Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Cześć Wszystkim U mnie ciepły, letni deszczyk. Elfficzku- ślicznie opisałaś ten stan, sama już chciałabym zostać mamą... Malutka- powodzenia w negocjacjach z rodzicami, spróbuj z nimi porozmawiać b.szczerze i otwarcie, może to uświadomi im, że warto zaufać dzieciom, tym bardziej, że za chwilę rozpoczynasz studia i jeśli zamierzasz wyjechać do innego miasta, to będę musieli Ci po prostu ufać. Trzymam kciuki... :-) Inguś- mam nadzieję, że weekend będzie spokojniejszy ❤️ Pozdrowionka dla Letici, taniuszki, miluni, Behemotka, Robala, madusi, i wszystkich dołkowiczów 🌼 Cleopatra ps.Dziś próbuje wysłać odp z ikonkami, mam nadzieję, że mi się uda jeśli nie liczę na wyrozumiałość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero jak wyslalam odp udalo mi sie otworzyc kolejna strone i ... malutka- trzymaj sie Leticia- no no podziwiam Twoje samozaparcie do nauki, jeszcze nie tak dawno, bc na studiach i pracujac(wtedy) wstawalam o 4/5 rano zeby sie uczyc do egz ... swiat byl jakis ciekawszy niz dzis jest 🌼 milunia- ale Ci fajnie z tym grillem, pocieszam sie,ze za pare dni jedziemy z Miskiem na weekend czerwc do domu i tesc- \'kucharz z zamilowania\" przygotuje jak zawsze wspaniale potrawy grillowe,ale sie ciesze :D Dla wszystkich :D🌼 [kwiatek ] [usta ] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja po raz kolejny i ostatni na dzis, jak widac musze jeszcze pocwiczyc wstawianie ikonek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️...i ponownie witam po weekendzie 👄 który upłynął mi na leniuchowaniu i plotkowaniu. Leticio już zdaję relację :D->na grillu było super moja koleżanka przygotowała różne pyszności także obiadłam się co nie miara...:D:D oj chyba troszkę muszę przestać się obrzerać bo 19 jedziemy na wesele do znajmego i chciałabym dobrze wyglądać, a tu ostatnio przyuważyłam w lustrze, że moje boczki co raz to bardziej okrągleją :D:D:D Molly 🖐️-> Twoje ikonki są cudowne 👄 malutka - to straszne..., trzymam kciuki za męża Twojej przyjaciółki -> oby wszystko było ok pamiętaj musisz być mocna i wspierać ją jak tylko potrafisz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia...dziekuje.. Z facet koleżanki już jest w miare ok..ale kolega..jest nadal w śpiączce..:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dołeczki! ;) Ja prawie wogóle nie miewam \"dołków\",nie wiedzieć czemu tu zaglądam :) Może moją tajną misją jest pocieszanie wszystkich zdołowanych? Chciałabym...:) Ślę więc na przywitanie szeroki uśmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hello🖐️ ...a poniżej mini żarcik aby wtorek był weselszy :D W autobusie miejskim w Warszawie jedzie sobie para dresiarzy. On, cały w komplecie adidasa, złoty łańcuszek, caro w kieszeni, jedynki ukruszone. Na kolanach siedzi jego dziewczyna balejage- trzy pasemka białe, adidas kurtka, makijaż jak ze sprayu. Patrzy dresiarz na dresiarę zakochanym wzrokiem, tuli się do niej i mówi: - Wiesz, kurwa, zajebałem się w tobie na chuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam fsystkich bardzo serdecznie, słonecznie i radośnie :) Stęskniłam się za wami i cieszę się że znowu \"widzę\" wasze mordki kofane roześmiane. Ingusia> he he przywiozłam z Belgii..... zapalenie krtani :D (tak mi się spodobało że do domciu sobie wzięłam). Jestem już po antybiotyku i... trochę jest lepiej. Ucałuj od cioci Oliwkę 😘 Milunia> bardzo spóźnione gratulacje z powodu obrony pracy :) :classic_cool: Karaani> choć tu słonko niech cię przytulę do piersi, dziecko ty moje kofane :D Elffiku> czytałam że maleństwo się pięknie w brzuszku rozija, brzuszek rośnie, mamusia radością promienieje 🌻 cudownie Wszystkie moje ukochane dzieciaczki, spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Dziecka. Niech was wszystkich wyściskam słodziaki wy moje ! 😘 🌻 O kurcze ale mam cukierkowy nastrój :D Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Matko Mamunia, przyjechała z dalekiej podróży i bakcyla przywiozła. Dobrze, że mamunia przyyjechała, bo dzieci, bez opieki r5ozlazły się niewiadomo dokąd. Trzeba pasiura wyciągnąć i zaprowadzić tutaj porządki. Jak Ci sie podobała Belgia?? bardzo Ci zazdroszczę tego wyjazdu. Zawsze to jakas odmiana. lecz się i wracaj szybko do zdrówka. Pozdrowionka dla wszystkich. Jeszcze do Was zaglądnę dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ buziaczki-pysiaczki ! Zdałam :) Jestem ścięśliwa :P Pozdrowionka Behemotku , Miluniu , Cleo i Malutka 🌻 !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o samopoczucie pytam Leticia- GRATULACJE!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 Behemotku-miło Cię znów widzieć po wojażach Inguś- mam nadzieję,że jest lepiej ❤️ BUZIAKI dla WSZYSTKICH 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Leticia – hip, hip, hurrrrra!!!!! Ja też się cieszę i gratuluję ❤️ ❤️Behemot 🖐️ super, że już jesteś tęskniłyśmy za Tobą, tylko mogłaś sobie z tej Belgii cosik fajniejszego przywieść a nie tam zapalenie krtani :D ZDRÓWECZKA ŻYCZĘ 👄 ...a co do lańska ;) jak Inguś dobrze zauważyła to co po niektórym należy się i to porządne, a zwłaszcza tym co to zaniedbują dołkowo 👄 🖐️ Inguś siuper, że jeśteś bede mniala się z kim bawiiic 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołłłłłł Milunia, a ja dzisiaj odbieram prawo jazdy trala lalala no to teraz wszyscy w moim miasteczku moga byc lekko przestraszeni i radziłabym im uwazac na czerwone samochodki. jednym z nich będę jeździć ja. Oj biedny ten mój mężus teraz to dopiero będzie miał stresa, ale co tam. Może nie będzie tak strasznie. ylko nie bardzo ma mnie kto teraz zawieźć do Starostwa żebym mogła odebrac swoje prawko, a na piechtę za daleko. Buu..... ale na zadupiu ta moja praca. Molly dzięki serdeczne, już troszki lepiej, ale pracuje i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. No Leticia moje gratulacje, mam madrą siostrzyczke. łoj alem dzisiaj głodna, a ja myslała, że tyle jedzenia to mi wystarczy na cały dzień, no i sie przeliczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jejku jejku Inguś teraz będę miała stracha i szybko zmykała przed wszystkimi czerwonymi autkami ;) bo nóż zachcę Ci się przyjechać do wrocka :D ->>> GUMOWYM SŁUPÓW !!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dołkowiczow. ingus zazdroszcze Ci ze masz juz prawko. ja do soboty mam ustalic sobie egzamin z prawa jazdy. zostaly mi jeszcze tylko 2 godziny do wyjezdzenia (jedna godzina na placu i jedna po miescie). przyznam sie Wam ze niestety jezdze fatalnie.......😭 jesli zdam prawko to albo przypadnie mi slepy egzaminator albo zauroczony moja osoba :P. zaluje ze sie zapisalam na kurs.......:0 :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak daleko narazie zapuszczać sie nie będę, ale nie zamierzam znowu wieku jeździć na krótkich dystansach. Może jak będziemy jechac na wakacje to poprowadze trochę samochodzik :classic_cool: No lepiej żebym slupów nawet gumowych nie zaliczała. W tajemnicy Ci powiem, że jeszcze się zastanawiam jak cofam, w która stronę kręcic tą frnacowata kierownicą , bo to idzie na odwrót. Ale ciii, to tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka, nie będzie tak żle. Ja miałam chyba jeszcze z 10 godzin dodatkowych. Nawet niewiem ile bo jakoś tak nie liczylismy dokladnie, no i instruktor zauroczony moja osobą ;) (żartuje) za te godziny chciał naprawde smieszna sumę. No a co do egzaminatora, to chyba tez byl lekko slepy, no i miałam naprawde gigantyczne szczęście. Chociaż przyznał, że dobrze jeźdzę, dynamicznie. Nie żałuj, pomyśl jak będziesz już pruć sama samochodkiem. ja juz niemoge się doczekać. Trza sie bęzie dzisiaj gdziesik zapuścić wieczorkiem, coby mi się nie zapomnialo jak się kieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witammm :) jaki tu dzis cuudny nastrójjj ;) ale nic dziwnego ..... MAMA WRÓCIŁA !!!!! :D :D nie ma jak u mamy .... :P witaj nasza podróżniczko 👄 inguś - szerokiej drogi wieczorkiem :) Cleo - ja też rzadko miewam dołki - inne dziewczynki tesh nie dołkują cały czas :) ale tu jest tak przesympatyczne towarzystwo, ze nie sposób tu nie zagladac :) przyznaj sama :D Leticia 🌻 gratulujeeee 🌻 Molly :) buziaki milunia :) a gdzie zabawki dla mnie ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku, mój kochany odzyskuje powoli spokój, tak więc zabieram się do obiecanego milika, nie mówię, że będzie już dziś, ale będzie ww tym tygodniu na bank. Pozdrawiam, jak Twoje samopoczucie?? Juz powiedziałaś w pracy o ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś - w takim razie bede z niecierpliwościa sprawdxzała poczte :) moje samopoczucie w miarę dobrze :) wczoraj miałam zły dzień - i ból brzucha i jakiś ogólny niepokój .... na szczęście mineło :) w pracy jeszcze nie powiedziałam - jutro mam hospitacje (na zajecia przychodzi dyr i ocenia jak je prowadze) - chcę przez to spokojnie przejść i dopiero wtedy oznajmić dyr nowinę - zwłaszcza, ze wydaje mi się, iż nie za dobrze do tego podejdzie .... gdyby nie ta hospitacja powiedziałabym w tym tygodniu - a tak to \"krytyczny\" bedzie chyba wtorek, bo w pon chcę iśc do lekarza to wezme od razu zaświadczenie właśnie - przypomniałaś mi - musze zadzwonic do mojego gina i sie umówić na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Taniuszka 👄 no co Ty zbzikowałaś nie ma czego żałować weź się w garść i do dzieła, a jak będzie trzeba to dokup sobie jazdy ale nie rezygnuj 👄 Inga na pewno będziesz super „kirowczynią” (hi, hi) teraz tylko jak najczęściej musisz dosiadać „swojego rumaka” trochę wprawy i praktyki, a zobaczysz będzie Ci on uległy i poddany do granic możliwości :D:D:D:D Elffik -> ociwiście mam dla wsiśkich ziabaweczki chocie do mnie chocie pobawmimy se w domuś :D (to jedna z moich ulubionych zabaw z lat maleńczych) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam chyba jakiś syndrom poexaminowy ... chyba było za dużo stresu ... bardzo źle się czuję , słabo mi ... głowa boli ... chyba się pójdę położyć albo jakąś herbatkę ... a dziś jeszcze jade na zal :( buuuu .... przepraszam , że nie jestem gadatliwa dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia to zaaplukuj sobie jakąś tableteczkę, mnie zawsze jak puszczą nerwy po wielkich stresach to malo co mi lepetyny nie rozwali tak boli. Ach te stresy. Milunia, to tez moja ulubiona zabawa z cudownych beztroskich, bezstresowych lat dzieciństwa. Ale to były piekne czasy. Co to sie nie wymysliło i nie wyprawiało, oj a jakie warunki były sprzyające tam gdzie mieszkałam na wszekie szaleństwa. Elffiku, pamietam i mój stres. Jak zaszłam w ciążę kończyła mi sie umowa o pracę. Ostatnia zresztą i albo wóz albo przewóż. Zatrudnili mnie na stałe, zreszta to był dopiero poczatek ciąży, no i gdzie oni by znaleźli taka drugą jak ja ;). Nie mówiłam. Sami sie domyslili. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inguś - ja musze powiedzieć - bo umowa mi wygasa ostatniego czerwca ....a kolejna mam podpisac dopiero od 01 września - na 2 miesiące miałam wrócić na zasiłek ..... jednak teraz muszą mi przedłużyc umowę do urodzenia dzidzi - jakbym nie powiedziała - we wrześniu nikt by mnie nie wziął - to bedzie początek 7 m-ca ciazy :) będę juz prawdziwy grubas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio to zapewne sesyjne przesilenie :D jak już wrócisz z zalki to napij się jakiegoś słabego, pysznego drnieczka, zapuść dobrą muzyczkę – poleż, odpocznij a jutro na pewno będzie lepiej :D:D:D albo wersja „B” idź na całość i dzisiaj zaszalej na max-a 👄 Całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio to zapewne sesyjne przesilenie :D jak już wrócisz z zalki to napij się jakiegoś słabego, pysznego drnieczka, zapuść dobrą muzyczkę – poleż, odpocznij a jutro na pewno będzie lepiej :D:D:D albo wersja „B” idź na całość i dzisiaj zaszalej na max-a 👄 Całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfficzku to Ty faktycznie musisz lada dzień powiedzić w pracy o dzidzi 👄 trzymam kciuki za Twoje jutrzejrze powodzenie olśnij ich swoimi umiejętnościami i profesjonalizmem aby mogli się utwierdzić w tym, że jesteś super babeczka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×