Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Habanerka ...................... 28 stycznia, Sosnowiec :classic_cool: Koliberek ........................ 3 lutego :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Szuwi.............................5 lutego, Warszawa (dawniej Lublin) :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk :classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz :classic_cool: Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. świętokrzyskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie Paula ---> duużo słońca na kazdy dzień, niech Was rozgrzewa swoim ciepłem. Zdrowia i wszystkiego co najlepsze - dla Ciebie :D 🌻🌻🌻 Nietoperko buziaczki w dniu Imienin 😘😍😘😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nietoperku,nie wiem jakim cudem nie złożyłam Ci życzeń?ale tak się zdarzyło:(( To żaden cud tylko roztrzepanie:( Zyczę Ci oczywiście samych radości i zdrówka👄 teraz już z dwóch okazji:)Urodzinek i Imieninek,w dalszym ciągu optymizmu i pogody ducha👄🌻❤️ Paula🌻-zdrowia ,szczęścia i słodyczy,niech się wypełnia to o czym marzysz.👄 Nie mam pomysła na walentynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zasadzie też nie mam, chociaz własciwie to mam - w niedzielę jedziemy do teatru, do Poznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wielce serdecznie za pamięć i życzenia 👄 Benia ---> serdeczne życzenia Imieninowe 🌻 Nietoperku --> wszystkiego najlepsiejszego 🌻 Paula ---> Tobie również samych dobrych dni na kolejny rok 🌻 wracam odpędzać mikroby , które mnię dręczą pozdrawiam Wiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula !!! najlepszego!! niech Ci życie płatkami róż usłane będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z szarego Gdańska pogoda dalej nieustabilizowana ,chwilami sloneczko z lekka swieci a za moment deszcz ze sniegiem z nieba leci :O hehe,ale sie ze mnie Szymborska ;) zrobiła jeszcze raz bardzo dziekuje wszystkim za życzenia :)-podwójne zresztą :) Gofro 🖐️no,cóż nietoperz zbyt duży nie jest to można go nie zauważyć jak gdzieś pod sufitem łepem w dół wisi ;):) miałam nie robic w tym roku żadnej imprezy powołując się na światowy kryzys ;) ale moi znajomi nie dali sie spławić :P i dziś zjawi się ok.10-12 osób więc biedny nietoperz musi znowu pichcić ;):P:) bo zapowiada sie impreza długodystansowa :):D dobrze chociaż że już mi garkowstret minął bo siedzieliby kryzysowo przy paluszkach solonych hehe zmykam po zakupy a potem do garów ;):) Miłego dnia życzę a w Walentynki wszystkim życzę duzo,dużo miłości,usmiechu i mnóstwa Walentynek z wyznaniami :) 👄 :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dla Was : Dzień dobry, dziś święty Walenty. Dopiero co świtać poczyna; Młodzieniec snem leży ujęty, A hoża doń puka dziewczyna. Poskoczył kochanek, wdział szaty, Drzwi rozwarł przed swoją jedyną I weszła dziewczyna do chaty, Lecz z chaty nie wyszła dziewczyną 😍😍😍😍😍 Jak chcecie więcej poczytać to znalazłam to na stronie: http://hamlet.klp.pl/a-6491-7.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za chwilkę ostrzeżenie ;) : Dajmy pokój przysięgom; zaraz skończę: Bezbożność to wielka; Bóg widzi, Jak wielka w mężczyznach bezbożność! Cny młodzian się tego nie wstydzi, Gdy tylko nastręczy się możność. Wszak nimeś cel życzeń otrzymał, Przysiągłeś się ze mną ożenić! To ona mu tak mówi, a on jej odpowiada: I byłbym był słowa dotrzymał, Lecz trzeba ci było się cenić. Tylko, że dziś to chyba już nieaktualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Kigano dobre :) wiesz bo to kiedyś było tak: -zapoznanie -zaręczyny -ślub -potem siup! a teraz jest tak: -zapoznanie -siup! -i diabli wzięli ślub! no ale cóz zrobić czasy sie zmieniają ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Walentynki w restauracji przy stoliku siedzi samotny facet. podchodzi kelner i pyta: -szampan? a gość na to: -Nie,ż babom tylko poszła szrać! :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lutek, Taltiu, Nietoperku: 100 lat w zdrowiu i wszelkiej pomyslności Wam zyczę. dzis jestem w pracy, jutro też - jednym słowem ruski tydzień :( pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłakałam się nad szampanem:D idę sprzedać dalej:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to macie jeszcze po buziaczku:) http://cmok.pl/link/514724 Kawały dobre :D A z tym siup to racja. Niestety .... wystarczy choćby poczytać niektóre topiki lub nawet wypowiedzi małolactwa internetowego :o ale cóż .... Dziś byłam w mieście - po bardzo długim czasie, kupiłam sobie nowe buty na wiosnę - takie do spodni i torebkę. I za każdą rzecz zapłaciłam 11 zł mniej :D w Walentynki ten sklep zrobił klientom taką miłą niespodziankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam impreza udana,trwala do 1-szej i chociaż alkohol nie lał sie strumieniami bawilismy się świetnie :) kolejny dowód na to ze nie liczy się ilość procentów tylko twarzystwo ;):) jemioła miała zastosowanie ;):) panowie byli zachwyceni pomysłowością mojego Yeti-ego i poprzyczepiali sobie po gałązce do fryzur i cmokali wszystko co im pod dziób podeszło :D nawet mój Ares został obcałowany :D;) ubaw po pachy:D:D:D Mój nowy wizerunek wszystkim sie bardzo podobał ,a mój Yeti pobił rekord w wyznaniach na uszko ;):):D wzbogaciłam sie o pare dobrych kosmetyków :) i super fajną serwetkę do salonu [taką w klimacie ]i wielkiego ,czerwonego lizaka w kształcie serca! takiego jakie pamiętam z mojego dzieciństwa :):D wszystkim tak sie podobało że imprezę śledzikową też zaplanowaliśmy u nas :P mam nadzieję że Wasze imprezy Walentynkowe były równie udane :) miłej niedzieli Wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre :D w sumie, jak Walentynki to Walentynki - psu też się coś od życia należy ;) pewnie mu się podobało, skoro nie uciekał od tych, co go obcałowywali :D:D:D Super, że Ci się imprezka udała i chyba nie tylko imprezka ;) My dziś ukulturalniać się, jedziemy. Jak ja dawno w tym teatrze nie byłam!! Chyba w czasie studiów ostatnio. Miłej niedzieli wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Habanerka ...................... 28 stycznia, Sosnowiec :classic_cool: Koliberek ........................ 3 lutego :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Szuwi.............................5 lutego, Warszawa (dawniej Lublin) :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk :classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz :classic_cool: Isa ...............................16 lutego, Warszawa :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, woj. świętokrzyskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie Isa ---> w dniu Urodzin wszystkiego co najlepsze dla Ciebie :) zdrowia, sił i całej reszty, do której dążysz, czy o której marzysz 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla reszty miłego dnia :) Dziś u nas świeci słońce, wczoraj padał piękny śnieg i to wszystko połączone ze światłami wielkiego miasta sprawiło, że poczułam się przez chwilę, niczym dziecko przed Bożym Narodzeniem :D Niesamowite uczucie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U nas też pięknie świeci słońce, a drzewa w śniegu wyglądają bosko - nigdy ten widok nie przestanie mnie zadziwiać! :D Iza - 🌻 ❤️ 🌻 w tym pięknym dniu życzę Ci zdrowia, spełnienia marzeń i jeszcze więcej pozytywnej energii! 🌻 Pozdrawiam wszystkie Wodniczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> zdrowia ,szczęścia, pomarańczy 🌻 Dla jutrzejszych Jubilatek Ever, Sarkana--> tyleż samo szczęścia i pomyślności 🌻 Tak pogoda dziś bardzo optymistycznie do życia nastraja, aż strach pomyśleć, że cały czas straszą nas śnieżycami. U mnie od wczoraj ptaki za oknem wiosnę chiba poczuły, bo wyśpiewują pod niebiosy wszystkim nastroju tak pięknego , jak dzisiejsza pogoda 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa 100 lat 🌻 wygranej w totka 🌻 co miesięcznych wakacji 🌻 ❤️ 🌻 miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też wróble w krzakach ćwierkały, jak szalone :) chyba też wiosnę czują. Po sniegu już oczywiście niewiele zostało, chociaz komputer pokazuje mi dalsze opady. No zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to ja sie spózniłam bo 8 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki wlasnie wrocilam z pracy po calym dniu. pogoda u nas taka sobie,śladowe ilosci śniegu ,troche sloneczka i lekki mrozik:) ale nastrój ok.:);) Iso 🌻 wszystkiego najlepszego,uśmiechu i słoneczka na co dzień :) 🌻 zmykam coś do jedzenia pobrać a potem do wanny i lulu bo rano znowu do pracy. milego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś była super pogoda :) i cały dzień słońce świeciło :D W warsztacie samochodowym klient siedzi w fotelu i czyta gazetę, a na kanale stoi samochód. Przychodzi mechanik i zabiera się za auto. Po chwili mówi do klienta: - Przydałoby się wymienić świece. - To wymieniaj pan, tylko szybko. Mechanik czuje, że złapał frajera i nawija dalej: - Pasek rozrządu też do wymiany. Klocki i tarcze też. I płyn hamulcowy w chłodnicy, i wycieraczki ... - Wymieniaj pan, tylko szybciej, bo nie mam czasu. Mechanik skończył, odstawił samochód i mówi: - No, gotowe. - No to teraz- mówi klient pokazując palcem samochód przed warsztatem - bierz się pan za mój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Habanerka ...................... 28 stycznia, Sosnowiec :classic_cool: Koliberek ........................ 3 lutego :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Szuwi.............................5 lutego, Warszawa (dawniej Lublin) :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk :classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz :classic_cool: Isa ...............................16 lutego, Warszawa :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, woj. świętokrzyskie :classic_cool: Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie :classic_cool: Evergreen ---> zdrowia i zadowolenia z tego co robisz i gdzie jesteś :) Długich i szczęśliwych lat ze swoim Skorpionem i powodzenia w pracy 🌻🌻🌻 Sarkano ---> również zyczę Tobie zdrowia i niech Ci się spełnią Twoje marzenia :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie świeci słońce :D A jutro wyjazd :classic_cool: Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo!! ever🌻 sarkana🌻 Wam tez wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońca ciąg dalszy na Mazowszu :D 🌻 Sarkana ❤️ Ever ❤️ słońca rozświetlającego drogę przed każdą z Was i wiatru w plecy 🌻 spełnienia marzeń 🌻 🌻 miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×