Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość estella
ja brałam luteinę, ale jak mi się zrobił torbiel, po odstawieniu silnych piguł antykoncepcyjnych. A to plamienie było u mnie kiedyś 2 dni przed okresem, później zniknęło i za dwa dni pojawiła się @. Ale wtedy przeżywałam silny stres (śmierć teściowej :-( ) a poza tym był to pierwszy miesiąc staranek, więc dodatkowy stres. I ginka powiedziałą, że tu leży przyczyna plamienia. Teraz plamienia mam na dzień przed @, ale to chyba normalka? Łykacie Castagnus? ja pięty dzień. Jeszcze nie kupiłam ziółek, dziś idę szukać sklepu zielarskiego na Ursynowie i zaczynam pić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, ze mały z niej uparciuszek :D A jak Ty się czujesz? Dorotka, brałam kiedyś luteinę dopochwowo, ale to było bez tych badań hormonalnych i podane p[rzez gina na czuja Jak będe teraz u nowego to mu powiem. Moze coś wymysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta! Dawno mnie z Wami nie było, ale jak widze najwiekszą rewelacją na forum jest przyjście na świat Zuzi Kamilkowej:) Kamileczko serdeczne gratulacje:) 🌻 🌻 jestes dzielna dziewczyna i taką będziesz miała córeczkę, której życze dużo zdrówka i uśmiechu na Pysiaczku:) Ja niestety pochowałam Babcię. Była jedną z najbliższych osób w moim życiu:( jest mi smutno, ale trzeba żyć dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dobrze czuje :) jak nigdy :) nie moge sie nacieszyc moim sloneczkiem :) dobra zmykam bo musze sie szykowac bo na zdjecie szwów ide dzisiaj :) nareszcie ciagnac przestanie hihi :) papatki zycze udanego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Soul bardzo mi przykro:( współczuje Ci:( Mia koniecznie mu poiwiedz o tych plamieniach, to moga byc jakies zaburzenia hormonalne i jesli jest w porządku lekarz to powinien Cie skierowac na badanie hormonków, chyba, ze trafisz to takiego lekarza co ja trafiałam: przypisywali leki na zasadzie prób i błędów, ten nie pomógł to damy inny, a tak chyba nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, skąd ja to znam??? Też miałam tak przepisaną luteinę (brałam tylko 1 cykl), duphaston i pregnyl. Zupełny absurd. Właśnie dlatego zmianiam gina :) Właśnie czytałam o skutkach obnizonego progesteronu. On moze powodować, że nie moze dojść do implantacji zapłodnionego jaja !!! To może to byc ten mój problem z zafasolkowaniem! Witaj Soul, bardzo, bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojej babci:( Nie martw się, pewnie jest jej dobrze tam gdzie jest:) Tak to już jest: jedni przychodzę na ten świat, a inni odchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Mia ja sobie tak samo pomyślałam o Twoim problemie z zafasolkowaniem, ale z drugiej strony, lekarze jak słyszeli plamienia od razu byli pewni, ze to tzw. niedomoga lutealna i przepisywali mi progestreon, a jak sie okazuje progesteron mam oki:( i u mnie na pewno to nie jest przyczyna plamienia. Mam nadzieje, ze dzisiaj odbiore wyniki prolaktyny i estradiolu, na 18.30 mam wizyte u ginka i w koncu bede wiedziec wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Estella wydaje mi sie, ze plamienie dzień przed miesiaczka to chyba nic złego, chyba nie ma sie czym martwic:) Ja jeszcze nie biore Castagnusa, czekam na dzisiejsze wyniki hormonków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, to znaczy że wogóle nie miałaś robionych badań hormonalnych? Tylko te ostatnie na prolaktynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Wobraź sobie Mia, ze tak własnie było. W kwietniu beda 3 lata odkad zaczęły mi sie plamienia, byłam chyba u 10 lekarzy, stawiali na dwie opcje: jedni, ze to stan zapalny szyjki, drudzy, ze zaburzenia hormonalne. Miałam nawet wymrażanie i nic dalej to samo. Teraz trafiłam do specjalisty, który na pierwszej wizycie zrobił mi USG i dał skierowanie na badanie hormonów, ale w macicy znalazł czarny pykcik i powiedział, ze to może byc polip. Śmiesznie bedzie jak sie okaze ze po 3 latach bezskutecznych kuracji to on okaze sie przyczyna plamień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Miało byc punkcik:) W sobote byłam na zabawie karnawałowej i jeszcze literki przestawiam hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli
wspóżyłam z mezem na poczatku dni płodnych i teraz w szczycie i jezeli zajdę w ciąże to skąd bede wiedziec kiedy nastapiło poczęcie? Tydzien temu czy wczoraj??? jak miec pewnosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Dziewczyny, właśnie wyczytałam, na forum bociana, że kolejna dziewczyna pijąc zioła, zaszła w ciążę!!! W tym miesiącu co zaczęła je pić. To niesamowite!!! Dodaje mi nadziei i umacnia w przekonaniu, że warto zainteresować się medycyną naturalną!! Dziś muszę kupić wszystkie składniki mieszanki!!!! Wierzę, że dzięki niej się uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli
kobietki jestescie tak dobrze ponformowane wiec udzielcie kolezance kilka wskazówek no.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) nie było mnie pare dni, zrobiłam sobie odpoczynek od Naszego forum i chyba lepiej mi :) no to mi zajęło czytanie wszystkiego od czwartku :) żeście się rozpisały :) anuska współczuje nodności.....ale wolałabym nudności niż brak fasolki :) Sylwia jak tam studniówka się udała?? mam nadzieje że super było :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA Kamcia ..........20.01.....URODZIŁA....... ZUZIĘ......................... Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... M etka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............83cm Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? skarbelek........?...............?................?...........?............?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Ja jestem chyba zbyt mało zdyscyplinowana, zeby sobie robic mieszanki ziół, ale jak wszytskie inne metody zawioda to na pewno po nie siegne:) Narazie popijam sobie codziennie dziurawca na trawienie i jest lepiej:) Jezeli - nie wiem czy potrafie Ci odpowiedziec na pytanie kiedy nastapiło poczecie, o ile nastapiło. Sama wiesz, ze zakres dni płodnych wynosi około 7 dni, a kiedy masz owulacje to nie wiadomo. Żeby okreslic kiedy dokładnie jest owulacja i poczecie chyba trzeba by miec monitorowany cykl. Trudno odpowiedziec na Twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igma
Witam wszystkie dziewczyny, Od jakiegoś czasmu mam bardzo krótki i skąpe @, jaka może być przyczyna. Lekarz nic nie powiedział mi na ten temat, rozbiłam poziom hormonów i prolatkynkę. Prolatkynka trochę podwyższona dostałam leki, hormonki trochę trzeba uregulować, ale zkąd taka marna @. Po ok. tygodniu od @ boli mnie dół brzucha jak przy @. Podpowiedzcie co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK...... 1DC.... DŁ.CYKLU.... może dzidzia, może @...czas staranek Estella ....18.01....... 27............14.02......................4 m-ce. tu Kasia ..18.01.....26-28..........12-14.02....................4 m-ce Malinka79...30.12....26-30.......24.01-28.01.................. Aga*........29.12.....28-32..........27.01........................4 m-ce Mysza29...20.01.....26-28..........17.02........................4 m-ce Dioda.......31.12.....30-31..........30.01........................ Olala........26.12.....29-33..........27.01 ........................26 m-cy paulakp......25.11...28-29...........22.01........................ Malwa30.....22.12....26- 30 .......17.01 - 21.01................ 17Lia.......15.11......30-33.........14-17.12.................... Soul78......11.01......28-31.........9-10.02 ..................... Paula23......17.01....28-29........połowa lutego................. monia-81...15.12.......26.............9.01.......................... Mia26.......22.12.......29.............20.01........................21 m-cy Silve25......24.12......30-32.......po 24.01......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igma
Dodam jeszce że moja @ trwa ok. 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igma
Dodam jeszce że moja @ trwa ok. 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej dziewczynki:) Gratulacje dla Kamilki:):)Fajnie ze już masz koło siebie Zuzie:):) Soul b.mi przykro:( widze że masz niezbyt ciekawy czas w tej chwili ale nie mamy na to wpływu zarówno na śmierć jak i narodziny hmmm Estella ja łykam castagnus,łykam olej i pije od piątku ziółka, njawiekszy problem miałam z zakupem oregano ale to dostałąm w spożywczym:) A czy któraś z was zamówiła testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 38 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 monia-81.........Monika........................Panna..............24 Mia26.............Asia.........................Bliźnięta...........26 Bugsy24..........Gosia........................Waga..............25 Tweety*.........Agnieszka..................Bliżnięta.............22,5 Skarbelek.......Kasia........................Baran.................27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej dziewczynki:) Gratulacje dla Kamilki:):)Fajnie ze już masz koło siebie Zuzie:):) Soul b.mi przykro:( widze że masz niezbyt ciekawy czas w tej chwili ale nie mamy na to wpływu zarówno na śmierć jak i narodziny hmmm Estella ja łykam castagnus,łykam olej i pije od piątku ziółka, njawiekszy problem miałam z zakupem oregano ale to dostałąm w spożywczym:) A czy któraś z was zamówiła testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igma
Dodam jeszce że moja @ trwa ok. 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igma
Dodam jeszce że moja @ trwa ok. 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igma
Dodam jeszce że moja @ trwa ok. 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom, dzień dobry panie ogrodniczki :) panna Sylwia19 była nieobecna tu przez parę dni z przyczyn dla Nas dobrze znanych, ale mam nadzieję, że nie żałuje tej niedyspozycji :P (pewnie będzie chciała mnie sieknąć jak to przeczyta.. ale ja się nie boję :D). Kochanie, dziś wyjeżdżam, ale remembaj że stale jestem przy Tobie! Pamiętam, czuwam i.. i tak dalej, niom :) Już tęsknię, zanim WIESZ CO i nie mogę się doczekać następnych kolejnych dni, które spędzimy wspólnie razem! Kocham Cię Luli J.J.Z.Ch - MISJU Misiu jesce mocniej ;) mua Sylwiątko :* mmmmmmmmmrrrrrrrrruuuuuuuuummmmmmuaaa 👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 -=rRr=- :* Twój Marcin alias Marcelina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×