Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Gość AriCud
Zmierz sobie tempke 2 i 1 ddzien przed terminem @ Jesli nie spadnie to mozesz sie juz troche cieszyc, a pozniej zrob sobie test w dniu @, albo nawet 1 dzien po. Moim zdaniem wczesniej nie ma po co ich robic-poniewaz czesto jest zbyt wczesnie, zeby cos wykryly, wiec po co sie niepotrzebnie rozczarowac..Ja teraz jestem na etapie rozkosznych staran:), a potem kolejne 2 tyg. oczekiwania..Bardzo chce, zeby teraz sie juz nam udalo!Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa8989
Dziękuje pocieszyłaś mnie, bo zaczęłam się martwic ze sobie uroiłam to wszystko albo na coś zachorowałam. Także muszę się uzbroić w cierpliwość :) Życzę aby się udało ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi bole minely w podbrzuszu....trwaly pare dni mniej wiecej od stosunku jakos do wczoraj, i teraz nic nie czuje- to 9 dni po przytulance. test wczoraj ujemny, beta ktory bezsensu zrobilam za wczesnie-oczywiscie tez ujemny .. heheh w dodoatku wczoraj poklucilam sie z moim facetem-zdenerwowalam sie i teraz jest mi smutno. aha na szyi mi wyszlo jakies dziwne uczelenie, chropowata skora. zwykle nie miwam uczelen skornych nigdy- nie wiem czy to mozna jakos powiazac. pozatym zadnych innych objawow. co myslicie? a dzis zmierzylam temperature 37,2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
amelianko! Testy zrobilas za wczesnie. Z tymi testami zrobionymi zbyt wczesnie jest tak, ze jesli ma wyjsc pozytywny to bedzie bledziutka kreseczka, a jesli wyjdzie negatywny, to wtedy i tak nie wiadomo, czy nie zaszlysmy w ciaze, czy po prostu test nic nie wykazal bo jest na to za wczesnie. Wiec moim zdaniem nie powinno sie ich robic wczesniej niz w dniu spodziewanej @, bo pozniej i tak nic nie jest jasne i tak sa dalsze nadzieje! A z ta tempka to najwazniejsze sa 2 momenty-3 wyzsze temperatury, ktore potwierdzaja, ze miala miejsce owulacja oraz spadek tepmperatury 2 dni przed spodziewana @. To ze po owulacji macie temperature podwyzszona do 37 jest naturalne dla kazdego cyklu-TO NIE WSKAZUJE NA CIAZE!Pisze po to zebyscie nipotrzebnie sie nie zaczely cieszyc, tak jak ja...:( I jeszcze jedno amelianko raczej nie zwracalabym uwagi na takie objawy typu uczulenie. Ja u siebie takich urojonych objawow znalazlam mnostwo..a nie bylam w ciazy. Pierwszym pewnym objawem bedzie po prostu BRAK @(jesli masz ja regularnie)!buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa898989
Witam Bylam dzisiaj w laboratorium zrobilam test beta HCG, dowiedzialam sie ze moglam go juz zrobić 5 dni od przytulania. Natomiast dzisiaj juz jest 10 dzien, jutro wyniki :) I on jest najbardziej wiarygodny przy wykrywaniu wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz nic nie rozumiem ..mi powiedziano ze dopiero po 3 tygodniach wykrywa, ja zrobilam po 7 dniach i nic....negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
Witam! Dzis mija mi 28 dzien cyklu, mierzylam temperature i dalej jest 37,3 wiec jutro okresu raczej nie dostane... jejuuuu trzymajcie kciuki moze sie udalo :D Ale objawow nie mam zadnych moze tylko jakies takie lekkie zmeczenie i sennosc ale ja czesto tak miewam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa898989
Ja tez sie dziwie ze tak mi powiedziano w laboratorium, ale raczej by mnie nie oklamala. Nie moge sie doczekac wyniku temp ciagle utrzymuje mi sie w granicy 37,1 i caly czas wyglada wszystko jak na owulacje lub zblizajacy sie okres. Jesli jutro wyjdzie jakims cudem negatywny to chyba juz zrobie nastepny test w styczniu jesli @ mi sie spóźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Byłam wczoraj u lekarza i na podstawie USG stwierdził 5 tydzień ciąży. Troszeczkę za wcześnie na jakieś szczegółowe badania, kazał mi przyjść 10 stycznia, po zamieszaniu świąteczno-noworocznym. AriCud u Ciebie pewnie wkrótce następne starania. Może Święty Mikołaj przyniesie Wam pod choinkę upragnionego maluszka. Pozdrawiam wszystkie starające się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mierzylam znowu temperature z rana w pochwie 37,3 w podbrzuszu cos sie dzieje jak na @ choc zwykle rzadko odczuwam @, czasen nawet nie czuje ze wlasnie ja dostalam. a teraz czuje caly czas cos i to juz tak od prawie poltora tygiodnia. @ powinna byc za 5 dni. w piatek zrobie jescze raz test. no zobaczymy. wolalabym juz wioedziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia))
witam. jestem w 23 dniu cyklu. mam temperature 37.5. czy mozliwe ze jestem w ciaży. staramy siez mezem o dzidziusia. prosze doradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AriCud
kanita!Strasznie sie ciesze, ze tempka Ci nie spadla-to b. dobry sygnal!A jak bylo dzisiaj? Ciekawa jestem co u ciekawej?:) aga15510 gratuluje dzidziusia w brzuszku, na Swieta dostalas najpiekniejszy prezent. Niech rosnie zdrowiutki! Ja jestem w trakcie staran:) W tym miesiacu postanowilam dac naszemu przyszlemu dziecku 100% szans na poczecie, wiec co 2 dni jest kochanko-bezstresowe, pelne milosci. Powiem wam, ze cisnienie troche nam juz zeszlo i te starania tez juz lepiej wychodza-byc moze to tez ma jakies znaczenie! jesli chodzi o Ciebie monia)) to prosze przeczytaj nasze wypowiedzi z ostanich 3 stron a dowiesz sie prawie wszytskiego co wiemy w tym temacie. Piszemy o tym non stop:) Podwyzszona tempka jest natruralna dla kazdego cyklu, wazne aby nie spadla przed terminem @! Pozdarwiam Was-napiscie jak wyniki, bo bez tego te cale pisanie o objawach jest troche bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zrobilam kolejny test..kolejny test negatywny. wlasnie wczoraj zaczelo mi byc bardzo niedobrze ale te wszytkie objawy sa chyba jednak urojone w takim razie. temperaturka ciagle jest a ja jaetsem planowo3/ 4 dni przed @. tak wiec nie ma prezentu na sweita. pozdrawiam wszytkie staraczki. Wesolych swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie Panie. mam takie pytanie. Kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia,on kończył na zewnątrz.to był 20 dzień mojego cyklu.cykle mam dość regularne,ok 30dniowe.po dniu stosunku miałam bardzo stresujący czas,no i okresu nie ma do dziś,czyli jest 3dniowe opóźnienie. czuje się zupełnie normalnie,temperatura w normie,senna nie jestem,jem tak jak zwykle,do toalety tez chodzę normalnie. dziś wykonałam test ciążowy( 13 dni po stosunku) wynik był na szczęście negatywny.jak duże jest prawdopodobieństwo ze wynik jest błędny?? czy brak okresu może być spowodowany dużym stresem?? proszę o szybką odpowiedz.pozdrawiam i życzę wesołych Świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja:))
Farciara041292, niepotrzebnie się stresujesz. Z tego co widzę w owym czasie wypadały Ci akurat dni niepłodne więc raczej małe szanse żebyś mogła być w ciąży. Objawy także na to nie wskazują. A opóźniającym się @ nie przejmuj się. Może to być spowodowane różnymi czynnikami. Możliwe nawet, że z obawami, które ostatnio Ci towarzyszą. Poczekaj jeszcze parę dni. Jeśli @ się nie pojawi powtórz test. Jednak moim zdaniem nie masz powodów do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja:))
Kochane, z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam wszystkim wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, dużo miłości i przede wszystkim (to dla części starającej się) by wasze wysiłki przyniosły w nadchodzącym czasie oczekiwany rezultat. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja:))
I jeszcze coś. Tylko z góry przepraszam za rozpisanie się.Jakiś czas temu był okres, że regularnie uczestniczyłam w rozmowach. Potem nie bardzo miałam możliwość i nastąpiła przerwa. Jednak wtedy jedynie doradzałam wypowiadając się na tematy o których mam jakąś widzę. Teraz okazało się, że możliwe, że do was dołączę. Miewam czasami nudności, temperatura stale podwyższona do 37,1. Senność, apetyt na produkty, za którymi wcześniej nie przepadałam za to zaczęło mnie odrzucać od mięs a te zawsze lubiłam. Teraz praktycznie ich nie jem. A dodatkowo ostatnio przyjaciółki wprost spytały czy nie jestem w ciąży ponieważ podobno strasznie się ostatnio zmieniłam. I przede wszystkim urosły mi piersi. Trochę nawet bolą a nigdy nawet przy @ mi się to nie zdarzało. Problem polega na tym, że co prawda kochałam się w dni płodne bez zabezpieczenia i nie mamy pewności czy zdążył wyjąć, ale to było w listopadzie. Tylko, ze pod koniec miesiąca dostałam @. I nie wiem co mam o tym myśleć. Bo była bardzo słaba. Nawet strasznie. Na 2 tamponach całą dała bym radę przetrwać bez problemów. Nie zwróciłam na to wcześniej uwagi, ale ... kurcze, dziewczyny, jak myślicie, jest możliwość, żebym była? od tego czasu się nie kochaliśmy więc już nie wiem co myśleć. Nie chcę robić testu bo nie chcę się rozczarować. Strasznie chciała bym mieć taki prezent świąteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja:)) wiem ze to były dni nieplodne,jednak obawiam sie ze moglo dojsc do przesuniecia np z powodu przeziebienia..w sumie dziwne tez jest to ze wczoraj wieczorem bolalo mnie podbrzusze,tak jak na okres no ale cos nie chce leciec...to mnie najbardziej martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja:)) po Twoich objawach można myslec ze jestes.co do okresu to czasem zdaza sie ze nawet w ciazy wystepuja plamienia,tyle ze drobniejsze... zrob jednak ten test bedziesz miala pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja:))
Nie chciała bym się rozczarować. Zaczekam do poniedziałku i jak coś to wtedy zrobię bo na 26-27 @ mi wypada. Farciara041292, wychodzi na to, ze obie jesteśmy w takiej sytuacji, że najlepiej poczekać jeszcze z dwa dni i zrobić test. Tak czy inaczej dam znać co wyszło a Ty też koniecznie napisz jak już będziesz wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam znac,mam nadzieje ze u nas obu wynik bedzie taki jaki bysmy chcialy...pierwszy test byl negatywny i mam nadzieje ze wynik jest prawdziwy... nie jestem gotowa na dziecko i bardzo sie boje:( PS. temperature powinno mierzyc sie w ustach czy w pochwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej w pochwie. Ja nie jestem pewna jaki bym chciała wynik. Dlatego też tak zwlekam ze zrobieniem testu. Oboje chcemy dziecka, i to bardzo, ale po wakacjach czekan nas przeprowadzka do Warszawy i nie wiem jak będziemy sobie sami dawali radę (nawet finansowo) dlatego z drugiej strony boję się i nie wiem czy nie lepiej było by zaczekać. Z każdego wyniku będę zadowolona, jednak po cichu bardziej chciała bym zobaczyć 2 kreski. A za Ciebie droga Fuksiaro041292 trzymam kciuki aby wynik był negatywny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej w pochwie. Ja nie jestem pewna jaki bym chciała wynik. Dlatego też tak zwlekam ze zrobieniem testu. Oboje chcemy dziecka, i to bardzo, ale po wakacjach czekan nas przeprowadzka do Warszawy i nie wiem jak będziemy sobie sami dawali radę (nawet finansowo) dlatego z drugiej strony boję się i nie wiem czy nie lepiej było by zaczekać. Z każdego wyniku będę zadowolona, jednak po cichu bardziej chciała bym zobaczyć 2 kreski. A za Ciebie droga Fuksiaro041292 trzymam kciuki aby wynik był negatywny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby i tym razem mi fart dopisał:) w poniedzialek zrobie kolejny test... jednak objawy nie wskazuja na ciaze...tak mi sie przynajmniej wydaje.temperature mierzylam ciagle w ustach,jednak nie wychodzila ona ponad 36.7. teraz zmierzylam w pochwie i wynik wynosi 37.6... sama nie wiem co o tym myslec:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia))
mój negatywny amelianka... ale to nic @ od wczoraj juz jest wiec za kilka dni nowe starania... tym razem musi sie udac. juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×