Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Lolitka mam koleżankę która ma dziewczynki 2 zaszła zaraz po skończonym okresie a cykle ma podobne do twoich czasem nie miała dwa miesiące ona nie osłabiała plemniczków bo nic o tym nie wiedziała może za bardzo osłabiasz plemniki i nie mają szans zapłodnić jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Ale mam do czytania :) Wróciłam z urlopiku i czekam na @ a raczej jej brak :) :) Powinna być w czwartek ale mam nadzieję że o mnie zapomni na 9 mc :) Gin mówłl że jak przez 3 miesiące nie uda mi sie zaciążyć to mam przyjść po jakieś "wspomagacze". Brała któraś z Was jakieś leki czy coś takiego przed? Trzymajcie się ciepło ! I oczywiście witam nowe babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kubolinko ;) Aż jestem ciekawa co to są za wspomagacze.Dziś idę do gina sprawdzić czy wszystko jest ok i czy mogę już zacząć działać ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja już mam :) więc 7 dzień to za wcześnie, w tym mc spróbuję 9 dnia, choc jak czytam te wasze opinie ze nawet kilka dni przed owulacją macie chłopaczków to coraz częścciej wątpie w tą metodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Podczytuje Was ale jakos się nie udzielam. U mnie już 9tc za niedługo pierwsze USG (dlatego tak pozno bo nie mieszkań w Pl) nie mogę się doczekać. W sumie u mnie było planowanie dziewczynki ale w cyklu w którym zaszlam staraliśmy się nawet w dniu owu, bo stwierdziłam, ze skoro u dziewczyn które miały monitoring i starały sie w dniu owulacji na synka, a wychodziła dziewczynka i odwrotnie, to niestwty nie da sie zaplanować płci. Robiłam wszystko żeby wspomóc , dieta itd ale już nie umiałam sie kochać mechanicznie co do godziny i dnia przed owu. Wierzę ze będzie ta upragniona córeczka :) najważniejsze jednak żeby był zdrowy dzidzius :) Czytałam kiedyś artykuł o odzywianiu przed ciąża, ze to co jemu ma duży wpływ na nasz cykl miesięczny u czasem owulacja może być zaburzona przez również złe odżywianie. I jeszcze jedna rzecz, pisało tam że robili badania na grupie kobiet które brały podwójna dawkę kwasu foliowego, nie 400 a 700 i te kobiety zachodziły w ciążę 2 razy szybciej niż pozostałe bo kwas foliowy również reguluje cykl. Warto spróbować. Powiem wam ze dwa mce brałam podwójna dawkę i zaszlam, nie wiem może to przypadek może nie ale kwas foliowy nie zaszkodzi a ma wpływ na regulację owu. No i dieta jest ważna, zdrowe odżywianie :) dużo warzyw i owoców, orzechów, roślin strączkowych. Życzę wam wszystkim wymarzonych fasolek i trzymam kciuki. Mamusiom życzę lekkich porodów 🌻 Pozdrawiam i dam znać co noszę w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! JA też często czytam ale nie udzielam się ponieważ narazie tyko myślę o drugim dzidziusiu. Do HopeU chyba widziałam Cie na temAcie gdzie Gosia wylicza co bedzie i u Ciebie bedzie wg niej DZIEWCZYNKA!!! tak wiec trzeba wierzyc i musi sie udac.czyli Ty dokładnie nie wiesz kiedy zaszlac w ciążę? A czy masz jakies oznaki ze masz owulacje? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo tak gosia wyliczyła mi dziewczynkę w 4/4 sposoby. Dokładnie nie wiem kiedy było zapłodnienie ale staraliśmy sie kilka dni przed owu i dzień przed więc to nie ma znaczenia. Owulacje sprawdzałam testami i czułam ból brzucha wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza !!! dziewczyny ostatnio wam pisałam że mój gincio mnie tak żle potraktował ! i byłam załamana bo tyle lat do niego chodziłam ale myśle sobie pujde na jeszcze jedną wizyte jak dalej tak bedzie to z niego zrezygnuje. wyobrascie sobie przeprosił mnie za swoje niewybaczalne zachowanie, byłam w szoku, powiedział że nie powinno to się zdażyć ale tłumaczył że jesteśmy tylko ludzmi, a ja mu na to że jesli o mnie chodzi to palicho ale jakby to trafiło na kobitkę w ciąży napewno by to przeżyła bardziej niż ja. Ale ciesze się bo nie musze szukać nowego dzisiaj trudno o dobrego fachowca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka no to super, tak, dziś bardzo cieżko o dorego lekarza, ciesze sie że wsyztsko już dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Co tu taka cisza ? U mnie wszytsko ok mlody kopie az milo :) , tylko z ciuchami ciezko , mam same letnie zeczy i modle sie zeby ejszcze troche tak bylo bo nie mam zadnych dlugich ciazowych spodni :( . Hopeu Gosia tez wyliczyla mi dziewczynke ;) , mimo wszystko ze szczerego serca zycze zeby tobie sie sprawdzilo . Amulecik co u Ciebie ???? pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vien
wróżenie z fusów to wszystko, płeć dziecka to czysty przypadek, 50% szans na każdą płeć w każdej ciąży, to loteria, rodzice nie mają żadnego wpływu w tej materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wierze że troszkę można pomóc naturze co nam szkodzi :) przecież to nie przestępstwo skoro są tacy co zaplanowali i im się udało to czemu nie !!! :) Mój lekarz gincio powiedział mi że jako lekarz mówi mi że nie da się zaplanować dziewczynki , ale prywatnie przed owulką 2-3 dni i jest duza szansa, ale jednak się nie nastawiac bo nie ma sensu potem może byc rozczarowanie. on sam ma syna z owulacji i córeczkę 3 dni przed !!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. U mnie coś się chrzani. Nie mogę zacząć planować bo nie wiem co się dzieje. Wszystko mam rozregulowane ;( Z testów owulacyjnych owulka powinna być w 11-12dc ale w 14dc byłam u gina i na usg było widać pęcherzyk, który miał lada moment pęknąć. Za kilka dni (dokładnie w 17dc) zaczęłam plamić i tak jest do dzisiaj( 21dc). Co mam o tym myśleć?? czy traktować to jako okres i już nowy cykl czy to coś innego?? Masakra normalnie. Wszystko mi się chrzani. A tak bardzo chciałabym córeczkę. Lata płyną i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Ja dziś otrzymałam cudowne wieści, Maluch jest zdrowy :-) Dziś również widziałam moje słoneczko i jest śliczniutki ma 18,6 cm i waży 430g. W końcu szczęście się do nas uśmiechnęło i na Święta Bożego Narodzenia otrzymamy najpiękniejszy prezent jaki można dostać - życie :-) Dziewczyny trzymam za was kciuki i każdej z was życzę takiego szczęścia jakie ja otrzymałam. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Bernia nie przejmuj się tak bo w tęczas trudniej zajść w ciąże idź do lekarza jak się tak przejmujesz on ci doradzi a moim zdaniem to tak też się zdarza że przy owu występują plamienia trzymaj się cieplutko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka 78
Amulecik strasznie się ciesze ze dzidzia zdrowa....SUPER!!! Pozdrawiam Was serdecznie.....a ja na razie czekam na możliwość staranek...badania wszystkie ok..ale muszę zregenerować swój organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amulecik tak bardzo się cieszę!!!!! Cały czas czekałam na takie wiadomości :) Pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amulecik tak bardzo się cieszę że twój skarbek jest zdrowy :) to wspaniała wiadomośc bardzo się cieszę i serdecznie pozdrawiam :) Jak miło czytać takie wiadomości aż łzy ze szczescia stają w oczach !!! oby więcej takich wiadomości życzę Wam tego dziewczyny !!! :) pozdrawiam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu tylko spokojnie nie denerwuj się może to nerwy !!! stres !!! wszystko ma wpływ na ten nasz cykl !!! wiem że czas leci u mnie jest to samo :( no ale niestety trzeba czekać kolejny cykl !!! Ja też czekam na córunię:) ale powiedziałam sobie co ma być to będzie i daje na luz bo widze że przez te nerwy cykl mi się też chrzani :( więc Berniu nie przejmuj sie głowa do góry będzie dobrze!!! muśi byc dobrze trzymam kciuki za Ciebie i napisz co tam dalej z twoim cyklem??? pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amuleciku po prostu WSPANIAŁE wieści!!! Teraz tylko czekać aż Maleństwo pojawi się na świecie a Ty będziesz mogła wziąć je w ramiona i przytulić :) Życzę Wam dużo zdrówka i odpoczynku przed słodkim urwaniem głowy :) Pozdrawiam. A u mnie kolejny cykl zmarnowany. Już nie celuję tak bardzo w płeć. Przytulamy się w owulkę, przed i po, a już drugi cykl bezowocny. Poprzednie dwie ciąże były po pierwszej próbie a tu nic. Coś mam ciągle pod górkę. Niedługo wracam do pracy a tak sobie myślałam że pierwsze tygodnie będę mogla poświęcić na odpoczynek i życie bez pośpiechu żeby nie było problemów. Ble. Może w tym cyklu. Dziś 7 dzień. I znowu wielka niewiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Baby-Comp on pomaga zaplanować płeć niby na 80% Ale osobiście nie sprawdzałam bo to moja pierwsza ciąża więc obojętnie mi czy chłopiec czy dziewczynka byle by zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziękuję dziewczyny za to ogromne wsparcie. Ja również nie wyobrażałam sobie by drugi maluch był chory, gdyż uważałam że należy nam się odrobina szczęścia i chwila zapomnienia o chorobie synka. Jak to lekarka powiedziała że długą i ciężką drogę przebyliśmy, ale wartą tego zakończenia. Teraz w końcu mogę ogłosić wszystkim że powiększy nam się rodzina i rozpocząć pewne przygotowania. Już nie mogę się doczekać tej chwili kiedy go ujrzę. Nie pisałam chyba wcześniej, moja siostra będzie miała drugą córeczkę z którą zaszła w ciążę przy pierwszym podejściu przytulając się codziennie :-) Pozdrawiam :-) P.S. Berniu nie martw się tymi plamieniami, myślę że najlepiej będzie jak przestaniesz się tym wszystkim martwić i stresować gdyż to bardzo przeszkadza. Ja się kilka tygodni temu dowiedziałam że moja koleżanka starała się o drugiego dzidziusia przez rok, zrobila badania i wszystko ok, lekarka stwierdziła że dobrze by było gdyby jej mąż też się przebadał gdyż ma już ponad 35 lat. Odpuścili sobie staranie się o dzidzie gdyż uważali że i tak się nie uda, ale przytulali się bez zabezpieczenia. Starania mieli wznowić zaraz po badaniach męża. Pierwszy cykl odpuszczony sobie przyniósł fasolkę, ku ich zaskoczeniu - a teraz już wie że bedzie miala córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałam się pochwalić, że 31 lipca urodziłam zdrowego, ważącego 3440g chłopca :D Wszystko zgodnie z planem. Pozdrawiam i życzę owocnych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Wzetka !!! :) jesteś wielką szczęściarą !!! duży chłopak !!! jeszcze raz gratuluję super masz już parkę :) też bym tak chciała do parki brakuje mi jeszcze córuni ;) Pozdrawiam Serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×