Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tamponik

Jak używać tampony?

Polecane posty

Gość Pączek xDD
Wczoraj dostałam okres... po 44 dniach od pierwszej miesiaczki ... jest średnio obfity albo i słaby ;// mogę założyć tampon? Proszę o szybką odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obolała
ale palec nie boli i wchodzi bez problemu, a tampon tak! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pączek xDD
Jak wkładam tampon to nie boli , a jak poczuje palec to boli ;/ założyłam tampony jak pisałam i chcę go wyciągnąć i zmienić na nowy bo kładę się spać , ale boli jak cholera gdy próbuje go wyciągnąć . Mam tak zrobić jak przy oddawaniu stolca ? xD Czy jak żeby nie bolało =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec sluchajcie
nalezy go wlozyc wpierw do lewej dziurki od nosa a potem tego samego do odbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaizusia91ck
a ja mam pytanko Uzywam tamponow od niedawna ale na wszelki wypadek zakladam tez podpaske,boje sie poprostu ze przesiaknie chociaz zmieniam tampony regularnie i mam srednio obfote meisiaczki Nie zdazylo mi sie jeszcze ze przesiakl ale niemsak i obawa pozostaje .... Pliis odpiszcie czy kiedys wam przesiakl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
ja też na poczatku miałam tampon i podpasne na wszelki wypadek, potem zamiast podpaski wkładke ale gdy regularnie wymieniam tampona to nie przeciekało , więc nosze sam tampon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosek1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati3445
Ja używam tamponów a jc to mam przy sobie wkładke zamiast podpaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
vidiusa7 Robiłam tak samo jak ty :) a teraz to już mi obojętne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pino
Na czym dokładnie polega wkładanie tamponu z aplikatorem? Jak działa taki aplikator i czy toi boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo.ni.ka
Aplikator to taka "strzykawka" a w środku jest tampon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mo.ni.ka
Aplikator to taka "strzykawka" a w środku jest tampon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja1412
hej ja mam 14 lat chciała bym zacząc uzywac tamponów tylko sie strasznie poje. Juz duzo razy prubowałam ale to mocno mnie bolało wiec nie wiem jak ja to mam zrobic. prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatuszekPP
Hej mam 12 lat i od dwóch dni po raz pierwszy dostałam miesiączke chciała bym zacząć uzywać tamponów ale kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrać jak go wogóle włozyć boję się że to będzie bolało;/;/;(Proszę o pomoc czy mój wiek jest odpowiedni abym mogla już zakładać tampony??Z góry dziękujęę;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatuszekPP
Witam mam 12 lat od dwóch dni pierwszy raz dostałam miesiaczke chciała bym zacząc używać tamponów ale nie wiem jak sie do tego zabrać nie umiem nawet włozyć tego tampona boję sie że będzie bolało;/;/Jakich powinnam używać tamponów???Proszę was o pomoc:):)Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowany Angeell
Mam 15 lat i chiałabym zacząc uzywac tampony ale cholernie sie boje !! Kuzynka używa i mnie namawia nie boje sie aplikowania tylko poprostu nie mam pojecia jakie lepiej kupic ob czy jakies inne chce z aplikatorem ale kompletnie sie na tym nie znam które są które ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Kamila...
Hej dziewczyny. Mam takie pytanie: czy któraś z was używała tampo bella mini z aplikatorem? Czy te tampony są odpowiednie na pierwsze próby aplikowania go? I czy są lepsze od tampaxów? I jeszcze czy można używać te tampony w te dni jak jest najobfitrzy okres? Jeśli tak, to co ile trzeba go zmieniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
Kamila A nie pisze na ulotce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Kamila...
No właśnie jeszcze nie kupiłam, bo najpierw się was chciałam zapytać...:) A i mam jeszcze jedno pytanie: czy tampony mini są mniejsze od normal, czy mają taką samą wilkość ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini sa mini czyli bardzo małe, normal to normalne maja wieksza chlonnosc, potem sa super ale to juz duze na bardzo obfite miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Kamila...
Acha, dzięki, dobże wiedzieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdd
a gdzie ty widziaas belle z aplikatoem ...? chcialabym ich sprobowac bo tampzxy sa ciulowe troche i sie rozpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Kamila...
Nie widziałam, tylko znalazłam na necie, że takie są. Pisze tam na tej stronce z 'belli' czy coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
ja tam nie mam nic do tampaxów z ob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justine9218
Problem mam taki,że kupiłam tampony już w styczniu tego roku.Chciałabym użyć je pierwszy raz.Od zawsze używam podpasek i nigdy wcześniej nie wypróbowałam tamponów.Czytałam ulotkę i postępowałam zgodnie z nią.Próbowałam dwa razy włożyć tampon Ob mini ale on mi się poprostu nie mieści !!! Wczoraj próbowałam znowu założyć i to samo , dzisiaj znowu długo siedziałam na tym i tapon nie może wejść.Na ulotce pisze żeby się rozluźnić , staram się ale czy mógłby mi ktoś napisać w jakim sensie mam się rozluźnić ? Próbuję różnych pozycji, wiem gdzie włożyć ale mimo wszystko nie mieści się i do tego troche boli. Nie mam już do tego siły, a tak bym chciała żeby w końcu się udało bo jadę niedługo na obóz i tam dostanę okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_nowa
rozluznic sie czyli np oddychaj spokojnie i głęboko , nie miej napiętych mięsni.. Mi najbardziej odpowiada metoda kucająca ;) Wchodzi bezproblemowo. Musisz sie skupic i wierzyc że dasz rade. Najwazniejsze jest rozluznienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanuska999
mam takie nie typowe pytanie. wybieram sie nie dlugo nad morze i w tym czasie mam dostac okres.. Nigdy wczesniej nie uzywalam tamponow, ale nie chce stracic wakacji przez okres. Powiedzcie mi czy moge sprobowac uzyc tamponu wczasnie gdy nie mam okresu, zeby tylko sprawdzic czy potrafie ich uzywac?? prosze o odp i z gory dzieki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina155
ja na początku wkładałam na leżąco, nie mozliwe ze ci sie nie mieści, jak ma ci się w przyczłości zmieścić taki wielki narząd męski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was pytanie .. bo mam jutro isc na basen i z tego co wiem bde musiala dlugo siedziec w wodzie ... i tu moje ptanie .. cz jak uzyje tamponu to on oprocz krwi nie wsiaknie tez wody?? bo kapiac sie mam wrazenie ze do mojej ... wiecie co wlewa sie woda i jak napne miesnie ona sie wylewa..? czy podczas plywania nie bedzie wpadki..? dosc sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justine9218
Nie wiem jak to będzie wychodzi na to,że muszę na siłę sobie go włożyć bo niestety nie mieści się :/ Jak wam się mieści to życzę miłego korzystania.Napiszcie mi dokładnie całą instrukcję może coś źle robię. Zgubiłam instrukcję z opakowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×