Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam wszystkie wodniki! Też jestem spod tego znaku, a dokładniej z 17 lutego :) W dodatku mam brata bliźniaka, więc jutro podwójna okazja do świętowania... Jak chyba każdy wodnik jestem trochę zwariowana i kocham wolność! Mam mnóstwo pomysłów na życie (gorzej z ich realizacją...) Poza tym cenię sobie niezależność i jestem niepoprawną marzycielką... Strasznie się cieszę, że tu trafiłam! Tyle wodników w jednym miejscu - cudowniaśnie :) Pozdrawiam wszystkich szalonych indywidualistów ze stycznia i lutego :-) Życzę wszystkiego najlepszego tym, którzy dziś obchodzą swoje urodziny! Oraz wodnikom, którzy już świętowali w tym roku! Duuużo słońca kochani! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he troche mnie sklonowało... Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że kafeteria strasznie się wlecze! Zresztą wodników nigdy za wiele :P Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he troche mnie sklonowało... Na swoje usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że kafeteria strasznie się wlecze! Zresztą wodników nigdy za wiele :P Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen ---> witaj i to podwójnie :D Jakaja ---> jeszcze raz dziękuję za miłe słowa 😘. Zresztą ten topik jest tak jakoś pozytywnie naładowany, mimo pojawiania się na nim czasem oponentów lub rewolucjonistów;) Może ten, co nam dodatkową stronkę naklikał, myslał,że jak Wodniki, to zaraz z nim/nią rewolucję jakąś zrobimy?:D:D:D:D I chyba faktycznie nie rozmawiałaś z właściwymi ludźmi, a internet zapewnia anonimowość i chyba łatwiej czasem coś więcej i bardziej osobistego napisać. Z tymi minami to przypomniałaś mi coś.Na studiach, dawno temu o mało co nie miałam warunku z jednego przedmiotu przez miny, jakie robiłam przy tablicy, nie wiedząc, jak coś tam rozwiązać. Oczywiście nie zdawałam sobie sprawy z mojej bogatej mimiki:P, dawne dzieje...Że nie wspomnę o spojrzeniu, które peszy co niektórych, bez mojej jakiejś woli:0 A jak chcesz robić kwiatki, to zajrzyj na stronę chyba 11 lub 12, tam Alan ładnie wszystko opisał.Jak nie masz czasu, to Ci napiszę,że kwiatka się robi następująco: najpierw otwieramy nawias kwadratowy[ wpisujemy słowo kwiat i zamykamy nawias ], bez spacji. Serduszko: w nawiasach kwadratowych wpisujesz słowo love , a całusek : nawiasy i słowo kiss. Śpijcie spokojnie Szuwarki i do zobaczenia jutro 🖐️ 😘 ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re witam :D evevgreen---->witaj na topiku!👄 i zaglądaj do nas w każdej wolnej chwilce:) jakaja--->fajnie Cię znowu widzieć! wyobraź sobie,że mamy wiele wspólnego:D:D,ja podobnie mam jak Ty z tym uzewnętrznianiem się...,jednak tak jak piszesz...gdy minie to pomału,pomału...to..hihihi-sama wiesz!:)) Fortune-teller---->i do Ciebie słówko skreślę:)-pomijając fakt,że wierszyk iście trafny o kotku to zgodna jestem z opinią ,że dla idei....:),ale nie wiem czy się zgodzisz....,bo ja tak myślę sobie,ze biblijny niewierny Tomasz chyba....był wodnikiem:D a mówię tak dlatego bo tez tak mam,ze ciężko mi uwierzyć na słowo komukolwiek:) i nie chodzi tu o opinię a raczej o doświadczanie...sama muszę doświadczyć,sprawdzić czy coś tam jest dla mnie dobre bądź złe:) a tak na marginesie wodniczkowe dusze.....czy macie jakieś autorytety,idoli??? bo ja jakoś pomimo szacunku i podziwu dla mnóstwa osób..nie umię go dostrzec:( czy odbiegam od normy wodnikowej?;) pozdrawiam,cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd :) Evergreen,sorki za pomyłkę w niku:)🌻 Kigana---->masz świętą rację!!!!----ten topik jest naprawdę naładowany bardzo pozytywnie i ciepło...:) i dużo w tym Twojego udziału❤️ aa rewolucji żadnej nie wzniesiemy-poprostu się nie damy i ..już!!:D dobranoc wodniczki,cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Gofra własnie chodziło mi (niezbyt dokładnie to opisałem) o bezwiedny ton naszych wypowiedzi... mimika przy tym jest również łączona z tym tonem. Wielokrotnie łapę się na tym iż osoby ze mną dyskutujące cichną. Teraz wiem już o co chodzi. Mimikę faktycznie można przy lustrze obserwować, ale jeśli chodzi o ton? Wydaje mi się, że nie jesteśmy w stanie tego skorygować bez czyjegoś udziału. Chyba że ktoś zna swój głos bo lubi siebie słuchać z dyktafonu... hihihihihihihihi (ja swojego nie lubię). Ktoś tu wspomniał o wirusie? :( niestety :( przez moją grypę :P straciłem 80 GB danych, w tym 3500 przepięknych światowych przebojów. To dopiero tragedia... acha, jesli ktoś z Was posiada na swoim kompie Service Packa2 z antywirusem Windowsa i Firewallem, radzę jak najszybciej się tego pozbyć. Oj miałem ja z tym problemy i nie tylko Kafeteria chodziła wolno, ale cały komp zachowywał się jak stary wysłużony 486DX lub SX - to już muzeum. Dobranoc, a wszyskim dzisiejszym solenizantkom i solenizantowi życzę samych słonecznych dni 🌼🌼🌼🌼🌼 Ps. Nie wiem dlaczego wodnik jest kojarzony z wodą, a to przecież znak powietrzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór evergreen. Życzenie jednak jutro. Kiganko ---- próba generalna 🌻 😍 😘, bardzo dziekuję i zaraz sprawdzę jakich Alan wskazówek udzielił \"zacofanym\" w ikonologii. Tak łatwiej pisać o sobie, ale wiesz co doszłam do wniosku, że poruszania się po sieci też trzeba się nauczyć. Patrzę czasami na moją córkę, jak ona sprawnie porusza się w tym świecie, którego ja do niedawna nie znałam Wiem 35 lat ... Ale to fakt. A nauczyć trzeba się rozmawiać. Przecież wiem, że po drugiej stronie siedzi człowiek, a nie wiem jaki. I musiałam nauczyć się, że tu porusza się czasami banalne tematy, opowiada o dniu codziennym, a teraz wiem już, że czasami pozwola się sobie na osobiste refleksje. Przychodzi to wszystko jednak szybciej niż w realnym świecie z \"prawdziwymi\" ludźmi. I jak się trafi dobrze, to chce się to kontynuować pomimo tej niewiadomej co do osób, z którymi się rozmawia :) A co do tych min jeszcze, to umnie czasami są one szybsze od tego co chce powiedzieć i nie koniecznie ze sobą kooperują, oj ciężkie ja mam z tymi minami życie :);) Socha ---- oj wiem, wiem. To jest jak z Lokomotywą Tuwima. Potem to już siłą rozpędu świat wiruje wokół nas, co? I niema barier, ale co tam, przynajmniej jest co wspominać :D Ale po tym co napisałaś o nieufności, to chyba masz rację - pokrewna dusza. Idoli to ja raczej nie mam, ale autorytety to mi się zdarza mieć. Nie są to jednak zazwyczaj powszechnie znane i uznane osoby, ale ludzie z mojego otoczenia, których spotykam na codzień. Muszą mi imponować i nie ma tu znaczenia dziedzina. Czasami takich spotykam, aha i nie mogę się z nimi nudzić. A z osób znanych? Imponuje mi np. Szymborska. Podziwiam ją za pogodę ducha, figlarnośći (nie tylko przejawianą w wierszach ) i pewna niepokorność nawet wobec wieku skrywana za łagodnością oraz skromność. W ogóle imponuja mi osoby z lekkim piórem. O rany, evergreen wszystkiego najlepszego. Pozostałym siedemnastolutowym Wodnikom STO LAT. Idę spać. Dobrej nocy. Do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia, spełnienia marzeń i dużo uśmiechu na codzień dla naszej kochanej założycielki topiku. Niech nam żyje sto lat!! (a to należy zaśpiewać ->) Niech jej gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie, nigdy nie zagaśnie, a kto z nami nie wypije niech go piorun trzaśnie!! :) 🌻🌻🌻🌻🌻 Dorota_a 6, Gabrielle, Korcia, Paweł wodnik wam również życzę dużo szczęścia i radości w życiu. Mars ----> U mnie service pack 2 wcale nie chodził, a byłam przekonana że chodzi :(, a firewalla nie miałam. W tej chwili mam kerio personal firewall i AVG antivir, dobry jest jeszcze AVAST antivir. Mam nadzieje że teraz bedzie bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wodni ludkowie! :D🖐️ najpierw zyczenia dla wszystkich dzisiejszych jubilatow, wszystkiego co szczesciem zwa 👄 i 🌼 Jakaja--->dobrze to okreslilas \"walka o ogien\"hihi ....ale faktycznie ma to cos wspolnego :) a wiecie ze z mimika tez cos u mnie nie tak,bo czasami zanim jeszcze cos powiem to wyraz mojej twarzy zdradza co chce powiedziec. glowny udzial w tym maja moje oczy ,znaczy spojrzenia! potrafie zmrozic jednym spojrzeniem,jesli nie chce z kims np.rozmawiac,a moj maz mowi ze jak cos od niego chce to mam wtedy taki uroczy trzepot rzes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 SARKANO 🌼 dla ciebie moja milutka szczegolne zyczenia : zdrowia na dlugie lata wiatru co warkocze splata slonca co opala cialo i milosci nie zamalo!!! wielkie dzieki za zalozenie tego topiku!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie siostry i braci, hej Najserdeczniejsze życzenia dla 🌻 Dorota_a 6 🌻 Gabrielle 🌻 Korcia 🌻 Paweł Wodnik 🌻 evergreen 🌻 dla naszej drogiej Sarkany - oby twoja wróżąca koleżanka wywróżyła ci tylko szczęśliwą przyszłość :D jakaja --> zdecydowałam się z obu powodów, chociaż ciekawość przede wszystkim. Zresztą zawsze mnie to interesowało i dużo dużo wcześnie bym się zdecydowała, ale żadnej wróki nie znałam. Tę wróżkę poleciła mi koleżanka, więc poszłam. Gofra --> nie posiadam żadnym idoli, ani autorytetów :( , za to imponują mi ludzie którzy posiadają niezwykła energię w sobie, wiedzą czego chcą i dążą do tego nie bacząc na przeciwności losu :D a co powiecie na to, dla urodzonych 1-10 luty - horoskop kwiatowy na dziś: JEMIOŁA (hahahahahaha) Jemioła to pasożyt wegetujący dzięki swoim żywicielom. Ludzi spod tego znaku oczywiście trudno nazwać pasożytami, tym niemniej łączy ich z patronem umiłowanie wędrówek i zmian, skłonność do poszukiwania coraz to nowych wrażeń. Wyrastają tam, gdzie ich nie posiali, naraz znikają. Bywa to uciążliwe, zwłaszcza dla ich partnerów, którzy ni stąd ni zowąd mogą zostać porzuceni. Ja jestem z 8 lutego więc dlatego ta data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :D to jeszcze raz ja -nietoperek! Kigano--->poprzedni moj wpis jest po numerem 1212,i co ty na to? przedtem 1111,a teraz to.czy ktos zna sie na numerologii??? moze to jakas przepowidnia o wielkiej wygranej???:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek ---> jak ty sprawdzasz pod jakim numerem jest twój wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu8-->wchodzisz w spis tematow i tam odczytasz pod jakim numerem zapisala sie twoja wypowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiza73
Witam wszystkie woniczki i wodników ja jestem styczniowym wodnikiem i zgadzam się z tekstem opisującym nasze cechy. Dodałabym tylko jeszcze impulsywnosc. To wlasnie mnie najbardziej cechuje impulsywnosc i temperament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodanna
Hej Wodne Siostrzyczki i Bracia! Twórczość na okrągło, jakiś rysuneczek, jakiś własnoręczny ciuszek, coś wymalowane w mieszkaniu, i ten pęd do zmian- a to trzeba coś przestawić, przemalować, przetarmosić ciężką szafę z książkami w drugi kąt pokoju...mój raczek tego wogóle nie rozumie...ale jakoś ze mna wytrzymuje już 15 lat. Jestem wodniczka z 11 lutego i mieszkam w Gdyni gdzie główna ulica w centrum nazywa się 10 lutego. Spóźniłam się już na samym początku i ta skłonność mi towarzyszy całe życie. Uwielbiam różne rzeczy nie z tego świata, opowieści o kosmitach, duchach, dziwnych energiach czy to też lubi któryś z wodników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiza73
Czesc Wodanna! Hehehe... tak ja tez lubie rozne takie dziwne rzeczy. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nietoperek --> jestem, musiałam z moją psina wyjść na dwór brrr ale dziś zimno, gorzej, że ona uwielbia śnieg i trudno ją zagonić do domu , jej najlepsza zabawa to rzucanie piguł za którymi gania jak wariatka i dopomina się o jeszcze :D tylko już mi ręce zmarzły potwornie 😭 wodanna --> witaj na naszym topiku i zgadzam się z tobą, sama posiadam własnoręcznie zrobione swetry na drutach i na szydełku, poza tym uwielbiam książki, pochłaniam je wręcz a co sądzicie o wyżej przedstawionej jemiole? czyż nie zabawny horoskopik. trudno nazwać pasożytem kogoś kto lubi wykręcić się z robienia rzeczy których nie cierpi ;) a zmywanie w zlewie to najgorsza rzecz w pracach domowych fuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka 81 Wrocek
Hej Wodniczki i Wodniki, ja jestem z 10 lutego i ten opis jest jak o mnie, dodałabym jeszcze, że strasznie mocno kocham zwierzęta i świat bez nich byłby dla mnie nie do zniesienia. Uwielbiam przebywać z ludzmi, lecz muszę mieć moment na wytchnienie, tam gdzie nikt mi nie będzie przeszkadzał (stajnia z moim kochanym konikiem) ;) Dodam także, że od ponad pięciu lat jestem w parze z panem Wodnikiem z 31 stycznia i jak czytałam w horoskopie partnerskim, rozstania w naszym związku nie istnieją, bo po prostu nie są potrzebne....było tam napisane także, że nie jesteśmy zazdrośni o partnera - nie zgadzam się - ja jestem !! Pozdrawiam wszystkie WODNIKI !!! Jesteśmy najleprzym znakiem pod słońcem - co tu kryć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto horoskop dla wszystkich naszych Wodników studentów hihihi Jedno jest pewne - przez cały rok będziesz oblewał egzaminy. Ale tylko od ciebie zależy, jaki sens nadasz temu dwuznacznemu (w tym przypadku) słowu. Ze względu na marzycielską naturę Wodnika, lepsze perspektywy stoją przed reprezentantami nauk humanistycznych. Oni nie będą mieli specjalnych kłopotów z nadaniem \"oblewaniu\" sensu jak najbardziej radosnego. Pozostałe Wodniki będą musiały, niestety, się przyłożyć. Za wyjątkiem astronomów, kosmologów, kosmografów oraz fizyków teoretycznych. Ze zrozumiałych względów im Gwiazdy - niezauważalnie - pomogą. i co wy na to ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magiza73 --> czy 73 oznacza rok uraodzenia, bo jeśli tak to jesteśmy z tego samego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiza73
Tak,urodzilam sie 22.01.73 :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja mam pytanie: jeśli ktoś studiuje zaocznie i pracuje to co z tym oblewaniem? i do tego jestem na wydziale budownictwa wodnego, to może raczej będę zalewać? A co do pieska to już dawno przestałam robić kulki. Zamiast tego wykopuję mu śnieg, a on za nim leci albo próbuję w pysk złapać. Zawsze jest to jakiś sposób na suche ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Jemioła jest fajna, ale tylko w święta ;) Żartowałam, nie mam nic przeciwko tej roślince. A jest jakaś roślinka dla tych co urodzili się troszkę później, między 11 a 18 lutego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana paulo wodniczko --> każdy horoskop trzeba rozumieć po swojemy, a za tem chodzi przecież o oblewanie ZDANYCH już egzaminów hihihihi :D :D :D :D :D :D nie sądzisz?????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto roślinka dla urodzonych 11-19 luty KOSMEA (co kolwiek to za roślina, pierwsze słyszę) Fantazja. Wyobraźnia. Marzenia. Te sfery dominują w życiu osób urodzonych w drugiej dekadzie lutego. Chcieliby coś zmienić, zrobić coś niekonwencjonalnego, chociaż z reguły to się im nie udaje. Ale porażki, które jednak porażkami w gruncie rzeczy nie są, nie sprawiają im najmniejszej przykrości. W końcu zawsze można pomarzyć o czymś innym, jeszcze ciekawszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×