Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej :) To ja Was też przytulam:) http://przytul.michu.cal.pl/?img=1&w=brak&i=Lidka&p=k&lang= Gofra ---> powodzenia w hodowli, mam nadzieję, że na wiosnę będziesz się cieszyć pięknymi kwiatkami. Jeszcze nawóz trzeba kupić. I czasem nawozić, ale bez przesady - moim zdaniem. Myślę zresztą, że intuicja Ci podpowie, co robić i czego Twój kwiatek potrzebuje. U nas znów pada, szaro i ponuro ...., ale co tam. Gołota wygrał walkę w NY :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj storczyk nie chce za cholere zakwitnac!! juz trzy lata!!!!!! i juz go strasze ze dwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa hahahahahahahhaahhahaa,coś mało skuteczne te Twoje strachy:D chyba słabo nóżką tupiesz:D:D:D a może dla odmiany ciepła wodę jemu nalej..?no co!różne kwiaty na różne strachy reagują,ja tam będę próbowała różnych,różnistych aż zakwitnie:)oby.. pozdrawiam w Dzień Babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Isa, to moze mu powiedz, że jak nie zakwitnie, to go wyrzucisz :P Albo zafunduj mu w tej chwili pobyt na dworze :) Pogadaj z nim :) Zresztą, tam na forum u storczyków znajdzie sie dużo informacji od chyba doświadczonych hodowców. Dzisiaj miałam rade, stopnie przyklepane i już mogłabym zacząć ferie. Tylko, jak tak będzie padać .... :o to się różna przeziębienia i inne wirusy rozwijać będą. Już sie rozwijają :o Tak narazie nie mam o czym pisać. Moge o moich storczykach hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wpadam ze swoimi smutactwami Od razu dla tych co wolą słuchać niż czytać podaję link do piosenki bo słucham jej kolejny raz i nie mogę przestać: http://fiedor.wrzuta.pl/audio/aqy3TpsZUS/malgorzata_ostrowska_-_jesli_bylo \"Tyle w nas ile daje nam czas, tyle masz ile umiesz brać z jego rak, z jego otwarytych bram. Mało szczęść, mało wzruszeń i łez, mało serc rozpalonych po kres, głodni wciąż pytamy świata co da....? Jeśli było coś między nami, jakaś miłość nie do utraty tchu lecz śniło się dniem i nocą ten sen to świat i tak szczodry był... Płynie czas wartką rzeką i tak rzezbi nas twardą dlonią co dnia, twój jest świat jeśli potrafisz brać. Rosną w nas nasze głody co dnia, płynie czas coraz mniej chce nam dać , mało szcześć, wiele rozstań i strat. Jeśli było coś między nami jakaś miłość nie do utraty tchu lecz śniło się dniem i nocą ten sen to świat i tak dał wiele... było coś między nami jakaś miłość nie do utraty tchu lecz śniło się dniem i nocą ten sen, to świat i tak szczodry był... ...bo dziś kocham czasu siłę, wierzę wciąż w jego słuszny bieg, ufam że podaruje tyle ile zechcę wziąć, ile zechcę mieć...\" .................................................................................. a teraz do rzeczy: odkochalam sie..................... pani Ostrowska bardzo trafnie wyśpiewała stan depresji w jakim się obecnie znajduję. Muszę to jeszcze zakomunikować osobie najbardziej w tym przedmiocie zainteresowanej. Boję się... Ale to moje życie i moje decyzje, wiem że łatwo nie będzie bo mój mężczyzna zajęty strzelaniem fochów niczego się nie spodziewa... tak - jestem zła, podstępna i bez uczuć ale czasem inaczej się po prostu nie da, a ci co myślą że przychodzi mi to łatwo najwyraźniej mnie nie znają... a tak poza tym to sesja w pełni, nawet nie mam czasu się wypłakać porządnie bo ciągle jest coś do wkucia. Mam za to kochanych przyjaciół!!! Uczą mnie jak nie dać się wykorzystać w tym brutalnym świecie, jak odpowiednio lokować uczucia, jak przypominać o sobie i swoich potrzebach i jak mieć oczy szeroko otwarte bo ciągła realizacja zasady \"co mnie nie zabije to mnie wzmocni\" zaczyna już odbijać się na moim zdrowiu. Przykro że tak wyszło ale mimo wszystko jestem optymistką ...bo dziś kocham czasu siłę, wierzę wciąż w jego słuszny bieg, ufam że podaruje tyle ile zechcę wziąć, ile zechcę mieć... :) z przyjemnością wrócę do stanu singielskiego PS a czemu ja nie dostałam tych super ekstra fenomenalnych zdjęć od Habci???? proszę ładnie! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wiedziałam, że to Ty Ever wpadlaś o tej porze na topik. No i niezłą bombę wrzuciłaś .... Przykro, że tak się stało, życze Ci tylko dużo, dużo sił, byś mogła to jak najlepiej rozwiązać 😍 Pisalaś kiedyś, że Twój luby to Baran. Nie znam go, ale jeśli jest typowym Baranem, który żyje według maksymy \" kto nie jest ze mną, ten przeciwko mnie\", to ciężko się z takim gościem żyje. Mam przykłady w swoim otoczeniu :o wśród znajomych. Miedzy wkuwaniem i podczas niego to faktycznie nie ma czasu na porządne wypłakanie się, ale pewnie niedługo skończysz sesję i wtedy ...... Trzymaj się i wpadaj z komunikatami, jak się sprawy rozwiązują :) Ale u nas pada :o Ostro z północy zacina, o rany :o Miłego dnia, mimo wszystko życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever--> to wszystkie stresy jednym ciągiem (sesja, zawirowania sercowe),byle do przodu Storczykowo się zrobiło u nas, czyli wiosna idzie :) U mnie co zmyło, to dziś nabieliło i bieli nadal, zima jakaś cy cuś Wiela radości mam z moją ciepłotą, bo zmienna niczem ta pogoda, od 35 do 38, a mogłaby się tak zdecydować na 36,6 widać nie tylko kobita zmienną jest :P Kigana--> ja tesz odcinam kolejne dni Pozdrawiam wsie czymcie siem sdrofo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano wiosna, za jakieś 2 miesiace powinna przyjść :) Lutek, no wlasnie, zdecyduj się wreszcie na jedna temperaturę ;) Bo chyba nie chcesz ewoluować do zmiennocieplych ?? ;) U mnie też snieg popadał, ale od razu stopniał. Jutro czeka mnie spotkanie z rodzicami, a dziś rano dotarło do mnie, ze przecież powinnam im wręczyć na papierze osiągniecia ;) ich córek. Jeszcze się za to nie zabrałam, bo piekę ciasto na jutro do pracy. To już imieninowe :D doczepiłam się do lutowych solenizantek, bo w marcu i kwietniu jest ich sporo. Ciekawe, co mi wyjdzie z tego pieca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever ❤️ przytulam wirtualnie, barany to barany, ja ich nie lubie:P mialam jednego takiego i do dzis mnie drazni;):D kiedy pierwsze urodziny mamy??? jesli juz byly to ide bic glowa w sciane w ramach pokuty ze przeoczcylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg. najnowszej tabelki jest: Hektor 55 - wszystkiego dobrego :) 🌻🌻🌻 i pozostałym solenizantom również po 🌻-u Hektor 55.......................... 23 stycznia, Rybnik :classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie Jo*............ ............ ...... 3 lutego,Elbląg Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk Mariolla ........................... 3 lutego Szuwi ........................... 5 lutego,Lublin Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga99
ja tez mam dzis urodziny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco :) Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantów z 23.01 :* Gofra tak na wszelki wypadek wszystkiego najlepszego w dniu urodzin i obyś dalej była zadowolona ze swoich pociech :) A teraz przejdę do rzeczy :P Myślę, że już najwyższy czas się spotkać, bo widzę, że co niektóre osoby mają nie taki humor jaki powinny mieć (łącznie ze mną). Kto się zgłasza na ochotnika do zorganizowania imprezy? Mogę być ja, ale chyba mało osób na pomorze przyjedzie. Co do storczyka to nie mam zielonego pojęcia jak ten badyl wygląda, ale za to mogę się pochwalić tym, że gwiazda betlejemska puszcza mi nowe listki :D co podobno jest bardzo rzadko spotykane :) Jeśli chodzi o pracę, to podobnie jak Habie szykuje mi się nowe stanowisko, jeśli tylko poradzę sobie z zadaniem, które powierzyła mi ostatnio prezesowa. I chyba najwyższy czas bo moja kierowniczka mnie doprowadzi do pewnego nałogu, zresztą bardzo przyjemnego :P który nazywa się alkoholizm :P Niedość, że powtarza codziennie to samo, to potrafi wpaść do biura, rzucić coś w stylu \"5 zł to za dużo\" a ty przez następne 20 minut zastanawiasz się o co chodzi i dajesz za wygraną. A dzisiaj przeszła samą siebie i stwierdziłam już o 9ej z groszami, że się dziś upiję, przeważnie przychodzi mi to koło 13-14. Co do mieszkania nadal nie mam żyrandoli i coraz mniej mi to przeszkadza. Chata przeżyła najazd 13 ludzi i o dziwo wszyscy się pomieścili :) Na polu bitwy zostały tylko ciastka, prawie nie ruszone. Furorę zrobiły kotleciki z piersi kurczaka z serem i cebulą i stwierdziłam, że obojętnie czy zrobię z 1 czy z 10 piersi to i tak by wszystko pożarli :) Za tydzień idę z tą ekipą na tańce, hulanki, swawole :P i musze przyznać, że Mat dobrze trafił ze swoją pracą, bo wszyscy się zgrali idealnie i nie robią żadnych problemów, jeśli ktoś chce przyprowadzić swoją kulę u nogi :P Na razie chyba tyle, papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😘 Długo nie pisałam zapewne wiele zmian Poczytam troche , ale nie dzisiaj :P Pozdrawiam wszystkie świerzo upieczone mamy no i tatusiów[ kiss] Zapewne są szczęśliwe i piękne🌻 Storczyki lubia okna wschodnie, lubią nutkę pary , nutkę delikatnej rosy i będą rosły wspaniale , a jeśli do tego p[odlejesz raz na tydzień w ostanej wodze to super Wszystkiego dobrego naszym jubilatom nowym jubilatom Hektor dużo miłości radości 😘 🌻 ________________ Panie kierowniku , chciałabym z panem pogadać w trzy oczy... _ chyba w cztery oczy? - Nie, tylko w trzy, bo na to , co chcę panu zaproponować, jedno oko trzeba będzie przymknąć. :) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jutro po południu zaczynam ferie :) I wyjeżdżam na parę dni do lasu, może uda się wyskoczyć nad morze, którego to mam niedobór w tym roku - czy właściwie od zeszlego roku, a potem w góry .... szaleństwo, ale bardzo mi potrzebne. Paula ----> no to oby to nowe stanowisko było lepsze - pod każdym względem :) Co do imprezy - nie mam pomysłu. Jak będę miała wreszcie dom, to moze zrobię u nas spotkanie ?? Dziś byliśmy oglądac kolejne dwa domy ..... i :o .... Czekaj ---> witaj :) na długo zjechałaś ? czytaj i pisz, co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giwera 25
Hejka Jestem wodnikiem. W ostatnim tygodniu strasznie mi sie zycie posypało. Maz chce odejsc, auto rozbite. Czy to jakis ciezki okres dla wodniukow? Jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giwera zależy z jakiego powodu mąż chce odejść. Najlepsza jest rozmowa. Mój tata \"zostawia\" mamę regularnie raz na miesiąc jak się pieniądze kończą i sprzedaje dom, a za parę dni mu przechodzi. Kigana jak masz ochotę to wpadnij do mnie w weekend na małe ognisko z noclegiem :) starych nie ma a ktoś musi się chatą i zwierzyńcem opiekować :) padło na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka;) Jestem wodniczką,jutro mam urodziny , okrągłe zresztą;) Nie chce mi się czytać wszystkich wątków od początku, ale mam nadzieję,że mogę zajrzeć od czasu do czasu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to dzis nikomu nie musze zyczen skladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! tez sie dokladam do zyczen dla Hektora :) Gofra - zdrowia, szczescia, pomyslnosci!!! 🌻:) Bez_torebki - wszystkiego najlepszego!:) na storczykach to sie nie znam, ale rosna mi mandarynki w doniczce, prezent od bylego.. boje sie ze mi zmarnieja, bo juz w nie tyle serca nie wkladam... Tailtiu - ale masz super z tym wlasnym mieszkaniem:) ja sie nadal cisne w mieszkaniu studenckim, ale byle do obrony, a pzniej rozejrze sie za czyms wygodniejszym. Dzieki wszystkim za slowa pocieszenia! u mnie roznie... raczej smutno ostatnio. Rozstalam sie z moim baranem. Znajomi nie moga uwierzyc ze tak szybko mi poszlo. Ale nie bylo sensu dluzej tego przeciagac. Zreszta nadarzyla sie sytuacja ktora mnie sprowokowala i pomyslalam \"teraz albo nigdy...\" Ogolnie smutne rozstanie, ale wiem ze to jedyne sluszne rozwiazanie... choc w roli bezwzglednego potwora raczej nie czuje sie najlepiej :( ten zwiazek prawie wykonczyl mnie psychicznie. Nie bede sie wdawac w szczegoly bo chce o wszystkim jak najszybciej zapomniec. Mysle ze moj baran nie byl do konca zly, choc wiem ze niektore rzeczy robil swiadomie i celowo to jednak mam nadzieje ze jego uczucie bylo szczere.. ale chyba po prostu nie pasowalismy do siebie. Taki baran potrzebuje dziewczny z rownie rogata dusza co on, ktora czasem tupnie nozka, pokaze pazurki, bedzie wymagac, krytykowac, krzyczec, ustawiac go i w koncu wsadzi pod pantofel... a ja bym mu caly swiat oddala...ale do czasu! Moge kochac calym sercem, jednak jesli nie widze takiego samego zaangazowania z drugiej strony to nie mam zamiaru trwac w takim chorym ukladzie! Tez chce czuc sie szczesliwa! najwazniejsza! kochana! I choc bylo tez wiele pieknych, wrecz cudownych chwil miedzy nami, to jednak przez to co bylo zle, nie potrafie cieszyc sie z tego co bylo dobre... I wole zyc sobie nadzieja, ze wszystko co najlepsze jeszcze przede mna, milo calej niepewnosci ktora owa nadzieja ze soba niesie... Jestem cierpliwa:) i za mloda zeby pretendowac do miana starej panny:P;) jeszcze tylko jutro musze z nim stanac twarza w twarz, bo zostawil u mnie pare swoich rzeczy... co mnie nie zabije to mnie wzmocni.... zmykam sie jeszcze pouczyc 🖐️ Dobranoc wodniki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjechałam na długo(chyba). Wszystkiego naj naj Sto lat Sto lat w zdrowiu i szczęściu Gofra to dla ćiebie ten bukiet i causu😘[kiss 🌻🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 Bez_torebki naj naj także Sto lat sto lat 🌻🌻 😘 Dzisiaj w Legnicy ponuro deszcz . Kigana miłego wypocaynku jak ten czas leci wydaje mi się że tak nie dawno były ferie zimowe , a tu już Nowy rok nowe problemy nowe radości i smutki. Dzisiaj idę do laryngologa coś słabiej szłyszę na jedno ucho:) Nie rozpisuję się bo mam wisielczy humor. Pozdrawiam wszystkie wodniki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen siły Ci życzę, toksyczny zwiazek to nic dobrego. Jak dobrze czytac kiedy kobieta mowi dość lepiej samej niż z kims co to mąż się nazywa. Wytrwania Ci życzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziękuje z wielka radoscia za życzenia👄To jest wzruszajace mimo wszystko:) To już chyba 3 x składamy sobie życzenia na topiku?Dziękuję serdecznie,dzis już pewnie nie wejdę,bo tak mam zorganizowany dzień,,no ale moze późno?:)Choćby po to by wyściskać mą zoodiakalna siostre Benię-Wszystkiego dobrego i radości w każdym dniu!❤️🌻 Hektor wszystkiego dobrego-🌻 Kigana dobrego "Ladunku akumulatorów" i fajnej zabawy Ci życzę na wyjeździe:) Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gofra ----> w dniu urodzin życzę Ci zdrowia, wielu błyskotliwych, wodniczych pomysłów, zadowolenia z wszystkich domowników, a także sukcesów w hodowli storczyków :) 😍 bez_torebki i pozostali solenizanci ---> wszystkiego dobrego i po 🌻 u dla Was. Haba ---> niech Ci zdrówko sprzyja, dzieci wspaniale rosną, mąż niezmiennie uwielbia, awanse się sypią 😍😍😍🌻 Hektor 55.......................... 23 stycznia, Rybnik :classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra :classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie Jo*............ ............ ...... 3 lutego,Elbląg Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk Mariolla ........................... 3 lutego Szuwi ........................... 5 lutego,Lublin Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giwero, chyba ten czas przed urodzinami zawsze taki jakiś ciężkawy jest. Mam nadzieję, że rozwiążesz swoje sprawy jak najlepiej, nie ma co na siłę kogokolwiek i cokolwiek trzymać. Trzymaj się. Za parę godzin wyjazd - nareszcie :) Nie będę miała netu - chyba, ale co tam, jakoś wytrzymam ;) Dlatego Tobie, Haba składam życzenia juz dziś. Trzymajcie się i do zobaczenia 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×