Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

bolek44 nie mam nadziei na dziewczynkę bo wiem że będzie synek Dlatego pomyślałam, że napisze :) tak z ciekawości. Gdyby potwierdził to może zmieniłabym zdanie na temat wróżbitów a tak utwierdził mnie w przekonaniu ze to zwykłe naciąganie. ewik nie odpisywałam mu bo szkoda mi kolejnego 4 zyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik zadałam pytanie kiedy zajdę w ciąże i jakiej płci dziecko urodzę. Mam nadzieję, że ten wróżbita jest do d...y bo powiedział że będę miała chlopca i urodzę w ciągu 3 lat. A ja nie chcę tyle czekać, chcę już :) Dziewczynki pomóżcie mi bo nie wiem o co kaman, dziś mam 13dc (od paru miesięcy w tym dniu była owulacja) a moje testy włącznie z wczorajszym są negatywne, jedyny objaw owulacji to śluz od paru dni. Czy to możliwe, że w tym miesiącu owulacji nie będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem załamana bo tak jak myślałam dzisiaj wieczorem powinnam dostać @ no i moja tempka poleciała na łeb 36,5. Czy to na pewno wyklucza ciąże, mogę już sobie założyć kartę na kolejny cykl prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek ja nie kumam po co te docinki wtracasz ,co ci do tego jakie ona ma nadzieje...czasami dla zabawy sie korzysta z wrozbitow ,zobaczyc co wiedza.... myszko no czasam w ciazy tez spadnie tempka ale nie przychodzi @i na nastepny dzien wraca tempka do gory... kakasia owulka moze sie przesunac akurat tym razem....nie koniecznie wcale jej nie bedzie...a tempka niska czy nie mierzysz.... mamarazytrzy ten fajny to wlasnie tylko warszawa i kielce z wrocka daleko a moj maz by chyba puknol sie w glowe gdybym z takim pomyslem wyskoczyla. a tego z netu to tez oplacic nie ma jak bedac chyba za granica nawet nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik mam jeszcze jedno głupie pytanie: Bo było tak poszłam spać po 12 a obudziłam sie o 4:30 termometr miałam w łazience i musiałam wstać, zmierzyłam tempke tyle że na stojąco czy to jakać różnica? Bo zawsze mierzyłam na leżąco i około 7 coś. W dzień zawsze mam np. wczoraj 37,4 czyli zawsze o 0,5 stopnia wiecej jak zmierzę rano a było rano 36,9. No wiec dzisiaj zmierzyłam z ciekawości teraz w dzień i mam 37,3 czyli - o,5 stopnia to by było 36,8? a nie 36,5? Juz sama nie wiem? Dodam jeszcze że mnie nic nie boli także już nie wiem czy ten @ przylezie oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperatura po wstaniu sie nie liczy bo wtedy wzrasta ciepłota ciała, dlatego trzeba mierzyc o tej samj porze i zawsze przed wstaniem z łózka, w zasadzie jedyna czynnoscia ktora mozna wykonac po obudzeniu jest siegniecie reka po termometr, ja bym sie jednym pomiarem nie stersowała, zobaczysz jutro jeszcze jak bedzie niska to raczej wszystko jasne jak wyzsza to wynik dzisiejszy mógł byc czyms zakłócony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni_ka tylko że ja po wstaniu miałam strasznie niska...a nie ważne zobaczymy...spróbuje o tym nie myśleć a wszystko samo sie wyjaśni na dniach. Dzieki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ni_ka mowi nie powinno sie wstawac wcale i chodzic ... a w dzien tempka sie nie liczy choc i ja sobie sprawdzalam...czekajmy do jutra bo moglas zaklocic tempke chodzeniem.... :-)) oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - generalna zasada jest taka ze jak spimy temperatura spada a potem po przebudzeniu wzrasta, oczywiscie w nie w ciągu 30 sekund. Poki co sie nie martw 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolekk - to teraz ja sie odezwe mimo, ze nie do mnie pisałeś! jak sie nie ma nic do powiedzenia to sie milczy chłopie!!! sam jestes pokaraniem! spadaj stad i to szybko😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolekkkff
nInkko tak sIe sklada ze mozesz I zaczac na uszach sIe krecIc I tak nIc nIe poradzIsz' kazdy moze sIe tu wypowIedzIec czy cI sIe to podoba czy nIe, proste prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste jak konstrukcja cepa i Twoje rozumowanie zarazem:) to juz mój ostatni post do ciebie skietrowany ponizej poziomu morza w dyskusji nie lubie schodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolekkkff
no mam taka nadzIeje ze juz pIsac do mnIe nIe bedzIesz bo cI najzwyczajnIej w swIecIe juz odpIsywal nIe bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda wlasnie ...czasem nie lubie tego forum wlasnie dlatego ze nie jest intymniejsze... i takie jak ty moga sie tu wpi..... nie ma innego na ktorym tylko moga byc wybrani??? i przyjeci do grona....ja chetnie stad sie przeniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co ty tu??? co tez ci sie corka marzy??? spiepszaj bo nikt cie czytac nie zamierza i juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolekkkff
ewIk mam dwIe coreczkI ale tobIe nIe bedzIe dane mIec corkI jak mI przykro, mozesz tylko najesc sIe zazdroscIa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo co tu sie dzieje ? pomaranczo jak chcesz porozmawiac na poziomie to zaczernij nica i pogadamy:) witam dziewczynki , u mnie snieg i zimno ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wlasnie wrócilam ze szpitala , 2 godziny mnie meczyli wpierw ktg pozniej lekarka a na koniec przyszedl ordynator chyba ,tak mnie wszytsko boli teraz ze ja pi......le . Cesarki miec nie bede za to wywolywany porod w poniedzialek a tego boje sie jeszcze bardzoej niz cesarki . Chca wywolywac bo mlody wazy juz 3500 i jak tak dalj by poszlo to ponad 4 kilo by bylo w 40 tyg . Teraz to jzu mam takiego pietra ze nie zasne az do poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i nie karmcie trolla widac przyszedl swoje morale podniesc bo nikt go sluchac nie chce ani czytac na innych forach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze ignorowac jest takich najlepiej pewnie zaglada tu bo syn jej sie marzy ...i szuka recepty a dogryza i przykrosci sadzi innym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Dziewczyny nie ma co odp.na takie zacinki ...dajmy mu siana.... A zresztą to "CIENKI BOLEK" był jak nie umiał sobie syna spłodzić!!!!!!!hehheheheheeheheheee :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Wczoraj zaczęłam tesciki ale nadal negatyw...czyli owulka zbliża się dużymi kroczkami ;-) Mamuniu trzymam kciuki i pamietaj strach ma wielkie oczy...dasz radę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc rozciagliwy a moze byc lepki ...nie ma reguly...ja na dwa dni przed mialam taki plodny. Mamuniu ja sie nie dziwie ze masz stracha bo kaza ci rodzic to raz ...a co jesli jeszcze gotowy organizm nie jest to gorzej to pojdzie!! a nie mozesz sie nie zgodzic?? ,bo tu w gb to ty decydyjesz nie oni ...oni daja tylko propozycje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...:( to ja mam taki typowo płodny rozciągliwy i przeźroczysty (żadnego bólu brzucha ani nic po prostu ten śluz) wiec pewnie zaraz będzie @ jak ma być to niech już będzie bo zwariuje ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Jak już to Mu sie marzya nie jej Ewik, czytać nie umiesz ze zrozmieniem?! behheheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko szlak wie kto to za jeden czy on czy ona.... ale jak to faktycznie facet to niezle musi miec dosyc dzieurawcow w domu ...zdesperowany chodzi i szuka recepty na syna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ale moze jesli tak nigdy nie mialas to to na ciaze a nie na@..... naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee już nic nie wiem. Jutro rano zrobię test i już...chyba że mnie @ nawiedzi w nocy lub wieczorem ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×