Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

cześć Paula - masz racje jesteśmy strasznymi plotkarzami :D Ale ja nie bronie wysyłać zdieć Habie tylko wiesz mnie na tych zdięciach nie ma bo ja je robiłem :D Koliberku - mnie też było miło Cie poznać i świetnie się bawiłem z Tobą , Benią i Habanerką i też mam nadzieje że to się nie skończy na tym jednym razie , zwłaszcza że mieszkamy tak nie daleko siebie :D A co do zdięć wiesz ja zawsze stoje po nie własciwej stronie obiektywu :D Benia - Lody były dobre i mam nadzieje że jeszcze na nie pójdziemy:D ale tym razem w Sosnowcu :D Wiecie co wam powiem, wszystkie żabki , ropuszki i inne stwożenia wadne strasznie miło się was czyta i dochodze do wniosku że nie tylko ja mam świra (w dobrym tego słowa znaczeniu :)) . I pomyśleć że tu trafiłem przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joeee
ktos si epodszywa pod Joeee...nieladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propos różowej sukni, ja też nie dostałam. EVER to była isa nie ja, babo jedna!! Czy ty sobie mnei wyobrażasz wróżowym?? reszta będzie później jak doczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że następny Strzelec dotarł do naszego topiku ;) Mój Postrzeleniec stwierdził wczoraj, że odkąd jest ze mną, to jest bardzo ale to bardzo zamotany :D:D:D:D:D I martwił się biedak ;) , co byłoby, gdybysmy mieli dzieci i on by zapomniał odebrać je np. z przedszkola. Starałam się go uspokoić, ze ja na pewno nie zapomnę, bo pilnowanie dzieci to mam już we krwi ;) a poza tym, panie przedszkolanki dzwonią do rodzica, żeby po swoje dziecię przyszedł. Potem miał wizje zalanego mieszkania z ulatniającym się gazem :D:D:D:D , a to wszystko przez nasze roztargnienie. Oczywiście mnie się nigdy to nie zdarzyło, ale chyba tak do konca go nie przekonałam. Dobre, co ? :D:D:D:D:D Dziekuję za fotki od Pauli, Haby i Alana :) Asiu - Wodniczko ----> z tą stagnacją tak to bywa, są lata pełne energii, kiedy ciągle się coś dzieje i są lata, kiedy wszystko wydaje sie stać w miejscu. No i Ty jesteś zapewne w takim roku stagnacyjnym. Cierpliwości, zobaczysz, jak zawiruje Tobą od października :) Isa ----> no nieźle się zakręciłaś z tym wszystkim. Na szczęście masz aniołki, które czuwają nad tym, bys córkę w odpowiednim terminie na kolonie wysłała, czy przyszła na zakonczenie roku przedszkolnego ;) A ja dziś znowu w szkole :0 , ale wrzuciłam na luz, bo inaczej nie wyrobię do tych półkolonii. Tylko spokój mnie może uratować .... To narazie, trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joeee
dziewczyny, macie pozyczyc stowe starej wodniczce styczniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco:D:D:D:D:D:D Na szczeście juz sroda za nami ,bo już mam dość😠oj i za czym ja tak teskniłam :o?????????Nawet teraz pogadać nie mam z kim😠 a jak jeszcze pomyśle ,ze za miesiac może mi i Was zabraknąć to na samą myśl mnie trafia😠ale jeszcze zobaczymy ,moze da sie coś zrobić;) Isa,paula wodniczka--------->dziewczyny dzieki bardzo serdeczne za fotki:):):) Isa wprost bajkowe obrazki powiem i co za elegancja:):) po prostu super!:D:D Paula a co ten Twój wodnik tak zarósł:o wprost poznać Go nie mogłam a może to nie On //mysli:D:D:D:D pozdrowienia dla niego ;);) socha------->może to i brak organizacji (ja na pewno mam do tego talent:P)ale mnie sie wydaje ,że Ty poprostu za bardzo dogadasz swoim meżczyznom:):):)ale Oni na pewno na to nie narzekają:D:D:D Tez czekam na nowe fotki:):) evergeen------->Ty juz chyba spałas jak oglądałas te zdjecia:D:D:D:D Jak mozna pomylic Ise z Paulą hahahahahaha ale mylić sie to ludzka rzecz:D:D:D:D wodniczka3---------->Ty juz z pewnościa masz moje fotki a ja Twoich nie ,wiec czym predzej postaraj sie nadrobić zaległości. ankaskakanka-------->🖐️🖐️🖐️🖐️a o uduchowieniu nic mi nie wiadomo ,przykro mi :o joeee ----------->Czy to Ty naprawdę ;););)??????????a o szuwarach już zapomniałes;););) i co z tym piwem:D:D:D Gązo--------->czy w Sosnowcu sa też równie dobre lody:D:D:D:D???? Tez mam nadzieje,ze na tym jednym spotkaniu sie nie skonczy:D:D:D Pozdrawiam wszystkich i życze miłego popołudnia:D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ---> a czemu to miałoby Ci nas za miesiąc zabraknąć ???? Co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana------->konczy sie umowa na neta😠 i nie wiem czy uprosze mopich rodzicieli na przedłużenie umowy jeszcze o rok:o:o ot cała prawda.Ale puki co jestem i tym bede sie na razie cieszyć.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia, dasz rade:) Wierze, ze przekonasz starych:D:P:) Na pewno... I bedziesz miala net nastepny rok! Jestem pewien... Pozdro Wszystkim Wodnikom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wy tu coś o jakiś zdjęciach piszecie, a ja nic nie dostałam:(... ....tzn. nie mogę powiedzieć, że nic, bo jednak porządna kobieta Paula przysłała co nieco!( -Wielkie dzięki!-) ...o Alanie nie wspomnę!... A gdzie ta sławna różowa sukienka isy?.... No, ale nic to! Jestem cierpliwa i poczekam! ....może się doczekam?... A cha! A moje fotki dotarły, bo nie wiem? Jakoś dziwnie \"poszły\"... isa - faktycznie zwolnij kobieto, bo zapmnisz jak się nazywasz!?:D ...a może to poprostu nasz wodniczy charakter? Przecież roztrzepanie, to nasza sztandarowa cecha!? :D :D :D ...sama nie wiem, co by było lepsze?.... Kigano - śmiać mi się chciało jak czytałam o tych wątpliwościach Twojego Postrzeleńca!:D :D :D Z jednej strony to dobrze, że biedak ma świadomość w co się pakuje!!!:D :D :D :D :D ...bo moja połówka do dzisiaj z pewnymi moimi \"wyskokami\" nie może się pogodzić?! Nie wiem dlaczego?:D Beniu - nie zostawiaj NAS!!!!.... wierzę w Twoją siłę przekonywania! Powodzenia! A co do dogadzania, to w pewnym stopniu masz rację, bo ja faktycznie sama często sobie dokładam roboty... Wymyślam jakieś frykasy, a potem się dziwię, że siędzę w kuchni pół dnia... koliberku - co do nowej pracy, to myślę, że chyba fajnie by było żebyś to złapała, bo to przecież zawsze nowe doświadczenie... ...pomijając oczywiście stronę finansową... Dobra! Jutro ciąg dalszy. Spadam.... C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Socha ,dzięki za fotki!! dotarły w komplecie a nawet w dublecie!:D słodkie te Twoje chłopaczki:)i ogolnie fajną rodzinkę tworzycie:) Jakaja a ty znowu gdzie???? pojawiasz się i znikasz:P:D-daj znak zycia! Benia---> i ja wierzę gorąco w siłe przekonywania,bo to faktycznie byłaby masakra!:D,ale jak mówię-wierzę ,że będzie po Twojej i naszej myśli:) ahahhahahahaaha Kigana--->Postrzeleniec Twój miał niezłą wizję hihihihi-dacie radę! i nie tylko z gazem:D:D takie "zawirowane" związki nieźle rokują:) A ja dziś jestem tak padnięta ,że szok-nic mi się już nie chce.. Wczoraj "zabradziażyłam":D na szuwarach i jeszcze trenowałam na gg kopiowanie,spać poszłam późno,zbyt późno:( rano skoro świt do urzędu biec musiałam,bo zebrali dowody na fakt posiadania psa!hahahahaaha nie wiem...zbierali odchody?zdjęcia robili?:D:)P i musiałam postać wsoje w kolejce do kasy..Pranie mózgu:D uskuteczniałam do 14,15 a od 15 zastępowałam męża,który się pławi nad jeziorkiem:D-niby luzik...a ledwo dycham:) Teraz mam zasłużony czas dla siebie,więc czym prędzej poszłam na pocztę:D i niniejszym wpisik czynię. Zaraz potem idę na dłuższe posiedzenie do wanny i może zawitam na szuwary:D Pozdrawiam wszystkich mocno i do nastepnego razu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beniu! Generalnie ja to ja, tylko ktos zdarzyl sie juz pare razy podszyc pode mnie...nie wiem co na tym zyskuje ale niech mu bedzie na zdrowie! - w koncu dzisiaj moje imieniny:) Mialem Cie zawiadomic czy sie obronilem - udalo sie i pifko mozna trzasnac:) Bywam ostatnio na szuwarkach (udalo mi sie nawet rozkochac w sobie Jo - nawet nie wyobrazasz sobie jak Ona za na szaleje!!!;)... ale niestety Ciebie nigdy nie moge zlapac:(.... pozdrawiam! joe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Cała jestem buraczkowa ze wstydu! :( Pomyliłam imiona.. buuuu... Ale muszę dodać, że kładąc sie wczoraj spać uzmysłowiłam sobie jaka gafę strzeliłam... tylko już nie było kiedy przed wyjazdem tego naprawić :( To wszystko przez to, że mi tlen nawalał i kolejność maili całkiem mi sie zamotała... no nieważne! Przepraszam :) Wybaczycie? :) Chciałam też poinformować, że zdałam prawo administracyjne na 4 :) Radościom nie było końca... :D Troche sie z tatą pokłóciłam, bo jak wyjeżdzałam do Łodzi to burnkął pod nosem, że od jutra koniec z netem :O Beniu całkowicie rozumiem więc Twój strach przed rozstaniem z wirtualnym światem :( Ale miejmy nadzieje że będzie OK Cześć joeee Pozdrawiam wszystkich i mykam spać :) A! Isa - ślicznie Ci w tej różowej sukience :D Paulinko - też powinnaś sobie coś różowego sprawić :P to bym później problemów nie miała i gaf nie strzelała HEJ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda:(:(:(,może znajdzie sie ktoś z okolic,jakiś Wodnik czy Wodniczka,z ktorą będę mogła wybrać się na piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ankaskakanka :D:D ziomalko ;);) jam z Sosnowca:D socha nawet mnie nie wnerwiaj!!! do wszystkich foty doszły a do Ciebie nie?? wrrr sprawdź kochanieńka napewno masz taką maleńką przesyłeczkę od habanerki:D:D aaa i ja od Ciebie żadnych fotek nie dostałam :( evergreen :D zdolniacha z Ciebie ;) jesli chodzi o egzaminy oczywiście a nie o mylenie imion :D:D:D:D joeee witaj :D:D nie tylko JO rozkochałeś ;) masz więcej fanek na szuwarkach :D:D:D;) jak po wczorajszej imprezce? głowa nie boli? nie ma kaca? ja mam już dość wirtualnego picia bo w końcu w nałóg wpadnę:D a jak mnie nogi od tańców bolą!! ;) Benia!! jakby co to masz jeszcze telefon do mnie i możemy plotkować i umawiać sie na spotkania :) ale dasz radę przekonać matulę:) święcie w to wierzę :D:D Kigana :) my mamy to we krwi że potrafimy zamotać każdego porządnego obywatela tak, że biedak zapomina jak sie nazywa:D:D moje szczęście trwa w takim amoku już lat bagatela 15 :D:D Alan_Pol dziekuję za zdjęcia (te całuśne też ;) ) wszystko poszło w eter zgodnie z pisemnym upoważnieniem :D:D Gązo...czy to aby napewno był przypadek aaaa???? :D:D:D pozdrawiam i idę się dotleniać odrobinkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz miarka sie przebrała!!!Joe urwe Ci głowe-przysiegam ;-))) Ale wiem ze to z szału za mną...Ja Ciebie też 👄 Ale i tak-masz pozamiatane!!!!! Kupiłam sukienke,to nic ze troche cycki na wierzchu-ale mam ja dzisiaj w pracy..Może w koncu bedzie argument za podwyzka;-))) A Moja Mama tak sie rozszalała zakupami za MOJE OSOBISTE pieniadze ze kazała mi brac 3 inne sukienki rowniez i krzyczała na cały sklep \"Bedziesz załowac!!!!\" Czyli jak zwykle istny cyrk.. Ta stagnacja to mnie do jutra wykonczy a co dopiero do pazdziernika-never!!!Wszystko zalezy od nas-i zaraz go rusze z kopyta bo tak siedziec samej na deszczu to mi sie nie chce... ;-)) i wilki mi tu jakies... Dobra ide tworzyc strategie!!! TEZ CHCE ZDJECIA!!!!PAULA MA MOJE POZWOLENIE NA WYSYŁANIE MOICH-WIEC!!!!!CZEKAM NA WASZE!A jakby co-to nia krzyczcie.. ;-))) Ona taka nieokrzesana ;-))) Sciskam wszystkich,tych Postrzelonych i tych co im rodzice burcza i wprowadzaja terror ze netu nigdy wiecej;-))) i caaała reszte ale przykro mi bardzo-w szczegolnosci pozdrawiam KOLI !!!Sciskam Cie mocno Istoto i wysyłam Ci 3 kg dobrej energii-poleconym..Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wodniczki i Wodniki! Ale jestem zła, że nie wyrabiam z czytaniem tych wspaniłych wpisów... nie jestem w temacie od dwóch miesięcy... a tu tyle się dzieje ciekawego. Strasznie chciałabym uczestniczyć w zjeździe - to byłaby idealna imprezka - wiem o tym :D Pozdrawiam z całego serca najwspanialszą rodzinkę wodnikowską ❤️ - zawsze z Wami myślami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wopdnik-szuwarek
Witaj Sarkana! Nie przejmuj sie nie jestes sama. Ja tez nie jestem w temacie, bo calkiem niedawno na szuwarki zawitalam. :) No i jakos za tematem nie nadazam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Wodniczka3! aleś mi humorek od rana poprawiła swoim wpisem:D:D,bo już zdążył mi popsuć od rana telefon..:(-jakiego miałam "czuja" by zajrzeć na kafe hihihihi Paula-słyszałaś? a raczej uwidziałaś?-masz pozwoleństwo wysłać fotki wodniczki-więc też czekam w kolejce:D:D:D Sarkana-->a powitać,powitać:D i niczego nie żałować!!:D wakacje mieć więc zaległości w czytaniu niezwłocznie nadrobić!:D:D Pozdrawiam serdecznie i udaję się do pracki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi wcięło ślicznego posta, ale jestem Wczoraj nawet nie zdążyłam nie napisać, bo za dużo roboty miałam. Bawiłam się wordem i wklepywałam pisemko takie 5-cio stronicowe, ze wszystkimi możliwymi znkami wypunktowania. Do godziny 13 miałam zajęcie :( Fajną mieliście wczoraj zabawę, chiński się trochę ciężko czyta :P Joe ----> miło się wczoraj piło ;) A co ty broniłeś?? Pochwal się !! I pamiętaj, że nietylko Jo za tobą szaleje ;) Ever ---->wybaczam ci tą różową sukienikę ale żeby mnie przefarbować !! Jestem prawdziwą blondynką i tak ma zostać :P No i gratulacje czwóreczki :) Asia ----> chcesz rozmawiać to przyjeżdżaj do mnie, przy okazji zapomnisz o stagnacji :) Chmur nie będziemy rozganiac, bo u mnie na niebie żadnych nie ma, a w nocy ślicznie gwiazdki święcą ;) I daczego się zapierasz kopytami, że nie jesteś szaleńcem?? Myślisz, że ktoś ci uwierzy :> Isa ----> dasz radę, co to dla ciebie :) Gązo ----> ty czekaj! Przyjedziesz do mojego miasta, to tak oberwiesz, że cię żona nie pozna :P A później będziemy mogli iść na pifko :D A jesli do mnie nie przyjedziesz to ja cię odwiedzę i przy okazji moją rodzinkę :) Kigana ----> ty się nie przejmuj wizjami Postrzeleńca, będzie z niego dobry ojciec. Benia ----> on zawsze taki zarośnięty jest. Kiedys jak się ogolił to go nie poznałam i byłam wśziekła że nie odebrał mnie z dworca :D Alan ---> dzięki za fotki, ja musze znaleźć chwilę spokoju i też ci moje wyślę. Ankaskakanka ----> powinnaś przeczytać posty ze strony 136, to bys wiedziała kto tu o Sosnowcu mówi. Jo ----> to żeś zaszalała :) To jeszcze pstryknij zdjęcie z biura i mi prześlij :D Ja ci dam nieokrzesana, starucho jedna!! Sarkana ---> poproś Koliberka to ci napisze streszczenie, ma w tym wprawę :) A co cie tak pochłania?? Trzymaj się ciepło i poręczy :) Jak tylko dorwę aparat to zrobię małą sesję specjalnie dla Ever, żeby się więcej nie myliła z kolorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×