Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aggie

Piękna, zadbana cera - topik dla wszystkich, które o takiej marzą

Polecane posty

Gość diary8
Hey myca :) ciesze się,że u Ciebie lepiej :)u mnie też lepiej. Jak już wiesz Urynoterapia to wspaniała sprawa,z pewnością lepsza od domowych sposobów,bo działa na wszystko(PRAWIE) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana71
:):P:L:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana71
:O:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana71
:U:Q:E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana71
Sorry, szukam kwiatka, ale cos mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaaaa m
A ja stosuje lewatywy wg. pana M. Tombaka. I pije od kilku dni sok z surowych ziemniaków. Wrzucam nieobrane ziemniaki do sokowirówki i piję soczek. Kiepski w smaku ale czego się nie robi dla czystej buzki. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam te wasze wypowiedzi i jestem troche w szoku,jestem farmaceutka i dermokonsultantka znam sie na skorze, dziewczyny nie stosujcie cynamonu nie ma nic gorszego na twarz, po pierwsze wysusza ,dziala drazniaco, powoduje przekrwienei skory, uczulenia swiad jezeli ktos ma cere naczynkowa czy wrazliwa nie powinien jej sosowac, na blizny potradzikowe najlepsza jest masa perlowa np NO SCAR trzeba ja stosowac minimum 3 miesiace ale efekty sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz cos na tradzik jest to roztor robiony w aptekach tzn lek robiony oto jego sklad. Rp Detreomycini 4,0 Ac. salicylici 3,0 Hydrocortisoni 2,0 3% Sol. Ac borici Spir Vini 70 aa ad 200,0 przepisac ten sklad na kartke tak jak ja napisalam zaniesc do lekarza niech napisze wam na recepcie potem zaniesc do apteki cena leku 5zl mialam kiedys wysyp na twarzy dekoldzie,po tym roztworze wszystko wyleczylam nie mam blizn tradzik nie wraca,polecam kazdemu i wszystkim pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze dodac ze na cere swietnei dziala WITAMINA PP jest na recepte kosztuje ok 1zl i WITAMINA A +E bez recepty odnawiaja naskorek, splycaja blizny systematyczne stosowanie bardzo pomaga w walce z tradzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
a ja stosuje zioła,płatki owsiane,olej konopy zamiast kremu,mydło alep,olej roslinny z wit E do demakijarzu,zero pudru,dużo herbatek ziołowych _np.vitax seria żółta (zawiera skrzyp,pokrzywe,rumianek,zieloną herbatke,bratka ).pozatym tonik z cytrynki na przebarwienia.odkad stosuję naturalne to poprawiła mi sie cera o 80 % i nabrała koloru.a brałam rózne kosmetyki na tradzik ale po miesiacu znów brzydka buzia.dowiedziałam sie ze tylko jej szkodzę,wiec przeszłam na naturę.1 powiem ..warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myca
całusy dla diary8 Moja skóra po dwóch tygodniach stosowania moczu wygląda jakby 5lat młodsza a swój wiek już mam hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Incree suplement diety ,likwiduje niekorzystne zmiany wyglądu skóry ,jest świetny ja stosuję od 2 tygodni i wszystkie przebarwienia i przesuszone miejsca znikły .polecam:@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) może Wy macie dla mnie jakieś rady, jak pomóc mojej skórze... Sytuacja wygląda tak: mam bardzo jasną cerę, dość suchą (bez kremu ani rusz) i widać na niej wiele niedoskonałości. Nie mam typowych, wielkich pryszczy, tylko drobne krostki, plamki itp. Robię peelingi, używam plasterków Nivea na wągry, twarz myję aktualnie pianką Clean&Clear (ale myłam także mydłem siarkowym, żelami itp. i nic nie pomagało). Używałam też maści Benzacne, która bardzo mi pomagała ale po jakimś czasie zaczęła mnie uczulać i pojawiały się czerwone plamy w miejscu gdzie ja nałożyłam. Byłam u dermatologa, dostałam recepty na maści za 80 zł i żadna nie pomogła, dalej nie jest za dobrze. Chcę przestać używać podkładów, zwłaszcza latem, ale na razie moja cera nie nadaje się do tego aby pokazać ją bez niczego :( czy ktoś miał lub ma podobne problemy (tzn niedoskonałości skóry?) i dał sobie z nimi radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, że pije bardzo dużo wody mineralnej, herbaty zielonej (po prostu lubię więc nie z przymusu) - i to tez nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 latka za granica
hej dziewczyny :) mam 20 lat i mam od ok 7 lat problemy ze skora, tradzik, zaskorniki :( jestem za granica, dopiero szukam pracy wiec nie mam kasy zeby nakupic jakichs masci, tonikow i zeli.. zastanawiam sie nad tym moczem, pewnie zaczne stosowac, ale chodzi mi o to, ze we wtorek mam rozmowe o prace, nie chce zle wygladac, to co mam na twarzy jeszcze troche da sie zatuszowac, ale jak cos nowego wyjdzie to juz bedzie za duzo... dlatego mam pytanko, czy ten mocz wywala na twarz tak odrazu, czy moze do wtorku juz troche zniknie... kurcze, bo nie wiem kiedy zaczac...twarz mam naprawde zasypana...:( poradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
hmmm,wiesz co.. to jest sprawa dla każdego indywidualna. zalezy co wcinasz dziennie,czy twoja dieta jest bogata w ,nietłuste,smażone przyprawy.Jeśli odrzywiasz się prawidlowo to jest prawdopodobieństwo że cię wogóle nie wysypie :) Fajnie myca ...znów słysze ze u Ciebie Lepiej ,szybko działa na Ciebie ten mocz.U mnie też lepiej ---> cool :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki od jakiegoś czasu czytam ten topik i musze Wam powiedzieć , że bardzo mi sie podoba. Ja mam pytanie odnośnie tej kuracji sikami tzn urynoterapi czy jak to tam nazywacie , a mianowicie : czy ten mocz pomoże mi zlikwidować sińce pod oczami?? próbowałam już wszystkiego na te podkówki ale nic mi nie pomaga, nie wiem co robić , ale może te siuśki mi pomogą ? jak myślicie? prosze napiszcie mi coś ...:)) z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
Ja mysle że tak,a raczej napewno ale do tego potrzeba cierpliwości i czasu.Bądź systematyczna i nieprzestawaj a sińce napewno zejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaek
ja mam cere wrazliwą ale niestety z wypryskami:( Czytalam wasze wypowiedezi i zastanawiam sie nad ta urynoterapia ale jestem osoba pijaca i palaca wiec nie powinnam pewenie stosowac moczu? A stosowal ktos ten mocznik sproszkowany??dziala tak samo?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taraara
jak jesteś pijaca ALE PRZEDE WSZYSTKIM PALĄCA to nie ma sensu używać moczu..zdecydowanie NIE należy rozpocząć ut jakąkolwiek po conajmniej półrocznej przerwie z papierosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzic
jak jesteś pijaca ALE PRZEDE WSZYSTKIM PALĄCA to nie ma sensu używać moczu..zdecydowanie NIE należy rozpocząć ut jakąkolwiek po conajmniej półrocznej przerwie z papierosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
nie jestem juz taka mloda bo mam jum 52 lata.codziennie rano zbieram swoj pierwszy mocz,ktorym od razu albo pozniej przemywam swoje cialo zaczynajac od twarzy,oczywiscie nie omijajac oczu,uszu potem szyja,rece i cale cialo ku dolowi.jedna szklanka starcza mi na cale cialo.po tym przemywaniu czuje sie wspaniale,lekko jakbym byla o 20 lat mlodsza.stosuje to konsekwentnie codziennie i w wieku 52 lat mam cere gladka jak jablko. naturalnie po tym przemywaniu zmywam wszystko zimna woda,a pozniej smaruje sie mleczkiem bebe. nie uzywam zadnych innych kremow, zalecam to innym - sprobujcie-ale konsekwencja jest tu nakazem-bozenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj autorko zeby to było takie łatwe... niestety takie juz niesprawiedliwe zycie ze niektózy nie robia prawie nic i maja idealna cere a inni choc stoja juz na głowie zeby miec taka sama skóre to nic nie moga zdziałac ... oczywiscie ze demakijaz podstawa, az mnie wstrzasa na sama mysl ze miałabym isc spac inaczej :P a poza tym to warto uzywac kosmetyków przeznaczonych do pielengnacji danego typu skory ja osobiscie jestem przeciwniczka opalania twarzy i co wiosne inwestuje w dobry filtr z duzom faktoerm , bo o ile na twarz mozemy nałozyc puder i juz jestesmy brazowe, tak leczenie zmarszczek i przebarwien to juz nie jest łatwa sprawa :) podobno dobrym sposobem na zapobieganie zmarszczkom i utrzymywanie skóry wciaz gładkiej i niezkazitelnej sa serie peelingów u dermatologa jesienia :) ale to juz inwestycja na przyszłoc no i dieta, warzywa, owoce :) nie pijemy zbyt duzo %, nie palimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
warto to naprawde sprobowac,bo to w przeciwienstwie do drogich kremow i pilingow nic nie kosztuje,a naprawde pomaga-potrzebna jest tylko cierpliwosc i konsekwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bożena: sorry ale ja juz w takim razie wole byc pomarszczona 50 latka! . dla jednej zmarszczki mniej tu czy tam napewno nie bede sie tak katowac kazdego ranka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diary8
Katować...? wcale nie... ,jeśli odżywiasz się prawidłowo,twój mocz nabiera innego zapachu..i to wcale nie są katusze,jakbyś spróbował to byś tak nie pisał ..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenna
to nie jest katowanie,nawet nie wiesz jak czlowiek sie po tym lekko i swierzo czuje, gdyby bylo to katowanie, to nie robilabym tego. Swierzy poranny mocz nie smierdzi i nie jest obrzydliwy, dopiero jak troche postoi to zaczyna nabierac zapachu, poza tym jest od Ciebie, wiec nie musisz sie brzydzic, ale to Twoja sprawa jak dbasz o cere-prawda? a to sa tylko takie moje spostrzezenia .-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli ktoś z Was używa na
codzień pudru w celu ukrycia niedoskonałości,to polecam "ziemie egipską" dla cery z problemami,dostępna na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ładną cerę polecam Incree ,jest to suplement diety ,polecam zwłaszcza jeśli ktoś ma problem z przesuszniem się skóry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×