Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Jeszcze taki horoskopik na dziś:) Dziś Księżyc znajduje się w znaku Raka. Skoncentrujemy się na prywatnych, rodzinnych sprawach. W pracy będziemy bronić swojego zdania, a swoje zyski i własny święty spokój uznamy za najważniejsze. O 18:45 Księżyc w trygonie z Uranem zapewni nam dobry humor na wieczór i niespodzianki ze strony przyjaciół. Księżyc w znaku Raka przypomina o tym, że należy rozwijać zaangażowanie w sprawy społeczne i współczucie dla innych. Zawsze jest ku temu okazja i to w najbliższym otoczeniu. Nie zastanawiajmy się długo i działajmy spontanicznie. Ludzi którzy są w potrzebie można znaleźć na wyciągniecie ręki, niekoniecznie w dalekich krajach. Rozejrzyjmy się po sąsiedztwie i miejmy odwagę zaproponować pomoc. Matczyna energia Księżyca w znaku Raka będzie nas w tym wspierać. W porze Księżyca w znaku Raka można podobnież usunąć wreszcie uporczywe plamy na ubraniach.Kolorem dnia jest zieleń - kolor gotowości do wspólnego, naturalnego poczucia sprawiedliwości i harmonii. Na szczęście nie brakuje nam tego koloru wokoło. Na talerzu dzień liścia. Te dni są odpowiednie do poskramiania łakomstwa, szczególnie jeśli chodzi o cukier i słodycze. Unikajmy dziś przede wszystkim białego cukru oraz produktów mącznych, a razie nagłej zachcianki zjedzmy jabłko. Ot tyle mądrości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś 4 dzień bez kawy :d do południa super jest :) ale ok. 14 śpiączka mnie bierze :O ale twarda jestem hahahaha 🌻 Panna młoda i jej mąż. Noc poślubna, leżą w łóżku. Nagle: - Kochanie, jestem jeszcze dziewicą. Nie mam zielonego pojęcia o seksie czy jak mu tam. Możesz mi to najpierw jakoś tak po ludzku wytłumaczyć? - Oczywiście dziubeczku mój kochany. Ujmijmy to tak - to co masz między nogami to więzienie, a to co ja mam między nogami to więzień. To co robimy - wsadzamy więźnia do więzienia. I tak kochali się po raz pierwszy. Mąż z błogim uśmiechem na twarzy padł na poduchę, żona zachwycona całymi igraszkami mówi: - Słoneczko więzień uciekł z więzienia. - No to trzeba go zaaresztować kolejny raz. Spróbowali tego w innych pozycjach itd. Mąż po którymś tam razie pada na poduchę, sięga po papierosa, nagle słyszy: - Kochanie, nie wiem, może mi się tylko tak wydaje, ale mam wrażenie, że więzień znów uciekł. Na to mąż resztką sił krzyczy: - Przecież on nie dostał ku*** dożywocia! ;) 🌻 Miłego długiego weekendu majowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ten dowcip :D Gofra ---> moi rodzice kupili nam kwiatki - niezbyt duży bukiecik, chyba trzy różyczki były. To się Wam powoli szykuje niezłe przeżycie ;) Od dziś w naszym mieście full koncertów. Ma być ten głupi Feeeeee l , Bajm, Kayah i ktoś jeszcze. Ale mnie to jakoś nie \"eksajtuje\" :P Szkoda, że jak byłam nastolatką, to do nas nie przyjeżdżały takie \"gwiazdy\". A teraz - za darmo, tylko ,że ja już z nich wyrosłam. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, a co to za akademia? Zabrzmiało, jak z dawnych lat ;) akademia i Dom Kombatanta hehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) zaczełam wlasnie majówke :D pogoda super,plany też ;) zobaczymy co z tego wyjdzie :) Gofro ja wiem ze starość nie radość ,zbowit to nie harcerstwo ...ale żeby od razu do kombatantów to już chyba przesada moja droga ;):D i co w tym dziwnego ze akademia jest o 11 ...przecież o 18 towarzystwo już pewnie śpi ;):P:) Gosiu,kochana co ty sie tak torturujesz? najpierw oliwa ...teraz kawy nie pijesz :O o matko,ja bez kawy to wogóle nie funkcjonuje :( rano jak wstaje do pracy to jeszcze jednym okiem śpię a już wode na kawe wstawiam i po 3-4 łyku dopiero sie budze :);) Kigano to już jakiś początek jest ! :) powodzenia życzę i już o nic nie pytam żeby nie zapeszyć :) koniec bazgrania! Miłego majowego wypoczynku w ten przedłużony weekend życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nad morzem to nawet samym wiatrem się opalisz :D Wystarczy kilka spacerków brzegiem morza. A my w tym roku nigdzie nie wyjechaliśmy. 1 maja Postrzeleniec był na zawodach strzeleckich -, gdzie weterani LOK-u nie dali młodym żadnych szans - a nie strzelają na co dzień hehe .... Dziś, po obiedzie rowerki i tak sobie weekend mija. Jutro matury - uczniowie mają wolne, ja w tym roku nie, bo uhonorowano ;) mnie funkcją przewodniczącej komisji na pisemnym angielskim i jutro, po skończonym polskim, trzeba przygotować sobie salę na angielski. W maju, w szkołach średnich wszystko jest zresztą podporządkowane maturom - w sumie to najważniejszy moment w szkole. To miłego popołudnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry po udanym,slonecznym i towarzyskim wydlużonym weekendzie właśnie szykuje sie do calodniowej pracy ;) mam nadzieje że wszystkie spedziłyście te dni milo i przyjemnie i mam nadzieje że nam o tym napiszecie ;):) Kigano to sie załapalaś na fuche co? hehe tylko sprawdz czy Wasza wożna nie zna pytań maturalnych ;) bo wiesz teraz to różnie bywa :):P kończe wlasnie kawke i zmykam do pracy milego dnia zycze :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ale macie przezycia ostatnio. Przynajmije niektóre z Was :) W mojej rodzinie rodzice kupuja kwiaty młodym - to tak gwoli odpowiedzi na pytanie. Myślę Gofro, ze jak kupisz to bedzie miło :) niezaleznie od tego czy się kupuje czy nie. Z drugiej strony to jak tu młodym z pustymi rękoma życzenia składać, a te przeciez zamierzac złożyc ;) Mój weekend był bardzo intensywny: po pokonaniu ok. 400 km znalazłam się w Karpaczu, byłam na Śnieżce (tam totalna zima), a w sobote byłam w Pradze. Praga jak zawsze piekna, zachwycił mnie pokaz fontann krzyzykowych, bo jeszcze do tej pory go nie miałam okazji ogladac, pomimo tego,z e w Pradze juz byłam wczesniej. Zakwasy mam do dziś w nogach, po tej Pradze to chyba ze 20 kmów, zesmy zrobili w tempie niesamowitym za Panią przwodnik, niby fajnie, ale poprzednim razem byłam zupełnie prywatnie z mężem i synem i wtedy był czas na zachwycanie sie i chłonięcie atmosfery. teraz było więcej informacji, ale atmosfery nie było czasu chłonąć. Pani przewodnik bardzo zaangazowana, zapodała nam mnóstwo informacji. W sumie zadowolona jestem, ale nastepnym razem jednak wolałabym miec więcej czasu na indywidualne łazenie ;) Wściekła jestem na ekipe tynkarska, bo mi tynkuja garaz i strasznie sie z tym grzebia, do tego robia tylko w weekndy i okropny bajzel mi zostawija koło domu...dzis będe sprzątac te śmieci po nich wrrr.... No to tyle z Polski Południowej :) Aha pogoda piekna, ale ziemia woła o deszcz ;) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) To miałaś wejście, Koliberku ;) Faktycznie intensywny weekend. Ale tak już jest, jak się z wycieczką jedzie. Więcej może zobaczysz i się dowiesz, ale wszystko na szybko :o Coś za coś. Dzięki wejściu na Śnieżkę doznałas jeszcze trochę zimy ;) a jak wygląda sprawa z remontem talerzy? Nietoperko, kiedyś musiało mnie to spotkać - ta fucha ;) co do pani woźnej - nawet nie będę z nią na ten temat rozmawiać, żeby potem nie było, że przecieki, że ja coś wiedziałam, a nie powiedziałam hehe .... Wczoraj z Postrzeleńcem wyskoczyliśmy na rowerki, było super, cieplutko, lekki wiaterek - wymarzona pogoda na takie wyjazdy. Dziś już zimno, niby komputer zapowiada przelotne deszcze - no daj Boże, bo ziemia faktycznie suchuteńka jak pieprz i wody się domaga. Miłego dnia wszystkim, pomału się do pracy wdrożymy ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po leniuchowaniu:) Ha ha ha,ta Akademia w domu kombatanta faktycznie brzmi....poważnie,ale było bardziej prozaicznie:D a przynajmniej powód mojej tam obecności.Otóż::D:D-Dom Kombatanta razem ze swoim pięknym(naprawdę pięknym) terenem w okół mieści się na moim osiedlu-mam widok z kuchennego okna na "teren".Moja bliska znajoma ma teraz mamę w tym domu i bywa co dzień u mamy i łatwiej nam było się spotkać u jej mamy :)Zawiozłyśmy mamę na akademię:D(na wózku inwalidzkim) i na czas trwania miałyśmy czas dla siebie w kawiarence obok świetlicy.Starsi ludzie bardzo przeżywali to wydarzenie! panowie ubrali się w wojskowe mundury,panie jak do kościoła,w kapeluszach co niektóre.Akademia była w głównym budynku,a budynków jest 4 więc dla niektórych to była poważna wyprawa:)Ogólnie miejsce piękne,pięknie wyposażone,fajne rozwiązania pod kątem ludzi starszych,ale ....zrobiło na mnie smutne wrażenie.Jestem szczęśliwa,że moi rodzice są samodzielni i nie wymagają całodobowej opieki.To tyle odnośnie akademii.Wspomnę jeszcze ,że śpiewał chór złożony z "pensjonariuszy"i było to średnio miłe dla ucha,ale sympatyczne:) A wolne dni rodzinnie,działkowo,żużlowo i ogólnie fajnie:) Zrobiłyśmy z córką ozdobę auta na ślub,ładnie to wyszło w przymiarce:DTeraz córka przyjedzie w piątek 15maja a 16 ślub.Byłyśmy też u koleżanki fryzjerki by próbnie córkę uczesała-tez fajnie wyszło.Zresztą na króciutkich włosach żadnych czarów nie ma:),ale było ładnie.Dzięki za podpowiedź z tymi kwiatami,bo faktycznie nie wiedziałam. Kończę ,bo późno i zaraz do pracy trzeba a ja w rosole..pozdrawiam i milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba znowu skopiować link i pousuwać spacje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę, że długi weekend wszystkim się udał Koli musisz mi napisać w którym miejscu Pragi są te fontanny, bo następnym razem jak tam będę też bym chciała sobie popatrzeć :) Nietoperku jestem bardzo zadowolona, że podobają Ci się książki Ludluma, ja je wprost uwielbiam i każdą mi się bardzo dobrze czyta. Pierwszą przeczytaną książką była Tożsamość Bourne\'a, a później co mi w rękę wpadło. Ja z kolei byłam na zamku w Kwidzynie i muszę przyznać, że powinni się bardziej postarać, bo za wejście to nawet tych 8 złotych bym nie dała. Później pojechaliśmy do Malborka na zamek - wejście 35 zł + 8 za wieżę widokową, ale tam już nie żałuję. Co najciekawsze cały czas prowadzą roboty remontowe i w lipcu mają być oddane piwnice, w których będą się znajdować restauracje i sklepiki. A ponadto również w lipcu będzie w Malborku koncert Kazika :) W niedzielę leniuchowaliśmy ze znajomymi na działce, przy grillu i nikomu nie chciało się wracać do domu. Kigana zdjęcia z matur bardzo fajne, miło powspominać jak to kiedyś mieliśmy dobrze :) a propos linku to już wszyscy się przyzwyczaili, że po prostu nie potrafisz go porządnie skopiować :P A teraz jak na kochającą żonę przystało będę wyczekiwać z utęsknieniem męża, aż wróci z pracy :P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie dzis pochmurno i czekam na deszcz, faktycznie jest juz konieczny, bo w ogrodzie bardzo sucho. Kigano- nie weszlismy na sam szczyt Śnieżki, z uwagi na to, ze juz późno było.Ucałowalismy tylko jej stopy ;) Nie wiem jak postepuje remont talerzy. Paulo Krizkova fontana (krzyzkowa fontanna) jest w dzielnicy Vystaviste, na terenach po wystawie Expo. Wstęp kosztował 200 koron. Szczerze polecam ten pokaz. No nic tzreba się brac do pracy ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Koliberku - naprawdę ranny ptaszek z Ciebie :D Szkoda, że nie weszliście na szczyt, ale dobre i ucałowanie stóp ;) Za chwilę tez ruszam do pracy. Miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie :) ależ sie cudnie towarzystwo rozpisało ...prawie jak na maturach hehe ;) Koliberku bardzo milo Cie znowu poczytać :) no atrakcji w ten weekend to ci kochana nie zabraklo ,to fakt ! a co do deszczu to faktycznie by sie przydal bo ziemia sucha jak popiól :O ale dziś od rana chmurzy sie i straszy wiec moze popada :) Kigano ,masz racje o nic woznej nie pytaj bo jeszcze cie nam zamkną za spisek i bedziemy płakaly 😭 a co do wypadów rowerkiem to zazdroszcze bo ja bardzo lubie rowerowe wycieczki ale niestety nie posiadam wlasnego roweru :( Gofra ,taka akademia to faktycznie przezycie dla starszych osob :) i czasami warto to przeżyć zeby uświadomić sobie ile mamy szcześcia :) Tailtiu :) pożeram te książki jak wariat ;) ale faktycznie czyta sie je jednym tchem :) Gosia ,gdzie przepadlaś ? buziaczki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i od wczoraj na zawołanie pada deszczyk.Nie jest to rzęsisty deszcz,ale zawsze to...wyręczy w podlewaniu działki czy ogrodu;) Kigano,to prawda z tym czasem...gna jak..!Choć czekam tego dnia ślubu jak nie wiem co, to staram się także by i te dni mi nie "umknęły"...tak zupełnie bez pamięci:) Nietoperku,tak jak napisałaś-warto cenić co się ma.Często o tym zapominam:D i cieszę się na takie chwile w których czuję wdzięczność. A w tej chwili to czuję senność:D:P bo jakoś za szybko wstałam i tak się miotam...Kawa mało pomogła.Zaparzę drugą:)Kto ma ochotę-zapraszam. Faktycznie co się z Gosia dzieje ,że milczy?Gosiu odezwij się,co z tym oczyszczaniem dalszym? Pozdrawiam i miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) zapowiadali u nas deszcze od wtorku a tym czasem od wczoraj tylko sie chmurzy i chociaż wilgoć czuje sie w powietrzu...i kościach ;):P to nie pada :O od wczoraj moze ze trzy razy pokropiło \"jak ksiądz kropidlem\" i tyle narazie z deszczu :O Zmykam do pracy,wiec wszystkim milego dnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas też pochmurno i kropi. Dobre i to, trochę tego kurzu zmyje ... Tak a propos czasu i dnia ślubu. Tu nie mam na myśli Twojej córki, Gofro, tylko tak mi się przy okazji skojarzyło. Nie zauważyłyście pewnego paradoksu? Często panny młode mówią, że dzień ślubu to był najpiękniejszy dzień w ich życiu... A po ślubie to co, już nie ma pięknych dni? Szarzyzna, nudny mąż, nudne obowiązki? Jak mi się do pracy nie chce iść .... :o Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa - jak najbardziej :) Częstuję się i gotuję swoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś pochmurno i deszczyk pada, ale ogólnie fajnie jest :D 🌻 Horoskop tygodniowy 4-11.05.2009 Wodnik Będziesz uprzejmy i spokojny. Twoją uwagę zaprzątną sprawy uczuć, wykażesz też talent pedagogiczny i psychologiczny. Jeśli tylko się rozejrzysz, to nie dopuścisz do wielkiej sąsiedzkiej kłótni. 9.05 zapowiada się ciekawe spotkanie. 🌻 miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> co za rokokoko ;) ładne :) Uwielbiam filiżanki i kubeczki, jakbym mogła, czyli miała miejsce, to byłabym posiadaczką dwa razy takiej ilości, jaką posiadam. Gosia ---> przy tym talencie pedagogicznym wysiadłam :D:D:D:D A to wspomnień czar, reklama na końcu też jest super, jak uczyłyście się niemieckiego to spróbujcie przetłumaczyć, a jak nie, to przetłumacze Wam. Fajna jest :) http://motoryzacja.interia.pl/news/pyrkadelko-czyli-trabant,1301721,415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi mam więcej w swoim kredensiku,wirtualnym kredensiku;):)-pozdrowienia zostawiam i życzenia miłego dnia,czas do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×