Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ajamka tez jestem tego zdania poniekąd ze byc moze ejst tak ze P. Bog chce pokazac ze planowanie planowaniem a on am decydujace slowo :) Mimo wszytsko uwazam ze to ejst poprostu piekne ze daje nam wogole mzoliwosc miec dzieci :) przeciez to ejst sam w sobie cud i nie ma wiekszego na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Mamuniu - czapeczki sliczne:) w ogole w next sa super ciuszki dla dzieciakow, tez mojemu synkowi czasem kupuje, tyle, ze w PL nie jest to takie latwe;) Ale czasem mojestuje znajomych z UK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaddy ja uwielbiam takie misiowate ciuszki czapeczki buciki no fioła mam :) Co do Nexta bardzo lubie ich ciuszki ale lepsze gatunkowo sa lindexa nie wiem czy w plu sa te sklepy czy tylko na tym moim wypizdowiu. Ogolnie ja maniaczka jestem zakupów dzieciowych :D Moje dziecie juz ma tyle tego ze teraz obkupuje corcie kolezanki bo az zal czasem nie kupic tych ciuszków :) a teraz powoli sie przeceny zaczynaja chociaz i tak najbradzej czekam na styczen wtedy to za grosze :D :D poszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Dzięki Ewik za odp.bo chyba to było do mnie a nie do Myszki,heee Mimo co nie będę upijała się tylko delektowała ;-) Ajamko powiem Ci że babcia mojej koleżanki wróżyła i naprawdę była w tym dobra bo ludzie z innych miast sie zjeżdżali do niej a do tego bardzo wierzyła w Boga...dał jej żyć 93 lata,umarła słodko we śnie... Ufać mozna Bogu a wróżyć tak dla zabawy,czasami sprawdzic co nas czeka..przecież my nie czcimy wróżbitów i jasnowidzów,bez przesady!!!! Daj se luz kobieto i jak chcesz coś dla społeczności zrobić to pomódl się za tych pedofilskich księży...a tak nawiasem mówiąc mój proboszcz z parafii w pl.jezdzi 100 km od miejsca zamieszkania po to żeby korzystać z usług prostytutek.I weż tu idz d takiego się spowiadaj jak sam ma diabła za uszami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie uwazam ze Bóg karze za to czy za tamto bo mu sie w nas cos nie podoba ze nie mamy pokory... jak wyetdy wytłumaczysz AJAMO fakt chorujących dzieci??? tak jak napisałam sama we wrózbitów nie wierzę, ale jak ktos chce z ich "wizji" skorzystac to tez nie widze w tym nic złego i niby dlaczego ma byc za to ukarany. Bóg nie jest przekorny tylko miłosciwy, kocha człowieka bo stworzył go i nie sądze zeby jego działanie polegało na ciągłym udawadnianiu nam ze jestesmy malutcy a on wszechmocny. Juz samo wyposażenie nas w duzy i pojemny mózg, w rozumowanie, odkrywanie m.in. ze płec jest uwarunkowana róznymi czynnikami powoduje ze nie ma nic złego z robienia użytku z własnego mózgu i próbowaniu naturalnymi metodami osiągnąć sukces...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam już odpowiedź, wychodzą mi same męskie karty więc mogę mieć jeszcze jednego albo dwóch synów. Nawet jeśli to prawda to i tak staram się dalej bo chce mieć drugie dziecko, najwyżej będzie olaf a nie ola :) Z obrączki zawsze wychodziły mi dwie córki... więc nie biorę tego tak do siebie :) A co do wróżbitów nigdy nie miałam z nimi do czynienia więc powiem za jakiś czas czy się sprawdzi czy nie, ale za to byłam z synkiem u szeptuchy i pomogła mi bardzo. Szeptuchy niby też kościół neguje, a znam przypadek kiedy to i ksiadz po pomoc do takiej jeździł. Wysłałam smski i mam jeszcze trochę kasy na koncie wróżby online może napisze do innego zobaczymy co odpisze, szkoda żeby kasa przepadła :) No to Ewik którego wybieramy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
Mamunia30 Masz całkowita racje apropo wypowiedzi z kościołem. Az miło sięrobi czytając ze nie wszyscy są tacy zacofani i nie maja klapek na oczach. Naprawde szkoda mi tych ludzi co marnuja godzine niedzielnego czasu na msze. Ale maja juz tak wyprane mózgi, ze niemal za obowiazek to uwazaja. Jak dla mnie to te tabuny ludzi gnajacych do kosciola sa zwyklymi hipokrytami, bo z jednej strony tacy niby wierzeacy a z drugiej co oni w tym kosciele robia jak nie oddaja czci posążkom i księdzu? A ten sie cieszy że coraz to wiecej naiwnych owieczek przychodzi bo interes sie kręci, a bez takich osiołków ciężko by było tak wygodnie żyć jak żyją! Ja jak mam ochote się pomodlić moge to zrobić leąc w łóżku czy jadąc pociągiem bo podobno Bóg jest wszedzie tak?! (pytanie do tych gnajacych co niedziele do kosciola :) ) To tyle... mozna by pisac i pisać ale nie o tym temat... Pozdrowionka dziewczynki a szczególnie dla mojej sąsiadki :) ps. A ja ciągle z brzuszkiem dam znać jak już będzie po, dziś w nocy wymiotowałam a to tez jest jakiś "objaw" zblizajacego sie porodu wiec mam nadzieje ze lada dzien dzidzia będzie z nami :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka 2010
Witam :-) Ja akurat jestem z tych 'marnujacych' godzine w niedziele na Msze. I mam niby wyprany mozg? Ok, tak to nazwijmy, nie bede sie klocic. Odpowiadama na pytanie - tak, Bog jest wszedzie, nawe w kosciele :-) Co do ksiezy, to sa rozni, owszem, bo ksiadz to nie Bog, tylko czlowiek i popelnia bledy jak kazdy czlowiek. Znam i poczciwych, i takich co zbladzili. I parafrazujac boze slowa - kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci w nich kamien. Sorki, ze nie na temat planowania, ale poczulam, ze post Lori jest do mnie, skoro uczeszczam na Msze, wiec jakby zostalam wywolana do tablicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
Mirabelko Twoja wola, twoja godzina czasu w niedziele, wiesz jak dla mnie to i 3 możesz tam siedzieć. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lori , ja nie mam klapek na oczach, nie mam spranego mozgu ale i marnuje w niedzielae czas , szkoda mojego rozpisywania sie na ten temat , kazdy ma swoje zdanie i zyje wedlug swoich zasad , ale ja podobnie jak Mirabelka czuje sie wywolana do tematu, wiec musialam odpisac , prosze nie uogolniaj ,zycze szczesliwego rozwiazania i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
gonia 35 dzieki i ciesze sie że sie odezwałas. Tak jak juz wyzej napisalam mirabelce ze to takie moje zdanie tylko... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie tylko dlatego ze szanuje twoje zdanie nie rozpisze sie wiecej na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
Aha i ja tez moglabym pisac i pisac na ten temat, ale jest to widać zbyt delikatna sprawa i po co tu takie emocje na macierzynskim wzbudzac, cieszmy sie naszymid zieciaczkami :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
mam synka 2 letnigo i marzy mi sie córeczka i na 3 usg (kazde u nnego lekarza) mówili ze dziewczynka wiec mam nadzieje ze sie srawdzi, ale wiesz jak to jest, pomylki sie zdarzaja, moze moj dzidziu jakos chowal czy zawijal tego siusiaczka i nie bylo widac ? :( tk bardzo pragne córeczki :( :( a u Ciebie jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bardzo chcialabym synka , bo mam juz dwie corki 17 i 11 lat wiec przydalby sie synek mamusi:) ale wiesz zw moim wieku to juz nie takie latwe aby zajsc w ciaze , nawet w ty miesiacu sie troszke staralam ale nici z tego starania wyszly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
gonia 35 ale tyle topików ze pomylki sa nawet kilku lekarzy mowi jedna plec a potem sie inna okazuje, ehhhh :( tak bym chciała zeby sie nie mylili, bo niby kazdy pewny był ale na 99 proc mówili i zeby do porodu czekac bo sa pomylki. W sumie dobrze mówili bo po co sie na 100 upierac, ehhh ciesze sie i boje ze bedzie chlopak... My chcielismy dwójeczke w malutkim odstepie czasu zeby poxniej miec spokoj z pieluchami itd, a Ty widze ze od nowa chcesz to przechodzic? po takim dlugim czasie... chociaz masz 2 duze córki to dużą pomoc bys miala :) A wiedza ze sie staracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedza , starsza to mowi ze sie wyprowadzi pod most jakby miala rodzenstwo tak je delikatnie podpytuje ,wiesz chce znac ich zdanie, wiem wszyscy mi mowia ze jestem glupia znowu w pieluchy i wogole ale wiesz jak to jest kobieta chce miec syna:) i tak ogolnie czuje jeszcze silnie macierzynstwo nawet sama nie wiem dlaczego , zawsze chcialam duza rodzinke , bo jestem jedynaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Dziewczynki u mnie 13dc i dziś mam mocniejsze plamienie niż wczoraj...jednak to nie od przytulanek ;-( Nie wiem co to może być,bo do owulki jeszcze sporo czasu (mam mieć 2-go grudnia)... Jak myslicie co to może być?????????????????????????????? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori 26Ox
2 córki to juz duza rodzina :) i w dodatku masz juz ustabilizowane życie spokój bo sa "odchowane", jej nie moglabym po tylu latach przechodzic tego jeszcze raz :) To teraz pewnie obserwujesz tu na topiku jakie dziewczyny maja metody na synka? Powodzenia jakby miało sie cos przydazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka kiedys slyszalam ze takie plamienie to moze miec zwiazek z prolaktyna ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakasia super ze zapytałaś tego wróżbitę,mówisz ze same karty męskie kurcze nie za wesoło ale przynajmniej już wiesz, wiec jakby co to drugi synek nie będzie dla ciebie niespodzianka a Olaf to piękne imię :-) Kaddy ty już w 14 tygodniu jesteś ale ten czas leci,za kilka tygodni dowiesz się może jaka pleć :-) Dziewczyny nie ma sensu rozmawiać o religii wiadomo ze to drażliwy temat,tyle opinii co nas na tym forum.Ja uwalam podobnie jak wy ze Bóg jest ale ta instytucja kościoła jest całkiem zepsuta,eeech szkoda gadać,przykład tego księdza który wyjeżdża za miasto do burdelu a na mszy chce prostować krzywiznę moralna :-O No ale to tak tylko kilka slow,lepiej nie psuć nastroju,miłego popołudnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka Gonia ma racje. Plamienie moze wywoływać prolaktyna. Mi sie to ostatnio zdażyło i biore teraz ten Castagnus. Podobno jest bardzo dobry. Poczytaj sobie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia co to jest ten castagnus? i czy na recepte, bo mnie tez zdarzaja sie tkie plamienia ale przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie podpisuje pod tym postem ni_ki..... ni_ka a ja nie uwazam ze Bóg karze za to czy za tamto bo mu sie w nas cos nie podoba ze nie mamy pokory... jak wyetdy wytłumaczysz AJAMO fakt chorujących dzieci??? tak jak napisałam sama we wrózbitów nie wierzę, ale jak ktos chce z ich "wizji" skorzystac to tez nie widze w tym nic złego i niby dlaczego ma byc za to ukarany. Bóg nie jest przekorny tylko miłosciwy, kocha człowieka bo stworzył go i nie sądze zeby jego działanie polegało na ciągłym udawadnianiu nam ze jestesmy malutcy a on wszechmocny. Juz samo wyposażenie nas w duzy i pojemny mózg, w rozumowanie, odkrywanie m.in. ze płec jest uwarunkowana róznymi czynnikami powoduje ze nie ma nic złego z robienia użytku z własnego mózgu i próbowaniu naturalnymi metodami osiągnąć sukces... nikt kto wierzy nawet tak mowic nie powinien... ale koniec kosciolowego tematu bo on do klutni tylko doprowadzi!! kakasia chcesz jeszcze do jakiegos napisac innego wrozbity??? czy o co chodzilo z twoim pytaniem ....??? hehe bo innych konkretnych narazie nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po terminie 4 dni. Policzyłam je według najdłuższego 28- dniowego cyklu. Ale patrząc na termin owu to byl to cykl 25 dniowy. No to było by tak naprawdę 7 dni po terminie. Samopoczucie i intuicja zdecydowanie ciążowe. Ale testu boję się zrobić. Boję się że wyjdzie negatywny. A jak pozytywny i znów zacznę plamić? Nie wiem czy bym to zniosła po raz kolejny. Chyba na wszelki wypadek jeszcze zaczekam. W razie czego wolę myśleć że to spóźniona @. (Ale sama w to nie wierzę :) ) W piątek mam urodziny i może wtedy zrobię test. To już byłby koniec 5 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ja juz sama nie wiem co to,chociaż miesiąc temu przed @ miałam także plamienie a w tym m-cu powtórka z rozrywki ;-( Chociaż nie mogłabym nazwać to czystą krwią,raczej koloru mętnej wiśni (sorki za dobitnie przedstawiony obraz), teraz to na papierze tylko taki kolorek łososiowy... Nie chce zażywać żadnych tabletek i mam nadzieje że to minie i się wyreguluje bez.Czytałam o nich w necie i niektórzy chwalą a inni nie.... Gonia a Ty nadal między @ masz te plamienia czy już przeszły i jak długo je miałaś??????????? Kubolinko,moze powinnaś wykonać test żeby być pewna czy jesteś w ciąży,bo może jakiś lekarz by ci coś wtedy doradził abyś nie plamiła... Nie wiem, z resztą chcesz poczekać do urodzin...mimo co ja trzymam za ciebie mocno kciuki kochana,oby się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×