Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podobna

Dorosłe Dzieci Alkoholikow

Polecane posty

probuje cos do was napisac ale martwi mnie ten nastroj gwendolinny ...strasznie dlugo sie utrzymuje twoje przygnebienie ,zmien to prosze , troszke optymizmu i bedzie ci latwiej :)latwo mowic prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :( a nic nie jest doła mam chyba. Bo ostsnio ma problemy z rodziną męza zawiśc i nic wiecej , wkurza mnie to jak cholera. Nie moge sobie tego wyobrazic ile jest między rodzeństwem obłudy. Ja zawsze mogłam liczyc na swoje i dla mnie takie zachowanie jest nie pojęte wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Widocznie jetsem nauczona czegoś innego....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zguba tak czesto bywa ala doslownie majac podobnie jak ty odcielam sie od tych ludzi i jest mi zdecydowanie lepiej.... Student znam ten stan , takze czesto mnie tak trzyma ..czytam a pisac mi sie nie chce ale wracaj tu koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona30
chyba dzis wszscy maja lenia na pisanie:) jakis taki dzis dzien nijaki najchteniej przespałabym go w ciepłym łożeczku. Pozdrawiam gorąco, trzymajsie sie ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola79
witam kochani dlugo mnie nie bylo ale dojechalam cala i zdrowa wiec pisze do was. jestem w Anglii ,znalazlam juz prace i kamien z serca spadl mi uff.........student wierze , ze bedziesz walczyl i dasz rade ,wieedza ktora masz i tak odebrala ci raz na zawsze komfort picia wiec wierze , ze to kwestia czasu a staniesz na nogi - wierze w to .nasze pozytywne mysli kraza wokol cibie wiec bedzie ci latwiej , to wazne aby dobra energia otaczac sie , przetestowalam sprawdza sie. gwendolino jezeli chodzi o twoje nozki to chodzi chyba o twoje krazenie i od tego bym zaczela , a narazie sprobuj nacierac amolem. pozdrawiam was serdecznie i nowe osoby rowniez czujcie sie jak u siebie w domu. nie wiem kiedy odezwe sie bo mam ograniczony dostep do kompa ale myslami jestem z wami do milego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem! U mnie ostatnio duuuużo pracy, bardzo nerwowo, na byle co reaguję coraz większym wybuchem złości i mam ochotę rzucać wszystkim, co mi się nawinie pod rękę. I w imię czego ja się tak morduję??? Dla tych marnych 300 zł, które przy pomyślnych wiatrach powinnam średnio dostawać na miesiąc za napisane teksty? A kto mi zapłaci za wszystko, co robię, aby dany tekst mógł powstać, aby mogły ujrzeć światło dzienne wszystkie dodatki i wydania specjalne tej cholernej gazety??? !!!!!!!!!! Pozdrawiam Was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo:) ja zaglądam i :D pozdrawiam serdecznie i gorąco, zycząc udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,nie obserwatorzy tylko stali bywalcy:)))))))))) Zguba nie wiedziałam ze wyjechałaś,cieszę się ze wszystko w porzadku:) Podobna czekam na twoje zdjecia:) Gwendolinno podobna ma racje,inne nastawienie do spraw albo zrób cos dla siebie dla poprawienia humoru:) ę,kobitko kochana pozdrawiam ciebie serdecznie i znajdz ten międzyczas:))))))))wiesz o co chodzi:) the student of life-zagladaj tu czesciej i pamietaj że i tak jestesmy z toba:)pozdrawiam was bardzo serdeczniue3 Pozdrawiam i całuje wszystkich bywalców topiku Pawelob???????????juz chyba jego nie ma:(((((((((((( Życze wam miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba łapie mnie jakas depresja:(,nic mi sie nie chce,i zero uśmiechu na mojej twarzy:(ide jakis film ogladnąć na dvd może mi przejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiało
zaglądam znów na to forum i siedzę cicho jak mysz pod mitłą. Podziwiam osoby, które trzymają się tu w grupie i pozdrawiam. Nie piszę bo problemy przesłoniły mi logiczne myślenie, a wynikły z akoholu. Nie ja piłam, ale dotknęły mnie i dzieci. Jest źle i nie ma się z czego już cieszyć. Straciłam nadzieję na poprawę swego losu i to jest najgorsze. Pozdrawiam stałych bywalców i tych co choć na chwilę tu zaglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za ta , ktora pisze niesmialo , trzymam nie tak od ale wierze , ze gdybys zmienila troszke myslenie ....wiem , ze moze krag osob toksycznych lub nie widzacych twojego problemu , bojazn , ze nic sie nie zmieni przyslania pozytywy.....prosze cie nastawiaj sie bardziej optymistycznie ale to nie wystarczy!!!!!!!napisz cos wiecej o sobie , napisz co porabiasz jak wyglada twoje zycie , napisz ile sie da , wylej nam tu wszystko co przeszkadza ci szczesliwie zyc PROSZE, przelam sie i zacznij od opisania nam swojej historii ......my przeczytamy kazde twoje slowo i nie skrytykujemy zadnego. Ja czekam na twoj wpis dlugi i prawdziwy ...przeciez anonimowy PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiało-wylej z siebie te złę mysli ,podziel sie nimi z nami tu na forum.podobna ma racje:),zobaczysz bedzie lepiej na sercu:) Pozdrawiam was kochani i lece do pracy pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwendolinno ja niestety musze zrobic plan bo jak pojade do departamentu transmisji danych bez planu to mnie wyleja:(,........miedzyinnymi musze nieraz pracowac w sobote i w niedziele........ Zima zima i zimno lubie ale jak mam goracą czekolade i ciepły kocyk,bo straszny ze mnie zmarżluch:) Pozdrawiam jeszcze raz i uciekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiało
Wiem, że nikogo tu nie krytykujecie, dziękuję za zainteresowanie. Mnie jednak chyba nikt nie jest w stanie pomóc. Popadłam w długi przez byłego męża, który pił i nie umię z tego wyjść niestety chociaż pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Wami. Nieśmiała, my co prawda twoich długów nie spłacimy i nie pomożemy Ci materialnie, ale ... Możliwość wypowiedzenia się przed kimś często pozwala uporządkować myśli, oddramatyzować sytuację i inaczej spojrzeć na pewne sprawy. Czasami \'każe\' przyznać sie do kilku własnych błędów w postępowaniu, ale i pozwala samemu znależć wyjście z sytuacji. To samo jest ze słuchaniem wypowiedzi innych. U mnie teraz jest dobrze. Po ostatnim mitingu uświadomiłem sobie pewne rzeczy o sobie, moze później o tym napiszę. Znalazłem nową ścieżkę dla mnie. Będę nią podążał przez jakiś czas, zobaczę co się na niej kryje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczę ze swoim lenistwem, bo wiem że z nieróbstwa różne niepotrzebne myśli krążą mi po głowie i sam nakręcam się w depresję. Jednak praca jest błogosławieństwem, i nie chodzi tylko o kwestie finansowe. Póki co jednak muszę się zmuszać żeby zrobić coś więcej niz tylko to co naprawdę muszę. uściski wszystkim stałym bywaczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.
Ostatnio mało zaglądam na forum. Poczytałam trochę i zazdroszczę optymizmu niektórym. Mogę podać rękę nieśmiałej, też mam problemy i nie wiem co zrobić. Czasem się nie da wszystkiego zrobić samej, tyle wiem. Pozdrawiam wszystkich. I nie myslę wcale o wykwintnym jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was właśnie wróciłam z pracy jestem padnięta ,ale ide sprzataĆ:) wIECIE W MOJEJ RODZINE DŁUGI TO BYŁ STANDARD na szczescie ja ich nie robie i ich nie mam.Wiem co niektórzy czuja ,wiem równiez iz mozna sie załamać:(. Ale cos wam powiem,my DDA mamy jedna zła ceche staramy sie wszyskim pomóc a siebie zaniedbujemy ,możemy nie dawać rady a dalej dążymy do celu,ja oduczam sie tego{jeżeli tak to mozna nazwać)na terapii. to złe że czujemy siem za wszystkich odpowiedzialni:(.bo pewnie tak jest???prawda??? Uciekam kochani i życze miłęgo wieczorka:) Podobna czekam na fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was właśnie wróciłam z pracy jestem padnięta ,ale ide sprzataĆ:) wIECIE W MOJEJ RODZINE DŁUGI TO BYŁ STANDARD na szczescie ja ich nie robie i ich nie mam.Wiem co niektórzy czuja ,wiem równiez iz mozna sie załamać:(. Ale cos wam powiem,my DDA mamy jedna zła ceche staramy sie wszyskim pomóc a siebie zaniedbujemy ,możemy nie dawać rady a dalej dążymy do celu,ja oduczam sie tego{jeżeli tak to mozna nazwać)na terapii. to złe że czujemy siem za wszystkich odpowiedzialni:(.bo pewnie tak jest???prawda??? Uciekam kochani i życze miłęgo wieczorka:) Podobna czekam na fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pozanc
ze mam problemy z alkoholem? jak wyglada 'normalne' picie a jak jest juz nienormalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsilya
moze ktos mnie jeszcze kojarzy....na bierzaco czytam ale nie pisze nic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsilya
Ulla bardzo Cie podziwiam i szanuje.Potrafisz ludzi zarazac optymizmem...znam to ze swojego przykladu.Wszystkiego najlepszego kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsylia:),dziekuje za miłe słowa:) Jak wygląda normalne picie?????hm ciekawe pytanie.nieprawdaż??????????? Moim zdaniem, normalne picie jest wtedy kiedy....,staramy sie nie przesadzac i nie tracimy filmu poprostu.Kiedy panujemy nad sytułacja i nic niewymyka nam sie z pod kontroli.I przede wszystkim nie mamy chęci napić sie ponownie:).Kiedy pijemy tylko raz na jakis czas,i z głową:). To jest normalne picie. Kochani dzis niedziela a ja juz mysle o dniu jutrzejszym:),tyle obowiazków mam na głowie:),ale jakos poradzimy ide posłuchac muzyki relaksacyjnej. Tak apropo,--to pomaga:). Podobna apeluje !!!!!!!!!!wyslij mi zdjecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×