Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

No Hej! Margot - to milo, ze bedzie Ci milo :D A cos wiecej o mnie.. minelo cwiecwiecze odkad przyszlam na swiat :), skonczylam w tym roku studia i wyemigrowalam za moja kochana druga polowa (polowa tez polska i jest tu kilka lat). A sasiadkami to mozna powiedziec, ze jestesmy :)( z tego co wyczytalam na forum) bo ja wyladowalam na Lazurowym :) No popsula nam sie dzis pogoda ale nie narzekam, milo jak sobie pada :) ogrodek na pewno nie ucieknie :) Madzior - widze, ze ty tez z Francyji :) A jak jest z pogoda w Paryzu? A to co najwazniejsze chcialam Wam wszytkim powiedziec to to ze milo, ze sobie tak sympatycznie rozmawiacie :) A mi milo, ze przypadkiem calkiem Was znalazlam. A przypadek to byl zupelny bo szukalam przepisow na salatki !! Zupelnie nie wiem jak to sie stalo. Pozdrowionka dal wszytkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, strony o2 czesto mi nawalaja i wolna chodza. Dlatego sie powtarzam tyle razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, strony o2 czesto mi szwankuja i wolno chodza. Dlatego tyle razy sie powtarzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska - no popatrz, faktycznie jestesmy sasiadkami... troche dalekimi, ale jednak sasiadkami :D W ktorej czesci Lazurowego Wybrzeza mieszkasz? Ja mieszkam dokladnie w deprtamencie 04 (Alpes de Haute Provence), ale od pazdziernika bede znowu wieksza czesc tygodnia spedzac w Aix-en-Provence :) Co porabiasz na codzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Margot, troche dalekimi. Ja jestem z Alpes - Maritimes (06). Na razie mam wakacje :D. W pazdzierniku jakas szkola co by sie pouczyc francuskiego, bo nie znam niestety dobrze czy nawet wystarczajaco. A pozniej szukanie pracy mnie czeka :D A u Ciebie ten Aix-en-provence od pazdziernika to ze wzgledu na szkole?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAska - tak, ten Aix-en-Provence to ze wzgledu na moje studia! :D Jak sobie pomysle o porannym wstawaniu i pociagach to na sama mysl robi mi sie slabo, ale coz ;):D A o jezyk sie nie martw - jesli znajdziesz dobry kurs i nie bedziesz sie bala mowic, to naprawde szybko sie nauczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze dolaczylyscie do forum MADZIOR i JoAska :-) Wlasciwie ja tez nowa na forum bo dopiero od konca sierpnia. Ciesze sie ze go znalazlam i to tez podczas szukania przepisu. Kolega wlasnie wrocil z Paryza i zrobil piekny film o nim. Wczoraj siedzialam i podziwialam, najbardziej mi sie podobaly te potworki na dachu (gargoils?..nie wiem jak to sie pisze). Jay, Margo, Barb ja tez jeszcze nie mam Waszych zdjec, grzecznie wiec bym prosila jak znajdziecie chwilke czasu.:-) Dark Elf, jak kiedys bys cos potrzebowala to daj znac. Podam Tobie cene ile tu ja place w cenie hurtowej, przeliczysz sobie na $ USA i doliczyc przesylke czy by sie oplacalo. Ja za sloik Cellex C place 36 $ canadyjskich. One chyba chodza z 49$ US. w spa. Te blyszczyki to Lancome Juicy Tubes. Funkia, u nas jest kilka sklepow polskich. Mamy sklep z magazynami i wypozyczalnie video. Ostatnio zasmakowaly mi rurki oblewane czekolada. Smakuja jak princepolo. Kokus, ale fajnie masz z tymi krolikami, ja tez je uwielbiam i wspominam jak chodzilam do babci i je karmilam. Jak bedziesz wysylal zdjecia to tez prosze. Fajnie jest z tym forum. Zawsze rano w pracy mam co czytac. Milego dnia wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K-11: Dziekuje za powitanie :) mam nadzieje, ze bedzie milo sie z Wami \"spotykac\", jestem pewna :) Margot: Dzieki za slowa otuchy, boje sie troche jak to bedzie. Ale na razie jestem dobrej mysli :D A swoja droga to chetnie poogladam Wasze zdjatka :) Buzie ktore siedza z drugiej strony kabelka :D Kokus: Twoje kroliczki zrobily furore!! :) Ale nie dziwie sie. Takie maluchy sa cudne i wszytkie dziewczyny wydaja na ich widok jeden dzwiek\"ojej jakie sliczne\" :D Mam racje?:) Pozdrowionka i milego wieczoru Wszytkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Lekkiego dolka mam dzisiaj tak mi jakos smutno zawsze tak jest jak rozmawiam z moja siostra a ona zaczyna ryczec ze mnie w swieta nie zobaczy.Kurcze szlak mnie trafia jak pomysle ze bede musiala czekac jeszcze pol roku a moze i dluzej zanim odwiedze moja rodzine.ohhh ale doluje.... Margot- mam do Ciebie pytanie jako do specjalistki od spraw urzadzania przestrzeni bo tym sie zajmujesz jezeli dobrze pamietam:)Chodzi mi mianowicie o porade,jak wiesz mam ogrod na razie jeszcze nic w nim specjalnie nie ma ze wzgledu na mopje psy ktore kopia doly i probuja sie przekopac do sasiadow.Nie mam wogole pomyslow co zrobic aby ich przed tym powstzymac takze myslalam ze moze moglabym cos w tych miejscach w ktorych one kopia (jest to dokladnie pod samym plotem drewnianym)cos wykombinowac np polozyc jakies dekoracyjne kamienne plyty,moze to by powstrzymalo te moje psy przed kopaniem i niszczeniem trawy ?Co o tym myslisz? K11- dziekuje :)Na pewno sie zglosze jak bede w potrzebie.Na razie zakupie sobie chyba cos w SPA(jezeli beda miec) bo mam gift certyficate ktory musze wykorzystac:)Aaa jeszcze jedno pytanko czy ten cellex c nadaje sie do wrazliwej skory?kurcze ja mam prawie na wszystko uczulenie juz wyrzucilam kilka kremow bo zawsze mi cos wyskakiwalo..... Joaska:) hey:)Witamy:) Kokus:) Pozdrawiam wszystkich:) Ide gotowac golabki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf, rozumie jak musi byc Tobie smutno i tesknisz za siostra. Moj ostatni pobyt w Polsce byl 5 lat temu i tez tesknie. Ze wzgledu na prace nie moge znalezc czasu aby tam leciec. Prowadze sama business i mam pare kontraktow ktore musze trzymac. Moja rodzinka przebojowa nie jest i nikt nie chce jakos tak dlaeko przylatywac. Mama bywala ale pozniej przestraszyla sie lotow (9/11, SARS itp). Chociaz coraz bardziej chce mi sie tam zajrzec chocby na 2 tygodnie....:-( Cellex C jest extra. Moja cera tez wrazliwa i np. mam wiele uczulen. Oni tez maja specjalny kit dla wrazliwej cery : Serum for sensitive skin and Hydra 5 B-complex. Moj ulubiony to Sea Silk krem nawilzajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edulek
Hej!!! Dzieki wszystkim cierpliwcom, ktorzy wypelnili moja ankiete :) Dla nowo przybylych lub dla przypomnienia po prostu jeszcze raz podaje link http://www.edyta.eleuro.com.pl/ Wypelniajcie, prosze, bardzo mi na tym zalezy!!!! Ja jestem w Michigan, zaczyna sie tu piekna jesien.....Pozdrawionka.....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIOR
HEJ!! Wlasnie udalao mi sie "dopchac" do komputera; Paryz, rzeczywiscie piekne, niesamowite miasto.............Jednak kiedy sie w nim zyje, pracuje, czasem o tym pieknie sie zapomina.Mieszkam tutaj z moim mezczyzna i naszym synkiem, juz siedmio-letnim facetem, ...........Dzisiaj bylo calkiem ladnie , slonecznie , chociaz zapowiadali ze bedzie lalo, jakies 22 stopnie (w zeszlym tygodniu non stop po 30!!!). Na szczescie jutro mam wolne, bo ostatnio jestem okropnie "zalatana", wiec jezeli pogoda sie utrzyma postaram sie z tego skorzystac...... Napewno szykuje mi sie wypad na rowery poza miasto, tak zreszta jest kazdej srody, ktora we Francji jest wolnym dniem dla dzieciakow chodzacych do szkoly. Pozdrawiam wszystkich i postaram sie czesciej zagladac. Dzieki Wam rowniez za pozdrowienia. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDULEK przebrnelam przez Twoja ankiete. Czesc wsyzstkim. U mnie nic nowego. Wlasnie gotuje pomidory na zupe pomidorowa, bo tyle ich mam, ze nie nadazam jesc. Juz sie nie moge doczekac kolejnego semestru. te wakacje sie tak ciagna. Ja juz chce sie uczyc! Szkoda czasu. :D W sobote ide na wesele mojej bardzo dobrej kolezanki, gdzie bede druhna. Pokaze Wam na pewno zdjecia! Pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKUS :-) ale one kochane !!!!! dzieki za te dwie fotki. Ten czarny kroliczek drugi z lewej przypomnial mi mojego psiaka jak go pierwszy raz zobaczylam w sklepie. Poprzez wyglad zwierzecia (szczegolnie oczy)mozna rozpoznac jego osobowosc. Ciekawa jestem czy jest taki jak moja psinka.....:-) :-) :-) wlasnie tego mi dzisiaj trzeba bylo bo juz od kilku dni walcze z negatywnymi emocjami..... Ja tu na tym forum chyba bede najczesciej bo gdziekolwiek jestem czy w pracy czy w domu to zawsze mam dostep do komputera. Duzo z niego korzystam bo rowniez przez niego sie ucze. Tak ze niestety jestem z nim mocno zwiazana.....Kiedys moj syn chodzil do szkoly ktora nie pozwalala dzieciom uzywac komputera jak rowniez odradzala ogladania tv i wiekszosc rodzin wogole tv nie posiadalo. Tak samo bylo z telefonami komorkowymi. Opieralo to sie na filozofii Rudolpha Steinera. Czy ktos jest zaznajomiony z jego naukami lub czytal jego ksiazki? Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Jestem obolala bo caly dzien skladalam lozko do ktorego nie pasowala instrukcja (napisana po wlosku uzywajac angielskich wyrazow wiec nic nie rozumialam). No ale lozko jest i maluchy moga sie do niego samodzielnie wdrapywac (europejskie, normalne!). Ja nigdy nie rozumialam tego amerykanskiego systemu spania - materace wysokie na nascie metrow do tego przescieradelko i kocyk ktore sie ciagle sciagaja. Ten tydzien w hotelu byl koszmarem. Jakby nie mozna miec normalnej poszwy na koldre. K-11 - to fajnie ze masz polskie sklepy pod reka - to zawsze troche pomaga bo czlowiek nie czuje sie taki odciety. Chociaz z drugiej strony to problem bo sa polskie slodycze, ktorym ja nie moge sie oprzec... Co do szkoly bez TV to nie jest to glupi pomysl. Mysmy ostatnio odlaczyli kablowke bo nikt jej nie ogladal (no moze ja troche PBS i TLC - Trading Spaces). Nie wiem czy slyszalas ale male dzieci ogladajace telewizje sa duzo bardziej narazone na wyksztalcenie ADD (zespol nadpobudliwosci). Kokus - dzieki za zdjecia. Te hortensje sa cudowne! Ja posadzilam kilka w tym roku, zobaczymy co z nich wyrosnie. Ktos mi mowil zeby nie obcinac suchych, zeszlorocznych badyli na wiosne. Czy to prawda? A gdzie kroliczki :( ? Elfik - nie znam sie na psach bo ich nie mam (jestem kocia mama) ale czesto bywam na stronie www.gardenweb.com wiec znalazlam tam artykul na temat psow wykopujacych ogrodek. Moze Ci sie przyda: http://forums.gardenweb.com/forums/load/rmgard/msg1015064830473.html Szkoda ze nie mieszkasz blizej bo bym wpadala do Ciebie na obiadki :) Ty ciagle gotujesz cos smakowitego. Golabki, mniam. Przykro mi ze nie mozesz spotkac sie z rodzinka tak szybko jakbys chciala. Marzenusia - a skad te pomidorki, z wlasnej dzialki? Chyba wykarczuje kawalek mojego lasu i posadze cos zjadliwego bo Ci zazdroszcze urodzaju. JoAska - witaj i powodzenia! Edulek - postaram sie wypelnic Twoja ankiete w ten weekend Uciekam bo chce sie wyspac a malenstwo dzisiaj spalo caly dzien wiec pewnie wstanie przed switem! Pa i dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FUNKIA mam dwoj maly ogrodeczek. Zrobilismy z kawalka trawnika. Mam marchewke, pomidory, papryke a i warzywa, ktore slabo rosna na tej ziemi jak: cebula i por. Ale sa do jedzenia. Bez sztucznosci. Mowie Ci jak marchewka pieknie pachnie, a ten maly por!!! Mniam! Zapraszam Cie na ogrodeczek. ;) Niedugo bede wykopywac wszystko powolutku! Aha, mialam tez ogorki, ktore sama zakisilam, ale juz zjedzone! Mniam! POZDROWIENIA dla wszystkich!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, ja tylko na chwilke... Witam nowe osoby... Marzenusia - fajnie masz z tym ogrodkiem... Funkia - poslalem Ci jeszcze kroliczki. Z hortensjami robimy w ten sposb, ze obcinamy dopiero na wiosne ta czesc, ktora przemarzla w zimie, przy czym tak, aby na szczycie tego pedu ktory zostaje byly mocne paczki nowych pedow, najlepiej dwa lub cztery, jak jest wiecej, to roslina jest za gesta i kwiatostany sa mniejsze. k-11 zaraz ide zrobic jeszcze fotki tym obecnym maluchom. Po poludniu dam sasiadowi cala jedna rodzinke, bo cale lato kosilem trawe na jego ogrodzie, i jeszcze pierwszy zbior siana na zime, takie pyszne, pachnace z koniczyna.. Madzior - w jakiej dzielnicy mieszkasz? Moja ciotka mieszka przy placu Bastylii, ostatnio obiecala mi, ze gdybym stracil prace, to zapewni mi mieszkanie i pomoze w znalezieniu pracy. Byloby troche blizej do domu niz leciec do Stanow... DaRk Elf - buzia do gory, czas szybko leci... JoAska - witaj na topiku.. To co u was padalo wczoraj, to juz dzis mialo padac w Polsce, na razie sie zachmurzylo, ale zupelnie nie ma wiatru. Jest cieplo, okolo 20.. Margot 🌼 Gadzinka 🌼 Jay 🌼 Piwonia 🌼 Bagatelka 🌼 Izza 🌼 Mayenka 🌼 Barb 🌼 a jak o kims zapomnialem to 🌼 🌼 🌼 na ra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIOR
No witam, dzisiaj sobie odespalam ostatnie zwariowane dni. Na zczescie moj Maly jest wielkim spiochem, tak wiec zwleklismy sie z lozek po 11!!! Wlasciwie to nigdy sie nie obudzil wczesniej odemnie..no chyba ze przespalam poludnie. Do kokus: ale checa, ja mieszkam calkiem niedaleko, bo przy placu Nation, dzielnica 12, tak wiec jedynie 3 stacje M1(metro) od twojej ciotki!!! Jestem w trakcie szykowania wypadu na rowery, jest troszke szarawo, ale mam nadzieje ze nie bedzie padac. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH BARDZO GORACO!!! Do uslyszenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Marnie sie cos dzisiaj czuje! Obudzilam sie rano z bolem gardla i zawalonym nosem! :o Do tego jeszcze akurat dzisiaj dopadly mnie dolegliwosci kobiece :o No, ale moge obiecac Wam, ze postaram sie przezyc :D Zajecia zaczynam 27 wrzesnia :o Ale juz w przyszla srode musze jechac do Aix. Jutro natomiast musze jeszcze raz zadzwonic na uniwersytet, bo zginela gdzies w calej biurokratycznej machinie moja legitymacja :o Pieknie to sie wszystko zaczyna ;) k-11 - postram Ci sie dzisiaj wyslac jedno z moich zdjec! Na razie tylko jedno ze wzgladu na brak stalego lacza, ale jak tylko w koncu podlacza mi ADSL przesle wiecej zdjec :) JoAska - musi byc dobrze! :D Pozytywne myslenie, to juz polowa sukcesu :D Kokus - a czemu ja nie dostalam zdjec kroliczkow? :( Dark Elf - hmmm, szczerze mowiac nie wiem co mam Ci poradzic. Pomysle nad tym, poszperam tez troche to tu to tam, i postaram Ci przeslac jakies pomysly :) Marzeniusia - koniecznie przyslij zdjecia :) Jeszcze nic nie pisalam, ale latem szykuje sie moj wlasny slub :D Madzior - nie ma to jednak jak porzadnie sie wyspac :D No nic, ide sobie zrobic herbate z cyrtyna i wskakuje do lozka na seans ksiazkowy (wlasnie czytam \"Pianiste\" - piekna, przejmujaca ksiazka, nawiastem mowiac)... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kokus, bylam wkurzona ze ciagle roslo zielsko, ale za to teraz jestem zadowolon! Mam wszystko swiezutkie. Przysle foty na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Nareszcie po szkole!!! Dopiero 2 tygodnie szkoly a juz sie czuje zmeczona. To tak te dojazdy mnie mecza i wieczorne zajecia. Nie chce myslec co bedzie jak sie zrobi szaro i zimno. Brr...Jutro na szczescie nie ma klas bo jest Rosh Hashanah, wiec do poniedzialku mam spokoj. Wogole to jestem zdolowana ostatnio bo sie dowiedzialam ze moja mama jest w szpitalu. Chodzila na masaze i uszkodzili jej chyba jakis krag szyjny lub wyskoczyl, nie wiem dobrze i bolala ja strasznie glowa. Do tego sie zatrula:-( I na dodatek nie moge sie dodzwonic do szpitala zeby z nia porozmawiac. Mam nadzieje ze do niedzieli wyjdzie. K-11 dziekuje za info o kremach. Jajk posplacam karty kredytowe to sobie kupie ktorys, bo jak na razie to przecholowalam i mam duzy dlug:-( Kokus-ja nic nie dostalam od ciebie. Moj nowy e-mail znajdziesz w nicku. Marzenka-mi tez wyslij jak bedzie miala i udanej zabawy! Margot-zycze ci powrotu do zdrowia. Ide sie chyba przespac bo mnie glowa boli. Wszystkich pozdrawiam, lacznie z nowymi osobami na forum. Wpadne pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po kolejnej dluuuugiej przerwie. I starych i nowych forumowiczow. Mam nadzieje, ze uda mi sie teraz na stale tutaj wrocic. Mialam ostatnio mase zawirowan zyciowych i powoli zaczynam sobie wszystko na nowo ukladac ... opowiem w skrocie kiedy indziej. Wazne jest tylko to, ze w koncu zdobylam sie na odwage, albo i doszlam tak daleko, ze zdecydowalam sie wyprowadzic od mojego mezczyzny (po 5 latach wspolnego mieszkania) i zrzucilam moje kilosy z bioder, ktore narosly mi z frustracji milosnych. Ot co. A teraz jest mi w miare dobrz, mieszkam sobie w slodkim domku z jeszcze jedna kolezanka, mamy ogrodek i zamierzamy urzadzic jeszcze jednego grilla, w pracy jest jak zwykle dym, ale daje rade. Jestem dobrej mysli i jeszcze raz witym ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Naneczka! Super ze wrocilas, tak dawno cie nie bylo. Zycze wszystkiego dobrego na nowym etapie zycia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszyskich.. nie mam sily na pisanie..nie dosc, ze szkola mnie wykancza to od 2 dni przesuwam meble i maluje .. nie, nie swoj domek, w pracy budynek wymalowalysmy od srodka.. teraz tylko posprzatac... ech... nic mi si enie chce, nie moge sie doczekac piatku, odespie wszystkie bole i boliki i wroce tu na kafke i na dypsuty wszelakie hehe pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, witam wszystkich bardzo serdecznie... Naneczka - strasznie sie ciesze ze wrocilas. Mam nadzieje, i bardzo Ci tego zycze, zebys poukladala sobie zycie od nowa, wedlug swoich zasad.. Caluski.. Margot i Mayenka - wysylalem dawniejsze zdjecia do Funkii i k-11 na zapoznanie sie. Ale w najblizszym czasie bede mial tez cos dla wszystkich. Musze konczyc, bo czas do pracy jechac.. Pappapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj naneczka z powrotem! Oby Ci sie lepiej ukladalo w zyciu jak dotychczas! :D Jay a co Ty od malowania jestes? Wow. Podziwiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani po tym kilkudniowym milczeniu :) po prostu starzy znajomi postanowili sie unowoczesnic, pozakladali internety i tak jakos mi zeszlo na kompletowaniu starych kontaktow korespondencja mailowa tudziez pogaduchami tlenowymi. :):):) Wisze, ze mamy sporo nowosci. Juz sama nie wiem czy mam zaczac od witania francuskich emigrantek, od rzucania sie na szyje i wycalowania sportowej naneczki czy od podziekowania Kokusiowi za zdjecia ... to moze po kolei ... :) JoAska i :) MADZIOR, strasznie sie ciesze ze postanowilyscie do nas dolaczyc. Bardzo jestem ciekawa jak wam sie zyje we Francji, co Was tu sprowadzilo i czy na zawsze ;) raczej ??? Ja mieszkam z mezem w Midi Pyrenee i ogladam Pireneje z okna. Za trzy miesiace bedzie nas troje :) :) :) :) :) :) sportowa naneczko, nie wierze wlasnym oczom :) WROCILAS ! WITAJ. Ile to czasu minelo !!! cos sie konczy, cos zaczyna... POWODZENIA :) Kokus, dziekuje baaaaardzo za przepiekne zdjecia, za wyczerpujace, fachowe opisy (ty masz jakas \"zylke przewodnicka\"). Wobraz sobie, ze jak otwieralo mi sie zdjecie mostu Golden Gate, akurat nalewalam sobie wody do szklanki i przelalam conajmniej polowe na stol !!!!! na drewniany, woskowany stol (dobrze ze klawiatura sie uchowala) :) :) Mayenka, nowy mail? czy mam nim zastapic stary, gdybym wysylala zdjecia ??? :) Funkia, wykarczuj, wykarczuj, jakis kwadracik, naprawde wspaniale jest miec wlasne pomidory czy inna marchewke - zadne kupione warzywko nie pachnie tak uroczo jak to wlasne :) Pozdrawiam WSZYSTKICH i uciekam, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich!! Marzenusia, funkia, kokus: Dziekuje za powitanie. mam nadzieje, ze szybko bede was znala tak jak wy siebie teraz :) Gadzina: witam jako francuska emigrantka :) Zyje mi sie dobrze, na razie w pazdzierniku najprawdopodobniej zaczne sie uczyc francuskiego. Przyciagnela mnie tu druga polowa o czym juz pisalam :D No a jak juz cos po tym francusku bede wiecej blablac to jakiejs pracy poszukam i zobaczymy. Jak nie to wroce do Polski na jakis czas ale nie podoba mi sie ten pomysl zeby znowu ukochanego zostawic i widywac sie z nim co pare miesiecy. Juz wystarczy tego podczas moich studiow :) No wiec czy na zawsze to nie wiem ale na pewnoo na dluuuuzej tu zostane. Czy ja dostane kiedys wasze zdjecia? :D Pisalam o tym ale jakos pustka :D Nie bojcie sie, nie wytapetuje sobie nimi pokoju :D Naprawde. Ani zadnej innej rzeczy :D Margot: sasiadko :D ubierz sie cieplej, wypij herbatke z grenadina i bedzie lepiej. to dziala. A jak bardzo zle to aspirynke lyknij. Mi to pomaga a czesto sie tu przeziebiam bo tak jakos ciagnie po tej podlodze w naszym mieszkanku. Powodzenia No to pozdrowionka dla wszytkich, tym co pracuja - milej pracki, oby szybko zleciala, a jutro to juz weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :D Przeziebienie nadal mnie jeszcze trzyma! Nos mam nadal zapchany, ale gardlo przestalo bolec :) Generalnie jest juz zdecydowanie lepiej niz wczoraj! :) Naneczko - wrocilas :D Alez sie ciesze! :D juz nie raz, nie dwa sie zastanawialam co sie stalo, ze przestalas tutaj do nas zagladac! Niech, ze Cie wysciskam wirtualnie :D Mayenka - mam nadzieje, ze mama niedlugo poczuje sie lepiej! ❤️ Zycze jej bardzo duzo zdrowka! :) Jay ❤️ pracusiu nasz topikowy, nie daj sie tam wykonczyc! I w piatek masz to wszystko pieknie odespac! JoAska - na pewno szybko sie wkrecisz w nasz topik! :) Wczoraj porobilam sporo zdjec mojego nowego domu oraz okolicznych widoczkow :) Ale nie wiem kiedy Wam to wszystko wysle! :o Przy ostatniej przeprowadzce bardzo szybko podlaczono nam stale lacze, a teraz to sie ciagnie i ciagne... A poki co, postaram sie teraz wyslac jedno z moich zdjec, zebyscie mogly zobaczyc moj dziobek ;):D Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×