Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niezdecydowana 75

Białystok - Zamenhofa

Polecane posty

Gość karola666
Stellamix-na wypisie sa zalecenia ,tak jak dla każdej kobiety po cc,chciałam poznac opinie kobiet ktore taka wizyte maja za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Stellamix:miałaś planowana cc?czy po prostu pech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki! :) Ja też mam pytanie odnośnie tej wizyty kontrolnej, myślicie że można ją odbyć nie po 4 a po 3tyg? :) Ja też już chyba powoli przyzwyczaiłam się do rytmu sen, pielucha, cyc :D Cudowna ta monotonia, mimo wszystko :) Trzymam kciuki za te z Was, które lada dzień przytulą swoje Maluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze pytanko a propos karmienia :) karmicie piersią czy modyfikowanym a może jedno i drugie? ja staram się piersią ale czasem mam kryzys jak Mały marudzi i obawiam się czy si e najada :) albo jak przysysa mi się do lewej piersi i czuję tysiąc szpilek :D prawa działa cacy a ta lewa jakoś taka nadwrażliwa mimo że do obu Mały przysysa się tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Efffcia123-ja karmie tylko swoim mlekiem,ale używam laktatora to w sumie wiem ile je a je duzo 1l dziennie o jakies 25%za duzo hehe byłas juz na pierwszej wizycie u pediatry?jakby Twom maluszek na wadze nie przybierał to mogłabys sie zaczac martwic co do tego czy sie najada. A moze marudzi bo chce byc utulany przez mamunie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kochana to jestes kraina mlekiem plynaca :D czyli karmisz z butli ale swoim? zdecydowalas sie nie przystawiac? ile udaje Ci sie jednorazowo sciagnac laktatorem? z 1 czy 2 piersi na jedno karmienie? na wizycie bylismy i na wadze troche przybralismy wiec moze je tyle ile trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola666, a ja mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie:) ponieważ chodziłaś jako "przeterminowana" :) a u mnie termin zbliża się wielkimi krokami, i czuję, że go przechodzę. Czy po terminie KTG trzeba robić codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
Karola niestety musiałam planować czego bardzo żałuję bo gdybym mogła to by było sn . Miałam komplikacje w ciąży i jestem ślepa jak kret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Efffcia123-z cycem niestety nie wyszlo,mimo to przystawiam go chwile possie i nerwy albo po prostu traktuje jako smoczka,początkowo sciągałam z jednej piersi 50ml co daje 100 z dwóch co 2 h w związku z tym ze zwiekszylo sie zapotrzebowanie sciągam jednorazowo 100 z jedej piersi regularnie co 3h i zajmuje mi cały ''zabieg'' ok 20 minut,ciesze sie ze nie mam z tym problemów i mam nadzieje ze nie minie. Wszystko zalezy od checi i motywacji;) W 7 dobie moj maluch na wizycie u lekarza warzył o 350g wiecej niz przy wypisie z kliniki-mamine mleczko hehe nURSZULA86-mi lekarz zalecił codzienne ktg,ale jak poszłam pierwszy raz je wykonac to pani ginekolog stwierdziła ze to szaleństwo chodzic codziennie,skoro ciąża przebiega prawidłowo itp.wiec chodziłam dla swojego swietego spokoju co 2 dni .Tak naprawde myśle ze i co 3 dni mozna spokojnie ,jak przyjechalam na indukcje to nikt nawet nie zerknął na te wykresy ,wiec ktg robione było dla mojej informacji ze wszystko ok. A co do cc, wiecie moze jak sa traktowane cięzarne po cc. Czy to juz jest wskazanie do kolejnego cc wg lekarzy kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
Tak marzy mi sie juz dziewczynka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Hej czy macie jakieś opinie na temat laktatora tommy tippe, stellamix zainteresowała mnie madeną i nie wiem który wybrać - może to nie to forum hahhahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madeną? chyba chodzi Ci o medelę ;) położna w szkole rodzenia mówiła, że najwięcej dziewczyn jest zadowolonych z medeli, moja koleżanka i kuzynka używały właśnie medeli i bardzo chwaliły i polecały, więc jak będę zaopatrywała się w laktator to też zamierzam go kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
nURSZULA86 - tak za szybko pisałam medela, ja chciałabym juz teraz kupić ale widze że jest sporo rodzai te mini to chyba odpadają ale są jeszcze swing. No cos tam wybiorę może od razu będzie mleczarnia leciała już mnie ola sutki mocno i troche sie pocą sutki na biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swing jest ponoć bardzo dobry :). siwaaaa chodzisz na KTG? nie wiesz czy można się umawiać też na niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
chodze na razie byłam w sobotę ale lenczewski twierdził że nalepiej w weekend czyli sobota niedziela i naprawde było pusto spokojnie , Tylko kazały mi zadzwonic w ten dzień co mam być . Teraz inaczej zrobię bo opisywał mi ktg nowak bo mego nie było to musze zobaczyć kiedy mój jest i niech mój opisze mi ktg. Mam wizytę w poniedziałek rano o 8.40 to na 8 pójde na ktg i potem z wynikime do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Ja jak dzwonie sie umówic to znów mnie odprawiła w sumie to dopiero kończe 37 tydzień także w recepcji twierdza że 1 raz w tygodniu powinnam chodzić. Mówię że chcę przed wizytą w pon sie umówić a ona twierdzi że nie będzie mozliwości takiej, nie może pani przyjechac w inny dzień a ja mówię ja pracuję i nie będę 100 razy jezdzic jak mogę to w 1 dzień zrobić. Doszłysmy do wniosku jednak że nie trzeba na razie robić ktg dopiero jak będzie bliżej terminu. nURSZULA86 a ty już termin masz tuż tuż to wiesz mozna co 3 dni zrobić u mnie widać już przepowiadające skurcze ale w pon zobaczę co mój mi powie. Moja koleżanka natomiast w czwartek miała ktg a w sobote urodziła przed terminem i nie zgadniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
karola666 - pocieszę Cię :) moja bratowa 2 lata temu miala cc na parkowej, a w tym roku urodziła na zamenhofa SN - 3,8 kg synka. Lekarz jej na to pozwolil i wrecz do tego namawiał. Poród przebiegał szybko i sprawnie co daje tez nadzieje dla mnie w przyszłości na poród naturalny, karmienie piersia i szybką rekonwalescencję po :) siwaaaa jak samopoczucie? bylas na kolejnym ktg? :) powiem Ci, ze jezeli chodzi o odczyt to juz nie ma znaczenia, kto Ci opisze wykres. Wazne tylko zeby bylo ok :) ze serce bije prawidłowo i macica grzecznie sie zachowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaa
stellamix- hej no nie byłam bo ta w recepcji stwierdziła że nie ma potrzeby i nie chciała mnie zapisać wtedy kiedy mi pasowało . Dziś już kończę 37 tydzień !!!!!!!!!!!! Jutro ide już się umówić do lekarza co dalej :) n arazie wiesz jeszcze mam sporo do terminu ale kurde juz mam widoczne na ktg te skurcze przepowiadające. Jutro napisze popołudniu jak po wizycie . Mi sie tylko tak wydaje że moje dziecko jest takie wielkie w brzuchu jak jeszcze podrośnie to nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
wzrostem i wagą w sumie nie musisz sie martwic - i tak bedzie cc :) Jak juz konczysz 37 tydz tzn , ze juz jestes w terminie i masz ciaze donoszona. Teraz to juz wszystko moze sie zdarzyć :) Ja w ciazy przytyłam 10 kg i wszystko poszło w brzuch. Wiec tez myslalam, ze to jakis king kong bedzie :) A okazal sie calkiem calkiem po srodku. Nie za duzy i nie za maly ponad 3,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Ja juz niestety 20 kg mam do przodu w sumie niby nie widac ale to tez przez ta moją tarczycę hormony to straszne jak są rozregulowane. ale 10 kg tylko przytyć to naprawdę musiałaś czuć sie lekko. Ale ja zgubię szybko mam taki plan. Tak juz donosiłam moją Zuzię i cieszę się że nie jest już wcześniaczkiem. Tak sie przewraca jak szalona nie wiem czy to dobrze czy żle . Mam kartę ruchów to do 11 mam z głowy a potem to jeszcze ze sto razy się przewróci. Jutro zobaczymy na kiedy mi da termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stellamix
siwaaaa właśnie czulam sie jak hipopotam, bo wszystko poszlo w brzuch. Kregosłup juz nie wytrzymywał bo nie było za bardzo srodka ciezkości :) dlatego mam teraz takie z nim problemy. Żeby sie przewrócić w nocy z lewego boku na prawy musiałam męża budzić :D Wszyscy jak na mnie patrzyli to mówili, ze dziecko to chyba z 5 kg bedzie mialo :) Mój bobas tez fikał jak szalony - o 9 zaczynałam liczyc,a o 9,30 konczyłam :) moj john travolta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
stellamix- no może to i gorzej jak brzuch ciężki a reszta chuda i nie ma jak nosić cieżaru. Ja cała taka tłusta jestem hahhahah . Na ten ból kręgosłupa to bardzo dużo kobiet narzeka po znieczuleniu ale cóz zrobić taki loss... Byłam dziś na wizycie i wszystko ok wg usg. Idę jeszcze tylko 16.11 i wtedy już będzie wiadomo dokładną date cc. W sumie to naprawde z górki już.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellamix
siwaaaa - aj tam od razu taka "cała tłusta" ;) - napewno wyglądasz uroczo z brzuszkiem tak jak wszystkie mamy w tym stanie :) Zrzucisz kg, że nawet nie bedziesz wiedziała kiedy. Sama widzisz , że nie ma reguły, co z tego ze mialam tylko plus 10 kg jak cały czas musiałam leżeć :D a Ty przynajmniej mogłaś pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienkasierotka
Witam, Mam pytanie odnośnie położnej środowiskowej i pediatry. Czy jak urodziłyście w prywatnej klinice na Zamenhofa lub Parkowej, to trzeba wybrać w przychodni (np. na NFZ) położną i pediatrę? Czy przychodzi ktoś z kliniki? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysienkasierotka po porodzie podajesz wybraną przez siebie przychodnię, z której odwiedza Cię położna środowiskowa i lekarz, nie przychodzi nikt z kliniki, ale w klinice masz opiekę poporodową dla siebie przez 6 tyg i malucha przez 4 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666
nURSZULA86 jak sie miewasz?Juz chyba bardzo blisko terminu?:)mam nadzieje ze w ramach mozliwosci Ty i siwaaaa dacie znac co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola666 na pewno zdam relacje :) termin na piątek, więc już tuż, tuż... niestety na razie cisza na froncie, lekkie skurcze od czasu do czasu i twardnienie brzucha, ale nic więcej, obawiam się, że skończy się wywoływaniem, ale w najgorszym wypadku to za dwa tygodnie będę już po wszystkim :) Jak się miewasz Ty i Maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaaa
Ja będę aktywna na forum ale dopiero po 20 mam cc także i długo i niedługo .... Ale delektuję sie chwilami przemieszczania się samodzielnie bo potem to hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×