Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Chyba za szybko na objawy? Test mam zamiar zrobić, jeśli okres spóźni mi się kilka dni. Ale chcę poznać Waszą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolza1234
mam pytanie czy jesli dziewczyna jest dziewica i nie ma przebitej blony dziewiczej to moze zajsc w ciaze? nie przy stosunku tylko przy pieszczotach...proszę od odpowied:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia82
Witam!!! Ostatnia miesiaczke mialam 15 lipca i zaraz po miałam badanie hcg. do stosunku doszlo mam nadzieje w dni plodne (wg moich obliczen) Tydzien temu robilam test i wyszla jedna kreska bardzo widoczna a druga bardzo jasna - objawy mam takie ze bardzo bola mnie piersi i dół brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka19
Witam wszystich :) Mam pytanie jezeli kochalam sie z mojim facetem 28.08.08r i on mi sie spuscil a miesiaczke mam dostac 2.09.08r. i bola mie piersi i kregoslup ostatni 2 dni temu mialam podwyszona temperature......Czy jestem w ciazy???? Pomuscie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska/
Hej dziewczyny mam pytanie!Ostatnio brałam prysznic z moim chłopakiem,nie kochalismy sie tylko były same pieszczoty ale boje sie ze moglo dojsc do wytrysku i ze moglo dostac sie nasienie do środka,czy jest to mozliwe????nie chce byc w ciąży jestem bardzo młoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia84
do laski Raczej jest to nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia84
Hej!!! Jestem mamą 1,8 m-c synka Wiktorka. Staramy się z mężem o drugie dzidzi. Kochaliśmy się w szczytowym dniu dni plodnych (25.08). I mimo iż w pierwszej ciąży objawy miałam dopiero w 3 tyg, to teraz chyba zabardzo się nakręciłam bo minęło 5 dni a mnie boli podbrzusze.:/ robiłam test negatyw - wiem że zawcześnie ale już bym chciała wiedziec. Dla innych - można zrobic badanie krwi i wtedy wyjdzie nawet wczesna ciąża.ale trzeba zaznaczyc że ma byc na obecnośc ciąży. teraz czekam i czekam czytam i wariuje .chyba dziś kupie test:) powodzonka w staraniach Jeszcze napisze Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka19
oj boziu z tych nerwow pomylily mi sie daty 20.08.08 to mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolza1234
mam pytanie czy jesli dziewczyna jest dziewica i nie ma przebitej blony dziewiczej to moze zajsc w ciaze? nie przy stosunku tylko przy pieszczotach...proszę od odpowied

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, do tej pory zabezpieczałam się tabletkami, okres miałam regularny, po 3 tabletce postanowiłam je odstawić, po tygodniu pojawiła się druga miesiączka,krótka (około 2 dni) ale bardzo intensywna, na pewno nie ominęłam dni płodnych. Jetem parę dni przed okresem, ale mimo tego że jem bardzo chudnę, co jakiś czas odczuwam bóle piersi, raz miałam podobne odczucia jak przed miesiączką, mam ochotę na rzeczy których raczej nigdy bym nie zjadła,możliwe że tak szybko udały się starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena770
Czesc... Kochalam sie w sobote (6 dni od konca miesiaczki). bylismy zabezpieczeni prezerwatywa. Nie pekla. we wtorek mialam jajeczkowanie. dzis jest piatek a ja czuje sie senna, odczuwam ból w podbrzuszu i w okolicach pępka. to moze byc ciaza?? Dodam ze mialam problemy z hormonami. Bralam leki i jestem pod \"okiem\" lekarza. Nadal moj organizm nie produkuje wystarczajacej dawki estradiolu... bede miala problem z zajsciem w ciaze?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena770
Dzisiaj przez cały dzień bolal mnie dol brzucha, i kuło mnie w lewym boku. Ból promieniował az do nerki :/:/ Prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samoooo
Marleno, mam podobna sytuacje do Twojej, z tym kluciem w lewym boku, z tym, ze my kochalismy sie bez zabezpieczenia. nigdy wczesniej nie mialam takiego bolu. dodam jeszcze, ze moglabym spac calymi dniami, mam zawroty glowy (ich tez nie mialam nigdy przed miesiaczka) i ciagle jestem glodna. Do okresu musze jeszcze czekac kilka dni, pojawil sie dzis juz bol piersi. Sama nie wiem co o tym myslec, nie chce sie tez nakrecac. Czy mozliwe sa objawy juz po ok. tygodnia badz 2-och po zaplodnieniu? Prosze o odpowiedz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie... Kochalam sie z chlopakieim bez zabezpieczenia ale on nie doszedl. Probowalismy pare razy, bo ylo mu wstyd ale nie doszedl. Niby byly to dni plodne ale ja mialam teraz pare problemow z miesiaczka wiec moglo byc inaczej... Jaka jest szansa, ze jestem w ciazy??? Napiszcie, prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena770
"Bardzo często kobieta zauważa tzw. pierwsze objawy ciąży. Jednak najczęściej takie symptomy są fałszywym alarmem. Większość objawów ciąży można zaobserwować dopiero po kilku tygodniach. Sugerowanie się objawami, które zostały zaobserwowane w pierwszych dniach od domniemanego zapłodnienia, jest niepotrzebnym podsycaniem emocji." Laski popatrzcie co znalazlam... dalej nie wiem czy jestem w ciazy czy nie... lub co mi jest... ty bardziej ze czuje sie bardziej "pulchna";/;/;/ ale to mnie jakos uspokoilo... jakby ktos mogl odpisac na mojego 1-szego posta bylabym wdzieczna... wiekszosc objawow ciazy "pokazuje" sie po ok 12 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria997
Cześć dziewczyny. Jestem w 16tc i pobolewa mnie brzuch u dołu, pierwsza ciaze poronilam wiec teraz sie troch obawiam. Czy te pobolewanie jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena770
Daria ja radziłabym Ci isc do lekarza. On najlepiej bedzie wiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samoooo
dzieki marlena770 za odpowiedz, troche mnie to sprowadzilo na ziemie ;) ale zobaczymy co bedzie, dam znac po ewentualnym okresie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena770
Mam tak Samo nie ma za co... musimy sie wspierac :) Ja za równiutki tydzień powinnam dostać okres... zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desireee86
Mam pytanie. uprawiałam po raz pierwszy seks (przerywany) z moim narzeczonym w 17 i 18 dniu cyklu, a potem stosunek pełny w 23 dniu i przerywane 24, 25 i 26 - czyli są to dni niepolodne, ale podobno owulacja może wystepować. Okres mam dostać jutro, ale nie zawsze mam regularne cykle, ostatnio dużo jeździłam po Polsce, byłam zestresowana, więc może się rozregulował cykl. Wieczorami jestem zmęczona, raz było mi niedobrze, ale mozliwe, że to od zjedzenia czegoś niestrawnego. Temperaturę mam w normie, dzisiaj czuję jakby rozpulchnienie, nie mogę nic przełknąć i rzadko sikam. Brzuch mnie pobolewa, ale bardziej mięśnie wewnątrz. Piersi trochę bolą, pojawiły się wypryski na twarzy - niby tak jak przed okresem. napiszcie mi prosze co o tym sądzicie? Czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaartusssssiekkkk
Nigdy nic nie wiadomo.... Proponuję zrobić test a wszystko się wyjaśni. Ja w ostatnim czasie mam bardzo rozregulowany okres :( Ostatni mialam 20 sierpnia i od tamtego dnia do wczorajszego kochalismy sie przez caly czas bez zadnego zabezpieczenia... Jesli okazaloby sie ze jestem w ciazy strasznie bym sie cieszyla... Ale ten moj okres jest takiiii rozregulowany ze poprostu nie licze na "wpadke" :( Objawow zadnych nie mam poki co (ani na okres ani na ciaze), ale byc moze ze to jeszcze za wczesnie.... Co sadzicie o moim przypadku??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona87_21
okres spóźnia mi się dopiero jeden dzień,mam nadzieje że się nie pojawi, ale mam lekkie obawy,może powinnam liczyć od tego drugiego, jednodniowego. Bardzo bolą mnie sutki w trakcie dotyku, bardzo bym chciała żeby się okazało że się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrat21
07.09. czyli w tamtą niedzielę kochałam się z moim chłopakiem i mogło dojść do zapłodnienia a 3 -4 dni później moje piersi tak jakby zrobiły się bardziej pulchne pełniejsze tak jak przed okresem ale nie bllą wcale a do okresu jeszcze daleko (będę miała ok19.09) powiedzcie czy to możliwe żeby piersi tak wcześnie się powiększyły?? Mam je pełniejsze tak jak przed okresem a na test jeszcze za wcześnie poradźcie czy to w ogóle możliwe z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samoooo
Witaj Marleno i inni, w sobote zrobilam test i wyszedl pozytywny :)) za tydz. pojde do lekarza bo teraz jeszcze byloby za wczesnie - obliczylam, ze 26 dni, czyli niecale 4 tyg. Pozdro :))))))) P.S. a jednak moje podejrzenia, objawy sprawdzily sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samoooo
ja tez mialam po kilku dniach piersi pelniejsze, Sandro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja starałam się 7 m-cy i nic nic nic... koleżanka mówila że za bardzo myślę o tym i dlatego, ale ja nie potrafiłam o tym nie myśleć miesiąc temu kupilam mieszkamko no i trzeba w nim było zrobić remont, tak mnie to pochłoneło że odpuściłam a tu niespodzianka tydzien temu robie test i.... dwie piękne kreseczki, myśle niemożliwe ale drugi test to potwierdzil życzę wam takich samych niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaR
ja mam problem bo juz mi sie spoznia 2 tyg okres a czuje sie roche dziwnie powinnam dostac okres 1 wrzesnia a juz mamy 15.. robilam 5 dni temu test iw yszedl negatywny.... a mamdziwne uczucie w srodku jak bym miala babel w srodku..... moze powtorzyc test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×