Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość rudi7
Hej. Mam problem.Zapomnialam połknąć drugiej tabletki po 12h (zaspalam). Pierwsza wzielam jakies 15h po wpadce... Czy po 16 godzinach od polkniecia pierwszej mozna polknac druga i czy moze mialyscie podobna sytuacje, no i oczywiscie czy zachowana bedzie skutecznosc. Nie wiem co robic, mozne kupic jeszcze jedno opakowanie? 3 doby od stosunku jeszcze nie minely...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety tez musialam raz zmusic sie do wziecia postinoru. Wszystko bylo ok, okres dostalam kilka dni po wzieciu. W ciazy nie jestem i nie bylam:) Ale to co dzialo sie z moja twarza po wzieciu tych tabletek to byla istna MASAKRA!!Potwornie duze, bolace strasznie gule na twarzy, ropa sie z nich lala niemilosiernie!! To byl koszmar, i wiem ze juz nigdy nie wezme tych tabletek po raz kolejny!! NIGDY!!!Jakos sie powoli z tego wyleczylam, tzn przeszlo mi samo po jakis 3 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Critu23
Do rudi7 Ja wziłęłam 1 po 15 godzinach i ustawiłam sobie budzik żeby wziąść nastepną po 12 godzinach i mnie pomogło.Udaj lepiej sie do ginekologa dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Critu23
Problemik... Ja też musiłam to świństwo wziąść.Na szczęcie pomogło a miłam ku temu obawy.Też mi sie wydaje że mam więcej grudek na ciele i ten okres tak bardzo boli,głowa i mdli mnie.Przez to nie poszłam na zajęcia.Do tego czasu chociaż dziewczyny z forum mnie pocieszyły.Dzięki!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi909
Informuję, że dostałam drugi okres dokładniusio 26 dnia, czyli standardowo jak dla mnie. UFF! Czyli tak strasznie mi nienamieszała tableta w organiźmie. Pozdrówki dla oczekujących ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi_20
a ja cholera nie mam 2 okresu juz 2 tydzien ,. nie wiem co jets grane, dla pewnosci zrobilam test okropnie sie balam , ale na cale szczescie wyszlo ze nie jestm w ciązy..,no ale dlaczego nie mam teo okresu ? czy moliwe ze postinor mi tak namieszaŁ?czy przez to ze przerwalam tabletki?czy ktos mial taka sytuacje ? ile musialyscie czekac na 2 okres po postinorze?buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi909
No przerwanie brania tabletek mogło wpłynąć na Twój okres, moja koleżanka, która po trzech latach odstawiła - przez jakieś pierwsze 4 miesiące miała tylko dwa razy "coś przypominające okres". Najlepiej się udać do lekarza, w ciąży pewnikiem nie jesteś, więc niech strach Cię nie powstrzymuje, a może gin Ci przepisze jakieś tablety wywołujące okres, albo przynajmniej uspokoi. zresztą, kilka dni i pewnie okres przyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie!Tak jak już wcześniej pisałam łyknęłam post. w piątek 29.pazdziernika.po czterech dniach wystąpiło niewielkie krwawienie które trwało aż do dzis.i tu sie zaczyna moj problem bo z dwie godziny temu rozbolalo mnie strasznie podbrzusze,krwawienie sie triche nasililo i teraz mam dylemat czy to jest jeszcze po postinorze czy juz okres(zaznaczam ze mniej wiecej w tym czasie powinnam dostac okres regularnie).Tak sie denerwuje bo zalezy mi zeby zaczac brac tabletki jak najszybciej i nie wiem czy w takim razie dzis nie powinnam wziasc pierwszej.Zaznaczam że bol jest dosc ostry a wczesniej,po zazyciu post. nie mialam zadnych akcji bolowych.Prosze Was bardzo o jakas rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi909
Słuchaj, żadna z nas nie da Ci tej właściwej rady, no bo chyba żadna z nas nie jest Twoim lekarzem. Jednak sadzę, że tabletki powinnaś albo zacząć łykać za miesiąc a podczas tego czasu albo abstynencja (jasssne..;) albo inne zabezpieczenia (ale tu znowu ryzyko). no i trzecie wyjście, zacząć brać teraz - bo to co masz teraz wygląda na okres - PLUS dodatkowe gumki czy piguły.. No ale co lekarz to lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Critu23
Ja nie miłałam krwawienia po Postinorze tylko właściwą miesiączke po 28 dniach od krwawienia z odsatawienia czyli w miare bez opóżnień ale za to jak boli teraz okres i jest strasznie dużo kwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobitki za wszystkie rady,fajnie że ktoś się odezwał.Jutro z rana przejdę się do lekarza i zobaczymy co mi powie.calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Critu23
Po tym wszystkich lepiej sie docenia istote miesiączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monton
Cześć Dziewczyny Ja też jestem po mmiesiączce (spóźnionej o 4 dni) 1 miesiączka po postinorze. Już sie boje na myśl co będzie jak sie termin 2-iej będzie zblizał. Po postionorze nie miałam żadnych (!!) objawów, z tym że po 2 dniach od 1-szej tabletki czułam sie fatalnie - mdłości i taka senność, że usnęłam w pracy na fotelu! Ale brak krwawienia. Później miesiączka .... i pryszcze - jeszcze mi jakis wyskoczy (a to już ponad 2 tyg od postinoru. Wiecie co... ja ide po tabletki anty... nie chce więcej postinor brać... to i tak mój drugi raz. Mam nadzieje że miesiączka nr 2 mi sie nie spóźni - nie chce drugi raz przeżywać to co wcześniej - jak czekałam na 1-szą. Ale z tego co czytam, to sie czasem spóźnia - byle by była!!! :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi_20
no:( mi dokladnie mija dzisiaj 2 tydzien , jak mi sie spoznia 2 okres... nie wiem co robic chyba wybiore sie do gina..robilam test jest wszytsko ok ;) mam nadzieje ze sa one 100%..tylko dlaczego on sie spoznia..a jak u was ile sie spoznial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia231
pomózcie ja tez zażylam postinor i strasznie sie denerwuje czy po zazyciu zawsze wystepuje krwawienie? czekam na miesiaczke i zeje w stresie nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanka
Hej, ja tez kiedys bralam postinor ale lekarz mi powiedzial zeby wziac tabletke w pierwszym dniu krwawienia od razu, czyli juz za pono u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia231
jest tam ktos? pomozcie mi. lekarz moj mowil ze krwawienie po postinorze moze wystapic do 10 dzni od zazycia a u mnie cisza. czy wie ktos po jakim czasie od stosunku nalezy robic testy ciazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanka
Zabciu krwawienie moze wystapic ale nie musi, nie martw sie. Kiedy masz dostac okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia231
malena czy twoja odpowiedz jest do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia231
wlasnie odczytalam twoja odpowiedz maleno, prawidlowo okres mam miec 14 ale te dni strasznie sie ciagna a nerwy mi juz puszczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanka
tak do Ciebie, nie martw sie, nie zawsze musi wystapic krwawienie zalezy od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia231
melanka ja mam dostac okres 14 i strasznie sie denerwuje. przepraszam ze przekrecilam twoje pseudo ale jestem od pewnego czasu strasznie rozkojarzona i zdenerwowana najgorsze jest to ze nie wiem z kim moge o tym pogadac boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanka
poczekaj najprawdopodobniej dostaniesz w terminie:-) trzymam kciuki. Ja tez sie tak denerwowalam. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia231
malanka a czy wiesz kiedy mozna zrobic test ciażowy zeby sprawdzic jaki jest wynik? czy lepiej isc do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanka
wiesz jesli dopiero czekasz na okres to test nie wyjdzie dobrze, jesli chcesz byc w 100% pewna to idz do gina. Ale radze poczekac jeszcze troche. Postinor naprawde skutkuje, znam osoby ktore mialy po nim regularne krwawienie bez zadnych opoznien i przyspieszen. Tylko w normie. Ty tez tak pewnie bedziesz miec:-) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia231
melanka dzieki, moj chlopak tez mowi zebym sie nie martwila a le to nie on lykal takie prochy jak ja i nie on jest na moim miejscu. odezwe sie pozniej mam nadzieje ze wszystko bedzie w pożadku jakos ciezko mi myslec o czym kolwiek innym. jeszcze raz dziekuje za wsparcie uwazaj takze na siebie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Zadam trochę przygłupawe pytanie,ale czy po postinorze okres może być mnie obfity?Po postinorze dostałam pierwszy okres w terminie,drugi również ,obabyły obfite tak jak każdy moj normalny,a trzeci okres był bardzo skąpy i trwał dosć krótko,bo 4 dni,a ja zwykle mam 7 dni okres.Wybaczcie że zadam to pytanie,ale chyba po 3 okresie jest już pewność,ze nie jest sie w ciąży ,prawda?Postinor zażyłam zgodnie z ulotką...Proszę odpiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek_ht
Witam Szanowne Panie, czy możecie mi Panie powiedzieć ile kosztuje Postinor i czy jest on na recepte? Do jakiego czasu po "zdarzeniu" można go zażyć? Będe wdzięczny za odpowiedzi na moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi909
Maciek_ht >> -kosztuje różnie - 60-70 zł a może i gdzieniegdzie więcej? -jest na receptę (w Polsce niestety-a może i stety, bo w innym wypadku brałyby go dziewczyny zbyt czesto bez powodu..) -przyjąć można go do 72 h, ale im wcześniej tym lepiej - najlepiej ok. 12 h po stosunku evel >> wydaje mi się, że postinor nie ma już wpływu na dlugość 3ciego okresu.. to kupa czasu jest w końcu.. a przecież są inne czynniki które na okres wpływać mogą.. i w ciążę się już nie wkręcaj raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nila
Ja zapłacilam z postinor 54 zł ale za samo wystawienie recepty doktorek wziął 60 zeta. To była dośc nagła sytuacja, jeszcze cała spanikowałam i razem z facetem poszliśmy do pierwszego lepszego szpitala (bylo to ok23) wiec moze dlatego tyle sobie zażyczył. Wzielam 2 godz po stosunku, pekla nam prezerwatywa, w 25 dniu cyklu, zwykle mam co 30 dni. Nie wiem teraz czy zażyłam tabletki zbyt pochopnie, bo w sumie sa to dni niepłodne, ale jak juz wspomniłam cała spanikowałam. Dzisiaj jest pierwszy dzien po a ja nie mam zadnych objawów (typu mdłości, nudności, senność) oprócz niewielkiego bólu jajnika. odpiszzie dziewczyny co o tym myślicie. Aha mam 17 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×