Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Wierz mi czasami trzeba użyć tetry- gdy np.gdy maluch jest bardzo odparzony lepiej ponoć użyć tetry,a są też dzieci które mają niestety uczulenia na pieluszki jednorazowe.A jeśli chodzi o hormonki to u mnie też czasami sobie za bardzo pozwalają w tamtą sobote np pojechałam na zakupy i wróciłam z płaczem i tak mnie trzymało przez pół dnia no i oczywiście w czwartek po wizycie wspaniałej komisji z cansylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwocha spróbuj solą fizjologiczną powinna pomóc wiem że można ją tu kupić ale nie wiem pod jaką nazwą bo ja mam z polandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja tez uzywam soli fizjologicznej, zapas mam z polski, moj maluch jak sie urodzil od urodzenia przez 4 miesiace ropiało mu oko i nie obylo sie bez udrażniania kanalika łzowego bo był zapchany, ale jesli to nie trwa od dawna i jak bedziesz przemywac to moze przejdzie, ja tu jak mojemu jakis kurz wpadł czy cos tam i ropiało mu przez kilka dni i spuchło bylam w szpitalu i dali jakas masc która bardzo pomogła a jak pytałam ze moge dostac sól fizjologiczna to powiedzieli ze tu nie daja i nie dopytywałam bo dostawe mi mama przywiozła, a teraz przed narodzinami drugoego babla juz jestem zabezpzieczona, hormony troche pusciły atak płaczu minał ale smutasek jakis jestem ale coz takie uroki ciazy... albo mojej głupoty, ale dzieki dziewczyny :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
sylwiocha i pamietaj zeby przemywac oko od zewnetrznej strony do kącika oka do nosa bo takto rozniesiesz na całe oko, tutaj mówia zeby od kacika przemywac do zewnątrz ale wcale nie słuchajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
rodzinka wlasnie wpadla w odwiedziny i akurat mieli ta sól fizjologiczna i przemylam,ale tez z polski i nie znam jeszcze angielskiej nazwy,ale moze jak do apteki pojde to beda wiedziec.jak jej przetre to oczko to za chwile znowu to samo i wydaje mi sie ze ma troszke spuchniete bo nie otwiera go do konca i to sie dzieje juz jakis dłuzszy czas wiec moze zadzwonie do poloznej:)dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
dziewczynki a nie macie moze jeszcze jakiegos sprawdzonego sposobu na potówki?mała ma ich mnóstwo na szyi głowie twarzy i karku,przemywam przegotowana woda i nic sie nie zmienia,nawet ma ich coraz wiecej,nie wydaje mi sie zebym ja przegrzewala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
według zasad mojej mamy i innych jesli dziecko ma jakas wysypke uczulenie na cos albo potówki najlepiej dziecko kąpac w wodzie z nadmanganianem potasu(fioletem) wtedy dziecko nie ma zadnych skaz na ciele i gładziutka i miła skórka, dodaje sie troszke do wody zeby lekko zabarwiło sie na rózowo za duzo nie sypac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Dziewczynki nie plakac tam macie byc szczesliwe bo jak wy placzecie to dzidzia tez placze a jak jestescie szczeliwe to dzidziula ma dobry humorek a po co ma plakac takie nienarodzone bobo jeszcze nadrobi to wiecie usmiechy na buziach zeby nie wiem co sie dzialo!!! Sylwia fajnie ze murzynki to przynajmniej katoliczki moze czesc chociaz a te ciapate to brudasy ja nie wiem taka rasistka sie zrobilam ale wole murzynki niz ciapate tym smierdzacym olejem sie wysmaruja az glowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Sylwia na temat potowek w gazecie Mjak Mama napisane ze potowki to efekt zatrzymania potu w ujsciach gruczolow potowych i nie sa dokuczliwe dla dzidzi a do lekarza jak plyn w pecherzykach nie bedzie przezroczysty a skora wokol zaczerwieni sie a co do soli fizjologicznej to chyba jest cos takiego z firmy VICHY gdzies czytalam a tu jest ta firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
aaaana potowki tu w gazecie jeszcze napisali ze nadmanganian potasu 2-3 krysztalki do kapieli a druga rada ze mozna wykapac w naparze z rumianku a po kapieli przetrzec wacikiem nasaczonym spirytusem salicylowym i po takiej kapieli nie uzywac ani balsamu ani oliwki tylko nie wiem jak to dziala ja przepisalam to co w gazecie napisali moze Dziewczynki beda wiecej wiedzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ja tez jestem straszna rasistka:)musze isc do apteki i zapytac o te specyfiki,juz mam angielskie nazwy:)jak kupie to wypróbuje,a co do oczka to dzwonilam do szpitala to powiedzieli ze mała ma zapalenie oczka chyba i zebym przyjechała to lekarz zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Sylwia to jedz po co mala ma sie meczyc jak piszesz ze troszke spuchniete moze cos dadza i poradza ci oj malenstwo a napisz jak ta sol fizjologiczna po angielsku jest i daj znac co ci powiedzieli lekarze jak wrocisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Cześć dziewczynki ale tutaj gwarno:D mój synuś jak był noworodkiem to też miał właśnie problem z oczkiem non stop ropiało okazało się że to zapchany kanalik łzowy i kazali mi masować kilka razy dziennie no i przeszło co do uczulenia to ma je odkąd skączył 4 miesiące to do dzis mu wyskakuje smaruje go Aquacrem i pomaga wszystko znika :D Pozdrawiam a do pupci polecam Bephanten bardzo delikatny i dobrze się go zmywa z pupci noworodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
myslalam zeby uzywac tej soli fizjologicznej a jak nie przejdzie do poniedzialku to wtedy małą zabrac do szpitala czy gp bo nie chce jechac i nie wiadomo ile tam czekac w tym szpitalu bo tam lekarze decyduja kogo najpierw przyjac i mozna nawet kilka godz siedziec,sól fizjologiczna po angielsku to SALINE(medicine)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
czesc Zanetka a jeszcze taki drugi krem nie pamietam jak sie on nazwywa w zoltym opakowaniu z rumiankami tez zastanawialam sie nad nim w bootsie widzialam ja kupilam malutkie opakowanie szamponu i oliwki te pierwsze bez zadnych lawend i innych z johonsona tak na probe a jak cos nie tak bedzie to bedziemy myslec mam jeszcze nivea szampon ale to po1 miesiacu moze johonson bedzie ok zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
hej :) widze ze jak mnie nie ma to temat sie toczy hehe :) mojemu synkowi jak byl mały masowanie oczka nie pomogło wiec musielismy przetykac... ale jak nie bedzie przechodzic to warto isc do szpitala dadza masc moze taka jak niedawno filip wpuscisz do oka i pomoze moj az nie otwieral takie bylo spuchniete i zaklejone. Co do smarowania dziecka spirytusem salicylowym nie jestem przekonana poniewaz pediatra z polski powiedzial mi ze to niebezpieczne dla dziecka bo jak ma jakas wysypke czy potówki i spirytusem sie smaruje po kapieli to go szczypie bardzo i dzieci płacza i sie boja ale jak kto tam sobie bedzie robił to jego sprawa ja mowie jak mi powiedziano buuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
hejo jest tam ktos?? :) dziewczynki korzystaja z niedzieli i spia :) chcialam wejsc na temat rozstępów... jak tam u was z nimi?? ja mam kilka kresek pod brzuchem ale małych ale zostało jeszcze 12 tyg i boje sie zeby nie były wieksze a na udach to tragedia po wewnetrznej stronie brzydkie fioletowe :( a od poczatku sie smaruje kremami od rozstepów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
cześć dziewczęta ja też mam ten problem chociaż niczym się nie smaruje bo za bardzo nie wiem co mogę używać no i jak się tutaj jakiś kremik na rozstępy dla ciężarnych nazywa znacie może jakieś środki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam od prawie początku takiego olejku z aventu i jak dla mnie jest świetny nic mi nie wyskakuje dokładnej nazwy nie pamiętam,a że jesteśmy po obiadku to nie chce mi się ruszyć na górę :-) ale jeśli ktoś bedzie chciał to mogę puzniej napisać.Ja swój kupiłam a asdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
ja tez nazwe tego co ja uzywam napisze potem bo tez nie mam siły isc na góre hehehe moj kupowałam w sainsburym taka jest kobieta w ciazy narysowana ale nazwe napisze potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Dziewczynki ja tez uzywam tego z aventu i jest super ja uzywam na dzien bo szybko sie wchlania i nie jest tlusta ale moze byc tez zwykla oliwka ja na noc smaruje bo tlusta jak pizama sie wybrudzi to nic ja na nogach cedllulitis chcialabym zlikwidowac ale teraz to nie moglam znalezc nic dla brzuchatek wiec musze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
na cellulitis dobry jest nivea good bye bellulite ja go uzywałam i z tego co wiem to mozna go wciazy uzywac bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
hej Justynka jutro zobacze ja tez przed ciaza go mialam i bylo ok a w ciazy odstawilam no i teraz tragedia bo to trzeba caly czas stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
no dokładnie ja to narazie skupilam sie na tych rozstepach :( za młoda jestem na takie brzydkie slady :( boje sie jeszcze ze przy tym porodzie peknie mi blizna po poprzednim porodzie, mialam z nia duzo problemow i boje sie teraz ze bedzie nie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
dziewczynki podajcie nazwę tych kremików na rozstępy musze sopie po niedzieli coś kupić z celluitisem nie mam kłopotów tylko te rozstępy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
AVENT MOISTURISING LIGHT OIL ja mam to w sprayu ale widzialam tez z tej serii zel do mycia i krem do smarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam sobie całą serię z tego aventu i jestem bardzo zadowolona wlasnie ten olejek w spreju,odprężający żel pod prysznic,balsam do ciała i żel do stup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
cześć dziewczynki ja dzisiaj zmówiłam też jakiś specyfik na rozstępy ROC MATERNITY ANTI STRETCH MARKS BODY SKIN OIL ciekawa jestem czy skuteczny A tak ogólnie jak się czujecie ja w sumie ok tylko ta cholerna zgaga. Na spacer nie da się wyjść zimno ,ponuro i pada nic tylko spać :D A posłałyście może już na te start maternity grant ja na razie mam to tylko wypisane 27 dam to położnej do podbicia i wypisania no i też będę posyłać bo to już będzie 30 tydz.ciąży więc najwyższa pora bo potem kto wie ile cza będzie czekać na to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota76
Hej Dziewczynki chyba Wszystkie maja dzis lenia pogoda jest straszna psa bym nie wygonila z domu moj groszek chyba bedzie wegeterianinem wczoraj zjadlam takiego malusienkiego kotleta mielonego no i potem sie zaczelo cala noc sie meczylam a rano wszystko wyladowalo wiecie gdzie...ide polezec troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juustiina
zaneta nie przejmuj sie nie jestes sama z ta zgaga mnie codzinnie zamecza... a co sure start maternity grant ja jeszcze nie wysłałam, 27 mam połozna bede w 31 tygodniu to ma mi wypisac i poczekam z tydzien czy dwa i wysle nie ma tez co za wczesnie wysyłac moja kolezanka byla w 30 jak wysłała i jej odesłali ze nie przyznano jej bo za wczesnie złozyła wiem ze mozna 11 tyg przed porodem ale nie ma co sie tak az spieszyc :) a pogoda tak ja to juz tez bym pospała ale nie ma ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×