Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Witam:) Oby tak bylo jak mowicie dziewczyny - czego i sobie i Wam zycze hehe Co do bólu gardła to chyba nic do ssania nie powinno sie brac, ja zawsze pije goraca herbate z miodem w sposob tzw "siorbiąć". to naprawde pomaga - przynajmniej mi , i obywa sie bez lekow. Lub tez plukanka z soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok ja rowniez w pomylki nie wierze i dlatego ewik rozumiem jak probowli jej mowic ze moze to pomylka, ja bylam u panstwowego lekarza a w pomylke nie wierze poniewaz wiem z jakim przekonaniem lekarka mowila o plci :) A u Was na prywatnym badaniu i to w 3d to jest tak jak mowisz, gdy lekarze nie sa pewni oceny to nie mowia wcale zeby sobie opini nie psuc . Ninka ja w poprzedniej ciazy tez mialam gardlo zainfekowane i lekarz mi zalecil tabletki do ssania homeopatyczne i aerozol, w uk to pewnie w ogole bedziesz miala proplem by cos kupic z tych zeczy :( Poczytaj w necie moze jakies domowe sposoby Ci pomoga... Ja zawsze smaruje gardlo mascia rozgrzewajaca i chodze w szaliku po domu 24godz na dobe, smiesznie to wyglada ale zawsze mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski w ten słoneczny dzionek, muszę lecieć, ale później zglądnę do Was. Ewiczku wielki buziak ;-) A jeszcze jedno, okresu nie mam dalej czekam, testy owcały czas pozytywne-hormony zwriowały u mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolietta a kiedy powinnas dostac @ bo cos mi sie wydaje ze juz go nie dostaniesz ;) Ewik szykuj sie bo jutro masz termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneczkaKa
Witajcie! jestem mamą 2 uroczych chlopakow i zapragnelam postarac sie teraz o corcie ;) Wiem , ze to tylko zwiekszanie prawdopodobienstwa ale chce sprobowac pomoc szczesciu.W koncu do 3 razy sztuka no nie? Moj plan jest taki : Teraz mam jeszcze zalozona spiralke.Dzis bylam dogadac sie z ginem , zrobilam cytologie, mam zlecenie na badanka i za jakies 2 tygodnie pod koniec @ wyciagam sprezynke i zaczynamy starania. Chce sie wstrzelic na 2-3 dni przed owu i oslabic plemniczki czestym przytulankiem.Dla zabawy patrzylam tez na chinskie kalendarze i wszystkie dostepne przepowiadaja mi od kwietnia dziewczyne hihi.Zobaczymy czy sie uda... Pozdrawiam i bede zagladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AneczkaKa Witaj nareszcie przybywa staraczek...Proponuje poczytać sobie troszke forum do tyłu, no chyba ze już to zrobiłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aneczka :) W jakim mniej więcej wieku są Twoi chłopcy? Życzę pomyślnego staranka które zaowocuje córeczką,przesyłam ciążowe fluidki wszystkim staraczkom,łapać! 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AneczkaK witaj w gronie staraczek :) A prowadziłaś kiedyś obserwację cyklu? Ilu dniowe masz cykle? Jak to jest u ciebie? Napisz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny... jestem mama dwoch chlopakow.Od kwietnia rozpoczynam staranka o corcie.I mam nadzieje,ze moge do was dolaczyc.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AneczkaK w koncu jest ktos nowy, witam :) Trzymam kciuki za szybkie zajscie i upragniona corcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za mile powitanie :) Moje cykle sa mniej wiecej regularne 29-30 dni.jesli chodzi o obserwacje to wydaje mi sie ze znam troche swoj organizm.Mam wyrazne objawy owu, najpierw sluz i szyjka a potem bol poowulacyjny.Na jakies 5 dni przed @ bolą mnie piersi.Temp nie mierze bo pracuje w systemie zmianowym i czesto nie spie normalnie. Tak patrze ,że chyba trudno ta dziewczynke zrobic bo zwykle jak czegos szukam na ten temat w necie to wszyscy chca dziewczynki a chlopaki jakos same sie robia ;) a slyszalayscie o tych testach wczesnego rozpoznawania plci? takich z moczu? Widzialam ostatnio stronke i pisza ,ze po 10tyg juz mozna sie dowiedziec co tam siedzi pod serduchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AneczkaK Musisz chyba nadrobic zaleglosci a troszke tego jest ;) Juz pisalysmy ze to wielka sciema jest, na forum uk jest duzo negatywnych opinii na ich temat... Szkoda na to kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu a miałam nadzieję ,że cos fajnego wymyslili ztymi testami :( Ewelinka czytam troche wstecz ale calosci nie dam rady nadrobic bo to 325stron :O A mojej brojce dwa broja dzis na calego.Wlasnie musze zmykac do lazienki bo tam jakas akcje z woda robia hihi Aaa mialam napisac ile maja Antek ma 3 latka w styczniu skonczone a Witek w lipcu konczy 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka,teraz dopiero skojarzyłam Cię z BB :) Z tymi testami to tak jak Ewelinka pisze,szkoda kasy a kosztują niemało i potrafią wprowadzić niezłe zamieszanie ;) Może osobiście bym spróbowała gdyby kosztowały np tyle co test ciążowy,lepiej poczekać do usg ;) Nunia-witaj :) Ale się cieszę że coraz więcej staraczek tu zagląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze nie przeczytasz calosci w 1 dzien :) szczegolnie przy dzieciach, moj maly tez ma 1000 pomyslow na minute i z oczu nie mozna go stracic bo od razu broi :) A kto pyta nie bladzi wiec smialo pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak ja z bb tutaj dotarlam bo slyszalam ,ze wiecej sie tu dzieje.No i faktycznie. Matko ale bym chciala juz czekac na dzidzie.Ciekawe jak to bedzie z tymi starankami.Pierwszy synek byl celowany w sama owu a drugi jakos nie myslalam ,zeby cos planowac i w pierwszym cyklu sie trafil Antos.No a teraz jak mam oddalac sie od owu to moga starania troche potrwac... Myslicie ze intensywna jazda na rowerze moze miec wplyw na nasienie? Bo moj maz teraz duzo trenuje, jezdzi na zawody itd.Co by nie bylo ucisk na jajka jest nie maly ..hmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegos czasu was podczytuje.Bo zdecydowanie wiecej tu sie dzieje,niz na innym forum o planowaniu plci. Agoniak,monico, AneczkaK my sie chyba znamy.,wlasnie z tego forum.. Napisze cos wiecej osobie. Jak juz wspomnialam ,mam 2 wspanialych synkow-blizniakow.W Lipcu skoncza 7 lat. Nigdy nie myslalam ,ze zdecyduje sie na trzecie dziecko. Ale marzy mi sie corcia.I mam nadzieje,ze to wlasnie bedzie ona. Przy pierwszej ciazy od poczatku wiedzialam,ze bedzie synus(z owulki)-ale nie myslalam,ze beda az dwa. Z zaplanowaniem corci bedzie pewnie troche trudniej,ale pomoge troszke naturze,a co ma byc to bedzie :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe staraczki🌼Fajnie ze sie grono powiększa bo juz nas staraczek jakos dziwnie mało zostało:P Tez zauwazyłam ze zdecydowanie wiecej dziewczyn planuje dziewczynkę bo juz ma chłopca/chłopców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunia,wszystko juz wiem :) Faktycznie tu więcej się dzieje,są super dziewczyny które wspierają się i zawsze służą poradą,nieraz tylko wetnie się jakaś pseudo- "pomarańczówka" żeby zburzyć spokój tego forum ale takie akcje najlepiej ignorować :) Niestety na BB (forum BabyBoom-dla niezorientowanych) większość dziewczyn przeszło na forum zamknięte,też wielka szkoda,kiedyś stanowiły dosyć mocną grupę wsparcia,teraz sporadycznie ktoś tam zagląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko ja nie wiem już kiedy powinnam dostać @. Przez ostatnie pó roku miałam regularnie tzn,29 30 dni. Ostatnia@ 13 lutego. Potem po skończeniu brałam albothyl, więc nie było staranek. 23 cyklu, to jest 7 marca, miałam lekkie krwawienie przez kilka godzin, które potem zanikło. Dodam, że ja @ od zawsze mam 6-7 dni. Myślałam, ze dostałam wcześniej i się rozkręcii, ale nie. I tak czekałam sobiena okres i raz bez zabezpieczenia z mężem poszlelismy, (mysląc, że jest bezpiecznie, a było to w soboę 19 marca. W niedzielę rano sama nie wiem co mnie podkusiło zrobiłam test owu i pozytywny, w poniedziałek o 9 rano jeszcze mocniejsza krecha owu, a o 12 powtórzyłam test i minimalnie słabsza. Natomiast we wtorek przed południem ból jajników, wzdęcie-jakbym miała owulację. I teraz codziennie test owu do dziś mam pozytywny-no minimalnie słabsza linia testowa. Myslę, że mam zaburzenia jakieś i czekam na ten okres jak na zbawienie. Może mój organizm to krwawienie w 23 dniu właśnie uznal za @--nic nie rozumiem. Ach tak chciałabym zacząć staranka i mieć normalny cykl...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach witam Aneczkę K i Niunię, super, że dołączycie się razem raźniej! Oj w tą córcie to chyba jest mega ciężko trafić, no cóż nie które dziewczęta mają to wielkie szczęście...to co nam pisane tak będzie, ale nadzieja zawsze umiera ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolietta Jejku zeczywiscie dziwny masz ten organizm :( A moze z tych jednodniowych staranek ( ze tak powiem ) cos wyszlo !!! I @ juz nie przyjdzie, nie pozostaje Ci nic innego jak czekac.. Z tym testem to tez dziwna sprawa u mnie juz na 3 dzien po owulce test byl negatywny. No nic musisz sie uzbroic w cierpliwosc bo to zeczywicie dziwne. Najwyzej jak nadal @ nie przyjdzie to test ciazowy zrob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny fajnie ,ze coraz nas wiecej :)) witajcie nowe staraczki ... rzeczywiscie wiecej dziewczyn stara sie o corke tylko kasia uk i ja chcemy synka (chyba) dziewczyny , wierzcie mi z mojego przypadku wnioskuje ze latwiej dziewczynki :)) a zwlaszcza jak sie strzela poza owu:))) wiec trzeba dzilac poza owu , wiem , wiem latwo mowic a prawda jest taka ze co ma byc to bedzie :)) pozdrawiam aha , Ewiczku trzymasz sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa że przeważają dziewczynki które chcą mieć córki ale wierzcie mi że jest wiele które pragną synka,moja bratowa dałaby się pokroić za siusiaczka,od początku pragnęła synka ale ma córunię i teraz lekarka na usg ujrzała prawdopodobnie cipeczkę,chociaż jeszcze nie potwierdzoną.... No i były wcześniej na forum chyba ze trzy dziewczyny którym udało się poczęcie synusia,nowa26,Agnieszka i chyba była jeszcze jedna dziewczyna ale nie pamiętam bo na ten czas odpuściłam sobie forum i całe starania ;) Nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć prawdopodobieństwo urodzenia dziecka tej samej płci co pierwsze wynosi aż 80% (nie bijcie,tak słyszałam ;) ) Moja mama ma 4 siostry i tylko ona ma parkę a potem jeszcze córkę,reszta ciotek ma już albo dwóch synów albo dwie córki (i jedna po nich synusia),juz ich dzieci mają mieszane dzieciaczki...przeważnie parki. Lolietto,dziwny ten Twój cykl ale ja bym się też skłaniała ku temu jednak żebyś zrobiła ten teścik i oczywiście trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki , za wsparcie, jeśli do tygodnia nie przyjdzie@ to zrobię test. Bo jeśli bycoś miało być to z tego przytulania 19.o3 a to jeszcze za wcześni jak coś na wykrycie. Chciałabym się starać o córeczkę, moji chłopcy juz duzi starszy w 3 klaie podstawówki, a młodszy w sierpniu będzie miał 6 latek. Moji chłopcy są mamusiowi zwłaszcza młodszy to przytulanka, ale widzę, że takich tematów, zabaw mają wiecej z tatą. Jakbym miała 3 chłopaka to ok., ale chciałabym spróbować na dziewczynkę ustrzelić przed owu., żeby wiedzieć, iż wszystko zrobiłam, że dałam sobie szansę. Kurcze, jak mi ta anomalia nie przejdą to chyba będę musiała zaaplikować sobie duphaston. Kiedyś brałam luteinę na uregulowanie cykili, ale żle to wspominam, najgorsze, że po nim przytyłam. A któraś z was tyła zażywając duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziwczyny!!od momentu jak sie tu pojawilam minelo sporo czasu i kartek jest masa juz zapisanych, jest tu super i mam nadzieje ze tak pozostanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×