Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

no to mnie zawstydziłaś....dobrze chociaż, że tak czy siak pampersów używamy, bo jakbym jeszcze miała specjalnie kupować...no nic mówi się trudno i żyje sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa- stawiam wazonik kaffki! Ja nie piję ale mogę postawić, co? Tylko słodkiego nic nie mam... Kto dokłada coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psczółko, ja rozumiem Twoją rozpacz :) Też bym się wkurzyła, tyle zbierać, bawic się w wycinanie i na końcu nic nie dostać, przykro by mi było. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczęta:D sorry, że mnie tu nie ma, ale już raczej przepadam na dobre, bo praca się sama nie napisze, a od wczoraj już mocno działam w jej kierunku:) pszczółko dołączam się do rozpaczy po klockach tobiego i ślę spóźnione życzenia z okazji kolejnego miesiączka:D co do zabawek fiszerowych- zgadzam się, że są super:) carla👄 i irenka❤️ wpraszam się na wazonik:D wszystkim chorym dużo zdrowia:D zdrowym---> tego dobra jeszcze więcej życzę:D do zobaczenia za jakiś czas 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze spaniem kłopotów nie mamy. Z kupą owszem... Kodów nie wycinaliśmy, wyrzuciło się sporo, ale zabawek fisherowych mamy dużo po dziewczynkach. :D Zgadzam się, są suuuper i rozwojowe. A na allegro dalej kody wystawiają. Wojtuś odbył dziś pierwszy spacer w wersji wiosennej wózka! 🌻 dla każdej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki!!! Cmokasy dla Tobiaszka!!!!!!!!!!!!!! U nas wszystko ok. B. sie ciesze pogoda, oby tak dalej!!!!!!!!!! Ninus wlasnie uskutecznia raczkowanie, tzn. troszke udaje jej sie przemiescic. Przedwczoraj znowu obcinalam jej wloski :-) Ale one rosna! Mala coraz chetniej je sloiczkowe papki ale bardziej jej smakuja od Nestle niz Hippa. Caluski dla Was i slodkich malenstw!!!!!!!!!!!!!!!!! Malenstw????? Przeciez to juz duze dzieci sa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilke spokoju. Mój wyszedł z dzieciakami na spacer, a ja mogę chwilę odpocząć. Dziś mnie odwiedziła siostra ze swoją malutką. Dzieciaki się wyszalały, Ulka nie spała bite 5 h. Zasnęła o 15.00 jak ją szykowałąm na dwór. Ech no i się naodpoczywałam, już wracają. Kubeł kawy i jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczoła! Zosia zobaczywszy zdjęcie, które ukryłaś pod stopą rzekła: \"o, jaki ładny, taki WOJTUSIOWY\" i spytała kiedy do nas przyjdzie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem na bezrobociu..... zadzwonili do mnie ze zlobka, ze mala WYJE, ZANOSI SIE I SZLOCHA od ponad czterech godzin i one jej nie moga uspokoic..... przyjechalam, wzielam ja na rece- cisza... tylko sie mocno wtula i do tej pory nie chce mi zejsc z rak... nie chce z nia eksperymentowac.... prace znajde inna, dziecka nie wymienie.... skoro mnie potrzebuje jeszcze tak strasznie... q.....wa.... problem w tym,ze ja naprawde kocham ta prace.... mam ochote wziac wodke, papierosy, zamknac sie w pokoju i wyć............ i q-wa naet tego nie moge.... jestem zalamana... chce mi sie krzyczec, wrzeszczec, wyc... a nie moge sie na nia nawet gniewac... tule ja tylko, glaszcze i caluje i wszystko we mnie wyje z bezsilnosci.... nie umiem wam nawet tego przekazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wrocilismy na stale piszecie duzo nie wiem jak z czytaniem podolam. co do mowy to pytanko jak wasze dzieciątkagaworza jakie głoski składają/ michas gugu,agu,ela,lalalala,ale mama tata,baba brak! napiuszcie kilka slów o tym ciesze sie że jestem z wami teskniłam bardzo iwka-całuski carla-cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wrocilismy na stale piszecie duzo nie wiem jak z czytaniem podolam. co do mowy to pytanko jak wasze dzieciątkagaworza jakie głoski składają/ michas gugu,agu,ela,lalalala,ale mama tata,baba brak! napiuszcie kilka slów o tym ciesze sie że jestem z wami teskniłam bardzo iwka-całuski carla-cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie mamy w jaki sposób robicie kisiel dla swoich dzieci i czy w ogóle robocie???? chodzi mi o taki nie z torebki, moje dziecko ma 7 miesiesy czy moge mu takie cos podawac i jeszcze jedno nastał dla nas ciezki okres robienia kupy w bolu i z krzykiem, czarne twarde kupy czy macie na to jakies rady????? dziekuje z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELAAAAAAAAAAAAAAAA no wreszcie 😘 cisze sei ze wrocilas :D :D :D :D pimpek .. co do kupek to kazda mama ma swoj sposob bo kazda dzisidzia inna .. stosuj soczki owocowe i duzo jablka oraz moja pediatra wsominala zeby duzo pomaranczy tez bylo wtedy bedzie latwiej i czopiki , masaze brzuszka... i podzielone zdanie marchwewkowe ..:D..ja daje malemu owoce ...kupka jest prawie codziennie .. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D zapszkowa ze hej hej :D Isia .. 😘 dzieki za kawusie Julcia ..a Ty nie pisz gdzie indziej ze Cie nie bedize tak dlugo tylko zagladaj do nas praca nie zajac nie ucieknie Pszcołko ... nie te zabaawki to nastepne .. :D :D :D :D :D Nesiu .. ciesz sei ze wreszcie ...z tych papierow ... zabawki z fiszera fajowe wlasnie malemu kupilismy ten pojazd http://www.fisher-price.com/us/infanttoys/demo.asp?id=10212&media=39614&history=4&s=buplayzone&DemoID=73499 i pare innych .. lubi je podgryzac .. :D :D :D :D Mamo Natalki ❤️ TPM ... cu u CIEBIE dlaczego nic nie piszesz ???????????????????????????????????????????????????????? WOLAM CIE ODEZWIJ SIE !!!!!!!! ❤️ 🌻 sciskam mocno ... maly spi w swojej dziwnej pozie sciakm moooooooooocno slodkich i slicznie pokolorowanych .. 😘 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynka wieczorowa pora wita u nas bez zmian z nickami,co noc to lepszy koncert daje moj synus,trudno stwierdzic co to jest,oby było przejsciowe,bo jak nie to wykituje i juz nic wiecej tu nie napisze dobranoc ❤️ kochane ❤️ przyjaciółeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o pustki tu z rana,wstawac spiochy wpadlam tylko podzielic sie wiadomoscia ,ze przespalismy dzis cala noc bez placzu i lamenty,pobudka byla o 6.30 troche wczesniej bo zawsze o 8.00 wstajemy ale to nic kawke w dzbanuszku juz mam i serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo rany, jestem zombie...mały się przestawił chyba na wstawanie o 6:( koszmar. mamo natalki, nie wiem, co ci napisac, zeby głupio nie zabrzmiało-mimo że ja nie pracuję, to chyba rozumiem cię dość dobrze, a na wódkę i papierosy to bym qrcze też się pisała, choć z innych powodów:) gruby misiu:)największy komplement dla matki to jak ktoś chwali jej dziecko, wiec ja już puchnę z dumy;) TPM ❤️ Ela witaj, nadrabiaj czytanie! Tobi gada cos tam, ale na sylaby to ci nie przełoże:D Carlaa buziaczki Kawka i dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dominisia ja poproszę o kawusię:)dzis pobudka mielismy o 5.45:( bo oczywiście Adi już wyspany.... Elu 🖐️ fajnie że wróciłaś:)Adrianek też mówi tylko aggguuu guuuu buuuu i jeszcze wiele innych a mama i tata brak.... Wszystkiego najlepszego dla Michałka z okazji 7 miesięcy🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 Julianka ja też czytam że Cię nie będzie :(:(:(nawet nie ma mowy protestujemy dziewczyny prawda???? Mamo Natallki trzymaj się ...mała pewnie za bardzo przeżywa rozłąkę zTobą też bym pstąpiła tak ja ty na twoim miejscu dziecko jest najważniejsze.... T.p.m odzywaj sie do nas szybko jak tam Natalka??? Pszczoła🌻 Carla:D Asia🌻 Skye🌻 Gruby Misiu🌻 Dalka🌻 Niuninka🌻 Isia🌻 Idę uspać małego :)może zaśnie trochę buziaki👄👄👄 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimpek-z kupami to tak jak carlaa pisze, mi gastrolog polecała śliwki (dla mnie, bo ja piersia karmię, ale teraz podobno i dla dzieci są).Nie bardzo wiem, co Ci poradzić, bo nic nie piszesz, czy karmisz piersia, co dajesz do jedzenia-ale na pewno 7 miesiecznemu dziecku możesz już podawac pokarmy regulujace trawienie. Mojemu Tobiaszkowi pomaga jabłko starte -robi kupy bez problemu. Ale z kolei moja kolezanka ze swoja córą miała ten problem bardzo długo i nic nie pomagało-taka podobno jej uroda była.Z kisielkiem to tylko pamiętam z czasów opiekowania sie cudzymi dziećmi, ze robiłam sok taki z butelki np. malinowy, ze szklanki odlewałam troszkę i rozrabiałam z mąką ziemniaczaną (na oko, zeby zgęstniało, moze łyżka ), a resztę podgrzewałam i jak z budyniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu........13.07..18.01.....75cm.........7950 NesiaMateuszek.........20.07..20.02.......72cm.......9930 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02......67cm......7000 Iwka26Adrianek.........30.07..13.03.....75cm.........8000 Karin2005Oliwia Wiki ..2.08..02.09.......60 cm........4800 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 PuzaMarlenka............07.08................72...........9100 CarlaaDustin Alex.......08.08..08.03......69 cm.......8060 RikaLena................ .09.08..09.09......59cm........4800 ArkadiaNadia ............11.08..11.01....................9000 SkyePaulinka.............12.08..02.12.......72cm.......8300 IsiaWeronika.............12.08..02.03....................7670 TPMamaNatalia..........12.08 ..29.12...... 70cm.......7720 KarolkaPartyk...........14.08............ DalkaUrszulka...........15.08..19.01........57cm.......6700 AsiawrocOla.............15.08.. 22.02.......71cm........7850 Ewca22Majeczka.......18.08.................................... NiuninkaNina ............20.08..6.03.......67 cm.......6870 PszczolaTobiasz........22.08.14.02........71cm.........8115 Ela79Michalek...........25.08..18.01.......70cm.........8000 Julianka80Jaśminka....26.08..30.11......p70cm.........9430 Fiona79Tymoteusz.....28.08..03.03............cm.......8400 Gruby misWojtek.......29.08..22.02........69cm.......7000 Mama Natalki Natalka..06.10..30.11.....................7020 ZOBACZ KONIECZNIE nasze maluchy w bobasach www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Michałka 🌻 Mamo Natalki 👄 caluje Cię mocno, niestety dla Twojej pracy ale dobrze zrobiłas, mała podrośnie i wrócisz do pracy, trzymam kciuki, Moja niunia spała dziś 4 godziny i dwa razy po dwie więc wreszcie się wyspałam. Całusy dla wszystkich Pszczółko mały uroczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Michalku ... witaj w gronie 7 miesieczniakow 🌻 ❤️ 😘 wszystkiego naj .. iczeszymy sie ze juz jestescie z nami Ela 😘 na powitanie i psz pisz Nasze malenstwo gada ta ta dzidzia daj .. hihi i swoje arie operowe uskutecznia ...ale z kazdym malenstwem jest inaczej jdne gadja drugie nie jedne sie kulaja a inne raczkuja ..same wiemy po sobie prawda..kazde nasze malenstwo jest indywidualne wiec jak Gruby Mis 😘 kiedys napisala nie martw sie bedzie gadal az bedizesz miala dosyc :D :D :D :D :D Mamulki wpadam na kawusie Pszczółko 🌻 ... a my za pare tygodniu uskutecznimy taka w realu :D :D :D :D Mamo Natalki ❤️ I PONAWIAM WOLANIE TPM WRAAAAAAAAACAJ ❤️ 😘 co u malej haloooooooo Julcia ...dobra dobra ...sczegółowe opisy pracy prosze ... dwie strony w ta czy w tamta jesc i pic trzeba wiec stawiam Ci wielki wazon kawusi od Isi ;)meza .. ... :D :D :D: D Iwcia 🌻 Skye 😘 dla malej .. :D i usciski dla Ciebie Dominisiu ... ranny nasz ptaszku 🌻 Nesiu 🌻 Dalka 🌻 Asia 🌻 Puzus 🌻 Niuninko 🌻 Ewcia... po egzaminach prawda .. dlazcego nic nie piszesz hmmm ????? 🌻 Fiona babo dlaczego sie nie odzywasz... 😘 mlody spi ja juz prawie mam posprzatane zabieram sie za ..zarcie .. choc kawusi sie teraz napije z Wami :D [siega po goracy kubek aromatycznej kawy ktorej zapach roznosi sie po wszystkich pokojach i :D :D :D ] no to koniec wypocin 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Niedawno odkrylam forum i bardzo mi sie podoba. Mam 7miesieczna coreczke - wczoraj skonczyla 7 miechow:) Pozdrawiam wszystkie mamy i oczywiscie wszystkie maluchy z sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESĆ TROSZKĘ POCZUYTALAM CO U WAS SIĘ OSTATNIO WYDARZYŁO. U NAS DZIS BARDZO CIEŻKI DZIONEK MALY PLACZE I PLACZE. wY PISZECIE ŻE WASZE MALSZKI JUZ POSADZONE SIEDZĄ MICHAŚ SIEDZI TYLKO OK 30 SEK I SIE PRZEWRACA,W WOZKU JUŻ SAM DO SIADU SIE PODCIAGA I NIE MOGĘ GO TAM USYPIAC BO POŁOŻE A ON ZA SEKUNDKĘ SIADA,NATOMIST W LÓZWECZKU LUB NA LÓZKU JESZCZE SAM NIE USIĄDZIE,CZY TO NORMALNE BY POSADZONY JESZCZE SAM NIE SIEDZIAŁ DŁUŻEJ?? dZIS KOŃCZY 7 MIESIĘCY PSZCZOLKO POCIESZYLAS MNIE ZE tOBI JESZCZE TEZ NIEWYRAŻNIE SOBIE GAWORZY I NIE SKŁADA SYLAB MNAM NADZIEJĘ ZE TO NORMALNE,WE CZWARTEK MAMY SZCZEPIENIE TO SIE DOWIEM JAK TO WYGLĄDA. BRAKOWALO MI WAS... IDĘ BO TERAZ MAŻ TRZYMA MALCA NA REKACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, izanim lekarz Cię uspokoi, powiem, że wg tabel rozwoju niemowlęcia Michaś rozwija się książkowo. 7. miesięczniak siedzi sam przez moment, gaworzy wymawiając sylaby, ale nie muszą to być wcale mamama i tatata... Wojtuś też jeszcze sam nie siedzi, chyba, że się trzyma czegoś przed sobą. :) Witaj sisi1111; mnie dziewczyny przygarnęły na forum miesiąc temu, szkoda, że nie rok wcześniej. Są bardzo sympatyczne! Wszystkiego najlepszego dla Twojej Córeczki! Mamo Natalki, może trochę za szybko podejmujesz decyzje? Do pierwszych rozstań trzeba się przygotować. Może, skoro praca jest dla Ciebie ważna, spróbujecie ponownie? Tylko małymi krokami. Jakkolwiek najlepiej dla dziecka jest, by choć pierwszy rok spędziło z matką (albo inną kochającą osobą- jedną, najważniejszą), to bardzo jest też ważne, aby matka była zadowolona ze swojego wyboru! Jeśli Ty nie będziesz szczęśliwa, Natalka też nie. 🌻 dla Ciebie i najszczerszy ośliniony i wciąż bezzębny uśmiech od Wojtusia dla Natalki. Wyśpij się dobrze i przemyśl wszystko jeszcze raz. :) Miłego popołudnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Hej ! U mne urwanie głowy,tudzież innej części ciała,postaram się znaleźć czas,a wtedy Was poczytam i napiszę.Dzięki za pamięć! Mamo Natalki-zadzwonię,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elu nie martw sie jak bedzie miał to sam usiadzie ,przyjdzie czas i na to,mojej kuzynki chłopczyk zaczał sam siedziec jak miał 9miesiecy a 11 jak zaczał chodzic witaj sisi ciesze sie ze do nas dolaczysz,podaj dane to cie wpiszemy do tabelki ❤️ nasze dziecko dostało dzis od swojego ojca chrzestnego chodzik,dziwnie sie w nim na razie czuje,cieszy sie a za chwile płaczejak znajde czas to wkleje zdjecia na bobasy bo troche mi sie ich nazbierało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×