Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

sylwek to trzy pannice będą miały takie same buty :D Nadia , Oliwia i Emilka... wszystkiego najlepszego dla Michałka i Emilki ❤️ !!!!!!!!!!!! to już całkiem poważny wiek przecież :D ja tez jestem wykonczona od tego słońca....u nas były zawody , mistrzostwa w powożeniu zaprzęgami konnymi ,więc całe popołudnie na stadionie bylismy.... aha sylwek ja nie mam doświadczenia i nie mam pojęcia co to za krostki ale podejrzewam że od nadmiaru słoneczka, no i dobrze że już prawie wyzdrowiałaś :) mamo fasolki teraz tlenu starczy ci na cały miesiąc :D ;) KONIECZNIE PRZYSLIJ NAM ZDJE CIA!!! DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻[cześć❤️:classic_cool: Ależ mi Was brakowało, moje kochane e-koleżanki, bo byłam odcięta w weekend😭 Okazało się, że internet źle chodzi, bo się drugi dostawca na osiedlu pojawił i się zakłócali, ale juz od jutra albo od środy ma być ok;) Dopiero teraz mogłam Was poczytać i pooglądać zdjęcia; Dużo zdrówka dla Michałka i Emilki🌻❤️ Dostałam zdjęcia Michałka:) Jak on poważnie wygląda w tych ogrodniczkach! Toż to już facet prawdziwy:D No i dlaczego tylko jedno zdjęcie Oliwki???? Piękna z niej kobietka:) Ja to mam słąbość do takich drobinek;) Ale jakim cudem ona tyle pochłania?!?! Kurcze, Julka je co 3-4 godziny i wygląda....no duża jest po prostu:o Chociaż ostatnio mam wrażenie, że je na obiad więcej niż Mati, a nawet niż ja!!! Ale to dlatego, że dzielę się z nią swoją porcją w nadziei, że wiele nie zja...a potem mało co mi zostaje:D:D:D Robert się ze mnie śmieje, że to nowa metoda odchudzania:D:D A co do niego, to chciałabym mieć w końcutyle siły, żeby móc wypróbować, czy on w końcu kiedyś tez jest zmęczony, bo jask do tej pory, to mam wrażenie, że on zawsze może:o:p A ja zawsze śpię:p Kurczę, kiedy ta Julia w końcu będzie normalnie noce przesypiać??? Mam już dość! Chyba za stara jestem:( Chociaż niby na starość ludzie mniej snu potrzebują:o Jak mi zacznie już ten internet działać, to też Wam zdjęcia ost5atnie powysyłam Acha, robiłam te piersi z kurczaka z zupą cebulową:) Suuuper były, tylko zapomniałam, że po cebuli mnie boli żołądek:o jednak jakaś popsuta ciągle jestem po ciąży chyba:( A tak lubię cebulę😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w końcu jest pięknie!!! W końcu wiosna, a nawet lato:classic_cool: Szkoda tylko, że muszę do pracy chodzić:( Ale może gdzieś wyjedziemy w czerwcu:) OBY!!! Mati też miał takie buciki zanim zaczął dobrze chodzić, jak te na zdjęciach i były w porządku; A ja wzięłam nr tel. do producenta tych butków dla Julki, bo nie wiadomo kiedy je zamówią do sklepu:o ciekawe, czy się czegoś dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj dla Michałka i Emilki 🌻 My wczoraj byliśmy na 3 urodzinach mojego chrześniaka, Milo był grzeczny ja od słońca mam wysypke i dostaje szału :) w końcu pogoda się robi :) aya czekamy na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkiego najlepszego dla Emilki i Michałka, zdrówka, zdrówka i zdrówka...!!! Oliwia nabyła wczoraj umiejętność klaskania... :D:D;) no i klaszcze już od rana, tzn. od 9.00 bo dopiero wstałyśmy. Ja weekend spędziłam na spacerach, nic się u nas nie działo 😠 :( ale za 2 tygodnie będą Dni Nowej Soli, to bedzie wiele atrakcji. Chyba że Oliwia będzie spała w wózku, bo to normalka - 2 - 2,5 godziny to standard, już mi czasami nogi do tyłka wchodzą od tych spacerów, a moje miasto przeszłam wszerz i wzdłuż. Sylwek te chrostki to może rzeczywiście od słońca, Oliwia miała na buzi ale po stosowaniu kremu z filtrem już jej nic nie wychodzi. A dzis w nocy mieliśmy w domu komara 😡 i ugryzł małą w czoło .. Prześlę Wam zdjęcia Oliwii w spacerówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzę komarów zawsze wkładamy w lecie takie coś(!) z płynem do kontaktów na noc i zazwyczaj ich nie ma, ale jak się jakis trafi to nie zasnę, dokąd nie zakatrupię Albo komar, albo ja, do upadłego:D:D Elcik, mnie zawsze pomaga wapno na wysypkę;) Może u Ciebie tez zadziała:) Ale masz fajnie, Violkam , że śpicie do 9-tej:classic_cool: Julka od kilku dni budzi sie dokładnie o 4.20 i woła tak gośno, ze muszę ją wziąć do nas, ale ona niestety nie chce już spać, tylko się bawić no i koniecznie ze mną:o z tata ostatecznie tez może być, tylko on raczej nie jest tym zachwycony o tej porze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść!!!! Wszystkiego najlepszego dla Emilki!!!! 🌻 Aya, to masz niewesołe poranki. Narzekałam na 5.10 Michała, a jak widać, może być gorzej ;) A z Robertem się ciesz, że zawsze jak masz ochotę, to on z radością to wykorzystuje ;) To jest okropne dla kobiety, jak facet woli pograć na komputerze Sylwek, pewnie , że wysypka może być od słońca. Musisz poobserwować kiedy się to pojawia. Wiecie jakie drogie są te kremy z filtrem dla dzieci. pytałam w aptece i pani powiedziała mi, że może sprowadzić jakąś Mustellę (nie wiem czy tak się pisze) za 37 zł. Kupiłam w końcu w Carrefour Nivea dla bobasków za 26 zł z filtrem 30. Taki duży filtr a Michała i tak trochę wczoraj wzięło. Jakich kremów używacie? Michał wczoraj zapamiętale ćwiczył swoje nowe odkrycie: nie wiem jak to napisać, ale wydyma wargi i robi śmieszny ryjek i takie brrrrrr, cały się przy tym śliniąc :D Violkam, chyba Ty pisałaś o tym jakiś czas temu, że Oliwia tak robi? U nas ciąg dalszy upałów :D Oby na długi weekend tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć no to ci aya zazdroszczę, że mąż się nie wymiguje :p nawet nie masz pojęcia jak to jest :0 ja tu rozpalona , a on ogłasza że coś tam go boli albo okropna senność go bierze :0 i naprawdę jeszcze nigdy ci nie odmówił???????????? viola ---Oliwka ślicznie ( jak zwykle) wygląda !!! mamo fasolki to ja pisałam że Nadia ćwiczy tzw. pierdzenie i jest przy tym niemiłosiernie opluta a u nas po staremu dzień zaczynamy ostatnio po 7.30..:D a kładziemy sie spać ok 19. więc chyba nie jest źle? aya jak chcesz to zamienimy się dziećmi , ja ci dam Nadię na noc to się wyśpisz.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, zgadzam się na zamiankę:D Chetnie bym ją na dwie noce w tygodniu podrzucała komus, zeby się wyspać:D No nie odmówił mi nigdy, bo ja zawsze mam ochotę, jak go nie ma:o Tak mało się zgrywamy w czasie:D A jak go nie ma, to nie mam go jak poprosić:D:D Ale jakby mi odmówił, to tylko rozwód!!!:D:D:D Julka tez od dwóch dni się tak pluje, najczęściej, jak ja karmię czymś plamiącym;) Ja tez kupiłam Julce krem z niwea z filtrem 30, ale ją zastawiam przed słońcem jak mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz aya a mówiłam że Roberty są fajne chłopaki, nie odmawiaja żonkom :D zależy to też może od częstotliwości....:0 najlepiej byłoby tak.....co drugi , trzeci dzień jak dla mnie :D gdzie te czasy spontaniczności????? :0 Boże ja dziś mam seksowny dzień! pomocy!!!! mamo fasolki gdzie te zdjęcia???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wysłałam, ale spakowane winrarem. Może wyślę drugi raz pojedynczo.To będą te same zdjęcia, więc ściągnijcie sobie w tajkiej formie w jakiej wolicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Hej hej! Jeju jaki Michałek wielki Mamo fasolki czy on już stoi sam bez podpierania? Bo chciałam sprawdzić raz jeszcze zdjęcia, czy ja dobrze widziałam, ale okazało się że mi się pokasowały maile ze skrzynki odbiorczej. Oliwka to mała dama, nie wygląda na takiego pasibrzuszka:) Pewnie ma dobra przemianę materii. Aya mój Jasiek też je niewiele i co 3-4 godziny ale chudzinką nie można Go nazwać. Mamofasolki alez ja się uśmiałam z tego zjedzonego kawałka waty, Jasiek u mnie ostatnio wpadł na drzwi balokonowe i na czole mu wyskoczyl olbrzymi siniak. Teraz do niego mówimy per Gorbaczow, bo dokładnie tak wygląda. W sobote byliśmy na basenie. Jasiek potrzebował jakiś 30 minut żeby się oswoić. Jak wchodziliśmy do wody trzymał się kurczowo mnie za szyję. było dużo dzieci w jego wieku a nawet o wieeele młodszych, takie malutkie drobinki. W niedziele wybraliśmy się na piknik i do Żelazowej Woli, ale za wielki upał był i troche się umęczyliśmy. Jasiek nie chciał jeździć w wózku. Ja używam kremu Johnson's suncare filtr 40. Sama też się smaruję bo mam uczulenie na słońce. Ostatnio byłam u dermatologa i mi zapisała zyrtec i maść cutivate. Jasiek jeszcze ani nie całuje, ani nie pokazuje zwierzątek, za to bez opamiętasnia tańczy.Trzyma się stołka i zgina nogi w kolankach jak tylko muzykę usłyszy:) Czekam trochę, aż to najgorsze słońce przejdzie i idę z nim do piaskownicy. On to uwielbia! Tylko ostatnio chyba coś z ciśnieniem było, bo całe ostatnie dwa dni kręciło mi się w głowie przy każdym gwałtowniejszym ruchu. Dziewczyny dajcie jeszcze jakiś prosty przepis na obiad...nie mam pomyślu na dziś. Chyba pomidorowa zrobię. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, na tym zdjęciu Michał podpiera się pupą o oparcie fotela. Sam jeszcze nie stoi, może przez chwilkę. A co, Jasiek nie zauważył szyby? :D :D Nieźle przygrzmocił, skoro ma takiego gorbaczowatego siniora. I super musi wyglądać ten taniec :D :D :D :D :D Oliwia jak zwykle super wygląda i juz sama nie wiem do kogo jest podobna. Wcześniej myślałam, że do taty, ale teraz nie wiem. No i nie wygląda, że tyle wsuwa :D Ale Violkam, takie duże dzieci już powinny mieć dłuższe przerwy w jedzeniu, żeby nie przeciążać przewodu pokarmowego. Zaleca się 5 posiłków, ale jak jest głodna, to oczywiście niech je, wielka i ciężka przecież nie jest :) Może sama sobie unormuje. Michał śpi. Zasnął o 9.45 i po 40 minutach się obudził, wstał w łóżeczku. W takiej sytuacji zawsze ogłaszam koniec spania, ale dziś pomyślałam sobie : O nie , niemowlęta w dzień spać muszą! I położyłam go ponownie, oczywiście nie chciał, więc ukołysałam go w foteliku samochodowym, po 10 min. się obudził, więc znowu go pokołysałam i przełożyłam do łózeczka i do teraz śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał nadal śpi :O Amamen, ja też mam dziś taki dzień, ale rano trochę się pokłóciłam z mężem i nie wiem jak będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się rozpisałyście... ;) ja oddałam małą mojej mamie i wzięłam się za gruntowne porządki... no bo przecież na urlopie nie można za dużo wypoczywać. Mamo fasolki Oliwia też tak \"pierdziała\" buźką, teraz ten etap jej minął i powtarza cały czas coś w stylu\" ble, ble, ble!\" No ale nadal nic nie mówi, chyba z 2 miesiące temu powiedziała tatata 3 razy i na tym koniec. Ani mama, ani tata, ani baba. Tylko: ble! Ale przyjdzie i na mówienie czas... Mam nadzieję ;) Ja też nie wiem do kogo bardziej podobna, chyba jest naszą mieszanką. Co człowiek to opinia, jedni mówią że całkiem tata, drudzy że wogóle do Pawła nie podobna. Wracając do \"tych\" tematów, mój mąż jak mówi że jest zmęczony to wiem że naprawde jest zmęczony, bo nawet do kompa nie siada, ale stara mi się nie odmawiać, więc wykorzystuje nadarzającą się \"okazję\" :D :P Jejku jak masz fajnie Mcdzia z tym basenem, tez bym się popluskała, tylko nie wiem co na to Oliwia. Dobra dziewczyny wracam do roboty, bo się nie wyrobię :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to go ululałaś, mamo fasolki:D Zdjęcia doszły:) Super Michał wygląda w tych stokrotkach:D Piękne fotki, zresztą zdjęcia na \"łonie natury\" z dzieciakami z reguły super wychodzą:) Dostałam też zdjęcia Oliwki; Ona tez jest śliczna:) A ten Twój mąż, Violkam kogoś mi przypomina, tylko teraz mnie będzie męczyć kogo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja już zmykam do domku i już Was dziś nie poczytam:(😭 To do jutra zatem;) Wskoczę tu, jak tylko będę mogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic, że piszę sama z sobą:classic_cool: sprawdzam tylko, czy mi net na prawdę działa;) bo nie mogę w to szczęście uwierzyć; Jutro pójdę zarezerwować wczasy nad morzem; miejscowość nazywa się Wicie, jest koło Jarosławca; jutro napiszę co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Ale fajny sklep z bielizną znalazłam. W dziale wyprzedaże ceny są naprawdę niskie. www.lupoline.pl Zamierzam zrobić tam zakupy, więc napiszę Wam jak działają:) Jasiek dzis przyniósł z placu zabaw z pół kilo piachu w pieluszce. Taki upał, że Jasiek łaził w samym body i cienkich ,,kalesonkach''.Zaraz znowu się wybieram na dwór. Wy pewnie też spacerujecie, stąd takie puski:) Michałek ślicznie wygląda w tych stokrotkach, niczym na reklamie jakiegoś kremu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, doszedł od Ciebie pusty mail. Coś się chyba dzieje z pocztą na tlenie Mnie wysyłało po 5 razy, Tobie pustą wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam dobrze - upały... a u mnie... deszcz, ledwo Oliwię od mamy przytargałam, pomiędzy deszczowymi chmurami... :( Posprzątałam dziś pokój, a na kuchnię nie miałam dziś weny ... ale to chyba przez wiadomość którą dziś otrzymałam - moja przyjaciółka urodziła dziś córeczkę Olę, bardzo drobniutką 2750/52cm, ale zdrowiutka, słyszałam przez telefon jej płacz. Jej tatuś był bardzo wzruszony, zresztą chyba jak każdy tatuś :) I znowuż przybyła Oliwii koleżanka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, violkam, zawsze mi się cieplutko robi na sercu na wiadomość o narodzinach... miętka taka jestem:o zdjęć wam nie wyślę, bo aż tak dobrze nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez tak się zrobiło....fajnie... miło usłyszeć taką wiadomość :) dobrze aya że necik Ci już chodzi. Mcdzia, rzeczywiście, chyba nie dołączyłaś zdjęcia. A Michałek tak ładnie wygląda wśród tych kwiatów. Mamo fasolki a czy Ty masz jeszcze pokarm, nie bolą Cię już piersi? Michałek pije bez problemu nowe mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja też spróbuję zabrać Michała do piaskownicy :o Jakoś nie mam do tego przekonania, zwłaszcza jak widzę te biegające wszędzie psiury. Ale to dla dziecka ogromna frajda, zabawy w piaseczku. I już sama nie wiem. Violkam, ja też lubię wiadomości o nowonarodzonych dzieciaczkach :) ALe mamie nie zazdroszczę, jestem znowu tak zmęczona, że na mysl, że mogłabym mieć w domu noworodka jestem gotowa się popłakać. Umyłam całe wielkie balkonowe okno juz po położenieu Michała spać, a potem jeszcze zakupy i teraz jak zjadłam kolacyjkę to odpływam. Muszę iść się wykapać i do łóżka. Opuściłam dwie dawki Bromergonu i piersi zaczynają boleć więc muszę chyba jeszcze brać :O Pokarmu mam bardzo mało i nie muszę odciągać. Zazdroszczę Wam Aya i Mcdzia tego karmienia. Chciałabym Michałowi jeszcze tylko choć raz dać. Nie doceniałam tego :( było takie oczywiste :( Cieszcie się póki karmicie, to są cudowne chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też ponura:( Julka wczoraj miała gorączkę, po kąpieli jej troche zmalała, ale potem nad ranem znowu wzrosła:o Może to ta trzydniowa; mama pójdzie z nią do lekarza, bo ja mam już malutko urlopu:( Mam nadzieję, że to nic poważnego i że Mateuszowi się nie udzieli:o A było tak pięknie... Ile razy Wasze dzieciaki śpią w dzień, bo Julka jeszcze dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to smutna wiadomość Aya :( W upały maluchy łatwo się przeziębiają. A może to ząbki albo rzeczywiscie ta gorączka trzydniowa? Napisz po wizycie u lekarza co z Małą. Michał czasem śpi raz a czasem dwa razy. Wczoraj ostatecznie spał 4 h i 15 min jednorazowo :D Ale nie chciał zasnąc wieczorem za to. Zwykle ok 9.30 śpi 1,5 h lub 40 min i później ok 15 podobnie. Aya, a co z bucikami? Dzwoniłaś do producenta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam, zapomniałam Wam napisać:o Przyślą mi w tym tygodniu, albo w przyszłym, bo teraz ten długi weekend;) Zapłacę za nie 80 zł, bo za przesyłkę dodatkowo, no i jak mi przyślą, to zobaczę, czy takie, jak chciałam, bo oni nie mają strony internetowej i pani nie mogła mi przysłąć zdjęć:o Jak tylko je dostanę, to napiszę jakie są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×