Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość Dioda
A dzien sie jeszcze nie skonczyl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samba
To znaczy że byłam już w 5 tygodniu (wg testu Bhcg) i miałam potem @ która trwała 20 dni. Na szczęście nie połapałam się w trakcie, bo test jakoś nie wyszedł, więc nie zdążyłam się ucieszyć. Postaram się nie martwić, tylko działać. Skoro mam 8 dzień cyklu to znaczy, że muszę lada chwila zacząć maltretować mężulka hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, podnoszę rękawicę i walczę :D Mysza też sie dołącz !!! :D 1 śniadanie: 1 kromka chleba + kawka 2 śniadanie: 2 kromki (złożona kanapka) + 2 mandarynki (duuuuże !) + 5 wafli ryzowych (dla oszukania żołądka) +cappuccino Obiad: woreczek kaszy gryczanej + kawałek mieska wołowego + 3 konserwowe ogórki (małe) Deser: 4 kostki Milki truskawkowej + małą miseczkę chpisów serowych + orzeszki ziemne (ok 2 garsci - podkradam mężusiowi) A jeszcze nie było kolacji - podkreślam :D:D:D Wygląda to jak jadłospis w barze :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaaaa dziewczyny ale dajecie po dupie! Ja zaczelam pomalu chwytac jakiegos dola, ale przy Was ciezko sie smuic, no i oczywiscie moje kochanie zadzwonilo do mnie, jak milo bylo go znow uslyszec :) Ehhh szkoda tylko ze tak krotko :( Ale jutro juz sroda :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samba, to faktycznie nieciekawie. Ale czy nie powinnaś przez to poczekać z fasolką? Chyba że okres czekania już za Tobą. Sylwiątko, no to musisz mieć humorek !!!! :D Ależ się cieszę razem z Tobą. Po to jesteśmy przecież żeby było nam wszystkim łatwiej i żeby podnosić na duchu chyba, nie??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Mia! Cholera mam rozne humorki ale dzieki Bogu przewazaja te dobre :) A piatku to sie juz poprostu doczekac nie moge... Niby mam duzo nauki ale jakos nie moge, jak sobie pomysle ze juz za kilkadziesiat godzin bede sie tulila do mojego sloneczka to az mi zoladek sciska z radosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ja niestety na weekend nie mam męża. Nie wiem jak to wytrzymam do lipca :( Dioda, padłaś z wrażenia? :D No przyznaj sie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ale Ty ie masz meza na weekendy a tak to sie widzicie, prawda? A teraz sobie pomysl co ja czuje jak sie widze z moim ukochanym tylko raz na jakis czas, choc chcialabym sie z nim spotykac duzo czesciej. Ja sie z nim zobacze w ten weekend tak potem kto wie czy dopiero w polowie lutego sie nie zobaczymy ?! Choc zrobie wszystko zeby sie z nim wczesniej spotkac, ale o tym ccccciiiiiiszzzza bo pewnie bedzie czytal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Ja jeszcze nie,ale widze ze Kafeteria padla:D:D:D:D:D:D Co tam takie jedzonko;)Ja zjadlabym jeszcze udko bronthozaura;:D:D:D:D:D A za znaczam jeszcze jestem przed kolacja;) Dobrze ze estella tego nie czyta;:D:D:D;D Na razie spadam na serialiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Ja jeszcze nie,ale widze ze Kafeteria padla:D:D:D:D:D:D Co tam takie jedzonko;)Ja zjadlabym jeszcze udko bronthozaura;:D:D:D:D:D A za znaczam jeszcze jestem przed kolacja;) Dobrze ze estella tego nie czyta;:D:D:D;D Na razie spadam na serialiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ciesz sie że Ci się humorek poprawił :) Widzę że dzisiaj wszystkie mamy za malo cukru :)ale to norma, ja takzawsze mam w czasie @ :) ja dzisiaj jadlam kanapkę z szynką i serem, potem dwa kawałki pizzy i teraz ciasta...no Wy jakies normalne jedzenie macie dzisaj i mi jakos nie wchodzi :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ciesz sie że Ci się humorek poprawił :) Widzę że dzisiaj wszystkie mamy za malo cukru :)ale to norma, ja takzawsze mam w czasie @ :) ja dzisiaj jadlam kanapkę z szynką i serem, potem dwa kawałki pizzy i teraz ciasta...no Wy jakies normalne jedzenie macie dzisaj i mi jakos nie wchodzi :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, naprawdę można sobie tutaj poprawić humor. I przedsięwziąć wielkie postanowienia. Normalnie zacznę mierzyć temperaturkę - tylko od kiedy najlepiej zacząć??? Jutro na bank dostanę @. To może od jutra? I poradźcie - jaki termometr najlepiej kupić? a! nie tak łatwo nie myśleć o tym, że chce się mieć dzidziusia, kiedy się naprawdę chce. A im więcej się myśli, że się nie ma myśleć, to tym więcej i tak się myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dioda, z tym udkiem to chyba Cię nie pobiję :D Cała nadzieja w Myszce :D Myszko, nie zawiedź mnie, plissssss....:D Sylwuś, a Ty przypadkiem nie bedziesz chciała studiować w Warszawie? :) Tak sobie tylko pomyślałam...:) A w sobotę masz tę studniówkę ? Jak tak to już teraz życze niezapomnianej imprechy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja taka żarłoczna jestem też na @. I to pewnie dlatego. Ale co musi się dziać z Diodą, skoro ona ma ochotę na to udko???? Cześć Karolina, pierwszy raz czy coś głupio przeoczyłam??? A co z Tweety i moją ukochaną Soul???? Włączyłam sobie fajową muzykę i bierze mnie głupawa. Aż mi sie tańczyć chce (wkońcu to karnawał). Pewnie puściły mi nerwy po tym tescie:) A mąż patrzy jak na niespełna rozumu.... i nie wie o co chodzi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Was na razie opuszcze kobitki. Ide sobie wziasc goraca kapiel i troche sie odstresowac po :spotkaniu\" z eks :0 Niby to byla niecala minuta bo wpadl tylko po plyte ale jakos tak... dziala mi ten czlowiek na nerwy! Brrr jak zimno na polu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mia w ta sobote bedziemy balowac! A studia w Warszawie... hmm juz zdazylam o tym pomyslec ;) Ale wszystko przed nami :) Najpierw musze zdac mature. A teraz uciekam i jeszcze sie dzis pojawie! SMACZNEGO dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to się mówi: już raz się ładnie przedstawiłam - tyle, że aktywność tutaj jest oszałamiająca i wydaje się być to wieki temu. a wracając do mojego pytania o ten termometr i te pomiary temperaturki - to kiedy najlepiej zacząć? może znacie jakąś fajną stronę \"instruktażową\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zostałam sama. Nic, trochę pooglądam filmików. To pa, moze jeszcze zajrze. Dioda, daj znać, jak Ci poszło z tym udkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Koleżanki! A wy ciągle o tym jedzonku - hi hi hi. Ja nie jadłam dzisiaj dużo ale za to pysznie - uwielbiam serek camembert w panierce podsmażany na patelni - mówie Wam - pychotka !!! Kasiu - przykro mi, że znowu masz @- ale macie racje - na każdą przyjdzie kolej :-) Mia - chcesz dostać po łapach - po co robiłas już test ??? Już ja Cię znajde i wtedy zobaczysz ... Ja od września od kiedy próbuję cały czas idę na żywioł - nic nie mierzę, nic nie sprawdzam - po prostu przytulamy się raczej w te dni :-D. Jak na razie nic - jak do wakacji nic nie będzie to zacznę chyba zwracac uwage - a teraz to w sumie fajnie by było gdybym teraz zaszła w ciąże i nie byłoby tak źle gdyby sie nie udało -w kwietniu wyjaśni sie z pracą mojego męża. I może uda mi sie trochę schudnąć ...;-0 Całuski dla wszytskich kobietek ❤️ ❤️ ❤️ P.S. Witam nowe Ogrodniczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, Bardzo Cie, przepraszam, że przeoczyłam... Sorry :) ja zaczynam od 1 dc te temperaturki. Mężźuś kupił mi elektroniczny termometr i nim będę mierzyć. http://tylkodlapan.republika.pl/index.htm zobacz może tutaj coś dla siebie znajdziesz a teraz pa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki. Godzinkę temu wróciłam od ginekolożki i znów nic , ale jestem zdrowa i to jest najważniejsze , a na dzidzię to chyba jeszcze nie czas (najwidoczniej nie teraz ) ale nie poddam się i nie załamię się tym. Przyjdzie czas!!!! Tylko juz nie kupię nigdy PRE- TESTU. To jest głupi test :( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Przepraszam ze mnie nie bylo kilka dni musialam biegaz jezeli chodzi o moja noge na rozne badania a pozniej moje kochanie sie rozchorowało i to juz byla zupelna katastrofa. Ogolnie zastanawiam sie jak faceci by znosili @ bo mojego Marcinka boal brzuszek i to co przezylam to maly koszmar !!!! Obiecuje teraz juz pokazywac sie codziennie Pozdrawiam Pa -----> Do malwy 30 przepraszam ze nie pogadalysmy ale teraz nadrobimy straty :) mam nadzieje ze samochod taty jeszcze istnieje ? Przeczytałam ze Marcin uczy sie jezdzic :) ------> Witam wszystkie nowe dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale sie naczytałam, ze az zgłodniałam i chyba zaraz sie najem na noc:)Ze mnie tez jest wielki obzarciuch... oj wielki Mia26 jak miło ze pytasz o mnie, nie było mnie bo poszłamsobie na zakupy i nic nie kupiłam:( nie było nic co by mi pasowało, ha ha wybredna jestem. Ale dzisiaj byłam na pierwszym spodkaniu bo robie prawo jazdy...wreszcie:D lepiej by było gdybyś teścik zrobiła w czwartek, niecierpliwa jesteś:) widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu jeszcze ktoras?? Ja wlasnie wylazlam z lazienki :) Jak tam wasze kolacje?? a to udko? juz zjedzone? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Sylwia ja to mam teraz ochote na hamburgera albo pizze, choc kolacyjka była skromna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjj Tewwty, az mi w brzuchu zaburczalo :D Hihiiiii zazwyczaj jest tak ze jak ludzie nie maja o czym gadac to mowia o pogodzie, amy hihiiiiiiiiii caaaly czas o jedzeniu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Tylko choliercia jasna czemu ja sie glodna zrobilam? nie wiecie czasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
hej,hej sto lat a tyle czytania :)) ja dziś po wizycie i pierwsze przykazanie LEŻEĆ !! narazie 3 tygodnie, proszeczki rozkurczowe i jakieś suplementy progesteronu, normalnie załamka :( na usg ok 1 lutego bo wcześniej nie ma się co stresowć czy coś będzie widać , i za trzy tygodnie do kontroli , ale ciąża napewno jest !!! mam nadzieję że wszystko będzie ok :)) gratulacje dla skrabelka !!! na pocieszenie moja ginka powiedziała o widzę że się państwo pospieszyli , bo ja stawiałam na lato - relaks i urlop, a ja jej mówię że to kwestia olania tematu w grudniu :)) trzymajcie sięcieplutko , idziemy spać :))) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg jak milo Cie znow zobaczyc :) Ale nie rozumiem skad to przykazanie zeby LEZEC i te proszki? ale nie zalamuj sie! bedzie wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×