARY\" :D :D :D No to ja oczywiście bez chwili zastanowienia poleciałam i kupiłam tak jak powiedział :D Na dodatek kupiłam jeszcze bluzeczkę.Miałam kupić jeszcze spodnie i spódniczkę ale nie zdążyłam bo sklepy zamykali:(pójdę w piątek :D No dobra starczy! Ale się nawychwałałam :P no ale komu mam mówić jak nie Wam? Pozdrawiam cieplutko (napawde cieplutko bo wreszcie się ociepliło :D :D ) Pa pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evka 🖐️ anulka hihihii tosmy sie zrozumialy:D:D:D Ale podoba mi sie stwierdzenie \"przyszlosc paczkami uslana\" , dobre :D:D No i oczywwiscie dzis jest wielki dzien dla dwoch solenizantow - wszystkiego najlepszego dla Maksia i Dadasia❤️ ❤️ ❤️ Sto laaaat!!!! Jak ten czas smignal, kolejne maluchy koncza roczek... az sie lza czlowiekowi kreci... Wydaje mi sie, ze dopiero co prowadzilysmy pogaduszki ciazowe, pozniej witalysmy kolejne dzieciaczki... a tu bach, i roczek minal:):) Pewnie elfia mama i asiek beda niezle zaganiane ale mam nadzieje, ze skrobna slowko jak sie udaly imprezki:):) W kazdym badz razie ja czekam na wiesci, najlepiej potwierdzone zdjeciami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i jeszcze ... anulka co u licha znacza \"gumowce z farszami\"????? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jeszcze rok temu, o tej porze nosiłam wielki brzuch, w którym siedział maleńki kłębek w postaci Dadasia. Ile wzruszeń, łez - i tych z bezsilności i największego szczęścia płynących - przez ten rok przeżylliśmy... Nikt nie policzy. W przeciwieństwie do szanownego jubilata, jestem okropnie przejęta. On natommiast słodko sobie śpi... Całuję gorąco wszystkkkich przychylnie do nas nastawionych. Asiek - opowiadaj, co tam u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Dadasia ❤️ i wielki ,uachacha Elfinko ja Wam przede wszystkim zdrowia życzę, spokojnej mozliwości wychowania dzieci i pracy takiej, żebyś mogła spokojnie myśleć o jutrze. Optymka gumowce z farszami = naleśniki z nadzionkami:D evka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzonka zdrówka i mnóstwa prezentów dla solenizantów Maksia i Dadasia ❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Trzydniówkę przechodziły moje Miumiu i rzeczywiście 3 dni jest gorączka, potem mija i pojawia sie wysypka, któa może trwać do 7 dni. Przy wysypce można już na spacerki chodzić. Co do ilości zjadane go mięska to my nie ważymy. Małe zjadają porcję wielkości dużej łyżki, jak już któaś z dziewczyn pisała. Do tego dostają tez wędlinkę i paróweczki. Ząbki póki co myjemy samą wodą. Werka lubi, Wiki nie bardzo. Na razie nie mają zbyt wiele, bo Werka 5 a Wiki 4. Jeśli chodzi o spanie to róznie. W ciągu dnia same zaypiają w łożeczku a wieczorem zwykle zaczyna się kongo. Werka wierci się na łóżku tak długo, aż padnie, a Wiki zasypia w łożeczku, ale trzeba przy niej stać, bo inaczej jest wrzask. Zabawy - czasem bawią się razem, ale najczęściej lubią bawić się w tym samym pomieszczeniu w którym ja jestem. Wikula uwielbia tulić miśki, ganiać kota, a Werka potrafi pięknie skupić się i dosyć długo bawić sama, głownie klockami, kubeczkami itp. Wkłada wtedy jeden w drugi z uporem maniaka, wyjmuje i znów wkłada. I potrafi tak sie bawić nawet 30 - 40 min. No chyba że siostra jej przeszkodzi, ale wtedy nierzadko dochodzi do rękoczynów :P Poza tym wszystko u nas oki. Dziewczyny zdrowe, coraz bardziej kumate :D Czasem trzeba uważać co się mówi, bo chyba rozumieją więcej niż się nam wydaje. Teraz kiedy są takie fajne tak bardzo za nimi tęsknię jak jestem w pracy, że po prostu czasem mam ochotę powiedzieć, że wychodzę i już nie wrócę. Ale nie mogę :( Pracować trzeba i póki cop nic tego nie zmieni. Ale zobaczymy jak się wszystko ułoży. No i chciałąbym też od września zacząć studia, tylko po pierwsze nie wiem co na to szef...:( Ostatnio nie bardzo mu się to uśmiechało, po drugie mąż nie bardzo wyraża zgodę, bo studia kosztują, a z kasą cienko,po rzecie zastanawiam sie czy dam radę pogodzić to wszystko??? Mam czas do końca czerwca, bo do 30 wpisowe na tę uczelnię 0 zł, a w razie jak bym nie mogła jednak podjąc studiów to szkoda żeby kasa za wpisowe przepadła. To tyle moich dylematów.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które pojawiły się po dłuższej niegobecności. Anulka zajrzałąm na chwilkę na Twój blog i muszę znaleźć więcej czasu, żeby poczytać, bo świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i uaktualniamy tabelkę. Widzę, że moje panny jakoś nie przodują wagowo :( madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....8440g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 9400g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj..........10,6kg........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........9200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....10,7kg........78cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....9000g.......80cm... www.gumecka.bobasy.pl renia75........Oliwia...........26 czerwca......7450g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9700g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........9500g ......74cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............8100g.......68cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............9500g.......71cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Dragonka73...Korina.......18 lipca............11,5kg......80cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............12kg.......83cm... www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........10kg........84cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........8280g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8650g........74cm... www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............10,5kg.......75cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam: madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....8440g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 9400g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj..........10,6kg........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........9200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....10,7kg........78cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....9000g.......80cm... www.gumecka.bobasy.pl renia75........Oliwia...........26 czerwca......7450g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9700g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........9500g ......74cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............10000g.......74cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............9500g.......71cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Dragonka73...Korina.......18 lipca............11,5kg......80cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............12kg.......83cm... www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........10kg........84cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........8280g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8650g........74cm... www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............10,5kg.......75cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl Dokładam życzenia dla Maxia 🌻 i dużo zdrowia:D Madziam będzie mi milo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...coś malutkie wyszły, ale jakby ktoś chciał zobaczyć w powiększeniu to zapraszamy na www.wikiwerka.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Dadasia sto latek i samych usmiechow ❤️ No tak Optymko juz jie chodze na aqua bo kasy nie mam ale bylo fajnie a pozatym to basen zamkniety latem bo to szkolny basen.Ale warto chodzic. Teraz chudne sama przez bieganie za mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heey dziewczyny Moja Ala też poobijana siniaki co rusz nowe o paluszku nie wspomnę zaczęła chodzić już miesiąc temu teraz podskakuje i prawie biega ostatni na zakupach biegała po sklepie z tata i jak mnie zobaczyła w drugim końcu półek przyśpieszyła no i ….zajac!usta jak u murzynki eh chyba trzeba przeczekać w końcu przestanie się obijać…. Piszecie o chęci pracy o kasie właśnie miedzy innymi dlatego postanowiłam spróbować w innym kraju ,straszne…chcąc godnie żyć w naszym kraju trzeba pracować cały dzień z dala od rodziny …masakra i często jedna osoba nie jest w stanie utrzymać rodziny a tu.. nie chcę żeby wyglądało ,ze się chwale ale naprawdę za średnią pensje można spokojnie żyć 4 osobowa rodzina jest w stanie normalnie funkcjonować ! i Moz pracuje od 7.30-16.30 i naprawdę da się żyć bez wyrzeczeń typu dziś batonika nie …itp. Oczywiście bez szaleństw lecz nie mam powodów do narzekań myślę ze szybko nie wrócę do kraju tęsknię za domem ogrodem ….ale już nie chcę tak żyć martwic się ciągle i czekając na prace której bez znajomości nigdy nie dostała bym w swoim mieście:/ i wydzielając dzieciakom wszystko Ciężko mi z językiem lecz myślę ze będzie ok. na razie Aunia zbytnio nie pozostawia mi wolnego czasuzabieram się do pisania do was kochane chyba już 10 raz… Wczoraj byłam na bilansie z mała wiec uaktualnię tabelkę Po przyjeździe w szoku byłam ze tu dzieciaki na smyczy chodzą od wczoraj już rozumiem Ala tez dostała szelki do oprowadzania pielęgniarka dając wspomniała ze przydają się w sklepie np. podczas robienia zakupów hehehh Pisze do was już chyba od miesiąca strasznie trudno mi się zorganizować i w dodatku mam problem z Olka od poniedziałku zaczęła chodzić do letniej szkoły…masakra ma 5 i Pol latek płacze nie chce się odemnie odczepić (dosłownie i w przenośni wisi mi na szyji)…strasznie mi smutno ale cóż…szkoła naprawdę fajna maja tam psa rybki króliczka…atmosfera mila fakt ze dzieciaki mówią tam po angielsku …może Olke przerażać zawsze chce być w centrum a tu nie może no i trzeba siedzieć na miejscu a ona nie potrafi usiedzieć:/ w Polsce nie chodziła do przedszkola wszędzie ze mną na szczęście nie jest sama ma tam koleżankę polkę lecz i to dla niej średnia pomoc gdyż mówi ,że tęskni za mną i Alą:/ mam tylko nadzieje ze wytrwa jeszcze 2 tyg potem wakacje i od września się zacznie……. Mowie wam cyrk na kółkach z moimi lalami Alutka zapatrzona w Ole zaraz tez płacze jak Olka zaczyna i mam na dwa głosy;) ROZUMIEM TERAZ MAMY które musiały do pracy I to takie maluchy!!! naszczepcie one mniej rozumieją od 5 latki myślę że mamy tak samo przeżywają bez względu na wiek dziecka straszne to jest Nie zanudzam was …mam nadzieje ze jakoś to będzie! Ala ma bzika na punkcie Kotów przystawia sobie walizkę(kuferek na kosmetyki;) do okna i obserwuje….po za tym już nie chodzi tylko biega! Boje się ze się rozbije …..jedzonko no cóż nie wiele nowego głównie okupuje cycusie:/ i raz dziennie zupka !!!! więcej nie ma mowy wypluwa zaciska szczękę czasem uda mi się odrobinę jogurtu wcisnąć Roczek już za parę dni lecz na obczyźnie nijak wyprawić bo rodzinka daleko lecz mysle ze sami cos zorganizujemy… Pozdrawiam was TRZYMAJCIE SIĘ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam: madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....8440g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 9400g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj..........10,6kg........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........9200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....10,7kg........78cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....9130g.......70cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....9000g.......80cm... www.gumecka.bobasy.pl renia75........Oliwia...........26 czerwca......7450g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9700g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........9500g ......74cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............10000g.......74cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............9500g.......71cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Dragonka73...Korina.......18 lipca............11,5kg......80cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............12kg.......83cm... www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........10kg........84cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........8280g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8650g........74cm... www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............10,5kg.......75cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Z okazji pierwszych urodzin najlepsze życzenia dla Maksia i Dadasia dużo zdrówka i uśmiechu oraz mnóstwo prezentów 🌻 🌻 U nas dziś kiepsko, Dawidek marudny kaszel jest coraz bardziej paskudny, boję się żeby znowu nie były to oskrzela, jutro idziemy do lekarza. Uciekam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla MAKSIA I DADASIA 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 nie zapomnijmy o ich mamach , rowno rok temu pojawily sie na swiecie ich skarby WSZYSTKIEGO NAJ :D pozdrawiam wszystkich mocniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis bylo ladnie, bylismy w ogrodzie botanicznym ale bylo malo dzieci a Karolka zaczepiala dziecka strasze od siebie a te sie jej boja-no czemu ja sie pytam jakies takies dziwne sa no. No tak i dla Maksia sto latek oczywiscie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliweczko--o jejku to masz sajgon maly no, mysle ze moze tak lepiej skoro kaska jest i nie trzeba sie martwic czy starczy do nastepnej wyplaty.Bedzie dobrze ja to wiem.Buziaczki dla was wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - długoweekendowe pustki na topiku. Śliwka - koszmar z dzieciakami nagle oderwanymi od mamusiowych spódnic. Mnie się serce kroiło, kiedy Tusia poszła do przedszkola. Musiała - bo ja koniecznie musiałam iść do pracy, mąż wyjechał za granicę - n a Mała poszła do przedszkola. Takich ryków, wieszania się po mnie, tulenia nie było nigdy wcześniej i nigdy później. Kiedy wracałam po nią - bylo dokładnie to samo. Reagowała tak, jakby bala się , że ja mogłabym po nią któregoś popołudnia nie przyjść. W domu potem nie odstępowała mnie na krok. To było 1,5 roku temu. Potem przez chorobę, nie poszła już do przedszkola, ale we wrześniu , jeśli tylko jeszcze będą miejsca mam zamiar ją posłać. No i boję się strasznie. Z jednej strony wiem, że powinna iść w ramach przyzwyczajania się do życia w grupie, w pewnej dyscyplinie. drugiej strony, boję się , że znów może poważnie zachorować, i oczywiście obawiam się reakcji . Tusia i Buba - mam wrażenie - stanowią niemalże jedność. Jedno bez drugiego słabo funkcjonuje. Kiedy Tusia idzie w sobotę do dziadzia - Buba jest nieswój, w niedzielę chodzi po domu od rana i szuka Malej. Pozdrawiam wszystkie słonecznie. Elfinko - odezwij się jak impreza. Asiek - jak u Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po kilku dniach nieobecności :D sorki, że nic nie pisałam, ale byłam okropnie zalatana - jeszcze dziś jestem koszmarnie zmęczona, a w zlewie reszta naczyć po imprezie czeka na mycie :P:P:P Wszystko się udało, Maks był bardzo zadowolony i towarzyski, że w dzień prawie wogóle nie spał, a padł wieczorem dopiero o 22.20 i to z wielkimi bólami :o Dostał głównie pieniążki i duży traktor z przyczepą od chrzestnej, na którym można jeździć i kierować lub pchać - strzał w dziesiątkę. Bąbel był w niebo wzięty ;):D Za pieniążki chcemy kupić jeszcze rowerek i używany fotelik samochodowy, bo nie chce się nam tego co mamy wciąż przekładać z auta do auta, więc do mojego kupimy używany (jeżdżę krótsze trasy swoim autem) oraz parę innych rzeczy. Impreza nas dość sporo kosztowała, ale co się nie robi dla dziecka ... Jak tylko mąż wgra mi fotki postaram się umieścić coś tutaj i na bobasach. Dziękujemy wszystkim za życzenia i przesyłamy również dla Adasia spóżnione, ale szczere życzenia - wszystkiego naj naj ❤️🌻 - myśleliśmy wczoraj o nim :) Wczoraj ogarnęły mnie wspomnienia i wzruszenie jak sobie pomyślałam o tym co przeżywaliśmy rok temu, a dokładnie o godz. 10.45 odśpiewałam Maksiowi "sto lat";):D O ironio niechcący dzień przed roczkiem też kupiłam na targu 2kg truskawek i zjadłam sporo od razu - dokładnie jak rok temu. Może to jakaś podświadomość ;) Jak najszybiej postaram się nadrobić zaległości, bo trochę tego jest i odpisać. Dziś mam urlop :DMiłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek--slonko nie kupuj uzywanego fotelika, nie wiadomo czy taki nie jest po wypadku a ladnie wyglada,to niebezpieczne. No tak wy po imprezach a mnie to czeka dopiero w srode ech az mi sie nie chce.Znow sie gady zleca do jedzenia a ja co z tego bede miec,tylko nogi obolale. Ale obiecuje sobie ze to juz ostatni raz bo swoich urodzin nie odprawiam juz i koniec kropka. U nas dzis ladnie,mala poszla z babcia na spacerek ale zaniedlugo wroca wiec uciekam cosik zjesc bo potem jestem sama w domciu z mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×