Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość anuska
Mnie dzis zdolowala sluzba zdrowia. Łache robia ze przyjmuja czy jak? Duzo :) :) :) dla niezafasolkowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, testowałam jak przyszłam z pracy. Bobo testem.Przynajmniej będę mogła porządnie poimprezować w piątek na koleżanki urodzinkach:) Przynajmniej jakaś jedna zaleta... A i jeszcze jedna -nie będę się martwić, czy zmieszczę sie w nowy kostium...:) Anuśka, dzięki za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota ciebie bym pewnie nazwała maluszkiem :D zeby bylo śmieszniej :D wlasnie zjadlam kolejne posiłki :D troche tego duzo juz wyszło hihi :D rano zjadlam serek z dwoma bułeczkami potem zjadlam 2 miseczki płatków z mlekiem potem placki ziemniaczane a potem obiadek (ziemniaczki, kurczaczek i sałatka szwedzka) i teraz czekam az mama wroci ze sklepu to zjem grejfruta i pomarancza a jeszcze kolacja przede mna cos mi sie zdaje ze energie zbieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samba
Witam po raz pierwszy. Temat jakby mi bliski więc postanowiłam się dołączyć i poszukać pociechy. Pozdrawiam wszystkie jeszcze "niezafasolkowane" - spodobało mi się strasznie to Wasze określenie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj samba :) Kamilko, no no... niezly apetyt :D ja wlasnie wszamiam obiadek (ryz z truskawkami) :D PYCHA :) Mia uszy do gory! wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Sylwio smacznego:) Pozdrawiam was dziewczynki:) 37 tydzien-uszy do gory:)bedzie wszystko w porzadku:) jak piszesz o wodach plodowych przypomina mi sie film o stożkoglowych.Jest taka scena pan i pani w ciazy, oczywiscie stozkoglowa, sa w restauracji i nagle ona mowi do meża:WODY, a on do kelnera WODY PROSZE DLA ZONY SZYBKO,a ona do niego WODY PLODOWE MI ODCHODZA! I wtedy chlusnela na wszystkich niagara wod plodowych ;:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda dziekuje!!! A ogladalyscie film \"9 miesiecy\"?? Nie powiem zebym sie nie smiala jak go ogladalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samba
Ooo widzę, że humory dopisują :)) Ja staram się o "dobry humor" bezskutecznie - jak do tej pory, od 10 miesięcy. Czy któraś z Was jest w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samba jest tu Nas takich duzo :) Ja osobiscie sie JESZCZE ;) nie staram ale mam nadzieje ze kiedys przyjdzie na mnie czas :) Marcelinko Kocham Cie i.... i wiesz co 😘 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Samba, właściwie to każda jest w takiej sytuacji, bo każda z nas stoi w kolejce za fasolką :D Ale macie humorki, że ho ho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia mam nadzieje ze sie zarazisz tym humorem od nas :) !!!!!! Ja wlasnie skonczylam juz obiadek i teraz najchetniej polozylabym sie do lozeczka troszke sadelko zawiazac :) ale nie mam na to czasu a pozatym wole posiedziec z Wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samba
Ja już się trochę podłamałam po tych 10 miesiącach i nawet dziś zrezygnowałam z wizyty u lekarza. Dość mam faszerowania tymi proszkami, wylicznia dni, ślęczenia rano z termometrem. Od dziś idę na żywioł (8 dzień cyklu)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samba 10 miesiecy to jeszcze nie dlugo w porownaniu z 21 miesiacami Mii :) Wiec glowa do gory, na buzie usmiech, a zobaczysz ze wszystko sie uda i na Ciebie tak jak na kazda z nas tez przyjdzie kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia przecież test mogł wyjść niepoprawnie, rano powinnas zrobic, poza tym do czwartu masz czas :) 38 tydzień Ty tu nie opisuj co jadłas bo mi ślinka cieknie :) Witam Samba :) od kiedy sie starasz?? 10 miesiecy?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samba
Mi też się zachciało truskawek... Tak, staram się od 10 miesięcy, w tym czasie, w sierpniu zaliczyłam jeden "nieudany raz" :( Od tej pory faszerowali mnie Luteiną i Lutenylem, ale nie pomogły. teraz odstawiam wszystko. Wcześniej długo brałam pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Witaj Samba na naszym Wspaniałym Forum :-) moja @ jeszcze się nie rozkręciła :-( kurcze, niepokoję się , może jednak coś niedobrze z moimi hormownami? :-( chciałabym zacząć staranka a ta wredna @ tak się ociąga... ja też mam dziś wilczy apetyt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my znowu o jedzeniu :D Hihiiiii zeby nie zmieniac tematu to powiem ze wlasnie wszamilam Lion\'a \"D i mnie troszke zmulilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Ale Ci Sylwia fejnie, taki batonik zjeść mniam...ja sobie raczej nie pozwalam, żeby nie przytyć :-o zaraz idę na siłownię, może jak się zmęczę to wredota (@) mnie nawiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Skoro o jedzonku mowa,powiem,ze dzisiaj pelna rozpusta:Zjadlam cala paczusie pierniczkow;)Takich pamietacie KATARZYNEK;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
oj, przestańce z tym słodyczami! ;-) a wszekjie pierniczki, Katarzynki :-) też bardzo lubię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella pozwolilam sobie na batonika ale, wlasnie sobie pomyslalam ze jak tak dalej pojdzie to sie nie zmieszcze w sukienke w sobote, a nie da sie cholery poszerzyc :P Chociaz... jeden batonik mi nie zaszkodzi mam nadzieje :) Dioda... cala paczka Katarzynek :) Ja bym chyba padla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie doigrałyście...tylko o jedzeniu....to ja zajadam sie kruchymi ciasteczkami z marmoladą mniam :) chyba sama zjm całe opakowanie hhiihih Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Sylwus,to jest tylko 6 skromnych ciasteczek:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a ja, jako wielko łakomczuch, spokojnie dałabym radę paczce cisteczek, batonikowi i jeszcze pewnie coś by cię zmieściło :-) mam słabość do słodyczy od dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu wyrwałam kompa z rąk mojego M... Doszło prawie do ostrej bitwy :D Kasia, Ty mnie pocieszasz, a ja już się oswoiłam z ta myślą. Wiem, że jeszcze właściwie 2 dni do @ i że mógł wyjść zły wynik, ale poczekam i zobaczę czy dostanę. No i to, że robiłam po południu. Nawet mężusiowi nie mówiłam (pewnie by stwierdził , że ulegam fasolkowym szaleństwom :D). Samba, nie martw się :) Jak Ty się bedziesz martwić, to ja na pewno zacznę... A co to znaczy nieudany raz? Ja postanowiłam, że biorę się za mierzenie tempy i kupuję testy owulacyjne. No i samoobserwacje :) Może tak się uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy żarłoczne Bestie!!! Uważajcie, bo jak My z Myszą zaczniemy wyliczać, to padniecie na głowy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella ja tez bylam \"malym\" lakomczuszkiem :) ale teraz po tym jednym batoniku tak mi slodko ze łojeżju :) a dawniej to moglam calymi dniami wszamiac slodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Wiec Mia i Mysza wyzywam was na pojedynek:D:D Zaczynam:jabłko,kanapki 2 szt.,paczka Katarzynek,dobry obiadzio, cukierek czekoladowy,jogurcik...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×