Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Amamen, współczuję tych emocjonalnych zachwiań ;) Ja lada dzień niestety :( Ale będziesz miała grilla, zazdroszczę. Na wiosce też robiliśmy, ale się nie nasyciłam. Fajnie jest mieszkać w domu z ogrodem :) Mcdzia, jeśli chodzi o D3 to pytałam w tamtym roku pediatrów i tak: jedna powiedziała, że koniecznie dawać co dzień bo synteza wit. w skórze pod wpływem słońca jest minimalna ; druga, że 2x w tyg podawać ; a trzeci, że jesli co dzień dziecko jest na dworze przez min. dwie godziny to można nie dawać wcale :O Daję Michałowi co dzień kropelkę. Aya, mój mąż się zgodził przyjąć Julkę na naukę zasypiania :D , ale w grę wchodzi tylko wymiana Julki na Michała ;) Mój bąk śpi w dość grubym pajacyku z długim rękawkiem(na gołe ciałko bez body) , a mimo to jak wstaję w nocy, przykryć rozkopane niemowlę, to jest cały zimny :O Okna sypialni wychodzą na północ i jest na szczęście chłodno. W dzień lata w samym body z krótkim. Fajnie , że dzieciaczki uczą się nowych rzeczy. Michał też, poznał nowe słowo na wiosce: kotek. Jak się powiedziało \"kotek\" od razu się rozglądał i szukał zwierza w okolicy płota, zza którego zwykle nadchodził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violkam, śliczne zdjęcia! Oliwka w tym różowym ubranku słodziutko wygląda :) Ładnie jesteś opalona :) Czy Oliwia sama je łyżeczką? Trochę mi też wstyd, jak widzę, jaki ona ma czysty śliniaczek. Pierzesz po każdym posiłku? Ja zakładam MIchałowi taki wielki z ceraty :O :p Czy mogłabyś mi przysłać jeszcze raz to zdjęcie swojej kocicy ;) , ale w pełnej rozdzielczości. Ustawię sobie jako tapetę ;) :D Kotka extra! Zapomniałam Wam wysłać zdjęcie bucików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki Oliwia mi zabiera łyżeczkę jak ją karmię i próbuje sama, jak coś jest na łyżeczce to wyliże ;) ale sama sobie nie nabiera. Śliniaki staram się prać od razu jak mocno ubrudzi, ale też jej kupiłam ten ceratkowy. A zdjęcie kotki prześlę Ci jak mi teść zgra na płytę, bo sama je dostaję mailem od niego, więc są zmniejszone. Tam na jednym zdjęciu Oliwia śpi w wózku z przekręconą czapeczką i odkrytym uchem. Tak śmiesznie się odwróciła że musieliśmy to sfotografować :D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne zdjęcia Oliwki🌻 8i słodki te sandałki:) A ja ciągle czekam na buty dla Julki.....na razie łazi boso:o Jak jest tak gorąco, to na spacer nie zakładam jej bucików i co druga osoba się zatrzymuje i ja głaska po tych stópkach gołych:o Niby to miłe, jak mówią, że taka sliczna, ale trochę to takie...no...dziwne:o Ja zazwyczaj nie dotykam obcych osób, czy dzieci, nawet jak mi sie podobają:o Julka, odpukać, od kilku nocy śpi lepiej:) postanowiłam jej nie brać na ręce ze względu na te upały, no i ją tylko kładę, jak się obudzi i siada i głaskam, no i zasypia i nawet spi prawie do 6-tej! Dzis jej tylko raz dawałam wodę w nocy:) Może będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziś dosłownie ukrop!!! Nikola się tapla w basenie cały prawie dzień..... Nadia śpi w pampersie i koszulce ( żeby mogła sobie podciągnąć jak jej będzie barrrrdzo gorąco ;) :p ) na ramkach ta koszulka oczywiście :D viola jak zwykle muszę zkomplementować twoją małą damę :D słodko wygląda , naprawdę! a ty...no cóż ciemne włosy, więc pewnie masz ciemną karnację i słonko szybko cię opala, nie to co ja.....:0 najpierw opalę się na \'\'dziką świnię\'\'( moje ulubione powiedzenie...hihihhihi) a potem dopiero nabieram kolorów opalenizny..... aya to fajnie jak ludzie dostrzegaja małą ślicznotkę i nie przechodzą obojętnie! ja sama jak widzę małe słodkie dziecko , ledwie powstrzymuję się, żeby nie wycałować takiego bobasa......:D :D :D lubię ciepłych otwartych ludzi, hmmm a ty chcesz ich trzymać na dystans? oj oj oj .....Julka pewnie jeszcze bardziej wypiękniała, że budzi takie zainteresowanie :D Aha my też mamy sypialnię od północy więc jest chłodno, ale (jak nazywa ich mąż)\'\' motodiabły\'\' zawsze wieczorem wyjeżdżają paliwo i drą się niemiłosiernie!!! bo zupełnie nie rozumiem po co oni akurat pod moim domem tak \'\'gazują\'\' tymi skuterami???!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziękuję za komplementy :) przecież Wasze dzieci wszystkie są śliczniutkie i słodziutkie. No ja mam śniadą cerę, dużo mi nie potrzeba żeby mnie wzięło, ale ostatnio chyba słońce jest ostrzejsze, bo niby za dużo nie przebywałam a jednak sobie spieklam ramiona... :( Mam nadzieję że sie ochłodzi bo chyba uschnę, Oliwia poci sie niemiłosiernie, ale cóż, chyba lato a nie zima przed nami :O:O:O Aha - ja nie lubię jak mi inne dzieci z brudnymi rękoma podchodzą do wózka i chcą małą pogłaskać 😠 no dosłownie nie mogę jak mi jakieś podchodzi a ja własnie idę do miasta... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas strasznie duszno i gorąco, a noc wcale ulgi nie przynosi:( Najchetniej wyjechałabym na lato daleko od miasta, gdzieś gdzie jest zielono i woda;) ale niestety:( nic z tego, Fajnie Amamen, że macie dom i basen możesz dziewczynkom urządzić:) Mati pewnie też cały dzień by w nim siedział;) A tam na dystans;) to o te stópki chodzi, ze się interesują:D Ale wczoraj widziałam gołe stópki synka koleżanki, który jest dwa miesiące młodszy od Julki, no i rzeczywiście są rozczulające:) ale go nie dotykałam:o, no bo przecież mógł sobie nie życzyć:D:D Ale ja zawsze trafiam na średnio trzeźwych i niezbyt domytych, którzy mi dzidzię dotykają:O i dlatego taka zniesmaczona jestem:o Bo jakieś staruszki to nawet rozumiem;) one zazwyczaj dużo ciepła mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:):):) nareszcie jestem, dzisiaj odebraliśmy komputer z naprawy już działa:) ale się oczytałam...ta historia amamen z Niki i \"krzywdzacym\" tatą podobała mi się strasznie:):):) pojawiły się u nas dwie górne jedynki... Emilka ma dalej straszny katar, smaruję ją czym się da, moze jej w końcu przejdzie bo mi tez przechodzi upały straszne, a emilka tak się poci ze ma całe mokre włsoy a chodzi tylko w pampersie i body albo koszulce zaraz będę oglądac zdjęcia Oliwki, na pewno są śliczne jak zwykle, tzn. Oliwka jest piękna jak zawsze, a co do dotykania obcych to ja tez mam jakąś obsesje, bo tez nie lubie jak jacyś obcy ją dotykają, miło jak coś mówia ze jest ładna i takie tam, ale nie dotykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Gratuluje postępów waszych dzieciaczków. Miłosz ostatnio spał w body na ramiączka taki upał. A moja dziecina w sobote sama przy fotelu wstała na nóżki, pokazuje paluszkiem i mówi \'tam\' i \'daj\', mama, tata i na kota \'otek\' raczkowanie no cóż zrobi pare kroczków i pada jak długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Upały i jeszcze raz upały! Michał dziś też spał z krótkim rękawkiem bo nie dało się wytrzymać. Widocznie u nas poprzednie nocki były chłodniejsze, bo się dziwiłam jak to możliwe, że Wasze dzidzie śpią prawie bez niczego, a mój w ciepłym pajacyku :D Duchota niesamowita! Wczoraj wlałam wodę do miski i Michałek siedział na balkonie i się taplał w tej wodzie :D Wyślę Wam zdjęcia ale coś mi znowu źle chodzi poczta to może zaczekam. Elcik, coś mi się zdaje, że Milo wcale nie będzie raczkował tylko od razu ruszy na dwóch nóżkach :D I świetnie mówi jak na swój wiek! Muszę w tym tygodniu pojechać do Izby Lekarskiej wypytać o staż bo mi w końcu przepadnie. Tylko jakoś nie mogę się zebrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie miałam pytać co z Twoim stażem mamo fasolki. Wyślij zdjęcia Michałka, ja tak lubię oglądać fotki z dziećmi. Nie wiem czy Wam pisałam już że ta dziewczyna co u nas zaginęła - znalazła się! cała i zdrowa. Chyba coś się stało z jej psychiką bo wyjechała bez słowa, w końcu odnaleziono ją w Częstochowie... Matko! - 2 tygodnie jej nie było, krążyły plotki o odnalezieniu jej zwłok, postawiła na nogi całą Nowa Sól - ale co ją do tego skłoniło to już wie tylko ona sama. Może mąż się nad nią znęcał a nawet rodzina tego nie wiedziała, ale żeby zostawić 2,5-letnią córeczkę - ja bym tak nie mogła. Miałam wyjść z małą do miasta to mi zasnęła... 😴 Elcik gratuluję postępów. Fajnie że już tak dużo Milo mówi. Sylwek wreszcie się odezwałaś, zapomnialam że mieliście komputer w naprawie. Mój mąż dziś o 2.00 w nocy brał chłodną kąpiel bo tak go słonko w sobotę przypaliło że nie mógł spać... A ja przez niego nie mogłam zasnąć 😠 Aya a Twój mąż już wrócił? Idę gotować obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkiego najlepszego dla Oliwki!!!! dużo zdrówka i wszystkiego NAJ!!!!!! 🌻 🌻 🌻 Nadia śpi , ja się biorę za obiad, pranie ....itd.......jutro ma być już chłodniej, ufff to dobrze! sylwek Nadia po spaniu ma też włosy jak po kąpieli!!!! a poci się jej tylko głowa ( jak mojemu mężowi i NiKOLI)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za szybko wysłałam..................:0 własnie aya jak mężulek....hmmm pewnie było fajne powitanie ;) ja dzis mam sexowny dzień......niech tylko mój z pracy wróci...no nie daruje mu, nie daruje....hihihihihhi lecę zaraz po Niki jadę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękujemy za życzenia, to już 10 miesięcy...!!! ale zleciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam straszny dzień tak gorąco, ale teraz zerwał się wiatr to chyba jakaś burza bedzie, troche deszczu by dobrze zrobiło:) emilka mówi nowe słowa dziadzia, na auta - bum bum i jak widzi psa to tak strasznie się wyrywa ze nie idzie jej utrzymac, aha mama to już dosyc długo mówi, a jak tata pyta gdzie jest mama to robi tak jak ryba ustami to tak śmiesznie wygląda a w łózeczku jak nie śpi to robi takie pozycje ze mogłabym tak cały czas stac i patrzec na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla OLiwki duzo, duzo zdrówka i buziaczków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Oliwki 🌻 U nas też się od jakichś dwóch godzin zrobiło chłodniej i wieje silny chłodny wiatr. Co za ulga! Mam nadzieję, że jutro nie będzie takiego żaru, dostałam okres i bez tego mi duszno i źle i chyba pójdę spać, bo mnie denerwuje wszystko :( Sylwek, gdybyś miała możliwość przysłać nowe zdjęcia Emilki, chętnie bym zobaczyła :) Na tych poprzednich była z niej jeszcze taka dzidzia, a teraz pewnie jest dużą dziewczynką :) Wysłałam zdjęcia mojego szkraba a teraz wyślę Wam te buciki, o ile nie wyczerpała się bateria w aparacie. A obawiam się , że tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziewczyny, gdzie Wy się podziewacie? :( Właśnie mi sie przypomniało, a raczej usłyszałam w radiu ;) , że jutro jest dzień dziecka. Aya i Amamen Wy to na pewno pamiętacie, bo macie już większe dzieciaczki, które się domagają różnych rzeczy ;) , ale ja normalnie zapomniałam :O Dajecie jutro prezenty swoim małym fasolkom? :D I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduję:D Już jestem w pracy:) Wczoraj nie miałam dostępu znowu wieczorem, a w dzień byłam u mamy i na kontroli u lekarza z Julką; Julia waży równo 10 kg, ale jej nie mierzyli:( No ale całe szczęście, że jej się waga zatrzymała, bo tak szybko przybierała, że w rok Mateusza powinna przegonić:D Ale juz wszystko ok. Mateuszowi mam asmag podawać, bo on też się strasznie poci i dawać mu do picia wodę niskosodową mineralną (to akurat robię;) ) Piekne zdjęcia Michała, szczególnie super to w wodzie z rumiankiem i w dmuchawcach:) Czy to Ty, mamo fasolki taka zdolna jesteś:) Na prawdę super; Elcik, a Milo to sie lubi bawić kablami? bo na zdjęciach je widać i przypomniało mi się, że Julka też żadnemu kablowi nie przepuści:D No i ładne te buciki z bartka:) Nam wczoraj przysłąli te dla Julii i są nawet ładniejsze niż w sklepie; wyślę Wam może wieczorem fotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam prezentów dla dziecików:O Mati miał jechać z Robertem do wesołego miasteczka (jak co roku), ale chyba Robert nie może wziąć urlopu, więc trzeba to będzie przełożyć:( Dla Julki widziałam hustawkę taką zwykłą plastikową na sznurkach (chyba Jasio miał w podobnej zdjęcie, albo Michał:o nie pamietam:O), no a Mati chce koparkę oczywiście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz przeczytałam dokładnie poprzednie strony i tę też:o Świnia jestem, Amamen, boCi nie odpowiedziałam:( Jedziemy od 16 czerwca na dwa tygodnie i cena była za cały pobyt;) A mąż mi wrócił w sobotę wieczorem...no i się witamy... fajnie....:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem fajny ten ośrodek. I tanio, myślałam, że to cena za tydzień. Jak Wy to robicie? Mateusz pewnie będzie miał swoje łóżko, a Julka? Gdzie będzie spać? Wynajmiecie jeden czy dwa pokoje? Jakoś nie wyobrażam sobie wyjazdu z moim bobasem :O Teraz w ten weekend byliśmy na wiosce ;) i Michał nie chciał tam zasnąć wieczorem. Wył i wył i w końcu go ukołysalismy w foteliku samochodowym i jak mocno zasnął przeniesliśmy do łóżeczka. Trochę się załamałam tym faktem. Może gdybyśmy byli dłużej przyzwyczaiłby się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieliśmy jeden taki apartament, żeby były dwa pokoje, ale nie było, więc dostaliśmy dwa pokoje obok siebie: jeden z łazienką, drugi bez;) dzieciaki wieczorem będą spać w jednym, a potem jedno będziemy przenosić i się wymieszamy: ja z Julką, Robert z Matim; Ale właściwie to wszystko wyjdzie na miejscu;) Ja też nie znoszę takich wyjazdów i zmian, bo zanim się wszystko poukłada to trochę trwa, ale jakoś można się przyzwyczaić; Pewnie Michał tez by się przyzwyczaił, najgorsze są pierwsze dwa dni;) No i szkoda, że nie ma tam łóżek dla niemowląt a my nie mamy takiego składanego:o ale jakoś będziemy musieli pokombinować, żeby nie spadła z łóżka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie my też nie mamy turystycznego łóżeczka :( Nie wiem jak trzeba by otoczyć łóżko i czym, żeby Michał z niego nie zleciał ;) Patrzyłam kiedyś na allegro i nie są takie drogie te łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam;) i są rzeczywiście nie drogie, bo do 100 zł można kupić:) Tylko, ze nam się nie zmieści do samochodu, bo jeszcze wózek trzeba zabrać, no a poza tym to tylko na ten jeden wyjazd byłoby potrzebne, bo za rok już pewnie można się będzie bez niego obejść;) A jak jeździmy w góry, to jest tam drewniane łóżeczko; najlepszym rozwiązaniem byłyby takie łóżeczka w ośrodkach wypoczynkowych, tym bardziej, że reklamują się jako ośrodek rodzinny i super warunki klimatyczne dla dzieci;) No a Wy macie juz jakoś wakacje zaplanowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz aya z tym wyjazdem, my nie wyjeżdżamy na planowane wczasy w tym roku, ale jak to będzie to jeszcze zobaczymy. Urlop dopiero od 1 sierpnia. Może gdzieś na kilka dni pojedziemy. Dobrze że mąż już wrócił Aya - no to chyba miał powitanie... ;):P Amamen wszystkiego naj... dla Nadii - dziś ona kończy 10 miesięcy 🌻🌻🌻 :D Zaraz obejrzę zdjęcia Waszych dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki zdjęcia świetne! to z dmuchawcami to arcydzieło! buciki ma ładne a dojrzałam na fotkach że Michał ma nową spacerówkę tak? nie pisałaś chyba że kupiłaś....bardzo fajna :D ale pewno droga jak wszystko z Chicco... elcik dzięki za fotki ,Miłosz to prawdziwy mężczyzna....majstruje przy kablach :D aya my oczywiście wszystko na ostatnia chwilę załatwiamy, nie wiem zupełnie jak to zorganizować.....te wakacje ;) ja myślałam żeby pożyczyć kojec nawet do spania, albo to łóżko turystyczne , ale to więcej miejsca zajmie :( najlepiej jechałabym bez Nadii ( dla swojej wygody żeby wypocząć) no bo taka prawda, że ja wcale nie będę mieć tak naprawdę wakacji.....ale jak ja ją mam zostawić? z nią to się umęczę, ani chodzi ani stoi sama, więc wiecznie myślę jak to zrobić.....ale zostawić jej nie mogę!!!!! zatęskniłabym się na śmierć!!! sylwek jak byś miała jakieś nowe fotki, to ja też poproszę, ciekawa jestem jak teraz Emilka wyglada???? na dzień dziecka jeszcze nic nie wymyśliłam :( znaczy prezenty.....ale jak zawsze pojedziemy na basen, zahaczymy o Mcdonalds, może też wybierzemy się do zoo, więc może to Nikoli wystarczy???? ona jest taka stęskniona tatusia .......ale nie wiadomo czy Piotr dostanie wolne......muszę dziś kupić jakieś drobne upominki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia cudowne, Oliwia bardzo się ucieszyła jak zobaczyła Michałka i Milo na zdjęciach :D Mamo fasolki świetne te buciki, ale ta cena - wiecie co, to przegięcie żeby buciki na kilka miesięcy tyle kosztowały.... ale bardzo ładne! Aya prześlij zdjęcie bucików Julki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj dla wszystkich solenizantów 🌻🌻🌻 Miłosz zaczołraczkować. Jutro dzień dziecka i trzeba kupić drobne upominki ale niemam pojęcia co słodycze mogły by być ale mój chrześniak jest uczulony na czekolade i niemoże dużo jeść słodyczy siostrzenicy niewiem , a tu już prawie za rogiem będą pierwsze urodziny naszych pociech, organizujecie jakieś kinder bale????? My jak będziemy mieli kase to pojedziemy nad może a tak to planujemy jechać za lublin do ciotki męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×