Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Wysłałam Wam zdjęcia nowe Julki, ale zapomniałam je zmniejszyć:o Jakby się niue otwierały to wyślę jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja na chwileczke bo zaraz odstawiam małego do moIch rodziców a sama wyruszam w miasto załatwić trochę spraw, na dodatek ma być w weekend 29 stopni i musze kupić coś Milo od słonka i coś na upały jakieś krótkie rękawki, dzięki za zdjęcia dzieciaczki super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcik, ja tak trochę wrócę do pewnego tematu;) Napisz mi, jakim cudem jesteś w stanie coś z siebie wykrzesać w seksie skoro Milo sypia jeszcze gorzej niż Julka??? No podziwiam Cię po prostu! Ja to nawet jak pomyślę o tym, że może by tu dzisiaj, to zanim skończę już zasypiam:o Czy Ty cos bierzesz???? bo ja już ledwie ciągnę:o Jeszcze wdzień to może bym coś wykrzesała z siebie (a tu nie ma z kim i nie ma gdzie:D), ale kurcze w nocy to padam na pysk po prostu i tylko czekam na kolejne pobudki, które mi córcia serwuje, a potem pobudeczka o świcie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka śliczna! Najlepsze jest to zdjęcie ze zwichrowanymi włoskami :D Ładnie prezentuje wyściółki ssące (tak się nazywa u niemowląt ten tłuszczyk w policzkach, bardzo mi się ta nazwa podoba :D ) Fajny macie kolor ścian :) , chciałam podobnie pomalować u siebie, ale bałam się , że będzie się tak nieprzyjemnie odbijać światło. Ale senny dzień Na go2 jest taka stronka Czarna Oliwka z przepisami kulinarnymi, niektóre wygladają pysznie. Właśnie sobie przeglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi sie to podobało; ustawiłam je jako tło pulpitu w pracy:D Z tym kolorem to trochę zaryzykowaliśmy, ale w sumie wszystkim się ten fiolet najbardziej podoba:D Teściowa idąc tym tropem zrobiła sobie podobny w kuchni:o ale myślę, ze do sypialni pasuje o niebo lepiej;) Fajna nazwa, rzeczywiście:D Jak znajdziesz coś fajnego z tych przepisów, to dawaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, my jak Michał sypiał tak tragicznie, to właśnie głównie w dzień się zabieraliśmy do dzieła, albo wczesnym wieczorkiem jak juz usnął. Ale Wy macie Mateusza. Ja sobie nie wyobrażam tego jak Michał będzie starszy, a juz jak będzie miał te kilkanaście lat to w ogóle koniec chyba :( Nie chcesz spróbować nauczyć Julii zasypiania? U mnie sprawdziło się świetnie, nie pamiętam już, co to znaczy nieprzespana noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona już była nauczona, a potem jakoś się pokręciło:o Karmisz Michała przed kąpielą, czy po? bo Julka wieczorem przy butli zasypia:o A w dzień też mi zasypia przy karmieniu:o Jakoś ostatnio ilekroć chcę coś z nią zrobić (znaczy znowu nauczyć ją samodzielnego zasypiania), to albo katar, albo kaszel, albo inne jakieś głupotry sie przyplączą:( Jakoś skołowana bardzo jestem, a jeszcze Robert dwa razy w tygodniu chodzi na angielski i wraca, jak Julka już spi prawie:o No więc on odpada a ja muszę się Matim w międzyczasie zająć:o Wykręcam się jak mogę, ale w końcu muszę coś z tym zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że jakimś cudem uda mi się mieć dom za kilka lat, bo z nastolatkiem za ścianą to rzeczywiście jakoś nie teges...:o A z dwójką nastolatków, tym bardziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmię przed kąpielą. Rzeczywiście masz dużo trudniej ode mnie. NIe dość, że nie zawsze byłby Robert, to jeszcze Mati jest. A jak Julka jest chora, to przecież też nie będziesz jej wprowadzać zmian. Oj ciężko , ciężko... Nie wyobrażam sobie Michała jako nastolatka :O A juz tego , że pójdzie do łóżka z dziewczyną :O :O Czasem patrzę na tego jego siusiaczka i nie rozumiem jak z takiego małego, śmiesznego czegoś, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć obejrzałam fotki.....rzeczywiście Michał fajnie wygląda w tych stokrotkach, a Julcia ma superowe te wyściółki ssące....hihhihihih.... mnie też bardzo podoba mi się ta nazwa!!!!jak widzę u dzieci takie \'\'buleczki\'\' to mogłabym je całować cały czas!!!!!! niech no ja dorwę Julkę :D AHA ILE TYCH PIERSI DAWAŁYŚCIE???? pierś jako cała pierś( tzn dwie połówki?) ????? tych połówek ma być cztery? czy osiem? ja chyba ograniczona jestem jakaś :( dziś chodzę jak chmura gradowa, bo wczoraj nic...hmmmm bo on szykował \'\' klunkry\'\' na ryby, a ja sama, samiusieńka poszłam spać...:( :0 chyba wezmę rozwód....:0 a co do dzieci i sexu....hmm jak Niki miała 3 albo 4 lata weszła do sypialni...no i tego......zobaczyła nas...myślelismy że nie wiedziała o co chodzi...a ona przy dziadkach popołudniu pokazywała jak tata robił mamie :0 :0 :0 :0 :0 normalnie poruta!!!! teraz, od tego zdarzenia, bardzo uważamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak ja patrzę na Mateusza i on się czasem dziwi, albo jest pewien podziwu, jak mu ten siusiak rośnie, to dopiero jest dziwne:o ostatnio nas wołał jak się kąpał, i pewien podziwu oświadczył, że mu taki duuuuży sisior, jak mówi, się zrobił, a Robert mnie pyta potem w popłochu co zrobić:D:D:D Ale tak z medycznego punktu widzenia, to powiedz mi jak mu się kawałek napletka z jednej strony nie otwiera, to trzeba to jakoś chirurgicznie zmienić?? Bo ja pojęcia nie mam, czy to w czymś mu może przeszkadzać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie z Niki było:D Nie zazdroszczę:D Mati nas jeszcze nie nakrył i mam nadzieję, że nigdy nie nakryje:o Ja dałam dwie piersi i jedną zupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, Michał też tak ma. Z prawej strony ma jeszcze ten napletek przyklejony i lekarz powiedział, że na razie to on jest malutki i nie ma się czym martwić, bo do 3 roku życia ma dziecko czas. A później trzeba to odkleić w najgorszym razie u chirurga. Powinnien w kapieli sobie ściągać ten napletek parę razy, coraz bardziej i bardziej i w końcu pewnie samo się odklei. Tylko nic na siłę oczywiście. Taki stan sprzyja infekcjom, ale przede wszystkim może powodować trudności we współżyciu, bóle, zab. erekcji :( Niech Robert mu pokaże jak to robić :D :D Amamen, ale obciach Wam Nikola zaserwowała :D hahaha :D Facet jak ma fioła na punlcie ryb, to już ma! Kolega mojego taty (zapalony wędkarz) kupił żonie perfumy o waniliowym zapachu, bo mu to przypomina zapach zanęty na karpia :D Co o tym sądzicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to go właśnie Robert nauczył:o a on nas potem woła, że mu urósł:D:D:D Boże, ci faceci:D;) Znaczy, nie pomyślcie, że jestem jakaś pedofilka, bo wiem, że Mati jeszcze inaczej to zupełnie traktuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dałam dwie pojedyncze;) w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja kupiłam dwie piersi czyli cztery połówki......i mam dwie zupy do tego,,,muszę chyba dokupic jeszcze dwie piersi tak? żeby było osiem połówek? jakby mi kupił takie duszące waniliowe perfumy , to bym go zabiła na śmierć!!!! :D dziś wieczorem jedzie na noc na ryby i wraca jutro ...:( nijak tych ryb nie mogę mu z głowy wybić...... a z Nikolą to był na serio obciach!!! opowiadała że tata robił krzywdę mamie( tak to odebrała, bo mama jeczała :0) położyła się na dywanie i naśladowała tatusia....:0 nie zapomnę tego wstydu przed rodzicami!!!! ide bo siedzę tu i siedzę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn.że już nie muszę dokupić piersiątek, dzięki dziewczyny!!!idę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zareagowali rodzice na to pokazywanie Nikoli? I jak jej potem wytłumaczylisćie, że to żadna krzywda dla mamy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem w domu, dostałam zwolnienie do poniedziałku, bo trzeba dzieciaki rozdzielić; Mati poszedł do mamy,a Julka ze mną:) Dobrze, że mam tę mamę:) Też jestem ciekawa, jak dziadkowie zareagowali, Amamen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mamą masz fajnie. Dla Matiego byłoby nie dobrze rozchorować się po tym zabiegu. Ale czy to znaczy, że lekarka jakies zakaźne choróbsko stwierdziła u Julki, coś w oskrzelach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ammamen ale historia!! Ciekawa jestem jak się tłumaczyliście?:)Faktycznie w bloku to ta akustyka jest fatalna. Ostatnio nawet dzwoniliśmy na policję, bo sąsiad z dołu tłukł swoją żonę. Jeju jak ona krzyczała, było słychac jakby to w drugim pokoju było.Ale policja sie popisała, przyjechała w 10 minut i zabrała boksera. U mnie jest tak, że to Jacek pada zmęczony i jak wracam z łazienki to on już smacznie śpi:( Sory dziewczyny za te maile, ale komp mi padł w trakcie wysyłania i to pewnie dlatego.Dziś próbuję raz jeszcze. U mnie dziś szarówa, pewnie nici ze spaceru. Mamofasolki u nas od niedawna są ogrodzone place zabaw i zakaz wstępu dla psów, więc jest czysto, nawet nam niedawno zmienili piasek. Tylko, że wczoraj pomalowali wszystki ,,przyrządy'' i nawet nie wywiesili kartki, więc można się było przykleić. Aya alez Julka świetnie wygląda, mi też się najbardziej podoba to zdjęcie ze zwichrzoną grzywą. Suuuper! Kończę bo mój mały rozbujniczek zabiera się do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya niewiem bo to może jest temperamęt mój taki że poprostu mam ochote i już :) częściej mój mężulek niema ochoty wtedy ja musze działać a wole jak on kombinuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o... a ja też mam dzisiaj piersi w zupie cebulowej. Tylko nam na jedno danie wystarczą dwie pojedyncze piersiątka i jedna zupka. Dobre amamen z tą wpadką:D:D:D my koniecznie musimy uciekać z tej kawalerki i zamieniać się na 2-pokojowe mieszkanie bo jak mała podrośnie to już będzie bardziej cyknięta... ;) Amamen wczoraj rozmawiałam z kuzynką i przypomniała mi że w Starej Krobii też byłyśmy raz na zabawie ;) Aya, ja Ci się nie dziwię że Ty padasz ze zmęczenia, ja jak chodzę do pracy, to też padam ze zmęczenia i nie myślę o niczym innym jak o tym by sie wyspać. A o której Julka chodzi spać? Może powinnaś ją trochę przesunąć... ? tzn. żeby troszkę później zasypiała, może by Cię nie budziła o 4.00. Mi to odpowida że Oliwia chodzi później spać, przynajmniej przesypia całe nocki. Dziś znowu do 9.00 spałyśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam dziewczyny, że ja tez mam na obiad piersi w zupie cebulowej :D :D :D Mcdzia, dzięki za ten przepis, to jest takie dobre, a przy tym proste w przygotowaniu`- no idealne danie! Tylko ta zupa trochę sztuczna, ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy dziś obżeralismy się piersiami w zupie cebulowej....dobre :D naprawdę pyszne i szybkie!!!!!! moi rodzice po prostu śmiali się, tylko nie tak jawnie przy Nikoli ....:D mama zasugerowała mi że mamy przekluczać drzwi, jak tego....hmmmm.....Boże jakbym nie wiedziała! po prostu zapomnielismy i tyle :D było wesoło...hahahahhahaha a jej wytłumaczylismy tak, że tatuś nie robił krzywdy ,tylko przytulał mamusię, bo mamę bolała głowa......i ona uwierzyła :0 nie było problemu, teraz byłoby gorzej napewno!!!!! ostatnio przyszła z przedszkola i powiedziała że ona wie jak się wkłada nasionko do brzuszka mamy żeby było dziecko...:0 ..i najgorsze , że ona wie czym....:0 :0 :0....teraz to się dopiero zacznie!!!!!!!!! viola w Starej Krobii były fajne zabawy.....bo to biskupizna....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm***
Czytam ten topik i czytam i wiecie co, fajne dzieciaczki macie:). przeczytałam tutaj ze robicie albo robiłyście swoim maluszkom kisielek z soczku czy możecie mi napisać jak to sie robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka stwierdziła, ze jej się bakterie namnożyły i ma wszystko rozpulchnione (w gardełku chyba:o) i pewnie z tego będzie katar i gardło zawalone i, że to przez te upalne dni, bo dużo dzieci teraz przychodzi, dała antybiotyk, który mam dopiero wykupić, jakby nic innego nie pomogło; a Mati ma być izolowany, bo jak mu sprawdziła gardziołko, to ponoć dopiero zaczyna mu się goić, więc jakby mu naprychała Julia do buzi...same wiecie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widać niemożliwe, zeby oboje miało taki sam temperament:( Szkoda Jedziemy tu: www.arnikawicie.republika.pl za 560 zł od osoby dorosłej z obiadami, albo 756 zł z całodziennym wyżywieniem od 16 czerwca; może się ktoś przyłączy?? Nie bardzo ją moge przestawić, bo bym ją musiała trzy razy dziennie usypiać:o a zresztą potrzebuję wieczorów bardziej niż poranków, zeby coś zrobić w domu:( także na razie kanał z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm*, ja gotuje troszkę wody a potem wlewam do nie pół butelki 175 ml soczku zmieszanego z łyżeczką taką pełną;) mąki ziemniaczanej i już:) o ile Ci ktoś inny już nie odpowiedział, bo mnie to zajęło znowu ponad pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×