Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość swieta slowa
bajaderko teraz nie ja odpowiadam wiec ja odezwe sie pozneiej, ktos inny widze woli odpowiadac za mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Rozumiem.:) Tak mnie się udało mam dwójkę wspaniałych dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
W KOŃCU KTO PISZE TE SWIĘTE SŁOWA CZY WAS JUŻ JEST DWIE... A CO DO TEGO ROZCZAROWANIA..TO NIE ROZCZAROWANIE.TYLKO DOPIERO PO USG WIEMY KTO TAM W BRZUCHU KOPIE I DOPIERO WTEDY JESTEŚMY PEWNI JAKA PŁEĆ MA DZIECKO..WCZEŚNIEJ TO MARZENIA I DOMYSŁY..A PO USG DOPIERO WTEDY PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO PRZYJŚCIA NA ŚWIAT DZIECKA DANEJ PŁCI..TO NIE JEST ROZCZAROWANIE ......TO ZMIANA PLANÓW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
napisze ci tylko jedno jestes najnormalniejsza ze wsyztskich tutaj piszacych! inne są u mnei skreslone na stracie za slwoa typu bylam zawiedziona, mialam dola :( dla mnie to nie normlanne jest i tyle! Ja mam dwie corki i tez uwazam ze mnie sie udalo, nie palnowalam zadnej z plci ale teraz z perspektywy czasu moge powiedziac ze nie chciałabym parki! moje dziewczynki sa tak zyzte ze sobą! gdyby byli chlopcem i dziewczynka napewno nie byloby tej wiezi! i jeszcze jedna sprawa, stac mnie nawet na 5 dzieci ale ich nie chce! Dla mnie to nie zycie z taka duza rodziną, jestem szczesliwa że moge moje dzieci zabierac wszedzie! z czwroką dzieci uwazam to za niemozliwe albo bardzo bardzo utrudnione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
mam znajoma ktora ma 4 dzieci i jest naparwde srednio szczesliwa. Dzwonie do niej zeby ejchala do parku, do kina, na spacer to nie bo jak ona sie wybierze z czwroka dzieci? Do kina nie bo nie ma z kim zostawic najmlodszej corki, na wczasy nie bo jak z czworka dzieci, no widze ze jest uwiazana i nieszczesliwa mimo ze zakochana w tych dzieciach! Ja z dwojka moge wszytsko ona z tą czworka co najwyzjej moze pojsc do parku na spacer ale i tak jej jest ciezko samej bo jedno w wozku, dwoch ucieka trzecie gdzies tam jeszcze :( no tragedia dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
ona sama mi powtarza ze dopieor teraz widzi jak trudne jest zycie z taka gromadą a ile byłoby latwiej jakby miala dwojke dzieci! i tutuj nie ma kwesti peineidzy bo stac ja na wsztytsko tak jak i mnie tylko chodiz o samo zycie jak wyglada w normalnej rodzinie a jak takie w wielodzietnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
a mam wrazenie ze tutaj wiele dziewczyny gdyby wiedzialo że bedzie np czwarty syn nie decydowaloby sie na dziecko, tylko ta nadzieja na córke ich do tego zmusza! Dla mnie to nie jest normalne! Dalej sobie głowie odciąć że nie zdecydowałaysby sie na 4 dziecko wiedzac ze to bedzie 4 syn! Wiec czy to jest normalne? o tym caly czas mowie, o tej dziwnej rozpaczliwej drodze do upragnionej corki! i tylko corki bo syn jest takim efektem ubocznym! i zadna z was nie zaprzeczy ze tak nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
bajaderka zmusialas mnie do normalnego gadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
bajaederko jestes, czy sie swoimi synami zajmujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Do świętej, chwilowo nie mam czasu, ale odezwę się jeszcze dzisiaj. Cieszę się że w końcu zmieniałś ton gadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
BAJADERKA POSZLA SIE SWOIMI SYNAMI ZAJMOWAC.. :D OHH JAKA SZKODA ZE NIE MASZ CORECZKI CO? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
bajaderka pisala ze ma parke chyba :) nie wiem juz no nic zaczernie chyba nicka bo nie cjce miec podwojnej osobowisci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
bajaderka ma dwuch siurków, wiem to napewno, i nie rozumiem czemu chccesz na sile zrobic ze mnie nawrocona, piszac przychylne im komentarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
aha i podszywku jaka parke? chomików, papug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
za chwile będzie wysyp swieta slowa.....każdy może się podszyć..a kto jest kim nie wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
WYDAWAŁO MI SIĘ ZE TO FORUM TO O PLANOWANIU PŁCI..A NIE WYGŁASZANIU POGLĄDÓW... A CO DO TEGO KOLEJNEGO DZIECKA JEŚLI BYM MIAŁ WIEDZIEĆ ZE 4 TO BĘDZIE SYN TO CZY BYM SIĘ ZDECYDOWAŁA...??/ TAK BYM SIĘ ZDECYDOWAŁA NA 4 DZIECKO BO JA CHCE MIEĆ DZIECKO PO PIERWSZE ZDROWE..( MARZE O CÓRCE) ALE JAK BĘDZIE SYN TO TEZ BĘDZIE TO MOJE UKOCHANE DZIECKO..WIĘKSZOŚĆ MARZY O DANEJ PŁCI..ALE JAK JUŻ DZIECKO SIĘ URODZI TO NIE MA TO ZNACZENIA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
zuzia jak to nie ma znaczenia, skoro do dzis jest w tobie marzenie o corce, gdyby synowie byli takim szczesciem to by cie tu nie bylo.. ale tobie wciaz coreczki brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Teraz to faktycznie już połapać się nie można kto kim jest. Jakaś osoba napisała że poszłam synami się zajmować heh...:) a ja nie mam dwóch synów:) to było dobre! Dziewczyny ja jestem kim jestem o mnie już coś wiecie a te które podszywają się czego sie boicie??? śmielej Wam jest gadać w ukryciu?? a może więcej odwagi co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
bajaderko a co my o tobie wiemy? to co nam napiszesz, na dobra sprawe mozesz byc bezdzietna stra panna i w pdeszlym wieku 40lat. chcesz cos o mnie wiedziec? a czemu tak sie interesujesz moja osoba?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Rozumiem że powiedziałaś parę słów o sobie:) Ja siebie przedstawiać nie będę bo dziewczyny z tego forum praktycznie wszystkie mnie znają i wiedzą jaką jestem osobą.:) Ty jesteś tu nowa i zapewne niewiesz jak począć dziecko. Proponuję poczytać topik i zdobyć troszkę wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
A propo, wcale nie jesteś w podeszłym wieku, są i matki które też mają dzieci mając te 40 lat na karku więc głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa****
jakas ty przemądra i znasz wszystkie odpowiedzi nurtujące wszystkich, znajoma z 4 nigdzie nie wychodzi, a ty z 2 gdzies wychodzis czy w wirtualnym świecie je wychowujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Do święta słowa, po części się z Tobą zgadzam, że mając 4 dzieci jest napewno życie troche bardziej utrudnione zwłaszcza jeśli dzieci są małe, dopóki nie urosną. Ja sama jestem pełna podziwu dla mam które posiadają większą rodzinę ale skoro sami decydują się świadomie na tyle dzieci to znaczy że po pierwsze stać ich na to a po drugie chcą mieć wielodzietną rodzinę, ja w to nie wnikam każdy robi to co uważa za słuszne. Jak już wcześniej pisałam jak moja malutka się urodziła mieliśmy troszkę problemów zdrowotnych więc bardzo dużo pomógł mi syn przy dziecku bo mąż dlugo pracował a ja w domu sama z dziećmi, oczywiście babcie i dziadkowie kochają wnuki ale nie zawsze mogli mi pomóc ze względów takich że mieszkają daleko od nas. W tym momencie ja osobiście nie poradziłabym sobie gdybym miała 4 czy więcej dzieci, nie wyobrażam sobie. Owszem po to jest rodzina by sobie pomagać ale ja jestem taką osobą że proszę tylko o pomoc wtedy kiedy najbardziej jej potrzebuję. A druga sprawa, tym babciom też coś od życia coś się należy. Moja mama miała nas troje dzieci , wychowała więc teraz też coś od życia jej się należy:) Ale ja nic nie mam do rodzin wielodzietnych, jeśli im tak jest dobrze to ich broszka. W każdym razie życzę im jak najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta slowa
wlasnie tych co swiadomie sie decyduja a tych co powpadali a bieda piszczy to wysmiac tylko, bo mogli usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Jeszcze swój jeden grosz dorzucę, powiem Wam dziewczyny że rok temu mieliśmy taką sytuację. Dostaliśmy meila od rodziny wielodzietnej z prośbą o pomoc dla nich. Otóż mają 9 dzieci, w tym jedno niepełnosprawne, mieszkają o jednym pokoju w starej chałupie w mieszkaniu u babki. Proszą bardzo o jakąś drobną kwotę, liczą że od ludzi dobrej woli dostaną na budowę domu,na auto i mało tego proszą czy znamy kogoś kto by mógł za darmo z dobrego serca pokryć koszty pozwolenia na budowę czyli te wszystkie formalnosci związane z budową domu.:) Wiecie co, to już jest przegięcie, człowiek robi całe życie żeby czegoś się dorobić, żeby godne to życie było a tacy ludzie dzieci narobią i żeby ktoś na nich zapracował! niewiem czy oni nie wiedzieli co to jest antykoncepcja? takich ludzi mi właśnie nie szkoda! szkoda tylko tych dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
DOBRE JA ŚWIADOMIE I WEDŁUG PLANU STARAM SIĘ O TO 4 DZIECKO I TAK NAPRAWDE CHCIAŁA BYM 5 MIEC.I DO TEGO DOŁŻE..ALE WSZYSTKO MAM ZAPLANOWANE POUKŁADANE ZYCIE WIEM ZE MOGE SOBIE NA TO POZWOLIC..TO MÓJ SWIADOMY WYBÓR..JAK KAZDA Z NAS MIAŁAM WYBÓR ZOSTAC MATKA I MIEĆ SUPER DUŻA RODZINĘ....LUB ZOSTAĆ SAMA PIEKNA ZADBANA ....JA DOKONAŁAM WYBORU..I JESTEM PRZE SZCZESLIWA..MI NIE ZALEZY ŻEBY WYJSC DO KINA ITP..MY WSZYSTKO ROBIMY RAZEM...CAŁA RODZINKA.. PISZEŻ ZE JAKAS ZNAJOMA NIE MA CZASU WYJSC .. BRAK ORGANIZACJI..A JA MAM..CZAS DLA SIEBIE.. CHOC ZAWSZE SAMI ZAJMUJEMY SIE DZIECMI WŁASNIE ZA CHWILE IDE DO KOLEZANKI A MÓJ MĄZ ZROBI KOLACJE I DOPILNUJE ZEBY DZIECI POSZŁY SPĄC..NIE MA PROBLEMU MY DZIELIMY SIE OBOWIAZKAMI..DLA TEGO JEST NAM DOBRZE I CHCEMY TO SZCZĘŚCIE MNOŻYC..WIEM ZE MOGE LICZYC NA MEŻA I MOZEMY SOBIE POZWOLIC NA 4 DZIECKO....BO NIE JESTEM TAK JAK WIEKSZOSC MATEK SAMA TZN..MATKI DZIECI I DOM A MEZOWIE PRACA I ..NIC WIĘCEJ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZIA 2012
A CO DO TEJ RODZINKI..CO MA 9 DZIECI TO WSPÓŁCZUJĘ.. Z BIEDA JEST TAK ALBO KOMUS SIE NIE CHCE PRACOWAC BO PO CO LEPIEJ POZEBRAC POSTEKAĆ NAD SOBA..ALBO CZASEM BYWA TAK ZE LUDZIE MAJA JAKIEŚ RENTY I NIE DAJA RADY ZAZWYCZAJ TAKA ILIŚC DZIECI BIEZE SIE Z BRAKU WIEDZY..TEGO CIĘZARU JUZ BYM NIE DŹWIGNĘŁA.....ZNAM TAKIE RODZINY..CZŁOWIEK JAK MA TO SIE Z NIMI PODZIELI ALE JAK JEST RODZINA LENI ..CO WOLĄ STEKAC NAD SOBA BO IM SIE NIE CHCE SZUKAĆ PRACY..TO SORRY... JA POSTARAŁAM SIE O DOM A POTEM PLANOWANE DZIECI.. PO TO MA SIE DZIECI ZEBY NICZEGO IM NIE ZABRAKŁO....9 DZIECI TO ..ZA DUŻO...DLA MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Zuzia a w jakim wieku masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×