Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Kochane Wodniki jak chcecie się uśmiać to polecam formu : Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci (przeczytałam pierwszą stronę i zapewniam, że nie chodzi o sex) obrzydliwi, na pewno nie są z pod znaku WODNIKA fuj. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodanna---> Święta prawda - twórczośc na okrągło i pęd do zmian! :) Natomiast opowieści o kosmitach mnie nie ruszają. Lubie książki, ale nie ta dziedzina:) Gosia8 --> Dwuznaczności i pokrętne wypowiedzi bardzo, bardzo lubię:) Ja raczej humanistką jestem, ale skończyłam studia techniczne, zakręcona jestem i tyle! Evergreen--> witaj w klubie! napisałaś o mnie hihi Oj wodniki, nie ma co - trzeba się z tym pogodzić, że jestesmy super i tyle:) Że jestesmy błyskotliwi, sprytni, wrażliwi, wszechstronni, mamy zdolności przystosowawcze, ba! Ogólnie jestesmy zdolni:) Więc co tu dużo mówić:) A wyczytałam gdzieś kiedyś, że wodnik pełni rolę pana i władcy. Ja się z tym nie zgadzam, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam tylko coś takiego: kosmea bot. onętek, lud. ponętek. Etym. - n.łac. Cosmea \'jw.\' i kosmea - warszawianka - kosmos podwójnie pierzasty, onętka, ale i tak nic z tego nie rozumiem. A co do tego tematu, to nie rozumiem ludzi. Każdy ma swoje \"upodobania\" i mogę się założyć że każda kobieta też czasami puści cichacza czy podkołdernika złośliwego. A te obleśne rzeczy nie pojawiają się tak nagle, tylko że się ich nie zauważało. A czytając stronkę joemonstera (- satyryczną) mogę was zapewnić że faceci też na nas, biedne kobietki, narzekają :) A Faceta można przecież wychować, a jak nie to zawsze można się do niego przyłączyć. Coś musi zadziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsobie
Hej pozdrawiam wszystkie wodniki, jak ktoś urodził się 17 lutego niech się zgłosi do mnie poświetujemy razem :) Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blotniaki-wodniaki Paulo wodniczko---->to, co masz teraz kerio firewall, to tak jak wspominal Mars bardzo spowalnia komputer, ja też teraz mam Avasta też mam nadzieję, że nie zlapie choróbska Mars--->szczerze wspólczuję z powodu straty tylu pieśni, też byloby mi smutno, ja za pierwszym razem niczego nie zapisalam i mialam nauczkę, bo stracilam oprócz muzyki zdjęcia, prace, adresy gg kompletnie wszystko, teraz już pamiętam o tym by się zabezpieczyć ;);););) A propos też tego nie wiem, bo niby wodniki to woda, a ja się boję dużych wód, dużych przestrzeni wodnych np. duże glębokie jeziora albo ocean czy morze, a plywam tak żeby się utrzymać na wodzie, przynajmniej staram się nie utonąć ;);););) Jakaja--->zgadzam się z tobą, że to magiczne medium pozwla na śmialość większą niż w realu, hhhmmmm coś w tym jest, że nie widząć drugiej osoby-interlokutora czlowiek z taką czasem latwośćią odslania swoje prawdziwe oblicze, chociaż już przekonalam się że nie zawsze to jest prawdą, co o sobie opowiada osoba po drugiej stronie lącza, ojjjj lubimy o sobie czasem opowiadać nie prawdę lub to, co chcielibyśmy by bylo prawdą, możliwe to jest zarówno na gg z nowo poznaną osobą, jak i tu na forum (o czym świadczą te różne kretyńskie topiki w stylu \"ilu mialaś/eś partnerów, tylko szczerze\").Nie wiem mozliwe, że się mylę ale czy nie jest tak, że coraz trudniej jakoś przychodzi ludziom porozmawiać z kimś bliskim niż chociażby na takim forum, najlepiej zachować w tym wszystkim zdrowy rozsądek, ale fajniej by bylo gdyby ludzie zaglądali tutaj np. dla czystej rozrywki i żeby im to nie zastępowalo prawdziwego kontaktu z prawdziwym czlowiekiem, rozmowy z bliskimi/kim, żeby światy sie nie mylily. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A tero zyconka dlo: Doroty 6 🌻 Gabrielle 🌻 Korci 🌻 Sarkany 🌻nasza pra-matko, zalożycielko naszego stada we love you hip hip hura hip hip hura hip hip hura hura hura przepięknych 120 lat albo więcej, samych radości i pyszności w dniu twego święta Pawla Wodnika 🌻 Evergreen 🌻 no tu jes :classic_cool: jo tyz mom duuuzo pomyslów, ale jak mam je zrealizować to juz mnie sie ni chce :D:D:D:D:D:D i żebyście sto lat zyli kochani zdrówko i powodzynio, zero smutków, samych uśmiszków na buźkach \"do końca świata i o jeden dzień dlużej\" Gosiu8---> nie żartuj sobie z tym horoskopem, bo ja sie jeszcze uczę więc nie chcę jakiś losowych niespodzianek :D:D:D:D:D:D:D A propos min to jo podobno mom bardzo wynislom mine juz na powitanie, ze niby jo zadzirom nocha, a to ni prowdo ;);););) Witom wśród nos Magize73 (zgadzam się z tobą impulsywność nie wiem jak u innych, ale to moja glówna cecha-wada, jo wtedy jestym niobliczalno i cosym robiom sie z tygo kwasy) i Wodannę i Wodniczkę 81 Wrocek--->jo tyz jestem zazdrosno i to baaaaardzo i tyz mom chopa-wodnika, jeśli byś chciala się czymś podzielić, co do związku wodnik-wodnik, to z przyjemnością to poczytam, wpadaj i dziel się pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! :-) Dziękuję wszystkim za życzenia! Kolejny roczek przeleciał w tempie błyskawicy.. Ale co tam, 21 to całkiem przyjemna liczba :D Czytam Wasze wypowiedzi i uśmiecham się od ucha do ucha, bo naprawdę mamy wiele wspólnego:D Jestem stuprocentową marzycielką! Często chodzę z głową w chmurach, czasami się zamyśle i znajomi muszą mnie wtedy sprowadzać na ziemię, do szarej, zwykłej rzeczywistośći... Ale tylko pozornie zwykłej i szarej !!! Bo ja zawsze staram się znaleźć w niej pozytywne aspekty, słoneczka, kolorki... i zawsze mi się to udaje! Bo świat jest piękny!!! A my wodniki, chyba jak nikt inny jesteśmy o tym przekonane i potrafimy udowodnić to innym :-) Kocham książki. Praktycznie wszystkie, ale najbardziej lubię się pośmiać nad lekturą dlatego wprost przepadam za Chmielewską :) Obecnie jestem w trakcie \"Samotności w sieci\" Wszelkie nieprawdopodobne opowieści też wchodzą w grę - jestem gotowa uwierzyć w duchy, kosmitów, a niech mi ktoś spróbuje wmówić, że Św. Mikołaja nie ma to pożałuję :classic_cool: A chyba najbardziej na świecie kocham zwierzęta, wszelkiego rodzaju: łaciate, kudłate, pierzaste, miałczące, szczekające WSZYSTKIE Mam suczkę bez której nie wyobrażam sobie życia. Szczeniak jeszcze, ale tak mnie umie podejść, że zrobiłabym dla niej wszystko :-) Serdeczne życzenia dla wszystkich zakręconych wodników, którzy dziś obchodzą urodzinki!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za życzenia 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄. Oczywiście dla wszystkich moich \"bliźniaków\" przezyłam gorace życzenia, pomyślności, radości i , hehe ❤️. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! :D Czyż nie piękny dziś dzień mamy? Wszak tego dnia (33 latka temu:( - aż?!) na świat przyszłam! :D Składam więc sobie najszczersze życzenia - niech szczęśliwa będę! Pozdrawiam dziś szczególnie moje gwiezdne rodzeństwo: 🌻Dorota_a 6🌻, 🌻Gabrielle🌻, 🌻Korcia🌻, 🌻Paweł wodnik🌻 oraz 🌻evergreen🌻 - życzę Wam nieskończonej wiary w siebie i w przyszłość jasną, wspaniałą - szczęściem naznaczoną! ❤️ paula wodniczka -----> cieszę się, że zdrowa już jesteś i Twój komputerek też :D i dziękuję za życzenia i piosenkę (normalnie słyszałam, jak śpiewasz :D) evergreen -----> witaj siostro i pozdrów brata :D Gofra -------> nie mam autoerytetów, a wynika to chyba właśnie z wysokiego mniemania o sobie... ale szanuję ludzi uczciwych, mądrych. Nietoperko -------> mam to samo z tą mimiką... A NASZ topik jest wspaniały - w końcu tworzą go same indywidualności! :D wodanna --------> mój raczek też wciąż się mi dziwi, a szczęście jego trwa już 13 latek! :P Gosia8 ---------> fajna ta kosmea :D my-self ------> tak, jesteśmy wyjątkowe, a z tym panem i władcą też się nie zgadzam, choć (podobno) lubię dominować... :P ale czy to moja wina, że mam świetne pomysły i znajduje rozwiązanie każdego problemu, a moje chłopaki (mąż i syn) mają je tylko relizować... :P :D Jestemsobie ---------> wszystkiego dobrego - gratuluję dnia urodzenia! :D Pozdrawiam Wodniczki i dziękuję za życzenia! ❤️ Kiedyś wyczytałam, że wodnik to towarzyski samotnik - podoba mi się to :D, a Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany szuwarku mam nadzieję że dogadujesz się ze swoim wodnikiem nawet w bardzo delikatnych sprawach, ja z moim nie mam problemu. A co do mojego firewalla to muszę przyznać, że komputer wcale nie jest wolniejszy. A przynajmniej wiem kto się do mnie dobija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych wszystkich min, to chyba rzeczywiście one się najpierw pojawiają. Zawsze miałam swoją ulubioną, a wychodziła jedynie gdy byłam mocno zła. A znajomi już się przyzwyczaili do niej i po prostu nie wchodzą w drogę, spokojnie czekają aż mi przejdzie :) Tylko mój ukochany nic sobie nie robi z moich humorów, chyba się już przyzwyczaił i nawet próbuje mnie wtedy uspokoić. Muszę przyznać że mu się to udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znowu.musialam pozalatwiac pare spraw bo przez te moje psiatko (jeszcze nie wychodzi)mialam troche zaleglosci. poczytalam i odpowiadam: bardzo lubie czytac horoskopy chociaz w nie niewierze. uwielbiam przemeblowania :) teraz sie uspokoilam bo juz wszystkie meble stoja na swoim miejscu ale bywalo ze maz po powrocie z pracy zastawal np.wyrko w zupelnie innym miejscu. :D interesuja mnie rozne ciekawostki z nauki i medycyny.natomiast kosmos i s.f niebardzo. bardzo lubie kwiaty i mam ich w domu sporo.zbieram tez porcelanowe figurki (glownie sloniki) no narazie tyle,moze jeszcze zajrze troche pozniej,papa. czy ogladacie \"idola\"?bez KuBY bylo tam bardzo smutno! :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znowu.musialam pozalatwiac pare spraw bo przez te moje psiatko (jeszcze nie wychodzi)mialam troche zaleglosci. poczytalam i odpowiadam: bardzo lubie czytac horoskopy chociaz w nie niewierze. uwielbiam przemeblowania :) teraz sie uspokoilam bo juz wszystkie meble stoja na swoim miejscu ale bywalo ze maz po powrocie z pracy zastawal np.wyrko w zupelnie innym miejscu. :D interesuja mnie rozne ciekawostki z nauki i medycyny.natomiast kosmos i s.f niebardzo. bardzo lubie kwiaty i mam ich w domu sporo.zbieram tez porcelanowe figurki (glownie sloniki) no narazie tyle,moze jeszcze zajrze troche pozniej,papa. czy ogladacie \"idola\"?bez KuBY bylo tam bardzo smutno! :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku też uważam że bez Kuby było tam smutno. I wcale nie uważam że on to robi żeby się wypromować (jak niektórzy twierdzą). Uważam że jesli ktoś nie potrafi śpiewać, nie poowinien startować w takich programach, a już na pewno w kolejnych edycjach. Sarkano mam nadzieję że bardzo ci nie fałszowałam. Nie bardzo umiem śpiewać, chociaż z muzyki miałam 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to na potwierdzenie, że wodniki mają twórczą naturę :-D Tylko...O\'.\".\'O nie........((T)) wiem...(..) # (..) czy....(\"\")..(\"\")... wyjdzie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam, że po obejrzeniu Kuby w pierwszym Idolu po prostu nie mogłam na niego patrzeć :Pi działał mi na nerwy , to poniżanie innych ludzi, natomiast polubiłam jego program i teraz w tej edycji Idola nieźle się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D toko jo sie uśmilom, wielki fenx Paulo Wodniczko --->trzymajmy sie rozem i odstraszajmy wirusy i zarazy wszelkie ;););););), jo z mym chopem-wodnikiem sie dogadujemy, ón dlo mni kochaniutki a jo cosym tako zolzo jezdem ;);) Evergrenn🌻---->piszesz, że z ciebie mazycielko wilko, Ło matko jo tyz, tero z racji mych ferii ukochanych odrabim se zaleglośći w filmach, i pzenose sie w ten magicny świotek, np. oglądalo jo tero \"Wożąc panią Daisy\" lub wcorej \"Daleko od nieba\" o rrrrany jakie tom byly widoki pikne i jo tok mazylo by tom być se, taka pikno zilyń tom bylo, po prostu miodzio a juz tak chce wiosnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i jo wogóle to bardzo cynsto bujom w obloczkach, bo real jest taki brutalny:( Też kocham zwierzaki wszelkie, nawet dzisiej jo sie wzrusylom na widok misia pandzi, takiej fajnej szuszu, uroce stwozonka i takie śmiszne, te male w scególności takie male nieporadne, jak ważali taką jedną pandzię to się wywalila z wagi (takiej kuchennej, tak wyglądala) to bylo bardzo zabawne :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Qrde, a jo ni widziolom Kubusia 😭, bom zapomniolo, a mówilom se zeby pamintoć 😭 wsytkie ześta widzily a jo ni 😭, ale jutro chybo byndzie to muse ju jo obejzeć, bo jo go lubio fajny, bystry i inteligentny ón je :classic_cool:i jo zgodzom sie z mom imienniczkom, jak któś ni umie śpiwoć to niech sie ni pcho, bo juz tyle tego byztalyncio na rynku o zgrozo!!!!!!! Moze popisemy kogo lubimy, a kogo ni?????? Co, wy na to wodniki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka 81 Wrocek
Prawda, Wodniku Szuwarku, że fajnie jest z facetem ze swojego znaku ??? Rewelacyjne porozumienie ciał i dusz.....Polecam innym Wodnikom partnera Wodnika 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szuwarki :) 🌻Sarkano ---> wszystkiego co najlepsze i wielu wspaniałych pomysłów. Bo ten z topikiem był świetny :D😘😘😘 🌻Dorota_a6,🌻Korcia, 🌻Gabrielle, 🌻Paweł Wodnik, 🌻jestemsobie, 🌻evergreen ---> szczęścia, radości 😘😘😘😘😘😘 magiza73,wodanna,wodniczka 81 Wrocek, jestemsobie --->witajcie:) Gosia, jesteś niesamowita z tymi horoskopami:D:D:D Znalazłam kosmeę,chociaż ja pod jemiołę podchodzę;) Kosmea pierzastolistna,to inaczej kosmos pierzastolistny, albo \"Warszawianki\".Pierzastolistny, to znaczy,że jego liście są bardzo mocno postrzępione niejako,coś podobnego do asparagusa.Bardzo popularna w ogródkach, u mnie sama się sieje, niczym chwast i nie wiedziałam,że na ogródku mam Kosmos :D:D:D:D Co do jemioły, to faktycznie mam upodobanie do wędrówek, ale nikogo nie porzucam i nie znikam bez uprzedzenia:) Paula ---> ciekawy jest ten kierunek, na którym studiujesz:)a od czego będziesz specjalistką po ukonczeniu studiów?Tylko nie pisz,że od budownicta wodnego;):D:D:D:D:D Jakaja ---> próba pomyslnie wypadła.Jest dobrze:D Gofra ---> zastanawiałam się nad autorytetami w moim życiu i w zasadzie ich brak.Są ludzie,których podziwiam i szanuję,ale czy oni są moimi autorytetami? To chyba nie. Nietoperz --->uroczy trzepot rzęs:D, dobre:)a z tymi nemrkami to ciekawa sprawa...może lubisz takie mocne akcenty?Chodzi mi o to,że Twoje wypowiedzi znajdują się pod takimi charakterystycznymi liczbami?Każda liczba ma swoje znaczenie, te podstawowe można znaleźć w necie,jak się wrzuci na wyszukiwarkę słowo \"numerologia\". Wodnik to pan i wladca - nie zgadzam się również z tym.A towarzyski samotnik - tak, coś w tym jest, jeśli o mnie chodzi:) Wodanna ---> s.f. mnie nie interesuje, ale inne dziwne rzeczy i zjawiska - owszem. No i od dzisiaj wiem,że na ogródku mam Kosmos;)czuję się, jakbym cały Wszechświat miała,nie ruszając się z domu:D Idola nie oglądałam wczoraj, kawałek tylko z tym gościem, który objechał wszystkie miasta i wszystkie edycje i w końcu go dopuścili;) jako maskotkę i kosmitę - no znów ten kosmos, hihihi. A Kuba mnie śmieszy, lubię go obserwować i słuchać, co mówi. Szuwarku ---> nie lubię wspomnianej kiedyś pani z dziw..., to znaczy dziekanatu:D:D:D Wystarczy tego pisania narazie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoBa ............................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: Magiza73 .......................22 stycznia, 32 lata :classic_cool: Metalzkudowy ................ 22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: My –self ........................ 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Roza ............................ 23 stycznia:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Fay ............................. 25 stycznia, 30 lat, niedaleko Płocka :classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ...... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman.......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik............................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Lagrazia - spóźniona......... .29 stycznia, 39 lat:classic_cool: Zodica ...........................30 stycznia:classic_cool: 19 lat, piękny Milanówek w mazowieckim Jezzynka ........................31 stycznia, 18 lat:classic_cool: Żabulka ........................ .31 stycznia:classic_cool: Akara ............................1 lutego, 25 lat, Amsterdam:classic_cool: Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Ewfcik ...........................2 lutego:classic_cool: Wodnik elik .....................2 lutego:classic_cool: Jasmine02 ......................2 lutego, 27 lat:classic_cool: Agatka6666 .................3 lutego, 17 lat:classic_cool: Kasinka .........................3 lutego, 26 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Lavatory Girl .................. 3 lutego:classic_cool: Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego, 32 lata:classic_cool: Justin_28........................4 lutego, 29 lat, woj. śląskie:classic_cool: Inkaminka ...................... 5 lutego, 23 lata:classic_cool: Woda ............................5 lutego:classic_cool: Alan_Pol.........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie:classic_cool: Emkakafe .......................6 lutego, 39 lat, woj. pomorskie:classic_cool: Maxi77 ..........................6 lutego:classic_cool: Embalina ........................7 lutego, 28 lat, woj. mazowieckie:classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Wojtaszek.......................7 lutego, 26 lat, Białystok:classic_cool: Cz_rna ..........................8 lutego:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Morgerolka .....................8 lutego:classic_cool: Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa:classic_cool: Magdoosia_85 .................10 lutego, 20 lat, woj. warmińsko - mazurskie:classic_cool: skarbczyk.......................10 lutego:classic_cool: Wodniczka 81 Wrocek .......10 lutego:classic_cool: Dzikie wino ....................11 lutego:classic_cool: Sarna_27 .......................11 lutego, 28 lat:classic_cool: Wodanna .......................11 lutego, Gdynia :classic_cool: I say ............................ 12 lutego:classic_cool: Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Rosa =Ona21 ...................12 lutego, 22 lata, Kraków :classic_cool: Alanisssss .......................13 lutego, 23 lata, woj. śląskie:classic_cool: Alunia11.........................13 lutego:classic_cool: Lutowa Wodniczka ........... 13 lutego:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 23 lata, woj., łódzkie:classic_cool: Wodniczka 13..................13 lutego, 26 lat:classic_cool: Wodniczka Asia ...............13 lutego:classic_cool: Asiek1402 ......................14 lutego:classic_cool: Asiek78 .........................14 lutego:classic_cool: Graha ...........................14 lutego:classic_cool: Yeti84 .......................... 14 lutego:classic_cool: Zora .............................14 lutego:classic_cool: Fortune – teller ................15 lutego:classic_cool: Mars .............................15 lutego:classic_cool: Szuwarek dzisiejszy ..........15 lutego:classic_cool: Wodnik7 ........................15 lutego:classic_cool: Isa ...............................16 lutego:classic_cool: :classic_cool: ma-dzik......................... 16 lutego, 24 lata, Warszawa Dorota_a 6......................17 lutego, woj. kujawsko – pomorskie – Grudziądz:classic_cool: Evergreen ......................17 lutego, 21 lat:classic_cool: Gabrielle ....................... 17 lutego:classic_cool: Jestemsobie ................... 17 lutego:classic_cool: Korcia ...........................17 lutego:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Paweł wodnik ................. 17 lutego, 27 lat, woj mazowieckie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i powoli dobijamy do konca tabelki :) Cmok ........................... 18 lutego, 17 lat Gosiam ..........................18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik .....................18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, nie zmieściło się, więc mała korekta. Kosmosy;) : Dzikie wino ....................11 lutego:classic_cool: Sarna_27 .......................11 lutego, 28 lat:classic_cool: Wodanna .......................11 lutego, Gdynia :classic_cool: I say ............................ 12 lutego:classic_cool: Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Rosa =Ona21 ...................12 lutego, 22 lata, Kraków :classic_cool: Alanisssss .......................13 lutego, 23 lata, woj. śląskie:classic_cool: Alunia11.........................13 lutego:classic_cool: Lutowa Wodniczka ........... 13 lutego:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 23 lata, woj., łódzkie:classic_cool: Wodniczka 13..................13 lutego, 26 lat:classic_cool: Wodniczka Asia ...............13 lutego:classic_cool: Asiek1402 ......................14 lutego:classic_cool: Asiek78 .........................14 lutego:classic_cool: Graha ...........................14 lutego:classic_cool: Yeti84 .......................... 14 lutego:classic_cool: Zora .............................14 lutego:classic_cool: Fortune – teller ................15 lutego:classic_cool: Mars .............................15 lutego:classic_cool: Szuwarek dzisiejszy ...........15 lutego:classic_cool: Wodnik7 ........................15 lutego:classic_cool: Isa ...............................16 lutego:classic_cool: :classic_cool: ma-dzik......................... 16 lutego, 24 lata, Warszawa Dorota_a 6......................17 lutego, woj. kujawsko – pomorskie – Grudziądz:classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat:classic_cool: Gabrielle ....................... 17 lutego:classic_cool: Jestemsobie ................... 17 lutego:classic_cool: Korcia ...........................17 lutego:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Paweł wodnik ................. 17 lutego, 27 lat, woj mazowieckie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda ---->Wodniczko 81 Wrocek-----> je fantastico mieć chopa-wodnika Hej pozrdowionka je klawo i gites-pomades, jo tak serio serio ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczenia zaraz zloze teraz szybko jeden link na ikonki bo mi sie inaczej zgubi:) http://www.forum.o2.pl/emotikony.php a teraz zyczonka najserdeczniejsze, usciski i calusy dla: sarkany 🌻 gabrielle 🌻 korci 🌻 pawla wodnika 🌻 evergreen 🌻 dorota-a6 🌻 👄 🌻 ❤️ kosmea - uwielbiam ja w ogrodku:) jest taka delikatna, duzo tego roslo w Panu TAdeuszu - filmowej adaptacji oczywiscie:) moze sobie tego nasieje w tym roku , w koncu ja warszawianka jestem;) oprocz tego ze wodnik:) pozdrawiam, nie dane jest mi dzis sie rozpisac, ten post od 18 pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemsobie dla Ciebie specjalne oddzielne zyczonka , jak moglam przeoczyc, wstyd mi duzo radosci i milosci niech otacza Ciebie cale zycie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> no to teraz już wiesz, czemu lubisz tę kosmeę :) Mnie się też te kwiatki podobają, fajnie u mnie na ogródku wygląda, jak się nasieją same w różnych miejscach.A niektóre tworzą dość spore krzaczki..., gdzieś w ogórkach, albo fasoli.Ale nie są wyrywane, rosną sobie spokojnie, są elementem malowniczego krajobrazu warzywno - kwiatowego;) Szuwarku ---> ja niestety zawiodłam się kiedyś na facecie - wodniku:P Na szczęście było to dość dawno i nieprawda :D:D:D:D Miłej nocy Wam życzę, już się powoli wyłączam z \"globalnego\" życia. Do jutra 🖐️ 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że wczoraj byłam ostatnia, a dziś pierwsza:) To najpierw życzenia dla naszych ostatnich solenizantów Cmok ........................... 18 lutego, 18 lat:classic_cool: Gosiam ..........................18 lutego:classic_cool: Mibi ............................. 18 lutego:classic_cool: Też wodnik .....................18 lutego, 30 lat:classic_cool: Zdrówka,szczęścia i samych słonecznych dni 😘😘😘😘 A wszystkim Wam miłego dnia:)u mnie jakby coś na kształt słońca wyszło;)i nie ma obfitych opadów śniegu-jak narazie,którymi to mnie wczoraj koleżanka ze środka Polski postraszyła;) Zaraz szykuję się do pracy, do zobaczenia, mam nadzieję:)wieczorem 😘dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj naj lepszego naszym dzisiejszym solenizantom i czegoś na kształt słońca, najlepiej samego słońca, które się Kiganie pokazało z rana. Kiganko studiuję na wydziale budownictwa wodnego i inżynierii środowiska, kierunek budownictwo a specjalności mam do wyboru dwie: albo budownictwo wodne albo geodezja i wycena nieruchomości. Mnie interesuje to drugie. Mam nadzieję że już wszystko jasne :) A co do pań z dziekanatu to są całkiem miłe. Była taka jedna wredna, ale już nie pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również
jestem wodnikiem z 11 lutego. Na emeryturze od 10 lat.Od kilku miesięcy moją pasją jest internet.Czytam prasę codzienną a do kafeterii zaglądam systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Stwory Bagienne Najserdeczniejsze życzenia dla dzisiejszych solenizantów 🌻 płynące prosto z serca ❤️ składam ja Gosia8 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :D :-) ponieważ mamy solenizantów od 21 stycznia, żeby nie czuli się poszkodowani specjalnie dla was horoskop kwiatowy: NIEŚMIERTELNIK 21 - 31 styczeń 🌻 Wbrew dość ponurej nazwie swego patrona, człowiek urodzony pod wpływem Nieśmiertelnika lubi prowadzić wesołe, rozrywkowe życie. Ma z reguły dobry humor, jest pogodny, co ułatwia mu odnoszenie sukcesów oraz nawiązywanie kontaktów. Z reguły są to jednak kontakty dość powierzchowne, bowiem powodowany daleko posuniętą nieufnością Nieśmiertelnik rzadko wyróżnia innych prawdziwie głęboką przyjaźnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×